VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: FULNEK

Miloš Holík: Chceme klubům navrhnout nové modely soutěží

Fulnek, Nový Jičín - Okresní fotbal by to měl bez něj o moc složitější. Předseda sportovně-technické komise Okresního fotbalového svazu Nový Jičín Miloš Holík má na starost mimo jiné termínovou listinu. Tu jarní, která měla začít o tomto víkendu, mu notně komplikuje nepříznivé počasí.

Oživí Knurrův palác cukrárna?

Fulnek - Na trošku lepší časy se možná zablýsklo ve Fulneku. Město zřejmě dostane možnost pronajmout ke komerčnímu využití alespoň část historického Knurrova paláce.

Jan Mikš: Je třeba mít vizi a snažit se jí dosáhnout

Fulnek-Lukavec Letos už se stihl stát mistrem Moravy a byl třetím mužem na mistrovství republiky, které se letos konalo v Jihlavě. Rodák z Lukavce Jan Mikš už se tři roky úspěšně věnuje bench-pressu.

Fulnecký autokemp je na prodej

Fulnek - Černá můra Fulneku v podobě autokempu v Jerlochovicích, místní části města, možná zanedlouho skončí. V současné době je minimálně jeden zájemce o koupi celého areálu.

Ve Fulneku přibude ctěných občanů i významných osobností

Fulnek - Mnohem více ctěných občanů než doposud mohou mít za nějakou dobu ve Fulneku. Vedle titulu čestných občan totiž bude město udělovat ještě další titul.

Z hotelu je dnes prodejna textilu

Fulnek - Různé oblečení, cedulky s nápisy „Levný textil" či „Nabídka levného ubytování". Tak vypadá současnost kdysi proslulého hotelu Jelen ve Fulneku, jehož zastupitelé i obyvatelé jsou ze situace zoufalí.

Je veřejné osvětlení požírač peněz?

Fulnek - V poměrně zoufalém stavu je v současné době veřejné osvětlení ve Fulneku, navíc je mnohem nákladnější než jinde. Město chce proto provést jeho kompletní rekonstrukci.

OBRAZEM: Masopustní průvod v Lukavci

Fulnek - Tradiční masopustní průvod prošel v sobotu 9. února také Lukavcem, místní části Fulneku. V průvodu nechyběla nevěsta, ženich, kůň či medvěd. Našli bychom v něm ale i kuchaře, Shreka, mumie, soba nebo muchomůrky.

Obyvatel Fulneku rok od roku stále ubývá

Fulnek - Také ve Fulneku a jeho místních částech se projevuje trend neustálého úbytku obyvatelstva. Vyplývá to z právě zveřejněné statistiky o pohybu obyvatelstva.

Fulnečtí zastupitelé: Ať si pozemky udržuje stát

Fulnek - To, že se stát či státní organizace zbavují majetku, jehož údržba stojí peníze, je běžné. Jeden takový pokus nedávno odmítli zastupitelé Fulneku.

Dva maskovaní muži se vloupali do benzínky. Poznáte je?

Fulnek - Dva maskovaní pachatelé se poslední den loňského roku vloupali do benzinové čerpací stanice ve Fulneku, odkud chtěli odnést obsah trezoru. To se jim však nepovedlo.

Zemřel Roman Mroček

Fulnek - Smutná zpráva přišla z Fulneku. Po dlouhé a těžké nemoci zemřel pondělí 14. ledna bývalý majitel fotbalového klubu z Fulneku Roman Mroček.

Stavba poldru se odkládá, chybí souhlas vlastníků pozemků

Fulnek - Třetí rok se ve Fulneku hovoří o stavbě suchého poldru, který by mohl alespoň částečně zabránit případným záplavám v místní části Jerlochovice. V prosinci se jeho případná realizace pozastavila.

I kvůli azbestu možná školka zmizí z povrchu

Fulnek - Pořádné komplikace se objevily při plánování rekonstrukce budovy Mateřské školy U Sýpky ve Fulneku. V panelech v obvodové zdi je azbest a nikdo neví, jaké budou konečné náklady. Zastupitelé proto projekt rekonstrukce zastavili.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies