Až do 10. minuty mělo utkání vyrovnaný průběh, potom už se na palubovce začali prosazovat domácí. Kopřivnice se ještě k odskakujícímu soupeři přiblížila v 18. minutě, kdy snížila na 9:10, dál už ale diktovali tempo Jičínští. V poločase prohrávala Kopřivnice o tři branky.

Domácí vstoupili drtivě do druhého poločasu, kdy Kopřivnici zasypali šesti brankami v řadě, čímž udělali důležitý krok k domácí výhře. Na stav 20:11 už hostující tým trenéra Iva Vávry dokázal těžko reagovat. V posledních minutách se Kopřivnickým podařilo zásluhou Stanislava snížit, ale na více než porážku o osm branek už to nestačilo.

Házenkářská extraliga pokračuje patnáctým kolem v pátek 21. prosince, kdy čeká Kopřivnici veledůležité střetnutí na půdě blízkého rivala z Frýdku-Místku

Více se o posledním podzimním utkání Kopřivnice dočtete v úterním vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.

Jičín - Kopřivnice 29:21 (14:11)

Nejlepší střelci Jičína: Babák 8/1, Bareš 6, Král 5.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Veřmiřovský 4, Krejčiřík 4, Střelec 2, Jiří Gřes 2, Reček 2, Stanislav 2, Jan Gřes 2.

Sedmimetrové hody: 2/2 1/1. Vyloučení: 5 4 (přímá ČK Jiří Gřes).

Rozhodčí: Větrovský, Zych. Diváci: 690. (jp, dtb)