VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Můstek bude možná osvětlený

Skokanský můstek ve Frenštátě pod Radhoštěm asi bude osvětlený. Projednávání této věci se neobešlo bez úsměvné situace.

OHLÉDNUTÍ OBRAZEM: Horečky opět žily dobrou muzikou

/VIDEO, FOTOGALERIE/ HorečkyFest, jak se zdá, se napevno zabydlel v kalendáři festivalů. 

HorečkyFest láká na české hudební lahůdky

Žlutý pes, Xindl X, Voxel, Light & Love, Rybičky 48, Děda Mládek Illegal Band, The Plastic People of the Universe, Z horní dolní a dál na jih. To je jen nepatrný zlomek z výčtu kapel a hudebníků, kteří letos zavítají na pátý ročník HorečkyFestu.

Kameru musel na jednání vypnout

Pořízení videozáznamu zasedání zastupitelstva neschválili na posledním jednání zastupitelé ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeden z nich si chtěl průběh zasedání natočit pro svou vlastní potřebu.

Spolupráce může pomoci i skokům

Širokou spolupráci mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Harrachovem by mohlo nastartovat setkání zástupců obou měst, které se uskutečnilo na frenštátské radnici.

Letní kino: diváci zhlédnou příběh lásky v kulisách studené války

Diváci frenštátského Minibijáku Špalek se mohou těšit na vynikající film Láska, soudruhu, který je přenese do období studené války a představí příběh o lásce, z níž mnohé zamrazí. Ve filmu z finsko--česko-norské produkce z roku 2013 v hlavních rolích uvidíte Miroslava Etzlera a Finku Kati Outinen.

Ministryně navštívila domovy pro starší obyvatele

/REPORTÁŽ DENÍKU/ Jak to vypadá, když ministryně práce a sociálních věcí přijede do domova seniorů? V úterý jsme u toho byli ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Nejtvrdší hasiči se drali na můstek

/DENÍK BYL U TOHO/ Nejtvrdší hasič přežije. Tento název hasičské soutěže hovoří za vše. Premiérový závod ve Frenštátě pod Radhoštěm přežili všichni, i když někteří za cenu toho, že vzdali.

Vrátí se do Frenštátu pod Radhoštěm světový skok na lyžích?

Skokanská elita by se opět mohla po letech objevovat na můstku s umělým povrchem ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pokud frenštátské závody dostanou status Grand Prix.

Umíte skvělý guláš a rádi si zasoutěžíte? Hlásit se můžete už nyní!

V bohatém programu kulturních akcí frenštátského kulturního střediska ani letos nechybí, již po čtyřiadvacáté, oblíbené Gulášové slavnosti, které se uskuteční v místním autokempu 25. července. 

Podmínka ho nezastavila. Zloděj proto skončil za mřížemi

Ve vazební věznici skončil dvaadvacetiletý mladík z Frenštátu pod Radhoštěm, který opakovaně, často i se svými kumpány, kradl, kde se dalo. Že byl v podmínce, příliš neřešil.

OBRAZEM: Dřevorubecké klání na Horečkách

Pořádně horko včera na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm, přesto se na dřevorubecké klání vydaly tisíce lidí. Ti sledovali, jak čtrnáct borců zdolává nástrahy finále STIHL TIMBERSPORT CZECH SERIES 2015.

Na Horečky míří česká dřevorubecká špička

Amfiteátr na Horečkách bude v neděli hostit závod nejlepších sportovních dřevorubců, finále Czech Series Stihl Timbersports. Celou akci podpořil vicemistr světa v Timbersportu Martin Komárek.

Frenštát pod Radhoštěm hostí mezinárodní voltižní závody

V jezdeckém areálu frenštátského Slovanu je od včerejška opět pořádně živo. Diváci mají totiž možnost shlédnout nevšední sportovní zážitek v podobě mezinárodních voltižních závodů 2015, které se pod Radhoštěm konají od včerejšího dne až do neděle 7. června.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies