AKTUALIZOVÁNO: Hokejisté Nového Jičína prohráli popáté v řadě

Opava - /FOTOGALERIE/ Pátou porážku v řadě si připsali hokejisté Nového Jičína. Ve 33. kole II. hokejové ligy, skupiny Východ, podlehli opavskému Slezanu, na jeho ledě, 2:6.

22.1.2009

HC Slezan Opava - HC Nový Jičín 6:2Foto: DENÍK / František Géla

Na první branku se čekalo až do 14. minuty, kdy otevřel skóre zápasu domácí Kukol, který skóroval v početní nevýhodě Opavy 3 na 5. Hosté se ale nedali zastrašit. Po pouhých 25 vteřinách srovnal Glabazňa – 1:1. V 18. minutě poslal domácí opět do vedení Grofek – 2:1.

Jako rozhodující se ukázala být druhá třetina, kdy domácí třikrát skórovali během sedmi minut. Nejprve ve 25. minutě zvyšoval Kocián, po 20 sekundách Měkýš a ve 32. minutě Chalupa – 5:1.

Hosté snížili na začátku poslední části. Ve 42. minutě skóroval Lhotský (5:2), ale poslední slovo měli opět domácí. V 54. minutě uzavřel brankový účet zápasu Tichý.

HC Slezan Opava – HC Nový Jičín 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)

Branky: 14. Kukol (Měch), 18. Grofek (Černý, Tichý), 25. Kocián (Chalupa, Plánovský), 25. Měkýš (Polok), 32. Chalupa (Kovalovský), 54. Tichý (Měch) – 14. Glabazňa (Macháček, Vašut), 42. Lhotský

HC Slezan Opava: Vošvrda - Kukol, Tichý, Plánovský, Ondrušek, Čavrk, Měkýš - Grofek (39. Wolf), Měch, Černý - Kovalovský, Chalupa, Kocián - Suchánek, Polok, Tůma

HC Nový Jičín: Jagoš - Štindl, Vašut, Andrýsek, Gulda, Pelikán (21. Koloničný), Hruškovský - Sluštík, Macháček, Skaloš - Glabazňa, Zedník, Toman M. - Uhlár, Tomášek, Lhotský - Toman R., Částečka R., Kabeláč

Ostatní výsledky 33. kola: HC ZUBR Přerov - HC Orlová 5:2, VSK Technika Brno - HC Uničov 5:4, HK Jestřábi Prostějov - HC Břeclav 5:3, Salith Šumperk - VHK Vsetín 2:3, HHK Velké Meziříčí - HC Spartak Pelhřimov 4:6, HC TJ Šternberk - SHK Hodonín 2:3.

22.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.