TJ Nový Jičín - Fotbal FrýdekMístek 2:3 (2:3)

Utkání starších žáků Nového Jičína a frýdecko-místeckých fotbalistů začalo pěkně zhurta. Již ve 4. minutě otevřel skóre hostující Krejčok. Domácí stačili odpovědět o minutu později a v 8. minutě již hráči domácích o branku vedli. Ligoví žáci z Frýdku-Místku však dokázali ještě do poločasu průběh utkání zvrátit. Ve 20. minutě nejprve srovnal na 2:2 Šigut a tři minuty před přestávkou skóroval Laštovička. Ve druhém poločase již žádný z týmů své brankové příležitosti nevyužil, a tak si FrýdeckoMístečtí připsali své první body.

TJ Nový Jičín - Fotbal FrýdekMístek 3:0 kontumačně

Utkání mladších žáků stejných soupeřů se nakonec na novojičínském zimním turnaji neodehrálo, jelikož hosté se k zápasu dostavili se značným zpožděním. „Vůči domácím nás tato chyba hrozně mrzí, ale vedení oddílu nás zkrátka poslalo na dvanáctou hodinu. Tento čas však odpovídal konci zápasu a ne začátku. Doufáme, že se s domácími domluvíme na náhradním termínu a kluci tak nakonec nepřijdou o vzájemnou konfrontaci,“ řekl asistent hostujícího trenéra Ján Balko.

Ostatní výsledky turnaje:

mladší žáci: Jakubčovice FOTBAL -ŠSK IR PROGRES Bílovec 0:3, FC Kopřivnice - FC Vsetín 0:1. Průběžné pořadí po prvním kole: 1.-2. Nový Jičín a Bílovec, 3. Vsetín, 4. Kopřivnice, 5.-6. Frýdek-Místek a Jakubčovice.

Starší žáci: Jakubčovice FOTBAL - ŠSK IR PROGRES Bílovec 6:2, FC Kopřivnice - FC Vsetín 1:3. Průběžné pořadí po prvním kole: 1. Jakubčovice, 2. Vsetín, 3. FrýdekMístek, 4. Nový Jičín, 5. Kopřivnice, 6. Bílovec.