VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu a starších žáků.

21.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

MUŽI

Okresní přebor

19. kolo: Veřovice - Štramberk 2:0, Sedlnice - Nový Jičín B 1:4, Kunín - Kopřivnice 2:1, Mořkov - Tísek A 2:2, Rybí - Trojanovice-Bystré 0:1, Zbyslavice - Jeseník nad Odrou 4:1, Bravinné - Spálov 1:4

1. Veřovice17134038:943
2. Nový Jičín B17133144:1242
3. Spálov17111541:2634
4. Kopřivnice17110644:2233
5. Rybí17100732:2630
6. Zbyslavice1793538:3430
7. Kunín1766521:2524
8. Štramberk1756634:3721
9. Mořkov1746719:2618
10. Jeseník n. O.1744928:4016
11. Sedlnice17341022:3813
12. Bravinné17251022:3711
13. Tísek A17231222:449
14. Troj.-Bystré17231215:449

III. třída

17. kolo: Fulnek C - Hladké Životice 1:3, Bartošovice - Kujavy 0:4, Trojanovice I - Žilina 7:1, Lubina - Straník 0:1, Studénka - Vražné 4:0, Skotnice - Petřvald n. M. B 2:0

1. Fulnek C13101235:1531
2. Skotnice1382328:1526
3. Trojanovice I1372431:1923
4. Studénka1363420:1421
5. Petřvald n. M. B1361620:2119
6. Žilina1353516:2218
7. Lubina1352623:1717
8. Kujavy1352621:2717
9. Bartošovice1351722:2616
10. Hl. Životice1343618:1915
11. Straník1331912:3010
12. Vražné1331912:3310

IV. třída, skupina A

17. kolo: Ženklava - Bordovice 0:3, Mankovice - Odry B 6:0, Mošnov - Životice (Hodslavice) B 3:0, Mořkov B - Bernartice nad Odrou 1:4, Sokol Tichá B - Sokol Hostašovice 1:0

1. Bernartice n. O.1291233:1628
2. Mankovice1282234:1426
3. Bordovice1281332:2225
4. Tichá B1263321:1621
5. Mošnov1254321:1619
6. Ženklava1260626:2718
7. Mořkov B1243522:2415
8. Nová Horka1132620:3111
9. Hostašovice1122710:168
10. Odry B1221919:367
11. Životice B1221910:307

IV. třída, skupina B

17. kolo: Pustějov - Tísek B 2:0, Děrné - Jistebník nad Odrou 0:13, Olbramice - Bravantice 4:3, Bílov - Hájek a synové Jakubčovice B 0:3, Vrchy - Heřmanice 1:2, Kravín - Stachovice 1:4

1. Jistebník n. O.13102161:932
2. Pustějov1392242:2129
3. Stachovice1383244:2127
4. Olbramice1383237:1627
5. Jakubčovice B1383244:2427
6. Vrchy1360739:2518
7. Kravín1351730:3216
8. Heřmanice1350819:2815
9. Bravantice1334624:3313
10. Tísek B1332818:3211
11. Děrné1322918:658
12. Bílov1300137:770

DOROST

Okresní přebor

19. kolo: Stachovice - Vlčovice-Mniší 3:0, Trojanovice I - Starý Jičín 1:3, Mořkov - Tísek 3:3, Tichá - Trojanovice-Bystré 3:3, Studénka - Jeseník nad Odrou 2:1, Suchdol nad Odrou - Příbor 2:1

1. Mořkov1594237:1631
2. Jeseník n. O.1694329:1631
3. Troj.-Bystré1693446:3530
4. Tichá1692556:3629
5. Starý Jičín1684443:2928
6. Stachovice1682631:2126
7. Suchdol n. O.1573523:1524
8. Tísek1664635:3622
9. Studénka1653824:2818
10. Vlč.-Mniší1652925:4517
11. Příbor1643919:2715
12. Trojanovice I15301215:469
13. Sedlnice15221115:488

Okresní soutěž

17. kolo: Pustějov - Štramberk 6:2, Lichnov - Jistebník nad Odrou 7:0, Kunín - Žilina 2:1, Rybí - Straník 0:1, Spálov - Vražné 7:1, Libhošť - Petřvald na Moravě 0:5

1. Petřvald n. M.13130055:1039
2. Spálov1393154:1130
3. Lichnov13100338:1730
4. Kunín1371536:2222
5. Straník1354426:2619
6. Vražné1353533:3218
7. Rybí1344511:1716
8. Libhošť1341817:3413
9. Štramberk1340922:5312
10. Žilina1332816:2611
11. Pustějov1323825:399
12. Jistebník n. O.13111112:584

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

17. kolo: Kunín - Tísek 1:3, Lichnov - Příbor 5:1, Trojanovice I - Štramberk 0:0, Mořkov - Trojanovice-Bystré 4:0, Kateřinice - Vražné 6:2, Skotnice - Petřvald na Moravě 5:1

1. Skotnice13130099:839
2. Tísek1393150:1930
3. Štramberk1366134:1424
4. Mořkov1365224:1623
5. Kateřinice1371532:2822
6. Petřvald n. M.1353537:3118
7. Příbor1351726:2616
8. Trojanovice I1343620:2015
9. Vražné1341822:4313
10. Kunín1332831:5111
11. Troj.-Bystré131399:326
12.. Lichnov13101214:1103

Okresní soutěž, skupina A

17. kolo: Sedlnice - Nový Jičín B 0:1, Štramberk B - Kopřivnice B 1:8, Rybí - Straník 8:1, Tichá - Hostašovice 1:7, Libhošť - Lubina 0:3

1. Veřovice1192065:629
2. Hostašovice1281346:1125
3. Libhošť1281327:1225
4. Nový Jičín B1281328:1925
5. Lubina1180342:1224
6. Rybí1271435:1522
7. Kopřivnice B1261556:3419
8. Štramberk B1231819:4710
9. Tichá1230919:489
10. Sedlnice12101114:573
11. Straník1200124:940

Okresní soutěž, skupina B

17. kolo: Pustějov - Hladké Životice 1:1, Hájek a synové Jakubčovice B - Bernartice nad Odrou 7:2, Starý Jičín - Jeseník nad Odrou 4:1, Suchdol nad Odrou - Spálov 3:1

1. Jakubčovice B1191168:1928
2. Spálov1190259:1027
3. Suchdol n. O.1172231:1223
4. Starý Jičín1163238:1221
5. Bartošovice1060441:2718
6. Jeseník n. O.1151547:2016
7. Bravantice1031625:2310
8. Hl. Životice112278:618
9. Pustějov1111920:834
10. Bernartice n. O.11011012:821
21.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Škrpál přinese pořádnou porci muziky

Soudní jednání o osudu OKD u Krajského soudu v Ostravě 24. srpna 2017.
SLEDUJEME ON-LINE
21

Událost dne: věřitelé rozhodnou o osudu OKD

Slavnost se blíží. V Novém Jičíně vystoupí Neckář i Dyk

Letošní ročník je věnován 300. výročí narození Ernsta Gideona von Laudona.

Policisté hledají dívku z dětského centra

Se žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost policisté, kteří pátrají po 14leté dívce, která odešla z dětského centra. 

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Domácí premiéra v I. B třídě, sk. B, jim nevyšla. Fotbalisté Petřvaldu na Moravě v ní totiž přenechali všechny body Vřesině, která zvítězila 5:2.  

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení