VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové a hokejové výsledky

NOVOJIČÍNSKO - fotbalové a hokejové výsledky.

17.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Novotný

FOTBAL

Okresní soutěž starších žáků, skupina A

2. kolo: Kopřivnice B - Štramberk B.

10. kolo: Lubina - Kateřinice 6:3, Trojanovice I - Straník 12:0, Libhošť - Nový Jičín B 1:3, Troj.-Bystré - Kopřivnice B 6:1, Rybí - Veřovice 4:0, Hostašovice - Štramberk B 2:4.

Okresní soutěž starších žáků, skupina B

10. kolo: Hladké Životice - Starý Jičín 0:5, Jistebník nad Odrou - Bartošovice 1:2, Pustějov - Spálov 1:14, Bernartice nad Odrou - Bravantice 1:3, Sedlnice - Frenštát pod Radhoštěm B 10:0.

Okresní přebor starší přípravky, skupina A

6. kolo: Vlčovice-Mniší - Frenštát pod Radhoštěm 0:5, Mořkov - Veřovice nehlášeno, Tichá - Lichnov 4:1.

Okresní přebor starší přípravky, skupina B

6. kolo: Kateřinice – Lubina, Studénka - Nový Jičín A 0:10, Bílovec - Kopřivnice B.

Okresní přebor starší přípravky, skupina C

6. kolo: Nový Jičín B – Odry, Pustějov - Kopřivnice C 1:7, Bartošovice - Fulnek 2:6.

Mladší přípravka

6. kolo: Kopřivnice - Odry 3:0, Studénka - N. Jičín 8:1.

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů

Uherské Hradiště – HC Nový Jičín 0:2 (0:1, 0:1,0:0),

branky Nového Jičína: P. Zdeník, R. Částečka,

sestava Nového Jičína: Kozák – M.. Valchář, Kaška, Pokora, Duda, Hyžák, J. Valchář - Sudolský, A. Zedník, Tomášek - Urban, P. Zedník, Gebauer - Adamec, Melnar, J. Částečka – R. Částečka

HC Orlová - HC Kopřivnice 4:4 (3:0, 1:2, 0:2),

branky Kopřivnice: Hanzlík 2, Klos 2

Ostatní výsledky 6. kola: Krnov - Prostějov 3:3, Frýdek–Místek - Kometa Úvoz 3:3, Havlíčkův Brod - Přerov 7:0, Kroměříž - Šumperk 0:5, Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 6:1

HC Nový Jičín - Krnov 7:0 (2:0, 3:0, 2:0),

branky Nového Jičína: Urban 2, Gebauer 2, A. Zedník, Melnar, M. Valchář,

sestava Nového Jičína: Kozák - Kaška, M. Valchář, Hyžák, J. Valchář, J. Částečka, Duda, Heitel - Tomášek, A. Zedník, Sudolský - Urban, P. Zedník,

Gebauer (41. Šimko) – R. Částečka, Melnar, Adamec

Ostatní výsledky 7. kola: Kopřivnice – Uherské Hradiště 3:5, Pelhřimov - Orlová 0:0, Šumperk - Žďár nad Sázavou 6:2, Přerov - Kroměříž 1:2, Kometa Úvoz - Havlíčkův Brod 1:6, Prostějov - Frýdek–Místek 4:3

Liga dorostu

HC Kopřivnice - SKLH Žďár nad Sázavou 7:1 (3:0, 3:1, 1:0),

branky Kopřivnice: Vaněk 3, Prorok 2, Ševčík, Barnáš,

sestava Kopřivnice: Rajniak, Topič - Gonos, Matula - Rafaj, Horkel - Veselský, Miček, Prorok, Vaněk, Barnáš – Ševčík, Dřevojánek, Šlosar – Jašek, Papák, P. David, Žárský, Starmann, Pokorný

HC Nový Jičín - Orlová 2:4 (0:0, 0:1, 0:3),

branky Nového Jičína: Martinčík, Varga,

sestava Nového Jičína: Jahodář - Mosler, Bajer, Mikel, Zbranek, Kozák, Hradil - Vítek, Novosad, Květoň, Varga, Martinčík, Kamarádek, J. Marek, M. Marek, Orság, Šatrán, Kývala, Skyba, Kalamár

Ostatní výsledky 6. kola: Znojmo – Uherské Hradiště 7:2, Pelhřimov - Hodonín 3:2, Přerov - Kroměříž 2:2, Kometa Úvoz - Havlíčkův Brod 3:8, Prostějov – Frýdek- Místek 4:1

HC Orlová - HC Kopřivnice 2:6 (1:2, 0:3, 1:1),

branky Kopřivnice: Prorok 3, Vaněk, Hlinka, Jašek,

sestava Kopřivnice: Janků, Rajniak - Gonos, Matula, Horkel, Rafaj, Veselský, Miček - Vaněk, Prorok, Barnáš, Ševčík, R. Bartošák, Hlinka, Jašek, Šlosar - Pokorný, Papák, Žárský, P. David

Uherské Hradiště – HC Nový Jičín 5:5 (1:1, 3:1, 1:3),

branky Nového Jičína: Varga, J. Marek, Mosler, Orság, Martinčík,

sestava Nového Jičína: Jahodář - Mosler, Bajer, Mikel, Zbranek, Kozák, Hradil - Vítek, Kývala, Chvostek - Varga, Martinčík, Květoň – J. Marek, M. Marek, Orság

Ostatní výsledky 7. kola: Frýdek-Místek - Znojmo 7:2, Havlíčkův Brod - Prostějov 3:2, Kroměříž - Kometa Úvoz 4:2, Hodonín - Přerov 3:2, Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 5:2

Žákovská liga 9. třída

HC Frýdek-Místek - TJ Nový Jičín 1:4 (0:1, 0:2, 1:1),

HC Orlová - HC Kopřivnice 1:2 (1:0, 0:0, 0:2),

branky Kopřivnice: Šustek, Jaroš

Ostatní výsledky 8. kola: HC Sareza Ostrava - HC Vítkovice Steel 0:9, HC Havířov Panthers - HC Slezan Opava 5:4, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 13:1.

Žákovská liga 8. třída

HC Frýdek-Místek - TJ Nový Jičín 3:6 (2:3, 0:3, 1:0),

branky Nového Jičína: Pargač 3, Ohera 2, Eichner,

HC Orlová - HC Kopřivnice 6:3 (2:2, 1:0, 3:1),

branky Kopřivnice: Suchrada 2, Hajda

Ostatní výsledky 8. kola: HC Sareza Ostrava - HC Vítkovice Steel 7:5, HC Havířov Panthers - HC Slezan Opava 9:3, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 19:0.

Krajská liga starších žáků 7. třída

HC Kopřivnice - HC Orlová 11:1 (3:0, 4:1, 4:0),

branky Kopřivnice: Kofroň 3, Muchl 2, Kordoš 2, Baroš 2, Hajda, Vašut,

TJ Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Ostatní výsledky 8. kola: HC Vítkovice Steel - HC Sareza Ostrava 6:1, HC Slezan Opava - HC Havířov Panthers 0:4, SK Karviná - HC Oceláři Třinec 7:10.

Krajská liga starších žáků 6. třída

HC Kopřivnice - HC Orlová 5:2 (3:0, 1:2, 1:0),

branky Kopřivnice: Bartoň 2, Pešat, Poruba, Vondrák,

TJ Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 7:4 (0:0, 3:2, 4:2)

Ostatní výsledky 8. kola: HC Vítkovice Steel - HC Sareza Ostrava 4:3, HC Slezan Opava - HC Havířov Panthers 5:8, SK Karviná - HC Oceláři Třinec 2:7.

Krajský přebor přípravek 5. třída

HC Sareza Ostrava - TJ Nový Jičín 3:5 (1:4, 1:1, 1:0),

branky Nového Jičína: M. Kovařčík 2, Bartko, Heralt, Škubala,

HC Kopřivnice - HC Vítkovice Steel 4:3 (0:1, 1:0, 3:2),

branky Kopřivnice: Poruba 2, Bartoň, Ollender

Ostatní výsledky 2. kola: HC Frýdek-Místek - SK Karviná 1:12, HC Oceláři Třinec - HC Havířov Panthers 7:5, TJ Slavoj Český Těšín - HC Orlová 1:5.

Krajský přebor přípravek 4. třída

HC Kopřivnice - HC Vítkovice Steel 2:4 (0:0, 0:2, 2:2),

branky Kopřivnice: Raška, Mach, HC Sareza

Ostrava - TJ Nový Jičín 7:4 (3:1, 2:2, 2:1),

branky Nového Jičína: Fridel 2, Hruška, Daron

Ostatní výsledky 2. kola: HC Krnov - HC Slezan Opava 2:7, HC Frýdek-Místek - SK Karviná 2:6, HC Oceláři Třinec - HC Havířov2:2, HC Bohumín - HC Orlová 7:6.

Liga mladších přípravek - minihokej A

HC Orlová A - TJ Nový Jičín A 2:12

Ostatní výsledky 4. kola: HC SAR. Ostrava A - HC SL. Opava A 6:10, HC Studénka A – HC Bohumín A nenahlášen výsledek, HC Vítkovice Steel A - SK Karviná A 1:10, HC Frýdek-Místek A - HC Oceláři Třinec A 4:7.

Liga mladších přípravek - minihokej B

HC Kopřivnice B - HK Krnov B 25:0, branky Kopřivnice: Gřesík 8, Raška 4, Mužný 4, Jáník 4, Tomáš 3, Adok, Hykl,

HC Orlová B - TJ Nový Jičín B 3:4 (1:0, 0:1, 2:0, 0:3),

branky Nového Jičína: Tvrdý 3, M. Voznička

Ostatní výsledky 4. kola: HC Sareza Ostrava B - HC Slezan Opava B 7:12, HC Studénka B - TJ.Sl. Č. Těšín B 1:29, HC Frýdek-Místek B - HC Oceláři Třinec B 7:4.

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Ilustrační foto.

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

Komplikace pro všechny. Tak se dá nejvýstižněji nazvat plánovaná nedělní uzavírka dálničního tunelu v Klimkovicích. Pravidelná odstávka způsobí komplikace obyvatelům Klimkovic, ale i samotným řidičům.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení