Pět bodů za vedoucím celkem je pak na třetím místě novojičínský Top Dogs, jenž padl s Malými Hošticemi, ale poté bodoval dvakrát naplno. Střeleckou tabulku okupují s velkým náskokem novojičínští Jachník s Bajgerem. O jedno místo si, díky horšímu skóre, pohoršily Odry, které se postavily dvěma vedoucím celkům soutěže a ani jednou neskórovaly.

Vše si spravily proti Interu Ostrava, který rozstřílely 6:1. Na poslední místo pak spadl FC Smíšené Bílovec, který v soubojích proti Staré Vsi, Velkým Hošticím a Hukvaldům neuhrál ani bod.

Soutěž pokračuje dalšími duely znovu v neděli 19. ledna ve Sportovní hale na Varenské ulici v Ostravě.

Z VÝSLEDKŮ 6. KOLA:

TOP DOGS NJ – MEDVĚDI MALÉ HOŠTICE 3:6 (1:2). Branky NJ: L. Dorotík, J. Šimek, M. Bajger. TOP DOGS NJ - VÍTKOVICE B 7:1 (1:0). Branky NJ: M. Bajger 3, F. Hrachovec, L. Dorotík, J. Jachník, P. Sláma. BOLATICE - TOP DOGS NJ 3:4 (0:1). Branky NJ: F. Hrachovec, L. Dorotík, J. Jachník, M. Bajger. FC SMÍŠENÉ BÍLOVEC - STARÁ VES 1:3 (1:0). Branka Bíl.: D. Mrkvica. OLYMPIA V.HOŠTICE - FC SMÍŠENÉ BÍLOVEC 9:2 (7:0). Branky Bíl.: D. Mrkvica, L. Šťastný. R.T.HUKVALDY - FC SMÍŠENÉ BÍLOVEC 13:1 (7:1). Branka Bíl.: V. Minařík. FU KOPŘIVNICE - BEACH BOYS ODRY 3:0 (3:0). Branky: M. Polášek 2, J. Závodný. BEACH BOYS ODRY - FUGY KRNOV 0:4 (0:1). INTER OSTRAVA - FU KOPŘIVNICE 3:7 (0:2). Branky FU: M. Polášek 2, M. Šíma 2, M. Štěpán, L. Burýšek, J. Závodný. BEACH BOYS ODRY - INTER OSTRAVA 6:1 (3:1). Branky BB: J. Konrád 3, J. Vidlák, D. Frais, L. Hurta. FUGY KRNOV - FU KOPŘIVNICE 0:0.

Baracuda podruhé padla, kopřivnický Jokerit nezaváhal

Třetí nejvyšší futsalová soutěž pokračovala dalšími zápasy a dva novojičínští zástupci si vedli rozdílně.

Jakubčovická Baracuda musela skousnout teprve druhou porážku v sezoně, když nestačila na opavský Ferram, jemuž podlehla 5:9. Už tuto sobotu se Jakubčovice představí na domácí palubovce v Odrách, kde od 19.30 přivítají poslední celek tabulky z Orlové.

Naopak Jokerit Kopřivnice vyzrál na Krmelín i ve druhém zápase v sezoně. Po venkovním vítězství 3:1 uspěl nováček soutěže i na domácí palubovce a po výhře 6:3 se drží na třetím místě divizní tabulky. Jokeritu se výtečně vydařila první půle, ve které si dokázal vypracovat tříbrankový náskok. Ve druhém poločase sice hosté snížili, ale pohledná akce Kopřivnice, na jejímž konci byl Prchal, znamenala vedení 4:1. Ve 34. minutě se nepříjemně zranil domácí Jan Jiříček, jenž ihned putoval na vyšetření do novojičínské nemocnice.

Chvíli nato Krmelín dvěma slepenými brankami snížil na 3:4, ale to bylo z jeho strany vše. Jokerit dokráčel, po brankách Čevely a Šimka, k vítězství 6:3. „Konečně jsme před solidní domácí návštěvou předvedli dobrý výkon, hlavně v prvním poločase, a zaslouženě jsme si připsali tři body do tabulky. Honzovi Jiříčkovi přejeme hlavně rychlou rehabilitaci, určitě nám bude chybět," uvedl k utkání domácí kapitán Karel Prchal.

Jokerit čeká už v pátek utkání na palubovce United Frýdek-Místek. Duel má výkop ve 20 hodin.