V bitvě o co největší bodový rozdíl v konečném skóre začal Geofin aktivněji a do poločasové přestávky udržoval nadějný náskok, který po přestávce narostl až na dvacet bodů. Největší měrou se o to postarala střelecká potence Reinbergera s Ubillou na straně domácích, na straně hostů se o body starali převážně Bell, Balász a Hanga. „Můžeme být spokojeni. Porazili jsme soupeře, a navíc se slušným náskokem, což je dobré pro odvetu. Dnes se nám dařilo v útoku i v obraně,“ prozradil novojičínský trenér Zbyněk Choleva a dodal: „V lize na nás leží těžší břemeno, proto jsme dnes mohli hrát uvolněně. Doufejme, že se tato pohoda přenese také do ligových zápasů.“

Geofin Nový Jičín - Albacomp Székesfehérvár 98:72 (30:22, 47:39, 76:57)

Body: Ubilla 21, Šarovič 18, Reinberger 17, Walker 13, Pandula 9, Stegall 7, Gavlák 6, Pospíšil 5, Hájek 2 – Bell 18, Hanga 13, Balász a Góbi 10, Scott a Velibor 8, Antal 5, trojky: 13:9, fauly: 14:23, TH: 21/24:7/10, 5. chyb: 34. Hanga (Albacomp), doskoky: 33:23, rozhodčí: Paulík, Vrážel, Holubek, diváci: 1000.