Hattrick Aleše Michálka zajistil obrat

Jakubčovice, Kopřivnice - Uspěl také Jokerit Kopřivnice, který hanáckému Náklu nadělil na jeho palubovce devět kousků. Čtyřmi góly se blýskl Buček.

8.11.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Futsalisté jakubčovické Baracudy se nadále drží na vítězné vlně. Ve svém třetím zápase v letošní divizní sezoně dokázali zvítězit v Brušperku, kde hraje svá domácí utkání Krmelín.

Začátek se jakubčovickým hochům moc nevyvedl, protože už po třinácti minutách ztráceli dvě branky.

Na to se však nemohl dívat brankář Baracudy Pavelka, který se vydal na výlet, vybojoval penaltu a zároveň červenou kartu pro svůj domácí protějšek. Z pokutového kopu se pak nemýlil Michálek.

Hosty první branka nakopla, ale do konce prvního poločasu už se skóre nezměnilo. „Krmelínští byli rychlejší a měli v prvním poločase větší chuť hrát. Řekli jsme si, že domácí začneme napadat, a to se vyplatilo," nastínil plány do druhé půle trenér Baracudy Josef Molnár. Ve 28. minutě totiž vyrovnával, po přihrávce Petra, Michálek a i další minuty patřily hostům. Vedení na stranu Jakubčovic pak překlonil po individuální akci Kocmich. Krmelín zkoušel v závěru zápasu power-play, ale Pavelka už míč za svá záda nepustil a byl to naopak Michálek, jenž dokonal svůj hattrick, když trefil odkrytou branku domácích. Na Krmelín tak vyzrál i druhý novojičínský zástupce v soutěži. V prvním kole totiž vyloupil Krmelín i nováček z Kopřivnice.

Jokerit cestoval na Hanácko, kde ho čekal souboj s tamním Náklem. Kopřivničtí byli od začátku aktivnější, což vedlo k vedoucí brance Bučka, jenž otevřel skóre po přihrávce Kružliaka. Náklo však bleskově srovnalo a začínalo se od začátku. Poté převzali veškerou iniciativu hosté, kteří měli zbytek poločasu ve své moci. Druhou branku přidal Buček, přesnou střelou k tyči zvyšoval Prchal, a Jokerit vedl 3:1. Jedenáctá minuta znamenala hattrick Bučka a čtvrtý gól Jokeritu. Náklo ještě snížilo na 2:4, ale poté znovu úřadovala Kopřivnice. Šimek zvyšoval po samostatném úniku na 5:2 a poločasové vedení o čtyři branky zajistil, po přihrávce Bučka, Kružliak.

„Po přestávce jsme se chtěli zaměřit více na defenzivu. Tuto taktiku však hned v jednadvacáté minutě narušila ztráta míče a útočník domácích si počínal zkušeně," uvedl kapitán Jokeritu Karel Prchal. Výborně hrající Buček poté našel Hušku, jenž Jokeritu znovu vrátil čtyřbrankový náskok. Po signálu se pak druhou trefou v zápase prosadil Prchal a vysokou výhru Kopřivnice stvrdil svým čtvrtým gólem v zápase Buček.

SK Krmelín - Baracuda Jakubčovice 2:4 (2:1)

Branky: Michálek 3 (1 x z pen.), Kocmich.

Eximpo Náklo - Jokerit Kopřivnice 3:9 (2:6)

Branky: Buček 4, Prchal 2, Kružliak, Huška, Šimek.

Jokerit: Medek, Klyčuk Jiříček, Buček, Šimek, Huška Prchal, Kružliak, Kocian, Čevela.

Nejbližší program:

Pátek, 15. listopadu, 20.45 Náklo Jakubčovice.

Neděle, 17. listopadu, 18.30 Kopřivnice Ferram Opava

8.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Komplikace pro všechny. Tak se dá nejvýstižněji nazvat plánovaná nedělní uzavírka dálničního tunelu v Klimkovicích. Pravidelná odstávka způsobí komplikace obyvatelům Klimkovic, ale i samotným řidičům.

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.