HC AZ Havířov – HC Gedos Nový Jičín 3:4sn (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0 - 0:1)

Domácí favorit dvakrát vedl, ale nakonec musel dohánět v poslední třetině náskok soupeře. Krisl šťastně vyrovnal, ale víc už Havířovští nestihli. V prodloužení ubránili havířovští hokejisté oslabení, ale v samostatných nájezdech už byli Novojičínští úspěšní a odvezli si velmi cenné body.

Branky a nahrávky: 5. Rimmel (Sztefek, Stránský), 23. Stránský (Krisl), 47. Krisl (Daneček, Potočný) – 17. Macháček (Andrýsek), 27. Brynecký (Toman, Andrýsek), 30. Brynecký (Pelikán, Andrýsek), rozhodující nájezd Toman, vyloučení: 5:7 - 10 min. Slavík (Nový Jičín), využití: 1:2, v oslabení: 0:0, poměr střel: 53:32

Havířov: Vrba - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Zientek - Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Daneček, Říčka, Pechanec, Brezani, Kraft, Lhotský, Pavlas. Trenér Jan Daneček

Nový Jičín: Šrámek - Andrýsek, Pelikán, Horák, Hradil, Gulda, Slavík, Hruška J. - Toman, Macháček, Brynecký - Skaloš, Zedník, Štěpják - Uhlár, Gebauer R., Tomášek. Trenér David Handl