Liga mladých mužů U20, skupina B2 (o 5. - 8. místo)
7. kolo: TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Sokol Nová Paka 92:67 (25:14, 43:30, 66:50)
6. Humpolec176111130:1428 23
7. Nový Jičín174131286:1375 21
8. Nová Paka180181054:1939 18
Oblastní přebor mužů
24. kolo: Den Braven Krnov - TBS Sokol Přerov 80:54, BK Frýdek-Místek - BK Poruba 68:64, BK Breda & Weinstein Opava C – BC Orlová 94:84, TJ Gymnázium Hladnov A - BC Nový Jičín B 100:83
26. kolo: Den Braven Krnov - VŠB Ostrava B 82:76
2. Krnov201731529:1351 37
3. Poruba181531386:1180 33
4. Opava C181171283:1256 29
5. Nový Jičín B207131406:1525 27
6. Hladnov A188101422:1355 26
7. Fr.-Místek187111210:1211 25
8. Karviná177101163:1259 24
9. Frenštát186121102:1246 24
10. Orlová195141454:1614 24
11. Přerov182161111:1446 20
Oblastní přebor juniorů U18
17. kolo: SK Přerov U20 - BK Frýdek-Místek 91:65 a 76:56
2. Příbor342772679:1739 61
3. Olomouc342592474:1887 59
4. Snakes3424102675:2338 58
5. Nový Jičín3420142654:2121 54
6. Přerov3418162491:2387 52
7. Havířov3411232216:2760 45
8. Orlová348262036:2582 42
9. Mohelnice345291899:2866 39
10. Fr.-Místek342321660:2758 36
Oblastní přebor žáků U14
15. kolo: NH Ostrava B - Bruntál 65:45
20. kolo: Proton Zlín B - TBS Sokol Přerov 47:61 a 36:53
2. Karviná3422122398:2110 56
3. Olomouc3422122182:2002 56
4. Ostrava B3321122405:1779 54
5. Orlová3618182737:2561 54
6. Snakes B3417172220:2081 51
7. Zlín B3615211958:2607 51
8. Bruntál3118132092:1712 49
9. Opava368281963:2958 44
10. Přerov349251626:2436 43
11. SBŠ Ostrava347271780:2342 41
Oblastní přebor mladších minižáků
7. kolo: NH Ostrava – Lipník nad Bečvou dívky 53:54 a 50:56
18. kolo: INTEXT Krnov chlapci – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 56:43 a 58:45, Lokomotiva Krnov dívky - BC Nový Jičín 40:37 a 35:55, BK Frýdek-Místek dívky – BK Snakes Ostrava 60:53 a 32:76
2. Příbor322662833:1100 58
3. NH Ostrava3222102215:1492 54
4. Krnov3215171416:1621 47
5. Snakes2816121366:1317 44
6. SBŠ Ostrava3211211272:1846 43
7. Fr.-Místek329231088:2244 41
8. Nový Jičín328241176:2168 40
9. Loko Krnov30327823:2216 33
Oblastní přebor nejmladších minižáků
13. kolo: BK Příbor mix - NH Ostrava B 83:2 a 149:6
2. Snakes18135841:647 31
3. SBŠ Ostrava1697588:562 25
4. NH Ostrava B20020350:1332 20
5. V. Meziříčí1459516:810 19
6. NH Ostrava A1459489:857 19