Novojičínští stolní tenisté jedou na republiku

NOVÝ JIČÍN - V této sezoně bojovali mladší a starší žáci i žákyně oddílu stolního tenisu TJ Nový Jičín v osmi bodovacích turnajích v rámci Moravskoslezského kraje.

11.5.2007

ilustrační fotoFoto: Koza Zdeněk

Nejlepším z nich byli v kategorii starších žáků Jakub Dvořák, který obsadil 3. místo a Tomáš Kratochvíl, jenž skončil čtvrtý.

Tímto výborným umístěním se oba novojičínští nadějní hráči kvalifikovali na mistrovství ČR, které se uskuteční od 26. do 27. května ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště.

Mezi velmi úspěšné výsledky ve velmi silné konkurenci patří i 13. místo Michala Kratochvíla, 23. místo Tomáše Rajnocha i 26. místo Ondřeje Dorazila v kategorii mladších žáků. V kategorii mladších žákyň úspěšně reprezentovala novojičínský oddíl Denisa Dvořáčková, která se umístila na 3. místě, 4. místo po zdařilém posledním turnaji patří Veronice Trefilové.

Obě dívky mají také právo startu na Mistrovství ČR mladších žákyň, které se uskuteční od 12. do 13. května ve Vlašimi. Denisa Dvořáčková bude hájit barvy Nového Jičina i na republikovém šampionátu v kategorii starších žákyň v Hluku. Těmito výsledky, které jsou v dosavadní historii klubu nejlepší, prokázali mladí stolní tenisté Nového Jičína narůstající výkonnostní trend, a to díky systematické práci s talentovanými hráči v tomto oddíle.

11.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Škrpál přinese pořádnou porci muziky

Soudní jednání o osudu OKD u Krajského soudu v Ostravě 24. srpna 2017.
SLEDUJEME ON-LINE
21

Událost dne: věřitelé rozhodnou o osudu OKD

Slavnost se blíží. V Novém Jičíně vystoupí Neckář i Dyk

Letošní ročník je věnován 300. výročí narození Ernsta Gideona von Laudona.

Policisté hledají dívku z dětského centra

Se žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost policisté, kteří pátrají po 14leté dívce, která odešla z dětského centra.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Domácí premiéra v I. B třídě, sk. B, jim nevyšla. Fotbalisté Petřvaldu na Moravě v ní totiž přenechali všechny body Vřesině, která zvítězila 5:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.