VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ODRY

Odry nezahálí: zmizí brownfieldy a revitalizace se dočká i park

Oderští zastupitelé schvalovali na svém posledním zasedání v tomto volebním období přijetí několika dotací na různé projekty. Přibude tam zeleň a město bude bezpečnější.

Město jednalo o Katovně

Muzeum městského práva v Odrách neboli Katovna nemá jednoduchý rozjezd. Již poněkolikáté se totiž osudy objektu zabývali tamní zastupitelé a bude tomu tak i v září.

Anketa Deníku: Předvolební inventura města Odry

Volby do obecních zastupitelstev se kvapem blíží. Proto vám budeme v našem novém seriálu každý srpnový čtvrtek přinášet pohled do minulosti – co se končící vládě v jednotlivých městech povedlo, a co nepovedlo, co zůstalo jen na papíře, a co skutečně z předvolebních slibů splnili?

Robotický tuleň Paro už má své jméno

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Desítky obyvatel Domova Odry a jejich příbuzných se sešly ve středu 20. srpna na zahradě Domova Odry k malé slavnosti – křtu robotického tuleně Paro.

Oběti Velké války mají v Odrách nový pomník

Odry - Málokdo v pondělí nezaznamenal staleté výročí začátku velkého krvavého konfliktu, 1. světové války. V Odrách si tento den připomněli při obnovení pietního místa věnovanému obětem války.

Pobyty v lázních Honzíkovi svědčí. Dělá velké pokroky

Odry-Loučky /FOTOGALERIE/ – Honzíkův start do života nebyl vůbec jednoduchý. „Měl problém už při porodu. Narodil se bez známek života a lékaři ho museli dvakrát křísit. Nikdo nevěděl, jak dlouho byl bez kyslíku. Má odumřelou část mozku, zrovna pohybové ústrojí. Mozek nedává impulsy tak, jak by měl," popisuje Honzíkův stav jeho tatínek.

VZP prodloužila oderské nemocnici smlouvu

Odry - Klidněji se bude dýchat minimálně příští tři a půl roku personálu i potencionálním pacientům Městské nemocnice v Odrách.

Odry: Bez vodítka do centra nechoďte

Nová obecně závazná vyhláška by měla na určitých místech v Odrách omezit volný pohyb psů. Vodítko budou muset používat ve čtyřech lokalitách v centru.

V Odrách čekají řidiče komplikace

Krušné dny čekají řidiče aut v Odrách a také obyvatele Oder, kteří bydlí v částech města, jež jsou odlehlé od autobusového nádraží.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení