VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Frenštát pod Radhoštěm zatím akcie neprodá

Nabídku na odkup akcií firmy Elektroprojekta Rožnov pod Radhoštěm dostalo město Frenštát pod Radhoštěm. Zastupitelé zatím o prodeji nerozhodli.

Parkovat lze na škvárové ploše

Až do úterý 25. října budou moci obyvatelé a návštěvníci Frenštátu pod Radhoštěm parkovat na škvárové ploše, která je přes silnici naproti obchodu Albert.

Vzduchovková střelnice v Astře už je v provozu

První místní sportovní střelci i malí a velcí nadšenci vzduchovkového střílení již zavítali do nově otevřené vzduchovkové střelnice umístěné v budově Centra volného času Astra ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Začala stavba workoutového hřiště

Po měsících příprav začala výstavba workoutového hřiště ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Firma pomáhá lidem bez domova k návratu do života

Dalšího účastníka programu Restart@Siemens zaměstnala společnost Siemens. Cílem programu je pomáhat lidem bez domova k návratu do běžného života.

Ve Frenštátě se zaměří na šelmy

Besedu o velkých šelmách v Beskydech připravuje na tento čtvrtek 6. října Muzeum Novojičínska ve spolupráci s frenštátským muzeem.

Kluziště ve ve Frenštátě pod Radhoštěm bude menší

O dva metry kratší na každé straně bude nové kluziště ve Frenštátě pod Radhoštěm. O zmenšení oproti původnímu návrhu rozhodli zastupitelé.

Školáci se zábavnou formou učí ekologickému způsobu dopravy

Od jara do podzimu probíhá na několika školních zařízeních celoevropská kampaň ZOOM-Děti v pohybu. Do letošního patnáctého ročníku se zapojilo třináct českých škol, mezi nimiž nechybí ani Základní škola Záhuní z Frenštátu pod Radhoštěm.

Premiér Sobotka navštívil frenštátskou Hortenzii

/FOTOGALERIE/ Významnou návštěvu hostil o víkendu Domov Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm.

OBRAZEM: Léto se ani v září nevzdává

Je téměř polovina září za námi a stále si můžeme užívat tropické léto. Na to reagují i provozovatelé venkovních koupališť a stále jsou tak brány jejich areálů pro veřejnost otevřeny.

Skokový pohár pokračuje pod Radhoštěm

Už jen dva mítinky chybí v letošním 15. ročníku Českého skokového poháru, než se dění přesune do dějiště velkého finále v Olomouci. Před jezdci a koňmi je kromě momentální zastávky ve Frenštátě pod Radhoštěm ještě další díl seriálu v Hořovicích na Berounsku.

Radnice ve Frenštátě opět září novotou

Po více než třech měsících skončila rekonstrukce frenštátské radnice. Opravy zahrnovaly úpravu venkovní fasády, výměnu oken ve vestibulu budovy i částečnou vnitřní výmalbu.

Memoriál Jiřího Rašky: v prvním závodě se utkalo 50 skokanů z 12 zemí

/FOTOGALERIE/ Český reprezentant Lukáš Hlava zvládl nejlépe včerejší úvodní závod 5. ročníku Memoriálu Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm, který je součástí letního Kontinentálního poháru ve skocích na lyžích.

Frenštátské slavnosti: centrum města tančí v rytmu folkloru

Taneční soubory z Valašska a jižní Moravy, ale také ze Slovenska, Panamy, Číny nebo Indie se sjely do Frenštátu pod Radhoštěm, kde v těchto dnech probíhá mezinárodní folklorní festival Frenštátské slavnosti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení