Mezi nováčky v poháru nadějí vybojovali dvě třetí místa Šarlota Hujarová a Michal Petrželka v kategoriích st. žákyň a žáků v soutěži kata. Na krajském přeboru se v kata umístili na druhých místech Vít Marek (ml. žáci), Terezie Bartošová (ml. žákyně) a Marek Vojtěch (st. žáci). V kumite v krajském přeboru získali třetí místa tito závodníci: Jakub Bartoš (st. žáci – 39 kg), Tomáš Bortel (st. žáci + 60 kg), Vojtěch Marek (st. žáci – 39 kg), Petr Marek (ml. žáci – 35 kg) a Petr Ondruch (senior BRH). Druhá místa pro kopřivnický klub karate získali Terezie Bartošová (ml. žáci – 35 kg), Vít Marek (ml. žáci – 30 kg), Zdeněk Marek (senior BRH), Petr Ondruch (senior – 75 kg). Krajským přeborníkem se stal Zdeněk Marek v kategorii seniorů – 67 kg.

Díky těmto medailím si kopřivničtí závodníci vybojovali body do celorepublikového žebříčku, jež jsou také potřeba pro postup na mistrovství ČR. „Všichni naši závodníci si zaslouží pochvalu za předvedené výkony, bojovnost a pohyb po tatami. Speciálně bych chtěla vyzdvihnout výkon Petra Ondrucha, který bojoval do posledních vteřin a přesnými technikami dokázal zvrátit utkání ve svůj prospěch," informovala trenérka kopřivnických karatistů na kumite Soňa Hejduková, která pokračovala. „Pro náš oddíl to byly poslední závody v této sezoně. Myslím si, že byly nadmíru úspěšné a díky tomu byli děti, trenéři i rodiče ocenění za celoroční práci a podporu. Pevně věřím, že se staly motivací do dalšího tréninku a nadcházející sezony," řekla závěrem Soňa Hejduková.