VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky okresní fotbalové soutěže mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

2.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

MUŽI

Okresní přebor

24. kolo: Štramberk - Rybí 2:0, Zbyslavice - Mořkov 0:2, Bravinné - Kunín 0:0, Spálov - Sedlnice 1:0, Jeseník nad Odrou - Veřovice 1:2, Trojanovice-Bystré - Nový Jičín B 1:1, Tísek A - Kopřivnice 2:0

1. Veřovice22165149:1853
2. Nový Jičín B22154352:1649
3. Kopřivnice22141752:2743
4. Spálov22132748:3441
5. Zbyslavice22124647:3840
6. Rybí221021035:4132
7. Kunín2287727:3031
8. Štramberk2286841:4230
9. Jeseník n. O.22751042:4726
10. Mořkov22661030:3724
11. Bravinné22461235:4818
12. Sedlnice22451329:4617
13. Tísek A22431527:5215
14. Troj.-Bystré22341519:5713

III. třída

22. kolo: Hladké Životice - Lubina 4:3, Studénka - Trojanovice I 1:2, Skotnice - Bartošovice 3:2, Petřvald na Moravě B - Fulnek C 0:3, Vražné - Kujavy 3:0, Straník - Žilina 3:2

1. Skotnice18114338:2137
2. Trojanovice I18113446:2236
3. Fulnek C18113442:2436
4. Studénka1885533:2129
5. Petřvald n. M. B1882830:3126
6. Hl. Životice1873830:2824
7. Straník18711024:3922
8. Kujavy1863928:3721
9. Žilina1855820:3620
10. Bartošovice18611132:4019
11. Lubina18531028:3018
12. Vražné18531021:4318

IV. třída, skupina A

22. kolo: Bordovice - Mořkov B 6:0, Tichá B - Mošnov 5:1, Nová Horka - Ženklava 4:1, Hostašovice - Odry B 2:0, Bernartice nad Odrou - Životice (Hodslavice) B 3:1

1. Bernartice n. O.17122351:2338
2. Bordovice16112348:2635
3. Mankovice16103343:2033
4. Nová Horka1682637:3526
5. Tichá B1673627:2724
6. Ženklava1780934:4024
7. Mošnov1664625:3122
8. Mořkov B1653825:3418
9. Hostašovice16421015:2314
10. Odry B17421129:4714
11. Životice B17231215:439

IV. třída, skupina B

22. kolo: Tísek B - Hájek a synové Jakubčovice B 2:0, Vrchy - Olbramice 3:1, Kravín - Děrné 9:1, Stachovice - Pustějov 1:2, Heřmanice - Jistebník nad Odrou 3:6, Bílov - Bravantice 0:3

1. Jistebník n. O.18143183:1345
2. Pustějov18133263:2642
3. Olbramice18113453:2336
4. Stachovice18113457:3236
5. Jakubčovice B18113457:3236
6. Kravín1891851:4128
7. Vrchy18701145:4521
8. Tísek B18621028:4420
9. Bravantice1854934:4619
10. Heřmanice18601227:4218
11. Děrné18231329:909
12. Bílov18011713:1061

DOROST

Okresní přebor

24. kolo: Studénka - Mořkov 4:3, Suchdol nad Odrou - Trojanovice I 7:1, Příbor - Sedlnice 1:1, Jeseník nad Odrou - Stachovice 2:0, Tísek - Starý Jičín 2:0

1. Jeseník n. O.20135242:1844
2. Troj.-Bystré18113449:3636
3. Mořkov19104539:2534
4. Tichá19102765:4532
5. Stachovice18102633:2332
6. Starý Jičín1894548:3031
7. Tísek1993746:3830
8. Suchdol n. O.1883728:1827
9. Studénka19631025:3421
10. Příbor19351121:4114
11. Trojanovice I19311518:6310
12. Sedlnice18131415:586

Okresní soutěž

22. kolo: Štramberk - Rybí 2:0, Spálov - Kunín 8:2, Libhošť - Lichnov 2:1, Petřvald na Moravě - Pustějov 3:2, Vražné - Jistebník nad Odrou 2:3, Straník - Žilina 1:0

1. Petřvald n. M.18161168:1449
2. Spálov18134171:1743
3. Lichnov19120748:3236
4. Straník1885537:3329
5. Vražné1874747:4525
6. Žilina1872926:3023
7. Rybí1965819:2723
8. Kunín18711042:4422
9. Štramberk18701134:6321
10. Libhošť18621024:4220
11. Pustějov18351033:4914
12. Jistebník n. O.18211517:707

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

22. kolo: Tísek - Mořkov 2:1, Kateřinice - Trojanovice I 7:0, Skotnice - Lichnov 8:0, Petřvald na Moravě - Kunín 0:7, Vražné - Příbor 0:3, Trojanovice-Bystré - Štramberk 0:8

1. Skotnice181800124:1054
2. Štramberk18115261:1838
3. Tísek18105352:2735
4. Mořkov1895438:2232
5. Kateřinice1892745:4129
6. Příbor1873834:3224
7. Trojanovice I1872931:3323
8. Petřvald n. M.18531043:6718
9. Kunín18521142:6417
10. Vražné18411325:5813
11. Lichnov18411336:12713
12. Troj.-Bystré18251116:4811

Okresní soutěž, skupina A

22. kolo: Tichá - Štramberk B 3:1, Libhošť - Sedlnice 18:1, Lubina - Veřovice 0:0, Hostašovice - Nový Jičín B 3:0, Straník - Kopřivnice B 1:12

1. Hostašovice17131372:1140
2. Veřovice16114180:737
3. Lubina16121375:1437
4. Libhošť16121364:1737
5. Nový Jičín B1692538:2629
6. Kopřivnice B1691682:4228
7. Rybí1681742:3525
8. Štramberk B17411225:6613
9. Tichá16401225:7312
10. Sedlnice17201522:1066
11. Straník1700177:1350

Okresní soutěž, skupina B

22. kolo: Hladké Životice - Hájek a synové Jakubčovice B 2:6, Suchdol nad Odrou - Bartošovice 4:1, Spálov - Pustějov 12:0, Bernartice nad Odrou - Bravantice 2:2

1. Jakubčovice B16123188:2939
2. Spálov15110481:2133
3. Starý Jičín1594252:1531
4. Suchdol n. O.1592441:2029
5. Jeseník n. O.1472560:2823
6. Bartošovice1570850:4421
7. Bravantice1452745:2917
8. Bernartice n. O.14221021:868
9. Hl. Životice15221110:898
10. Pustějov15111323:1104

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

14. kolo: Tísek - Odry 0:10, Kopřivnice - Fulnek 5:5, Nový Jičín - Studénka 7:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín B 4:2

1. Nový Jičín13130098:939
2. Kopřivnice141112100:1434
3. Odry14100471:3630
4. Fulnek14914106:3128
5. Nový Jičín B1480654:2624
6. Studénka1461727:4119
7. Frenštát p. R.1332830:6811
8. Bílovec13301017:879
9. Tísek14111221:984
10. Jakubčovice13101211:1253

Okresní sioutěž, skupina A

12. kolo: Kateřinice - Tichá 1:6, Mořkov - Lichnov 0:2, Veřovice - Štramberk 4:1, Vlčovice-Mniší - Kopřivnice B 10:4

1. Tichá1191169:1528
2. Štramberk1191165:1328
3. Veřovice1160542:2318
4. Kateřinice1151539:3816
5. Lichnov1150615:3015
6. Mořkov1133519:3512
7. Vlč.-Mniší1132639:4811
8. Kopřivnice B11001111:970

Okresní soutěž, skupina B

12. kolo: Bartošovice - Suchdol nad Odrou 3:1, Kujavy - Pustějov 2:2

1. Bartošovice11100160:830
2. Suchdol n. O.1190252:527
3. Rybí970220:1321
4. Pustějov1042420:2414
5. Kujavy1141625:3213
6. V. Albrechtice1013610:416
7. Jeseník n. O.1011812:504
8. Libhošť100379:353

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

14. kolo: Kopřivnice - Fulnek 5:0, Nový Jičín - Studénka 4:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín B 0:3

1. Kopřivnice14130189:939
2. Nový Jičín14110377:1533
3. Studénka1472548:2623
4. Bílovec1372444:3523
5. Fulnek1454556:3619
6. Odry1343625:4615
7. Frenštát p. R.1435625:5614
8. Nový Jičín B1441918:3613
9. Jakubčovice1333725:4912
10. Tísek1310122:1013
2.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Dva lidské životy si vyžádala nehoda na dálnici nedaleko obce Kujavy na Novojičínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení