VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

15.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

SK UP Olomouc B - BK Příbor 55:80 (12:22, 28:46, 41:62)

Sestava a body Příbora: Fieberová Sabina a Dlouhá 11, Pavlačíková, Monsportová, a Bartošová 10, Rektoříková, Gottlicherová 9, Fieberová Natálie 6, Opravilová 4, Rečková

Ostatní výsledky 3. kola: Univerzita Brno - BK Pliska Studánka Pardubice B 84:79 (20:26, 39:42, 62:65), Valosun Brno B - BSK Jičín 89:48 (22:9, 48:24, 74:33), Lokomotiva Krnov - BC Orlová 79:74 (22:23, 42:43, 63:59)

4. kolo: Univerzita Brno - BSK Jičín 84:54 (24:21, 38:31, 65:42), Valosun Brno B - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:30 (20:8, 43:14, 66:20), Lokomotiva Krnov - BK Příbor 95:81 (26:11, 54:31, 77:53), SK UP Olomouc B - BC Orlová 60:86 (22:25, 41:49, 54:68, 60:86)

1. Příbor 4 3 1 279:257 7
2. Val. Brno B 4 3 1 302:192 7
3. Orlová 4 2 2 292:271 6
4. Krnov 3 3 0 259:216 6
5. Brno 4 2 2 280:269 6
6. Pardubice B 4 1 3 260:304 5
7. Jičín 3 1 2 202:268 4
8. Brandýs n. L. 2 1 1 167:166 3
9. Olomouc B 3 0 3 176:251 3
10. Prosek 1 0 1 62:85 1

Liga mladších dorostenek, skupina B

2. kolo: BK Příbor - SK UP TBS Přerov 79:36 (15:6, 36:18, 56:27), Slavia MBA Kroměříž - BK Pliska Studánka Pardubice 57:59 (18:13, 30:25, 43:43), Jiskra Kyjov - Pliska Pardubice B 95:55 (21:14, 49:27, 76:42), Sportovní basketbalová škola Ostrava C - TJ Žďár nad Sázavou 36:79 (4:18, 14:39, 24:58), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - ŠBK Pelhřimov 68:73 (16:10, 41:24, 52:46), OSK Olomouc B - SŠB Pardubice 81:38 (20:8, 40:18, 58:24)

BK Příbor - SŠB Pardubice 83:40 (31:11, 51:14, 71:26)

Sestava a body Příbora: Bzirská 16, Štastná a Sorková 14, Fialová 13, Ryndová 10, Drtilová a Busková 5, Večeřová 4, Jílková 2, Pařilová a Monsportová 0

Ostatní výsledky 3. kola: Slavia MBA Kroměříž - BK Pliska Studánka Pardubice B 102:20 (32:7, 54:7, 79:11), Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 54:77 (11:34, 33:48, 41:67), Sportovní basketbalová škola Ostrava C - ŠBK Pelhřimov 57:101 (23:33, 34:57, 47:73), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - TJ Žďár nad Sázovou 57:75 (15:14, 36:31, 50:54), OSK Olomouc B - SK UP TBS Přerov 73:53 (9:20, 34:34, 58:42)

1. Příbor 2 2 0 162:76 4
2. Olomouc B 2 2 0 154:91 4
3. Žďár nad Sázavou 2 2 0 154:93 4
4. Pelhřimov 2 2 0 174:125 4
5. Pardubice 2 2 0 136:111 4
6. Kroměříž 2 1 1 159:79 3
7. Kyjov 2 1 1 149:132 3
8. Ostrava B 2 0 2 125:148 2
9. Přerov 2 0 2 89:152 2
10. Ostrava C 2 0 2 93:180 2
11. Pardubice 2 0 2 78:164 2
12. Pardubice B 2 0 2 75:197 2

Liga juniorů U18, skupina B

3. kolo: NH Ostrava - BC Nový Jičín 52:81, Basketbal Svitavy - BC Kolín 67:71 (9:11, 24:26, 43:40, 57:57), Sokol Hradec Králové - AŠ Mladá Boleslav 66:83 (13:20, 24:47, 43:66), Sokol Karviná - Sokol Šlapanice 64:34 (15:11, 35:19, 46:27), BK Ekotempo Krnov - Valašské Meziříčí 48:74 (13:19, 24:45, 32:61)

4. kolo: Basketbal Svitavy - AŠ Mladá Boleslav 48:87 (15:20, 28:48, 34:69), Sokol Hradec Králové - BC Kolín 84:74 (18:16, 38:33, 55:55), Sokol Karviná - Valašské Meziříčí 92:65 (22:27, 44:36, 62:47), BK Ekotempo Krnov - Sokol Šlapanice 37:70 (3:25, 18:41, 31:57)

1. Mladá Boleslav 4 4 0 379:259 8
2. Valašské Meziříčí 4 3 1 267:252 7
3. Hradec Králové 2 4 2 2 289:294 6
4. Karviná 3 3 0 260:147 6
5. Šlapanice 4 2 2 271:229 6
6. Kolín 4 2 2 282:281 6
7. Nový Jičín 3 2 1 220:200 5
8. Svitavy 4 0 4 216:316 4
9. Ostrava 3 0 3 188:279 3
10. Krnov 3 0 3 133:248 3

Oblastní přebor mužů

3. kolo: BK Frýdek-Místek - BK Krnov 87:61, TJ Gymnázium Hladnov A - BC Orlová A 84:81, Frenštát pod Radhoštěm - Sokol Karviná A 51:67

1. Frýdek-Místek 3 3 0 238:181 6
2. Sokol Karviná A 3 2 1 246:186 5
3. Hladnov A 3 2 1 217:212 5
4. Opava C 2 2 0 192:146 4
5. Krnov 2 1 1 146:154 3
6. Frenštát p. R. 2 1 1 125:134 3
7. Nový Jičín B 2 1 1 138:159 3
8. Orlová A 3 0 3 224:249 3
9. Poski Ostrava A 2 0 2 127:148 2
10. TBS Sokol Přerov 2 0 2 106:190 2

Oblastní přebor mladších minižáků

1. kolo: NH Ostrava B mix - Snakes Ostrava 1:189 a 0:188, BC Nový Jičín - NH Ostrava A 65:24 a 70:30

1. Snakes Ostrava 2 2 0 377:1 4
2. Nový Jičín 2 2 0 135:54 4
3. NH Ostrava A 2 0 2 54:135 2
4. NH Ostrava B 2 0 2 1:377 2

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

6. kolo: Havířov - Olomouc 19:25, Paskov A - L. Zubří A 27:20, Uničov A - Holešov 30:28, Šumperk – V. Bystřice 36:24, Polanka A - Trnávka 40:26, Zubří jun. - Vsetín 41:32

1. Zubří jun. 6 5 0 1 212:170 10
2. Polanka A 6 5 0 1 197:162 10
3. Šumperk 6 5 0 1 205:174 10
4. Olomouc 6 4 0 2 149:141 8
5. Vsetín 6 4 0 2 173:176 8
6. Holešov 6 3 0 3 165:143 6
7. Paskov A 6 3 0 3 153:142 6
8. L. Zubří A 6 3 0 3 166:172 6
9. Trnávka 6 1 0 5 155:175 2
10. Uničov A 6 1 0 5 159:187 2
11. V. Bystřice 6 1 0 5 132:171 2
12. Havířov 6 1 0 5 143:196 2

Severomoravská liga mužů

6. kolo: Krmelín - Hlučín 21:9, Paskov B - L.Zubří B 18:18, Třinec - Veselá B 30:13, Nový Jičín - Veselá A 19:23, Polanka B - Krnov 31:19

1. Veselá A 7 7 0 0 202:123 14
2. Krmelín 7 6 0 1 191:121 12
3. Suchdol n. O. 6 6 0 0 167:106 12
4. Polanka B 7 4 1 2 176:148 9
5. Klimkovice 6 3 0 3 128:129 6
6. Paskov B 6 2 2 2 123:134 6
7. L. Zubří B 6 2 1 3 111:121 5
8. Nový Jičín 6 2 0 4 134:142 4
9. Hlučín 6 2 0 4 104:130 4
10. Rožnov p. R. 6 2 0 4 149:176 4
11. Třinec 6 2 0 4 131:159 4
12. Krnov 7 1 0 6 167:186 2
13. Veselá B 6 0 0 6 75:183 0

Severomoravská liga žen

6. kolo: HC Ostrava – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 27:18

1. L. Zubří 3 3 0 0 94:70 6
2. Paskov 3 2 0 1 82:71 4
3. Suchdol n. O. 4 1 0 3 87:103 2
4. HC Ostrava 4 1 0 3 94:113 2

1. liga staršího dorostu

Jiskra Třeboň - KH Kopřivnice 24:26 (14:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček - Ďurčík 5, Paseka 7, Mička, Ulrych, Purdek 2, Martinásek 10, Škarpich 2, Žižkovský, Pavlík, Maliňák. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 6. kolo: N. Veselí - Ostrava 31:21, Dukla - Lovosice 34:19, Zubří - Vsetín 48:21, Karviná - Jičín 29:36, Bohunice - Loko Plzeň 18:37

1. Jičín 6 6 0 0 192:137 12
2. Karviná 6 5 0 1 226:139 10
3. Loko Plzeň 6 4 0 2 196:162 8
4. Dukla 6 4 0 2 191:173 8
5. N. Veselí 6 4 0 2 160:156 8
6. Kopřivnice 6 3 0 3 159:160 6
7. Bohunice 6 2 0 4 147:147 4
8. Ostrava 6 2 0 4 187:188 4
9. Zubří 5 2 0 3 104:106 4
10. Třeboň 6 2 0 4 144:148 4
11. Lovosice 5 1 0 4 110:163 2
12. Vsetín 6 0 0 6 122:259 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

HC Zlín - KH Kopřivnice 27:42 (17:22)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor , Chalupa - Dostalík 1, Gřes 10, Reček 4, Podhráský 2, Tížek 1, Kroča 3, Kahánek 6, Bača, Karban 3, Krpelík, Dobrovodský 2, Pola 10. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 6. kola: Karviná - V. Bystřice 39:22, Zubří - Hranice 40:17, Frýdek-Místek - Brno 38:12, N. Veselí - Ostrava 32:26, Prostějov - Maloměřice 27:33

1. Karviná 6 6 0 0 252:134 12
2. Kopřivnice 6 6 0 0 225:134 12
3. Zubří 6 5 0 1 242:124 10
4. Fr.-Místek 6 5 0 1 196:134 10
5. N. Veselí 6 3 0 3 146:180 6
6. Zlín 6 2 1 3 149:162 5
7. V. Bystřice 6 2 1 3 144:164 5
8. Ostrava 6 2 0 4 158:180 4
9. Hranice 6 2 0 4 152:177 4
10. Brno 6 1 0 5 107:185 2
11. Maloměřice 6 1 0 5 137:225 2
12. Prostějov 6 0 0 6 126:235 0

Severomoravská liga starších žáků, třída I

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek A 36:22 (16:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Přadka, Kocsis 2, Molnár 3, Fulnek 2, Kudělka 2, Veřmiřovský 3, Zima 8, Hanus 5, Bukovský 8, Tichavský 1, Schneider 2. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 6. kola: Rožnov pod Radhoštěm - Karviná A 14:25, Ostrava A - Zubří A 22:24

1. Karviná A 6 6 0 0 221:102 12
2. Kopřivnice A 7 6 0 1 209:136 12
3. Fr.-Místek A 6 3 0 3 163:162 6
4. Ostrava A 6 2 1 3 133:133 5
5. Zubří A 5 2 0 3 109:126 4
6. Rožnov p. R. 6 1 1 4 105:151 3
7. Polanka 6 0 0 6 85:215 0

Severomoravská liga starších žáků, třída I

KH Kopřivnice B - SKP Frýdek Místek B 24:24 (9:14)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Antes 11, Drápal 4, Bezděk 1, Dobečka 2, Beran 2, Pavlík 4, Kubín, Klos, Matula, Sobek. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 6. kola: Ostrava B - Zubří B 30:22, Hranice - Vsetín 32:24

1. Ostrava B 6 6 0 0 208:148 12
2. Karviná B 6 6 0 0 185:133 12
3. Fr.-Místek B 7 2 1 4 172:175 5
4. Zubří B 6 2 0 4 149:167 4
5. Hranice 6 2 0 4 165:187 4
6. Vsetín 6 2 0 4 149:179 4
7. Kopřivnice B 5 0 1 4 114:153 1

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice A - SKP Frýdek Místek A 12:13 (6:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Chromečka 1, Kučera, Jonák, Žalmánek, Kovář 1, Přadka, Petrovič, Filouš 3, Novotný, Hanzelka, Kabát 4, Lakatoš 3. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 6. kola: Rožnov pod Radhoštěm A - Karviná A 8:21, Ostrava A - Zubří A 7:17

1. Fr.-Místek A 6 6 0 0 92:43 12
2. Zubří A 5 4 0 1 78:58 8
3. Kopřivnice A 7 4 0 3 86:81 8
4. Karviná A 6 3 0 3 81:72 6
5. Polanka 6 2 0 4 72:86 4
6. Rožnov A 6 1 0 5 70:93 2
7. Ostrava A 6 1 0 5 43:89 2

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

Paskov - KH Kopřivnice 10:15 (5:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Konvička - Blahut 1, Chromečka 3, Jonák 2, Kostelník, Michenka 4, Orlík, Žalmánek 5. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 6. kola: Frýdek-Místek B - Orlová 9:18, Rožnov pod Radhoštěm B - Karviná B 6:17, Hranice - Vsetín 10:18, Krmelín - Ostrava B 11:22

1. Vsetín 6 6 0 0 136:56 12
2. Ostrava B 6 5 0 1 122:79 10
3. Hranice 6 4 0 2 130:63 8
4. Zubří B 5 4 0 1 101:72 8
5. Klimkovice 5 4 0 1 111:86 8
6. Karviná B 6 4 0 2 90:73 8
7. Orlová 6 3 1 2 82:73 7
8. Kopřivnice B 6 3 1 2 71:70 7
9. Rožnov B 6 1 0 5 53:121 2
10. Paskov 6 0 0 6 69:132 0
11. Fr.-Místek B 6 0 0 6 39:108 0
12. Krmelín 6 0 0 6 47:118 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

9. kolo: Sokol Krčín - TJ Spoje Praha 12:11 (5:5), Sokol Dobruška - HK Hlinsko 20:13 (7:4), TJ Sokol Rokytnice - SK Studénka 10:9 (5:3), Sokol Tymákov - TJ Šroubárna Žatec 25:22 (12:11), TJ Přeštice - SK Chomutov 12:18 (6:9), TJ Spoje Modřany - TJ Božkov 4:2 (2:0)

1. Dobruška 9 9 0 0 199:120 18
2. Přeštice 9 7 0 2 147:120 14
3. Chomutov 9 6 1 2 182:140 13
4. Tymákov 9 6 1 2 175:141 13
5. Rokytnice 9 6 0 3 136:140 12
6. Krčín 9 5 0 4 168:173 10
7. Žatec 9 4 0 5 171:178 8
8. Modřany 9 4 0 5 80:97 8
9. Studénka 9 3 0 6 119:137 6
10. Hlinsko 9 2 0 7 160:187 4
11. Božkov 9 1 0 8 89:146 2
12. Praha 9 0 0 9 110:157 0

2. liga žen, skupina B

9. kolo: TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 22:19 (11:7), Sokol Albrechtičky - SK Veselí na Moravě 14:10 (6:4), TJ Sokol Rokytnice - SK Studénka 15:21 (9:11), KNH MS Brno - SK Autonot Jihlava 8:11 (4:6), TJ Sokol Ostopovice - NH Opatovice nad Labem 18:23 (10:11), TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Krčín B 18:16 (10:8)

1. Opatovice n. L. 9 8 1 0 194:162 17
2. Rokytnice 9 6 0 3 198:163 12
3. Studénka 9 6 0 3 171:151 12
4. Jihlava 9 5 0 4 161:144 10
5. Podhorní Újezd 9 5 0 4 192:180 10
6. Albrechtičky 9 4 1 4 149:148 9
7. Ostopovice 9 4 0 5 175:165 8
8. Krčín B 9 4 0 5 160:158 8
9. Veselí n. M. 9 3 1 5 158:176 7
10. MS Brno 9 3 0 6 161:182 6
11. Osek n. B. 9 2 1 6 162:217 5
12. Draken Brno 9 2 0 7 143:178 4

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

4. kolo: TJ Slatina A - TJ Fulnek A 10:8 (35:36), Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 8:10 (37:40), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov B 12:6 (41:27), TJ Mořkov C - TJ Mořkov A 0:18 (0:54), TJ Frenštát pod Radhoštěm B TJ Nový Jičín D 14:4 (47:20), TJ Odry B - TJ Příbor B 12:6 (41:26)

1. Frenštát p. R. B 4 4 0 0 47:25 12
2. Odry B 4 3 0 1 52:20 10
3. Fulnek A 4 3 0 1 49:23 10
4. Frenštát p. R. C 4 2 1 1 41:31 9
5. Příbor B 4 2 0 2 40:32 8
6. Kopřivnice B 4 2 0 2 38:34 8
7. Mořkov A 3 2 0 1 35:19 7
8. Frenštát p. R. D 3 2 0 1 30:24 7
9. Slatina A 4 1 1 2 30:42 7
10. Nový Jičín D 4 1 0 3 36:36 6
11. Mořkov B 4 0 0 4 14:58 4
12. Mořkov C 4 0 0 4 2:70 4

Okresní přebor II. třídy

4. kolo: TJ Bílovec B - TJ Odry C 5:13 (20:39), TJ Nový Jičín E - TJ Bílovec A 4:14 (18:45), TJ MSV Studénka D - TJ MSV Studénka C 8:10 (25:31), TJ Fulnek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 4:14 (17:45)

1. Studénka C 4 3 1 0 44:28 11
2. Odry C 3 2 1 0 38:16 8
3. Studénka D 4 2 0 2 42:30 8
4. Bílovec A 3 2 0 1 29:25 7
5. Nový Jičín E 4 1 1 2 30:42 7
6. Odry D 3 1 1 1 29:25 6
7. Frenštát p. R. E 3 1 0 2 24:30 5
8. Příbor C 3 1 0 2 23:31 5
9. Bílovec B 2 1 0 1 22:14 4
10. Fulnek B 3 0 0 3 7:47 3

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

3. a 4. kolo: VSK Univerzita Brno - VK Moravská Slávia Brno 1:3 (-21, 19, -18, -22) a 2:3 (14, 19, -19, -19, -7), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B – TJ Nový Jičín 3:0 (19, 18, 19) a 3:1 (-22, 15, 20, 19), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - Opava 2:3 (16, 23, -23, -19, -14) a 1:3 (22, -17, -18, -16)

1. SG Brno 4 4 0 0 12:2 8
2. MS Brno 4 3 1 0 10:8 7
3. Brno 4 2 2 0 9:9 6
4. Opava 4 2 2 0 7:9 6
5. Nový Jičín 4 1 3 0 6:10 5
6. Uherské Hradiště 4 0 4 0 6:12 4

Extraliga juniorek, skupina B

5. a 6. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 3:2 (18, -22, -19, 19, 11) a 3:0 (11, 20, 13), TJ Slezan Opava - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-23, -22, -24) a 0:3 (-17, -17, -22), PVK Přerov - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-16, -21, -11) a 3:2 (-16, 15, 21, -19, 11)

1. Ostrava 6 5 1 0 17:5 11
2. Šternberk 6 5 1 0 15:7 11
3. Fr.-Místek 6 2 4 0 10:14 8
4. Přerov 4 3 1 0 9:7 7
5. Nový Jičín 4 2 2 0 7:8 6
6. Opava 6 0 6 0 3:18 6
7. Brno 4 1 3 0 7:9 5

1. liga juniorů, skupina C

7. a 8. kolo: TJ Nivnice - SK UP Olomouc 2:3 (25, 18, -19, -19, -10) a 1:3 (23, -18, -18, -23), TJ Loko-Ingstav Brno - KV Tatra Kopřivnice 0:3 (-18, -25, -18) a 1:3 (-17, 18, -13, -17), TJ Holubice - TJ Krnov 3:0 (20, 16, 8) a 3:1 (-17, 10, 21, 14), TJ Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Frýdek-Místek 2:3 (20, -22, -24, 23, -17) a 3:2 (-21, 13, -22, 24, 10), TJ Sokol Drásov - VK Opava 1:3 (-24, -15, 21, -16) a 0:3 (-22, -12, -17)

1. Kopřivnice 8 7 1 0 21:7 15
2. Šlapanice 8 6 2 0 21:14 14
3. Opava 8 6 2 0 18:12 14
4. Olomouc 8 5 3 0 19:12 13
5. Fr.-Místek 8 5 3 0 18:14 13
6. Holubice 8 4 4 0 16:13 12
7. LI Brno 8 4 4 0 17:16 12
8. Nivnice 8 2 6 0 11:21 10
9. Drásov 8 1 7 0 7:23 9
10. Krnov 8 0 8 0 8:24 8

1. liga juniorek, skupina H

3. a 4. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Jäkl Karviná 3:0 (17, 20, 23) a 3:0 (21, 18, 17), DaVing Sport Opava - TJ Mittal Ostrava B 2:3 (23, -25, -22, 24, -11) a 1:3 (-12, -19, 17, -10)

1. Ostrava B 4 4 0 0 12:3 8
2. Frenštát p. R. 4 2 2 0 6:6 6
3. Frýdlant n. O. 2 2 0 0 6:0 4
4. Karviná 4 0 4 0 0:12 4
5. Opava 2 0 2 0 3:6 2

Krajský přebor I. třídy mužů

3. a 4. kolo: Dolní Benešov - Morávka 0:3 (-9, -19, -16) a 1:3 (-13, 12, -20, -14), Kopřivnice - OU Ostrava 3:1 (18, 23, -18, 21) a 1:3 (23, -24, -23, -19), Karviná - AZ Kylešovice 0:3 (-15, -23, -19) a 2:3 (-24, -23, 21, 21, -7), Nový Jičín B - Metylovice 3:2 (16, -21, -21, 19, 10) a 3:0 (27, 16, 18), VK Opava - Nový Jičín A 3:2 (-15, 21, 17, -21, 14) a 1:3 (21, -20, -19, -26)

1. Morávka 4 4 0 12:4 8
2. AZ Kylešovice 4 4 0 12:4 8
3. Nový Jičín A 4 3 1 11:6 7
4. VK Opava 4 3 1 10:6 7
5. Nový Jičín B 4 2 2 8:8 6
6. Metylovice 4 2 2 8:8 6
7. OU Ostrava 4 1 3 7:10 5
8. Kopřivnice 4 1 3 6:10 5
9. Jäkl Karviná 4 0 4 4:12 4
10. Dolní Benešov 4 0 4 2:12 4

Krajský přebor I. třídy žen

3. a 4. kolo: Fulnek - Odry 2:3 (-21, 24, 24, -22, -7) a 2:3 (-17, -24, 25, 26, -14), Palkovice - Svinov 3:0 (10, 23, 19) a 3:0 (21, 18, 10), Frenštát pod Radhoštěm - Bílovec 3:0 (21, 22, 20) a 3:0 (23, 16, 13), VŠB Ostrava - SKV Orlová 3:2 (17, 15, -17, -16, 14) a 0:3 (-22, -16, -21), Vratimov - Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (11, 14, 16) a 3:0 (23, 17, 15)

1. Palkovice 4 4 0 12:0 8
2. Odry 4 4 0 12:5 8
3. Frenštát p. R. 4 3 1 10:5 7
4. VŠB-TU Ostrava 4 3 1 9:7 7
5. Slavia Orlová 4 2 2 10:7 6
6. Vratimov 2 2 0 6:0 4
7. Frýdlant n. O. 4 0 4 2:12 4
8. Svinov 4 0 4 1:12 4
9. Bílovec 4 0 4 0:12 4
10. Fulnek 2 0 2 4:6 2
15.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

Čtyřproudovka má být bezpečnější

Osmapadesátiletou chodkyni srazilo ve Frenštátě pod Radhoštěm vozidlo, které řídil jednatřicetiletý řidič. Žena v tu chvíli přecházela silnici po přechodu pro chodce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení