Kopřivnice nezvládla začátek druhé půle a podlehla Dukle Praha

Kopřivnice – V předposledním utkání před nadstavbovou částí sezony čekal na extraligové házenkáře Kopřivnice duel na vlastní palubovce proti Dukle Praha. Domácí se snažili s favoritem držet krok, když po první půli prohrávali o dvě branky. Nezvládnutý začátek druhého poločasu však znamenal šestibrankovou výhru a dva body pro pražský celek.

3.3.2013

KH Kopřivnice - HC Dukla Praha 23:29Foto: DENÍK / Dalibor Tobola

20. kolo Tipgames extraligy

KH Kopřivnice - HC Dukla Praha 23:29 (10:12)
Nejlepší střelci Kopřivnice: Jiří Gřes 6/2, Hojník 5/1, Střelec 4. Nejlepší střelci Dukly: Kastner 9, Kotrč 7, Šůstek 2, Mráz 2, Krupa 2/1. Sedmimetrové hody: 5/3:1/1. Vyloučení: 3:3. Rozhodčí: Králíček, Letev. Diváci: 260.

Více se o utkání dočtete v Novojičínském deníku.