VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky okresního přeboru mužů, III. třídy, IV. třídy, dorostu, starších žáků a přípravek.

29.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

MUŽI

Okresní přebor

20. kolo: Štramberk - Bravinné 2:1, Spálov - Zbyslavice 0:3, Jeseník nad Odrou - Rybí 6:1, Trojanovice-Bystré - Mořkov 0:3, Tísek A - Kunín 0:2, Kopřivnice - Sedlnice 2:0, Nový Jičín B - Veřovice 5:0

1. Nový Jičín B18143149:1245
2. Veřovice18134138:1443
3. Kopřivnice18120646:2236
4. Spálov18111641:2934
5. Zbyslavice18103541:3433
6. Rybí18100833:3230
7. Kunín1876523:2527
8. Štramberk1866636:3824
9. Mořkov1856722:2621
10. Jeseník n. O.1854934:4119
11. Sedlnice18341122:4013
12. Bravinné18251123:3911
13. Tísek A18231322:469
14. Troj.-Bystré18231315:479

III. třída

18. kolo: Hladké Životice - Skotnice 0:2, Petřvald na Moravě B - Studénka 3:3, Vražné - Lubina 1:1, Straník - Trojanovice I 0:3, Žilina - Bartošovice 0:3, Kujavy - Fulnek C 4:1

1. Fulnek C14101336:1931
2. Skotnice1492330:1529
3. Trojanovice I1482434:1926
4. Studénka1464423:1722
5. Petřvald n. M. B1462623:2420
6. Kujavy1462625:2820
7. Bartošovice1461725:2619
8. Lubina1453624:1818
9. Žilina1453616:2518
10. Hl. Životice1443718:2115
11. Vražné1432913:3411
12. Straník14311012:3310

IV. třída, skupina A

18. kolo: Nová Horka - Tichá B 4:1, Hostašovice - Mořkov B 1:0, Bernartice nad Odrou - Mošnov 7:1, Životice (Hodslavice) B - Mankovice 0:3, Odry B - Ženklava 2:1

1. Bernartice n. O.13101240:1731
2. Mankovice1392237:1429
3. Bordovice1281332:2225
4. Tichá B1363422:2021
5. Mošnov1354422:2319
6. Ženklava1360727:2918
7. Mořkov B1343622:2515
8. Nová Horka1242624:3214
9. Hostašovice1232711:1611
10. Odry B1331921:3710
11. Životice B13211010:337

IV. třída, skupina B

18. kolo: Tísek B - Kravín 0:2, Stachovice - Vrchy 3:1, Heřmanice - Hájek a synové Jakubčovice B 0:1, Bílov - Olbramice 1:5, Bravantice - Děrné 4:3, Jistebník nad Odrou - Pustějov 1:1

1. Jistebník n. O.14103162:1033
2. Stachovice1493247:2230
3. Olbramice1493242:1730
4. Jakubčovice B1493245:2430
5. Pustějov1493243:2230
6. Kravín1461732:3219
7. Vrchy1460840:2818
8. Bravantice1444628:3616
9. Heřmanice1450919:2915
10. Tísek B1432918:3411
11. Děrné14221021:698
12. Bílov1400148:820

DOROST

Okresní přebor

20. kolo: Vlč.-Mniší - Suchdol n. O. 1:6, Příbor - Studénka 0:0, Jeseník n. O. - Tichá 4:1, Troj.-Bystré - Mořkov 2:0, Tísek - Trojanovice I 7:0, Starý Jičín - Sedlnice 6:0

1. Jeseník n. O.17104333:1734
2. Troj.-Bystré17103448:3533
3. Starý Jičín1794449:2931
4. Mořkov1694337:1831
5. Tichá1792657:4029
6. Suchdol n. O.1683529:1627
7. Stachovice1682631:2126
8. Tísek1774642:3625
9. Studénka1754824:2819
10. Vlč.-Mniší17521026:5117
11. Příbor1744919:2716
12. Trojanovice I16301315:539
13. Sedlnice16221215:548

Okresní soutěž

18. kolo: Štramberk - Libhošť 3:2, Petřvald na Moravě - Spálov 0:0, Vražné - Rybí 4:1, Straník - Kunín 3:1, Žilina - Lichnov 1:0, Jistebník nad Odrou - Pustějov 0:1

1. Petřvald n. M.14131055:1040
2. Spálov1494154:1131
3. Lichnov14100438:1830
4. Kunín1471637:2522
5. Straník1464429:2722
6. Vražné1463537:3321
7. Rybí1444612:2116
8. Štramberk1450925:5515
9. Žilina1442817:2614
10. Libhošť1441919:3713
11. Pustějov1433826:3912
12. Jistebník n. O.14111212:594

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

18. kolo: Tísek - Skotnice 0:2, TJ Petřvald na Moravě - Kateřinice 1:4, Vražné - Mořkov 0:4, Trojanovice-Bystré - Trojanovice I 0:3, Štramberk - Lichnov 2:4, Příbor - Kunín 3:0

1. Skotnice141400101:842
2. Tísek1493250:2130
3. Mořkov1475228:1626
4. Kateřinice1481536:2925
5. Štramberk1466236:1824
6. Příbor1461729:2619
7. Petřvald n. M.1453638:3518
8. Trojanovice I1453623:2018
9. Vražné1441922:4713
10. Kunín1432931:5411
11. Troj.-Bystré1413109:356
12. Lichnov14201218:1126

Okresní soutěž, skupina A

18. kolo: Lubina - Tichá 11:0, Hostašovice - Rybí 9:0, Straník - Štramberk B 0:4, Kopřivnice B - Sedlnice 10:1, Nový Jičín B - Veřovice 0:0

1. Veřovice1293065:630
2. Hostašovice1391355:1128
3. Lubina1290353:1227
4. Nový Jičín B1382328:1926
5. Libhošť1281327:1225
6. Kopřivnice B1371566:3522
7. Rybí1371535:2422
8. Štramberk B1341823:4713
9. Tichá13301019:599
10. Sedlnice13101215:673
11. Straník1300134:980

Okresní soutěž, skupina B

18. kolo: Hladké Životice - Lokomotiva Suchdol nad Odrou 0:5, Spálov - Starý Jičín 2:3, Slavoj Jeseník nad Odrou - Hájek a synové Jakubčovice B 4:4, Bravantice - Bartošovice 2:4

1. Jakubčovice B1292172:2329
2. Spálov1290361:1327
3. Suchdol n. O.1282236:1226
4. Starý Jičín1273241:1424
5. Bartošovice1170445:2921
6. Jeseník n. O.1252551:2417
7. Bravantice1131727:2710
8. Hl. Životice122288:668
9. Pustějov1111920:834
10. Bernartice n. O.11011012:821

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

10. kolo: Tísek - Nový Jičín 2:10, Frenštát pod Radhoštěm - Kopřivnice 1:14, Bílovec - Odry 2:7, Nový Jičín B - Studénka 4:0

1. Nový Jičín880071:424
2. Kopřivnice980164:524
3. Odry970246:2221
4. Fulnek960356:2218
5. Studénka941415:2613
6. Nový Jičín B940525:2012
7. Frenštát p. R.822424:298
8. Bílovec920711:616
9. Tísek911716:614
10. Jakubčovice90098:860

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

10. kolo: Tísek - Nový Jičín 0:14, Frenštát pod Radhoštěm - Kopřivnice 1:11, Bílovec - Odry 6:3, Nový Jičín B - Studénka 1:1

1. Kopřivnice980150:824
2. Studénka961242:1219
3. Nový Jičín860240:1018
4. Bílovec952233:2617
5. Odry942319:2114
6. Fulnek933343:2312
7. Frenštát p. R.823316:309
8. Jakubčovice913515:386
9. Nový Jičín B91085:323
10. Tísek91082:653
29.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kdysi proslulý Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm již léta chátrá. Nyní svitla naděje, že by se z něj mohlo stát opět vyhledávané místo.

Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm: skončí chátrání?

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Po sestupu z A třídy je čeká sezona v I. B třídě, sk. B, která je složena z celků z Ostravska a Opavska. Petřvald na Moravě, jako jediný novojičínský zástupce v této soutěži, zahájil nový ročník duelem v Píšti, kde remizoval 1:1.

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení