VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Spolupráce může pomoci i skokům

Širokou spolupráci mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Harrachovem by mohlo nastartovat setkání zástupců obou měst, které se uskutečnilo na frenštátské radnici.

Letní kino: diváci zhlédnou příběh lásky v kulisách studené války

Diváci frenštátského Minibijáku Špalek se mohou těšit na vynikající film Láska, soudruhu, který je přenese do období studené války a představí příběh o lásce, z níž mnohé zamrazí. Ve filmu z finsko--česko-norské produkce z roku 2013 v hlavních rolích uvidíte Miroslava Etzlera a Finku Kati Outinen.

Ministryně navštívila domovy pro starší obyvatele

/REPORTÁŽ DENÍKU/ Jak to vypadá, když ministryně práce a sociálních věcí přijede do domova seniorů? V úterý jsme u toho byli ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Nejtvrdší hasiči se drali na můstek

/DENÍK BYL U TOHO/ Nejtvrdší hasič přežije. Tento název hasičské soutěže hovoří za vše. Premiérový závod ve Frenštátě pod Radhoštěm přežili všichni, i když někteří za cenu toho, že vzdali.

Vrátí se do Frenštátu pod Radhoštěm světový skok na lyžích?

Skokanská elita by se opět mohla po letech objevovat na můstku s umělým povrchem ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pokud frenštátské závody dostanou status Grand Prix.

Umíte skvělý guláš a rádi si zasoutěžíte? Hlásit se můžete už nyní!

V bohatém programu kulturních akcí frenštátského kulturního střediska ani letos nechybí, již po čtyřiadvacáté, oblíbené Gulášové slavnosti, které se uskuteční v místním autokempu 25. července. 

Podmínka ho nezastavila. Zloděj proto skončil za mřížemi

Ve vazební věznici skončil dvaadvacetiletý mladík z Frenštátu pod Radhoštěm, který opakovaně, často i se svými kumpány, kradl, kde se dalo. Že byl v podmínce, příliš neřešil.

OBRAZEM: Dřevorubecké klání na Horečkách

Pořádně horko včera na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm, přesto se na dřevorubecké klání vydaly tisíce lidí. Ti sledovali, jak čtrnáct borců zdolává nástrahy finále STIHL TIMBERSPORT CZECH SERIES 2015.

Na Horečky míří česká dřevorubecká špička

Amfiteátr na Horečkách bude v neděli hostit závod nejlepších sportovních dřevorubců, finále Czech Series Stihl Timbersports. Celou akci podpořil vicemistr světa v Timbersportu Martin Komárek.

Frenštát pod Radhoštěm hostí mezinárodní voltižní závody

V jezdeckém areálu frenštátského Slovanu je od včerejška opět pořádně živo. Diváci mají totiž možnost shlédnout nevšední sportovní zážitek v podobě mezinárodních voltižních závodů 2015, které se pod Radhoštěm konají od včerejšího dne až do neděle 7. června.

OBRAZEM: Zvonička vysílala tóny naděje

Frenštát pod Radhoštěm – Setkání, které každoročně organizuje spolek Naše Beskydy, se již popáté uskutečnilo na Horečkách u tamní zvoničky Strážkyně Beskyd.

Stát zatím důl nepřevezme

Kdo si počká, ten se dočká… Po více než měsíci se po urgenci redakce Novojičínského deníku dočkala alespoň nějaké reakce na otázky zaslané ministerstvu průmyslu a obchodu.

Zastupitelé od stavby parkoviště „couvli"

Přání obyvatel vyhověli zastupitelé Frenštátu pod Radhoštěm a ustoupili od záměru vystavět parkoviště mezi panelovými domy.

Frenštát pod Radhoštěm: Přímé přenosy ze zasedání zastupitelů nebudou

Opět na poslední chvíli schválili smlouvu na televizní vysílání zpravodajství zastupitelé Frenštátu pod Radhoštěm. Přímé přenosy ze zasedání ale stejně nebudou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies