VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOPŘIVNICE

Řidič chtěl v Kopřivnici uplatit policisty

Na pořádné problémy si zadělal třicetiletý cizinec, který projížděl na konci ledna po půlnoci kopřivnickou místní části Lubina.

V Kopřivnici řádí strhávač kabelek

V nočních ulicích Kopřivnice řádí zloděj kabelek. Starším ženám je strhává z ramen v centru města a neváhá ani použít násilí. Strážci zákona zintenzivnili v inkriminovaných lokalitách hlídky.

Město Kopřivnice vybuduje nové parkoviště

Bouřlivou diskusi mezi kopřivnickými zastupiteli vyvolala výkupní cena pozemků, které město chtělo odkoupit od Římskokatolické farnosti Kopřivnice.

Město podpoří klub pro děti a mládež také v letošním roce

Občanské sdružení Kultura srdce, které provozuje v Kopřivnici volnočasový klub pro děti a mládež, získá od města dotace na činnost v letošním roce.

Projekt Tatry: První přihlášky přinesly i kladné ohlasy

Kopřivnická automobilka Tatra Trucks rozjela v závěru loňského roku nový projekt, který je zaměřený na studenty a absolventy technických oborů.

Nový rok přinesl změny v placení odpadů

Obyvatelé Kopřivnice by měli s příchodem nového roku zpozornět. Ve městě naplánovali hned několik změn, co se týče poplatků za komunální odpad.

Kopřivnice: o prodeji školy rozhodl jediný hlas

Nejdiskutovanějším bodem posledního letošního zasedání zastupitelstva Kopřivnice bylo projednání záměru prodeje budovy, kde sídlí kopřivnická Základní škola sv. Zdislavy.

Házená: když budou výsledky, budou i peníze z radnice

Zastupitelstvo města Kopřivnice schválilo na svém posledním letošním zasedání, že v příštích letech podpoří sportovní aktivity a kluby ve městě, konkrétně kopřivnickou házenou. Ta se řadí mezi nejúspěšnější sporty ve městě.

Kopřivnice znovu potvrdila své kvality

Město již po deváté obhájilo kategorii B v projektu Zdravých měst, v roce 2017 by se vedení města chtělo ucházet dokonce o nejvyšší příčku, a to kategorii A.

Hřiště kopřivnické školy se dočká nové podoby

Hlavním tématem veřejného projednávání, kterého se zúčastnilo na pětadvacet občanů a zástupců kopřivnických sportovních klubů začátkem prosince, byla plánovaná rekonstrukce hřiště u Základní a mateřské školy 17. listopadu v Kopřivnici.

V Katolickém domě je svět betlémů

/FOTOGALERIE/ Jsou papírové, dřevěné, vyřezávané i lepené. Některé existují už desítky let. Betlémy. V Kopřivnici, v Katolickém domě, je jich v současné době k vidění na šest desítek.

Podívejte se, jak dnes vypadá výroba v Tatře. Nový šéf ji plánuje zvýšit

/VELKÁ FOTOGALERIE/ V kopřivnické automobilce Tatra Trucks proběhly v úterý 1. prosince 2015 zásadní změny. Má nového generálního ředitele a ke změnám došlo také ve složení představenstva. Deník při té příležitosti nahlédl pod pokličku výrobní haly, kde společnost chce příští rok vyrobit 1300 vozidel.

Kopřivnické muzeum vystavuje unikátní exponáty

Auto moto muzeum Oldtimer v Kopřivnici obohatilo svou sbírku o nové vzácné exponáty.

Podzimní Restaurant Day provoněl Kopřivnici

Kopřivnice – Rovnou na dvou místech Kopřivnice se v sobotu 21. listopadu uskutečnil podzimní svátek milovníků jídla, Restaurant Day.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies