FBC Orca Krnov – FBC Vikings Kopřivnice 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Do zápasu s Krnovem nastupovaly hráčky Kopřivnice s odhodláním vyhrát, i přesto, že je oslabila velká marodka a neúčast trenéra. Trenérské role se pro tento zápas zhostila na výbornou kapitánka Milichová. V první třetině se kopřivnické hráčky dostaly po první minutě do vedení. Na začátku šesté minuty poslala přesnou nahrávku Bílková Gilarové, a ta se do odkryté brány nemýlila. Do druhé třetiny se šlo již za stavu 1:2, kdy snižovala krnovská Krejčiříková. Druhá třetina se odehrávala již za napjaté situace, kterou svým nestandardním výkonem podpořili rozhodčí. Do třetí třetiny už ženy nastupovaly s jasným cílem strhnout vedení na svou stranu. Kapitánka stáhla hru na dvě pětky, které prokázaly svou sehranost, když byl míček převážně na polovině soupeře. Následovaly dvě branky a bodový zisk.

Sestava: Harazimová – Milichová, Prokopová – Jurková, Paseková – Bílková, Gilarová, Večerková, Podhráská, Pernová, Blažková, Štěpánová, Šimíčková.

FBC Vikings Kopřivnice – FbK Horní Suchá 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Do druhého zápasu nastupovaly kopřivnické hráčky oslabené o Milichovou, takže se jejich počet ještě snížil. Kapitánské role se pro tento zápas zhostila Gilarová. Ženy chtěly zejména více bránit a k soupeřově brance se dostávat pouze z brejků. Tato taktika však téměř nebyla využita. Kopřivnické ženy soupeře neustále tlačily na jeho polovinu, a již v první třetině vedly 3:0. První gól utkání vstřelila po nahrávce od mantinelu Večerková, druhá branka padla po souhře Gilarové s Bílkovou. Třetí, výstavní gól, po přímočaré akci na jeden dotek, za který by se ani švédský národní tým nestyděl, vstřelila zkušeně baseballovým způsobem Štěpánová. Do druhé třetiny nastupovalo družstvo s velice dobrou náladou, která se projevila i herně na hřišti. Svůj první gól z pozice obránce vstřelila Blažková, která zvyšovala již na 4:0. Soupeřkám se ale téměř hned podařilo snížit krásnou střelou od mantinelu. Do konce zápasu již branka nepadla. Kopřivnická děvčata si tak z Olomouce zaslouženě odvezla šest bodů. Další turnaj hostí 16. ledna právě Kopřivnice.

Sestava: Harazimová – Prokopová, Blažková – Jurková, Paseková – Bílková, Gilarová, Večerková, Podhráská, Pernová, Štěpánová, Šimíčková.

Ostatní výsledky 6. kola: FBS Olomouc B – FBC Orca Krnov 10:0, FBK Rožnov pod Radhoštěm – FBC Lipník 3:6, FbK Horní Suchá – FBC Lipník 1:2, FBS Olomouc B – 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm 3:0.

1. Vikings Kopřivnice 12 9 0 3 47:22 27
2. FBS Olomouc B 10 8 2 0 61:11 26
3. FBC Lipník 10 7 0 3 46:26 21
4. FbK Horní Suchá 10 4 1 5 42:32 13
5. FBC Orca Krnov 10 4 1 5 13 25:33
6. 1. FBK Rožnov p. R. 10 2 0 8 24:32 6
7. SK K2 Prostějov 10 0 0 10 3:92 0