Kopřivnice se doma musela sklonit Zubří

Kopřivnice /FOTOGALERIE/ – Extraligová Kopřivnice nastupovala k utkání 10. kola proti Zubří bez svého klíčového hráče, Adama Rečka. Juniorský reprezentant si na reprezentačním kempu obnovil zranění kotníku a s týmem nakonec ani neodcestoval do rakouského Traumu. Kopřivnici tak bude scházet minimálně do Vánoc. Do utkání vstoupil lépe extraligový šampion z roku 2012, u kterého před nedávnem skončil srbský trenér Čelič. Závěr prvního poločasu však patřil svěřencům Iva Vávry.

10.11.2013

KH Kopřivnice - HC Gumárny Zubří 23:30Foto: DENÍK / Dalibor Tobola

Když ve 35. minutě zvyšoval domácí Střelec svoji pátou brankou na 17:14, málokdo čekal, že na další zásah bude Kopřivnice čekat dalších dvanáct minut. Hosté tou dobou zcela ovládli hru a šesti góly v řadě se dostali do vedení 21:17, které už si dokázali udržet do závěrečných minut.

„Výpadek ve druhé půli nás stál lepší výsledek. Hráči si musí uvědomit, že jestliže nepřinesou nějaký svůj díl práce, tak je zbytečné, aby tady vůbec byli. Hráče jsem na hru soupeře připravoval v tréninkovém procesu, pak jsem jim to připomínal znovu v poločase, ale jestliže nedáváme vyložené šance, tak prostě nemůžeme uspět," smutnil trenér KH Kopřivnice Ivo Vávra.

V táboře Zubří byla opačná nálada. „Máme velkou radost, že se nám v Kopřivnici podařilo vyhrát. Zranění Rečka se na hře domácích určitě projevilo. Nicméně domácí hráli první poločas velmi dobře. Ve druhém poločase měli pětiminutový úsek, kdy nás dostali do zápasu, a naši hráči toho dokázali využít," uvedl trenér Zubří Aleš Kořínek.

Triglav pojišťovna extraliga, 10. kolo
KH Kopřivnice - HC Gumárny Zubří 23:30 (14:13)
Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4. Vyloučení: 4 – 4. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Diváci: 420.
Kopřivnice: Fabián, Žingor - Meca 1, Střelec 5, Jan Gřes 2, Petřík 1, Jiří Gřes 4/3, Bajgar 2, Fulnek 1, Mičola 3, Hanus 1, Hojník 2, Žižkovský, Bukovský 1. Trenér: Ivo Vávra.
Nejlepší střelci Zubří: Bechný 6/4, Zahradníček 6, Václav 5.

Ještě více se o utkání, včetně rozhovoru s trenérem Vávrou, dočtete v pondělním vydání Novojičínského deníku.

10.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.