FBC Vikings Kopřivnice - SK Snipers Slavičín 4:7 (1:2, 1:2, 2:3)

Souboj týmů ze dna tabulky vyzněl lépe pro hosty, kteří na každý gól Kopřivnice našli odpověď. Všechny třetiny pak hosté uzavřeli vedením o branku a zaslouženě vyhráli.

FBC Frýdek-Místek - FBC Vikings Kopřivnice 6:3 (0:1, 3:2, 3:0)

Druhý zápas nabídl napínavou podívanou. Proti Kopřivnici nastoupil nikým neatakovaný lídr soutěže, Frýdek-Místek. Přesto derby nemělo dlouho jasného vítěze. První třetinu vyhráli Kopřivničtí, a protože druhou třetinu prohráli jen o branku, šlo se do poslední části za nerozhodného stavu 3:3. V závěrečné části ale zkušenější Frýdek-Místek ukázal, proč nemá v soutěži konkurenci, a nasázel soupeři další tři branky.

Výsledky – 17. kolo: TJ MEZ Vsetín - FbC BD STAV Frýdek-Místek 3:10, 18. kolo: SK Snipers Slavičín - SFK Slovácko-HSS 1:3, SFK Slovácko-HSS - TJ MEZ Vsetín 4:3

Los 13. – 14. kola (9. ledna): Panthers Otrokovice - SFK Slovácko-HSS, TJ MEZ Vsetín - SK Snipers Slavičín, SFK Slovácko-HSS - FbC Holešov, SK Snipers Slavičín - Panthers Otrokovicem, FbC Holešov - TJ MEZ Vsetín, FbC BD STAV Frýdek-Místek - 1. SC Bohumín 98 DDM, FBC Vikings Kopřivnice - FBK Sokol Poruba Škorpioni, FBK Sokol Poruba Škorpioni - FbC BD STAV Frýdek-Místek, 1. SC Bohumín 98 DDM - FBC Vikings Kopřivnice.