Jistebník zničil Mladou Boleslav

BRUŠPERK - Nevídanou kanonádu předvedli v 6. kole nejvyšší soutěže futsalisté Jistebníku. Na domácí palubovce v Brušperku smetli nováčka z Mladé Boleslavi.

22.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

CC R. Mroček-LKW Jistebník - SELP SV Mladá Boleslav 15:1 (5:1)

Už v 5. minutě vedl Jistebník po střelách Blažeje a Kašického 2:0, což nevydržel hostující gólman Šturma a odešel na lavičku. Hosté snížili Kamenickým, ale to bylo z jejich strany do konce zápasu vše. Naopak domácí přidali zásluhou Komára, který se trefil dvakrát, a Maruchniče další tři branky do sítě soupeře.

Kdo čekal, že po přestávce tempo zvolní, mýlil se. Na vysoké výhře Jistebníku se podíleli Blažej s Kašickým čtyřmi brankami, hattrick zaznamenal Komár. „Dali jsme soupeři dva hodně rychlé góly, a to se na jeho výkonu projevilo,“ řekl prezident Jistebníku Martin Pučok. Potvrdil, že rychlá branka na samém úvodu druhého poločasu už tak zlomeného soupeře položila docela. „Naši hráči si dělali na hřišti, co chtěli,“ přiblížil klubový šéf s tím, že nyní už bude Jistebník útočit na vyšší příčky.

Branky: 2., 25., 30. a 38. Blažej, 5., 22., 29. a 40. Kašický, 17., 20. a 23. Komár, 20. a 28. Maruchnič, 33. Koval, 34. Hvolka - 13. Kamenický.

Jistebník: Krayzel (29. Pikulík) -Hvolka, Žiga (24. O. Jelínek), Kašický, Blažej - Komár, Koval, Kratochvíl (30. Čavera), Maruchnič. Trenér Radek Korený

Ostatní výsledky 6. kola: Ecoinvestment Praha - Vysoké Mýto 3:3, Hodonín - Benago Praha 3:6, Šumperk - Pardubice 9:2, VŠB Ostrava - Mikeska Ostrava 4:2, utkání Era-Pack Chrudim - SK Kladno se hraje dnes.

Škrpál přinese pořádnou porci muziky

Soudní jednání o osudu OKD u Krajského soudu v Ostravě 24. srpna 2017.
SLEDUJEME ON-LINE
21

Událost dne: věřitelé rozhodnou o osudu OKD

Slavnost se blíží. V Novém Jičíně vystoupí Neckář i Dyk

Letošní ročník je věnován 300. výročí narození Ernsta Gideona von Laudona.

Policisté hledají dívku z dětského centra

Se žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost policisté, kteří pátrají po 14leté dívce, která odešla z dětského centra.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Domácí premiéra v I. B třídě, sk. B, jim nevyšla. Fotbalisté Petřvaldu na Moravě v ní totiž přenechali všechny body Vřesině, která zvítězila 5:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.