VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokejové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky krajské ligy mužů, ligy juniorů, krajského přeboru juniorů, ligy dorostu, krajského přeboru dorostu, žákovské ligy, krajského přeboru mladších žáků a krajského přeboru přípravek.

4.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Kopáč

Krajská liga mužů

HC Studénka – HC Rožnov pod Radhoštěm 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 1. Sikora (Kaňovský), 15. Novotný (Kaňovský), 25. Jedlička (Novotný, Kaňovský), 56. Kaňovský (Jedlička) – 36. Horák (Černý, Veselý), 51. Kroupa (Horák), vyloučení: 8:11 navíc Novotný 5+do konce utkání – Holý 5+do konce utkání, Vaculín, Bartek na 10 minut, využití: 3:1, poměr střel: 39:28, rozhodčí: Michálek – Havel, Zachara, diváci: 200

Ostatní výsledky 20. kola: SK Karviná – HC Frýdek-Místek 6:3, TJ Horní Benešov – HC Kopřivnice 2:1

1. Karviná 17 13 0 4 83:44 26
2. Fr.-Místek 17 11 2 4 90:63 24
3. Kopřivnice 18 10 2 6 65:47 22
4. H. Benešov 17 7 3 7 57:60 17
5. Krnov 17 5 4 8 52:63 14
6. Studénka 17 5 2 10 48:69 12
7. Rožnov p. R. 17 2 1 14 54:103 5

Liga juniorů

HK Nový Jičín – HC Rebel Havlíčkův Brod 4:4 (2:1, 1:3, 1:0)

Branky a nahrávky Nového Jičína: 6. Částečka R. (Křesťan, Gulda), 11. Částečka R. (Křesťan, Gulda), 30. Gulda (Marek M., Kalamár), 50. Křesťan (Částečka R., Gulda), vyloučení: 7:7, využití: 0:3, v oslabení: 0:0, poměr střel: 31:31
Nový Jičín: Kozák – Valchář M., Štindl, Marek M., Kalamár, Zbranek, Valchář J. – Urban, Adamec, Toman – Gulda, Křesťan, Částečka R. – Gebauer, Šimko, Marek J. Trenér David Handl
Havl. Brod: Pešek – Bělohlávek, Novotný – Němec, Musil – Šplíchal, Hájek – Szilva, Milfait J., Blažek – Vylíčil, Milfait M., Škarý – Zohorna, Varga, Hadrava – Dolejš, Myslivec. Trenér Luboš Sláma

Ostatní výsledky skupiny o postup – 36. kolo: HC Dukla Jihlava – HC Zubr Přerov 11:2, VŠK Technika Brno – HC Kometa Úvoz 3:2

1. Jihlava 36 29 3 4 181:75 61
2. Havl. Brod 36 25 4 7 232:97 54
3. Přerov 36 19 5 12 140:117 43
4. Úvoz 36 15 5 16 107:118 35
5. Krnov 35 15 5 15 108:154 35
6. Brno 36 15 4 17 115:114 34
7. Nový Jičín 36 14 5 17 119:120 33
8. Žďár n. S. 35 12 6 17 110:155 30

Krajský přebor juniorů

SK Karviná – HC Kopřivnice 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Branka Kopřivnice: Matula
Kopřivnice: Weber, Baldík – Kubec, Ševčík, Alina, Bret, David – Jašek T., Gonos, Hrubý, Pokorný, Čáň – Klos, Matula, Vaněk, Šaitar, Pastrňák – Žárský

HC Studénka – HC Uničov 6:4 (0:2, 2:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 25. L. Malý (Gal, Kuhn), 27. Kucsera (Macíček, Rapák), 42. Kvasnica (Kuhn), 54. Horkel (Štolpa), 55. T. Malý (Lindovský), 59. Macíček (Lindovský) – 4. D. Čada, 20. D. Čada, 25. D. Čada (Pur), 51. Pur (D. Čada), vyloučení: 7:13 navíc L. Malý na 10 minut, využití: 3:2, poměr střel: 33:33, rozhodčí: Mrkva – Měkýš, Lazecký, diváci: 67

Zbylý výsledek 21. kola: HC Rožnov pod Radhoštěm – HC Bobři Valašské Meziříčí 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)

1. Karviná 20 14 4 2 107:63 32
2. Kopřivnice 20 14 2 4 88:53 30
3. Val. Meziříčí 21 8 4 9 81:80 20
4. Uničov 20 9 2 9 83:88 20
5. Rožnov p. R. 21 4 3 14 77:104 11
6. Studénka 20 4 1 15 67:115 9

Liga dorostu

HC Znojemští Orli – HK Nový Jičín 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Branky: 58. Hejl (Pelikán), 60. Telesz, vyloučení: 4:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 21:33
Znojmo: Kameš – Pražák, Bukáček, Jankových, Telesz, Kastner, Hejl, Kacetl, Hodák, Hlávka, Pelikán, Nahodil
Nový Jičín: Kohn – Báchor, Bajer, Gajdoš, Mucala, Kurovec – Ohera, Pargač, Orság – Hruška, Kotas, Kiral – Kubín, Eichner, Hermann. Trenér Jaroslav Havlík

Ostatní výsledky skupiny o postup – 36. kolo: HC Kometa Úvoz – HC Frýdek-Místek 2:3, SK Horácká Slavia Třebíč – HC VOKD Poruba 5:2, HC Uherské Hradiště – SK Karviná 2:7

1. Třebíč 35 24 6 5 165:100 54
2. Karviná 35 22 5 8 134:90 49
3. Poruba 34 20 4 10 148:92 44
4. Fr.-Místek 34 19 6 9 109:89 44
5. Nový Jičín 35 15 5 15 84:99 35
6. Znojmo 35 14 6 15 109:108 34
7. Uh. Hradiště 33 13 6 14 119:127 32
8. Úvoz 35 12 4 19 90:126 28

Skupina o udržení – 6. kolo: HC Kopřivnice – SKLH Žďár nad Sázavou 0:7, HK Jestřábi Prostějov – HC Orlová 6:3, HC Zubr Přerov – HC Břeclav 2:1

9. Žďár n. S. 31 14 4 13 105:87 32
10. Orlová 31 14 2 15 104:105 30
11. Břeclav 31 11 5 15 91:98 27
12. Přerov 31 11 3 17 90:98 25
13. Prostějov 31 8 9 14 73:103 25
14. Kopřivnice 31 1 1 29 58:157 3

Krajský přebor dorostu

23. kolo: HC Bohumín – HC Uničov 3:9 (1:3, 1:3, 1:3), Slavoj Český Těšín – HC Bobři Valašské Meziříčí 7:2, HK Krnov – HC TJ Šternberk 8:5 (3:1, 3:3, 2:1), HC Kopřivnice B (Rožnov) – HC Studénka 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)

1. Krnov 22 15 3 4 127:69 33
2. Uničov 21 14 4 3 116:59 32
3. Studénka 21 12 6 3 112:77 30
4. Šternberk 23 9 2 12 104:121 20
5. Val. Meziříčí 22 6 5 11 93:112 17
6. Č. Těšín 22 7 3 12 80:103 17
7. Kopřivnice B 23 6 5 12 72:98 17
8. Bohumín 18 3 0 15 81:146 6

Žákovská liga – 9. třída, skupina G

Nadstavba – 2. kolo: HC VOKD Poruba – HC Oceláři Třinec 3:5, Valašský hokejový klub Vsetín – HC Havířov Panthers 7:0, HC Vítkovice Steel – RI Okna Zlín 5:4

1. Vítkovice 2 2 0 0 9:6 4
2. Vsetín 1 1 0 0 7:0 2
3. Třinec 2 1 0 1 7:7 2
4. Havířov 2 1 0 1 4:9 2
5. Zlín 1 0 0 1 4:5 0
6. Poruba 2 0 0 2 5:9 0

Žákovská liga – 9. třída, skupina H

Nadstavba – 2. kolo: HC Slezan Opava – SK Karviná 19:1, HC Kopřivnice – HC Frýdek-Místek 1:1, HC Slezan Opava – HK Nový Jičín 5:3

1. Opava 2 2 0 0 24:4 4
2. Fr.-Místek 1 0 1 0 1:1 1
3. Kopřivnice 1 0 1 0 1:1 1
4. Nový Jičín 1 0 0 1 3:5 0
5. Karviná 1 0 0 1 3:5 0
6. Orlová 0 0 0 0 0:0 0

Žákovská liga – 8. třída, skupina G

Nadstavba – 2. kolo: HC Vítkovice Steel – HC VOKD Poruba 6:1, HC Havířov Panthers – HC Oceláři Třinec 7:7, HC VOKD Poruba – HC Oceláři Třinec 5:7, Valašský hokejový klub Vsetín – HC Havířov Panthers 5:5, HC Vítkovice Steel – RI Okna Zlín 15:4

1. Vítkovice 2 2 0 0 21:5 4
2. Třinec 2 1 1 0 14:12 3
3. Havířov 2 0 2 0 12:12 2
4. Vsetín 1 0 1 0 5:5 1
5. Poruba 2 0 0 2 6:13 0
6. Zlín 1 0 0 1 4:15 0

Žákovská liga – 8. třída, skupina H

Nadstavba – 2. kolo: HC Slezan Opava – SK Karviná 12:2, HC Kopřivnice – HC Frýdek-Místek 5:12, HC Slezan Opava – HK Nový Jičín 10:0

1. HC Slezan Opava 2 2 0 0 22:2 4
2. HC Frýdek-Místek 1 1 0 0 12:5 2
3. HC Kopřivnice 1 0 0 1 5:12 0
4. SK Karviná 1 0 0 1 2: 12 0
5. HK Nový Jičín 1 0 0 1 0:10 0
6. HC Orlová 0 0 0 0 0:0 0

Žákovská liga – 7. třída

HC Slezan Opava – Valašský hokejový klub Vsetín 2:5, SK Karviná – HC Frýdek-Místek 0:7, HC Havířov Panthers – HC Oceláři Třinec 6:2, HK Nový Jičín – HC Sareza Ostrava 2:17, HC Orlová – RI Okna Zlín 1:7, HC Vítkovice Steel – HC Kopřivnice 31:0, RI Okna Zlín – SK Karviná 16:1

1. Vsetín 23 22 1 0 207:38 45
2. Ostrava 23 20 1 2 191:32 41
3. Vítkovice 24 19 2 3 227:48 40
4. Zlín 25 18 2 5 214:43 38
5. Havířov 24 11 4 9 133:96 26
6. Opava 24 11 1 12 111:93 23
7. Třinec 23 9 1 13 98:109 19
8. Nový Jičín 23 7 5 11 119:161 19
9. Fr.-Místek 24 7 4 13 99:132 18
10. Kopřivnice 24 4 1 19 65:257 9
11. Orlová 24 3 2 19 56:205 8
12. Karviná 25 0 0 25 26:332 0

Žákovská liga – 6. třída

HC Slezan Opava – Valašský hokejový klub Vsetín 2:3, SK Karviná – HC Frýdek-Místek 16:0, HC Havířov Panthers – HC Oceláři Třinec 7:11, HK Nový Jičín – HC Sareza Ostrava 16:5, HC Orlová – RI Okna Zlín 0:15, HC Vítkovice Steel – HC Kopřivnice 6:3, RI Okna Zlín – SK Karviná 10:5

1. Vítkovice 24 19 2 3 145: 67 40
2. Nový Jičín 23 19 1 3 222: 87 39
3. Karviná 25 16 1 8 186:100 33
4. Zlín 25 16 1 8 160: 76 33
5. Ostrava 23 15 0 8 116: 86 30
6. Třinec 23 13 1 9 131:131 27
7. Vsetín 23 12 1 10 124: 90 25
8. Havířov 24 8 1 15 114:147 17
9. Kopřivnice 24 8 1 15 87:145 17
10. Opava 24 8 0 16 84:108 16
11. Orlová 24 2 1 21 38:201 5
12. Fr.-Místek 24 1 2 21 32:201 4

Krajský přebor mladších žáků

14. kolo: Horní Benešov – HC Studénka 5:0 kontumačně, HC Bohumín – Slavoj Český Těšín 4:12 (1:4, 1:3, 2:5)

1. Studénka 12 9 0 3 80:45 18
2. H. Benešov 13 8 1 4 66:43 17
3. Č. Těšín 13 5 1 7 58:76 11
4. Bohumín 10 1 0 9 36:76 2

Krajský přebor přípravek 5. třída

HC Orlová – HC Slezan Opava 3:2, Jastrzebie – HC Oceláři Třinec 2:5, HC Sareza Ostrava – HC Havířov Panthers 2:0

1. Třinec 23 21 1 1 137:45 43
2. Vítkovice 22 15 2 5 121:58 32
3. Karviná 21 14 1 6 125:63 29
4. Nový Jičín 22 14 1 7 129:100 29
5. Opava 22 10 4 8 97:81 24
6. Ostrava 23 11 1 11 99:69 23
7. Jastrzebie 23 10 3 10 104:94 23
8. Kopřivnice 21 8 3 10 97:97 19
9. Orlová 23 6 0 17 48:110 12
10. Havířov 23 4 2 17 41:141 10
11. Fr.-Místek 21 0 0 21 26:166 0

Krajský přebor přípravek 4. třída

TJ Sl. Č. Těšín – HC Kopřivnice 1:17, HC Orlová – HC Slezan Opava 4:7, Jastrzebie – HC Oceláři Třinec 5:3, HC Sareza Ostrava – HC Havířov Panthers 1:1, HC Frýdek-Místek – HC Vítkovice Steel 2:1

1. Třinec 25 19 3 3 163:52 41
2. Havířov 25 17 2 6 136:91 36
3. Ostrava 25 16 2 7 130:73 34
4. Vítkovice 25 15 3 7 104:56 33
5. Nový Jičín 24 14 4 6 97:53 32
6. Jastrzebie 25 15 1 9 116:93 31
7. Opava 25 12 3 10 97:53 27
8. Kopřivnice 24 10 2 12 99:82 22
9. Karviná 24 6 2 16 54:82 14
10. Fr.-Místek 24 6 2 16 74:115 14
11. Orlová 25 5 2 18 65:131 12
12. Č. Těšín 25 0 0 25 36:290 0

4.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Raškův memoriál ovládl Rakušan Steiner

/FOTOGALERIE/ Po dvou závodech letní Grand Prix žen, ve kterých triumfovaly Japonky Ito a Takanashi, vyvrcholil skokanský víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm nedělním 6. ročníkem Memoriálu Jiřího Rašky, který byl zároveň závěrečným závodem nově vzniklého Beskydského turné v rámci FIS Kontinentálního poháru mužů.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení