VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Okresní fotbalový svaz vNovém Jičíně ruší otomto víkendu, tedy 15.–16. května, zápasy všech kategorií (muži, dorost, žáci, přípravky). Důvodem jsou současné, velmi špatné klimatické podmínky a nepříznivá předpověď. Náhradní termíny zápasů budou včervnu2010.

14.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Seznam zrušených zápasů

PÁTEK 14. KVĚTNA

Okresní přebor starší přípravky, 13. kolo, 17.00 Fulnek – Odry, Tísek - Nový Jičín, Kopřivnice – Studénka
Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 13. kolo, 16.00 Kateřinice – Veřovice, 17.00 Mořkov – Tichá, Lichnov - Vlčovice-Mniší
Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 13. kolo, 17.00 Bartošovice – Pustějov, Suchdol nad Odrou - Jeseník nad Odrou, Velké Albrechtice – Kujavy, 18.00 Kunín – Libhošť, hřiště Nový Jičín
Okresní přebor mladší přípravky, 13. kolo, 16.00 Fulnek – Odry, Tísek - Nový Jičín, Kopřivnice – Studénka

SOBOTA 15. KVĚTNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 26. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – VOKD Poruba Tchas (Kotík – Bečica, Kantor)
Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 13.30 Slavia Stachovice – TJ Valašské Meziříčí Vacula)
I. B třída – skupina D, 22. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Kateřinice (Klement, Tobola), TJ Tatra Příbor - AFC Veřovice (Tomšík, Tisovský)
Okresní přebor mužů, 22. kolo, 16.30 Trojanovice I - Nový Jičín B (Burian, Mastný), Velké Albrechtice - Zbyslavice (Ertel, Heligmann), Rybí - Štramberk (Šelepa, Bogár)
III. třída, 20. kolo, 16.30 Bordovice - Petřvald na Moravě B (Baroň), Kujavy - Bravinné (Novák)
IV. třída – skupina A, 20. kolo, 16.30 Mořkov B - Tichá B (Mikolanda) hřiště Životice, Nová Horka - Skotnice B-Mošnov (Glogar S.), Lubina - Hostašovice (Pargáč)
IV. třída – skupina B, 20. kolo, 14.00 Bílov - Vrchy (Heligmann) hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Stachovice - Pustějov (Fieber), Heřmanice - Děrné (Malina), Kravín - Mankovice (Rýdel) hřiště Bílovec
Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 24. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek - SK Sulko Zábřeh (Osička – Přeček, Fanc)
Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 24. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek - SK Sulko Zábřeh (Přeček - Osička, Fanc)
Krajský přebor staršího dorostu, 24. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - Fotbal Třinec B (Burian)
Krajský přebor mladšího dorostu, 24. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - Fotbal Třinec B
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 22. kolo, 10.15 Sokol Skotnice – FC Biocel Vratimov (Kyselý), 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Petřvald u Karviné (Kontoršikov)
Okresní přebor dorostu, 20. kolo, 12.00 Tatra Příbor - Trojanovice-Bystré (Pobořil), 14.15 Trojanovice I - Sokol Starý Jičín (Mastný), Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Studénka (Knoll), 15.30 Spálov - Petřvald na Moravě (Dresler)
Okresní soutěž dorostu, 20. kolo, 10.00 Lubina - Lichnov (Mareček), 14.15 Rybí - Pustějov (Bogár), 17.00 Kunín - Sedlnice (Žitník) hřiště Nový Jičín
Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice - FC Ostrava-Jih
Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice - FC Ostrava-Jih (Brabec)
Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Veřovice (Pešta), 14.30 Příbor - Petřvald na Moravě (Pobořil), 15.00 Kunín - Skotnice (Žitník), hřiště Nový Jičín

NEDĚLE 16. KVĚTNA

Moravskoslezská liga žen, 19. kolo, 15.00 Spartak Lubina – Slovan Ostrava (Bečica)
Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 10.00 AFC Veřovice – FC Vítkovice (Durák)
Krajský přebor mužů, 24. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Sport-Club Pustá Polom (Mrózek - Futerko, Hess)
I. A třída – skupina B, 22. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší - TJ Bystřice (Trigas - Havlík, Burian)
I. B třída – skupina D, 22. kolo, 16.30 TJ Odry - FC Kozlovice (Fanc - Bartoš, Andrýsek), TJ Sokol Starý Jičín - FK Staříč (Brabec, Knoll), TJ Sokol Tichá - NFC Lichnov (Ostřanský, Žvak)
Okresní přebor mužů, 22. kolo, 10.15 Kunín - Skotnice (Kontoršikov, Glogar L.) hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Spálov - Kopřivnice (Klement, Glogar S.), Mořkov - Sedlnice (Žitník, Lakomý), Tísek - Jeseník nad Odrou (Polák, Haluska)
III. třída, 20. kolo, 16.30 Trojanovice-Bystré - Fulnek B (Bogár) hřiště Trojanovice I, Bartošovice - Vražné (Rýdel), Straník - Hladké Životice (Kniezek, Baroň)
IV. třída – skupina A, 20. kolo, 10.15 Žilina – Životice-Hodslavice (Pavelek), 16.30 Ženklava - Vlčovice-Mniší B (Mastný), Bernartice nad Odrou - Veřovice B (Vrábel)
IV. třída – skupina B, 20. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Olbramice (Fegler), 16.30 Bravantice - Odry B (Fišer)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 22. kolo, 14.15 TJ Odry – FK SK Polanka (Bartoš)
Okresní přebor dorostu, 20. kolo, 14.00 Tichá - Jeseník nad Odrou (Bartoš), 14.15 Mořkov - Kateřinice (Lakomý)
Okresní soutěž dorostu, 20. kolo, 12.30 Žilina - Vražné (Pavelek), 14.00 Straník - Libhošť (Baroň)
Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - FC Hlučín B (Šelepa)
Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - FC Hlučín B
Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 20. kolo, 9.00 TJ Odry - SK Kravaře (Klement), 14.30 TJ Sokol Vřesina – FK Avízo Město Albrechtice (Tabášek)
Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 20. kolo, 10.45 TJ Odry - SK Kravaře, 13.00 TJ Sokol Vřesina – FK Avízo Město Albrechtice
Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 20. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová
Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 20. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová (Žáček)
Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Mořkov - Vražné (Beseda), Kateřinice - Štramberk (Fieber), Tísek - Hostašovice (Novák)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.00 Straník - Štramberk B (Veselka), Rybí - Lichnov (Vašenda), 14.30 Vlčovice-Mniší - Tichá (Burian), Trojanovice-Bystré - Sedlnice (Bogár) hřiště Trojanovice I
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 10.00 Bartošovice - Hladké Životice (Vlček), 14.15 Spálov - Pustějov (Glogar S.), Bernartice nad Odrou - Jeseník nad Odrou (Vrábel), 14.30 Starý Jičín - Bravantice (Rýdel)

Zdroj: OFS Nový Jičín

Autor: Jan Kešelák

14.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení