Házenkáři Kopřivnice nestačili na rozjetou Karvinou.

Začátek střetnutí domácímu souboru Iva Vávry vyšel, když deset minut před koncem prvního poločasu vedl 13:11. Karvinští však v důležité momenty dokázali udeřit a první půli zvítězili tříbrankovým rozdílem.

Klíčový byl také začátek druhého poločasu, ve kterém hosté odskočili Kopřivnici na šest branek. I když se domácí neustále snažili snižovat náskok karvinského Baníku, na více než čtyři branky se soupeři přiblížit nedokázali. Nejpilnějšími střelci domácích byli, s pěti zásahy, Jiří Gřes, Adam Krejčiřík a také posila Marek Třeštík, hosty táhl především Marek Vančo, autor dvanácti branek. Kopřivnice se tak příští týden pokusí dovézt body z Brna, kam zajíždí v rámci 19. kola.

Více se o regionálním derby dočtete v zítřejším vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.