Futsalisté jakubčovické Baracudy si i díky hattricku kapitána Aleše Michálka upevnili první příčku v tabulce, kterou vedou s pětibodovým náskokem před druhým Krmelínem.

„Rozhodla penalta na 3:5. Mužstvo už potom nenašlo tu správnou motivaci a už jsme nedokázali nepříznivý vývoj otočit. Kdybychom na začátku prvního poločasu proměnili šance, Baracuda mohla znervóznět. Byly tam emoce a byl to krásný zápas a velké derby. Určitě jsme byli důstojnějším soupeřem než v prvním zápase," hodnotil duel trenér domácích Milan Miloševič.

Baracuda tak slavila už sedmou výhru v sezoně. „Kvalitou hráčského kádru jsme na tom byli lépe. Proměňovali jsme šance a trestali jsme domácí chyby. Ze začátku jsme to trošku podcenili a domácí asi měli více šancí. Nakonec šly vidět naše zkušenosti z divize," ohlédl se za derby trenér Baracudy Josef Molnár, jenž byl v průběhu druhé půle vykázán z lavičky.

Více se o utkání dočtete v úterním vydání týdeníku Region.

Divize, sk. F, 8. kolo

TOP DOGS NOVÝ JIČÍN – BARACUDA JAKUBČOVICE 4:8 (2:4)

Branky: 15. L. Dorotík, 20. Bajger, 22. Šimek, 40. z pen. Jachník – 16., 25. z pen. a 30. Michálek, 14. a 18. Ďurica, 7. K. Molnár, 30. Kocmich, 33. D. Molnár. ŽK: Bajger, Bajer – Ďurica, D. Molnár. ČK: 26. Malina (J). Rozhodčí: Filipský, Mičkal. Delegát. Pelikán. Diváci: 60.

Top Dogs Nový Jičín: Polášek, Beňo – Kiss Farkas, Bajer, Bajger, L. Dorotík, D. Dorotík (C), Sláma, Šimek, Jachník, Vavřík, Kotešovec, Strnadel. Hrající trenéři: Milan Miloševič a František Hrachovec.

Baracuda Jakubčovice: Pavelka – Jar. Šesták, Kocmich, Malina, D. Molnár, K. Molnár, Michálek (C), Ďurica, Petr, Vavroš. Trenér: Josef Molnár.

Zbylé výsledky 8. kola:

FU Kopřivnice - Parlament Ostrava 6:7, Krmelín - FC Jokerit Kopřivnice 4:2, Orlová Opava 3:5.