SK Karviná – HC Studénka 7:3 (2:2, 4:0, 1:1)

Brankově vyrovnaná první část zápasu začala lépe pro domácí, kteří šli ve 3. a 4. minutě, brankami Zemánka, respektive Belance, do vedení. V obou případech asistoval karvinský Pytlík – 2:0. Studénka, kterou ještě hřála výhra nad Kopřivnicí, dokázala srovnat brankami ze 14. a 20. minuty.

Druhá část se měla nést v podobném duchu, ale ke smůle hostů tomu tak nebylo. Studénka za celou třetinu nedala branku, naopak, sama hned čtyřikrát inkasovala. V poslední části se skóre jen kosmeticky upravovalo brankami na obou stranách.

Branky a nahrávky: 3. Zemánek (Pytlík), 4. Belanec (Pytlík), 28. Opravil, 29. Hanke, 32. Kytka (Belanec),40. Za¬kuťanský (Hublík, Volf), 47. D. Vaštík (Milch) – 14. Sikora (Horák), 20. Jedlička (Mikeska), 47. Sikora (Janečka), vyloučení: 12:8 navíc Pytlík na 10 minut, Zemánek do konce utkání – Dobřanský na 10 minut, Mičulka 5+ do konce utkání, využití: 3:1, v oslabení: 2:1, poměr střel: 38:36, rozhodčí: T. Janda – Hanzlík, Bartošák, diváci: 112.

Karviná: Volf (Pavlíček) – Milch, Hublík, Belanec, Dittman, Paulus, Opravil, D. Vaštík, Štoudek, Zemánek, Kytka, Pytlík, Lipovský, Zakuťanský, Pastuszek, Hanke. Trenér Petr Vaštík

Studénka: Dobřanský (29. Medek) – Bumbalík, Homola, Mikeska, Holanik, Jedlička, Kovář – Horák, Janečka, R. Tomášek – Sikora, Bolf, Čáň – Tomčala, Gal, Mičulka – Urbanec. Trenér Oldřich Lipnický

HC Kopřivnice – HC Rožnov pod Radhoštěm 4:9 (2:3, 1:2, 1:4)

Kopřivnice, která v minulých letech takřka pravidelně bojovala o postup do druhé ligy, zatím oprašuje předešlou slávu. Tým, po úvodní porážce ve Studénce (0:3), prohrál i na domácím ledě, když nestačil Rožnovu pod Radhoštěm.

Zbylý výsledek 2. kola: HK Krnov – Horní Benešov 5:3 (2:1, 1:2, 2:0), los 3. kola, 17. října, Rožnov – Karviná, H. Benešov – Kopřivnice, 18. října, 17.00 Studénka – Krnov.

1. HK Krnov 2 2 0 0 0 11:5 6
2. Horní Benešov 2 1 0 0 1 9:7 3
3. HC Rožnov p. R. 2 1 0 0 1 11:10 3
4. SK Karviná 2 1 0 0 1 9:9 3
5. HC Studénka 2 1 0 0 1 6:7 3
6. HC Kopřivnice 2 0 0 0 2 4:12 0