VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

5.3.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Luděk Švejcar

BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

19. kolo: BK Breda & Weinstein Opava B - TJ Třebíč 95:50 (27:4, 47:20, 71:33), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - SK Žabovřesky 89:76, SK UP Olomouc - BCS Husovice 69:55 (20:15, 51:29, 65:40), Slavia Kroměříž - BK Uherský Brod 67:77 (20:19, 40:35, 60:59), Sokol Boskovice – Sportovní basketbalový klub Valašské Meziříčí 70:74 (16:20, 33:27, 55:45)

20. kolo: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - TJ Třebíč 107:89 (35:28, 58:44, 77:67), BK Breda & Weinstein Opava B - SK Žabovřesky 88:47 (14:11, 35:26, 70:26), Slavia Kroměříž - BCS Husovice 67:70 (17:19, 34:30, 46:43, 60:60), SK UP Olomouc - BK Uherský Brod 74:66 (23:20, 35:30, 49:51), Sokol Šlapanice - Sportovní basketbalový klub Valašské Meziříčí 67:55 (21:10, 31:31, 55:39)

1. Opava B201731739:1359 37
2. Husovice201281435:1320 32
3. Třebíč191361523:1428 32
4. Žabovřesky201281574:1493 32
5. Val. Meziříčí191361482:1415 32
6. Ostrava2010101594:1577 30
7. Olomouc208121516:1594 28
8. Uh. Brod208121490:1617 28
9. Šlapanice198111338:1289 27
10. Nový Jičín18991435:1502 27
11. Kroměříž203171310:1542 23
12. Boskovice194151323:1623 23

Liga starších dorostenek, skupina B

17. kolo: TJ Šumperk - Sokol Hradec Králové B 47:62 (15:11, 25:25, 36:45), Lokomotiva Krnov - KARA Trutnov B 62:76 (15:18, 23:33, 42:54), Jiskra Kyjov – Sportovní basketbalová škola Ostrava 41:64, SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 54:89, Start Havířov - ŠBK Pelhřimov 111:32 (20:7, 60:11, 85:22)

BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 86:50 (33:9, 51:20, 69:30)
Sestava a body Příbora: Rektoříková 20, Bednarská a Pavlačíková 15, Nedomová 9, Koláčková 7, Bzirská a Rečková 6, Cvernová 4, Drtilová 3, Šťastná 1, Richterová a Bencalíková

Ostatní výsledky 18. kola: Lokomotiva Krnov - Sokol Hradec Králové B 56:100 (6:30, 27:53, 48:82), TJ Šumperk - KARA Trutnov B 63:72 (18:18, 36:31, 48:47), SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava 32:67, Jiskra Kyjov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 44:92

1. Ostrava181621580:978 34
2. Hr. Králové B181621581:993 34
3. Havířov171431505:1030 31
4. Ostrava B181171393:1221 29
5. Pelhřimov188101107:1328 26
6. Příbor17891082:1171 25
7. Kyjov18711970:1118 25
8. Trutnov B187111062:1457 25
9. Tišnov1679970:1047 23
10. Olomouc18414990:1214 22
11. Krnov184141086:1400 22
12. Šumperk18414947:1316 22

Liga kadetů U16, finálová skupina

1. kolo: Sokol Žižkov - BK Basketball Nymburk 67:65, BSK České Budějovice - BC Kolín 74:57 (24:17, 48:28, 60:43), Kondoři Liberec - Start Havířov 86:81 (18:23, 40:40, 61:61), BK Česká Lípa - BC Nový Jičín 75:64 (16:18, 35:39, 55:50)

2. kolo: BC Kolín - Sokol Žižkov 45:75 (8:21, 23:39, 34:53), BSK České Budějovice - BK Basketball Nymburk 105:77 (29:11, 60:40, 81:65), Kondoři Liberec - BC Nový Jičín 101:53 (22:9, 39:26, 63:41), BK Česká Lípa - Start Havířov 71:75 (15:17, 27:40, 42:56)

1. Havířov871724:567 15
2. Č. Budějovice862630:544 14
3. Liberec862649:582 14
4. Žižkov I844510:519 12
5. Česká Lípa835577:584 11
6. Kolín835462:599 11
7. Nový Jičín826527:577 10
8. Nymburk817584:691 9

Oblastní přebor mužů

18. kolo: TBS Sokol Přerov - BC Orlová 93:95, TJ Sokol Karviná - BK Poruba 78:72, TJ Frenštát pod Radhoštěm – BK Breda & Weinstein Opava C 54:66

1. Ostrava B141311088:794 27
2. Poruba13121989:824 25
3. Krnov13103945:871 23
4. Opava C1495969:948 23
5. Karviná1468946:1022 20
6. Frenštát1459834:936 19
7. Hladnov A13581018:965 18
8. Fr.-Místek1358871:843 18
9. Orlová144101092:1201 18
10. Nový Jičín B14410968:1088 18
11. Přerov14212875:1103 16

Oblastní přebor juniorů U18

14. kolo: BK Snakes Ostrava U20 - SK Přerov U20 94:78 a 114:75

1. Příbor262242149:1308 48
2. Snakes282082211:1941 48
3. Olomouc262151927:1374 47
4. Šumperk242131765:1382 45
5. Přerov2815132109:2009 43
6. Nový Jičín2612141946:1717 38
7. Havířov267191701:2171 33
8. Orlová246181478:1882 30
9. Mohelnice264221420:2143 30
10. Fr.-Místek262241324:2103 28

Oblastní přebor žáků U14

14. kolo: TBS Sokol Přerov - BK Breda & Weinstein Opava 67:82 a 48:56, Proton Zlín B – BC Nový Jičín 65:73 a 63:61, BK Snakes Ostrava B – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 77:59 a 79:60

1. Nový Jičín262512256:1167 51
2. Bruntál2414101558:1356 38
3. Snakes B2612141700:1626 38
4. Karviná2414101627:1590 38
5. Orlová2413111936:1635 37
6. Olomouc221391358:1307 35
7. NH Ostrava B201371420:1058 33
8. Přerov265211234:1909 31
9. Zlín B228141138:1748 30
10. Opava246181270:1957 30
11. SBŠ Ostrava227151304:1448 29

Oblastní přebor starších minižáků, skupina C

2. kolo: BK Příbor chlapci - BK Snakes Ostrava A 65:83 a 32:70

1. NH Ostrava A220197:55 4
2. Snakes A220153:97 4
3. Příbor404152:350 4
Oblastní přebor starších minižáků, skupina D
2. kolo: BK Breda & Weinstein Opava - INTEXT Krnov 59:52 a 71:47, BC Nový Jičín – TJ Sokol Karviná 48:43 a 60:43
1. Krnov422219:189 6
2. Opava220130:99 4
3. Nový Jičín220108:86 4
4. Karviná404145:228 4

Oblastní přebor mladších minižáků

6. kolo: INTEXT Krnov chlapci - BK NH Ostrava 34:65 a 28:49, BK Snakes Ostrava – BK Příbor 34:77 a 37:69

1. Příbor201641801:698 36
2. NH Ostrava201551453:860 35
3. Lipník161601547:340 32
4. SBŠ Ostrava201010919:1144 30
5. Krnov18810766:849 26
6. Snakes1697737:784 25
7. Nový Jičín18414696:1370 22
8. Fr.-Místek18315447:1392 21
9. Loko Krnov18117467:1396 19

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

21. kolo: TJ Bohumín A - Sokol Lískovec A 10:4 (32:18), Slezan Opava B - Sokol Bobrovníky A 9:9 (30:42), TJ Nový Jičín A - MSA Dolní Benešov A 10:5 (35:28), SK Svinov A MARA Servis - Komorní Lhotka A Reg. Stonávka 10:5 (35:25), Slávia Orlová A - TŽ Třinec B 5:10 (18:36), TJ Odry A - MSV Studénka A 0:10 (5:30), TJ Horní Datyně A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:6

22. kolo: TJ Nový Jičín A - Sokol Bobrovníky A 9:9 (35:37), Slezan Opava B - MSA Dolní Benešov A 9:9 (37:34), Slávia Orlová A - Komorní Lhotka A Reg. Stonávka 9:9 (35:34), SK Svinov A MARA Servis - TŽ Třinec B 10:6 (35:29), TJ Horní Datyně A - MSV Studénka A 3:10, TJ Odry A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (36:39)

1. Svinov A211722200:118 74
2. Studénka A201721195:88 73
3. H. Datyně A211542195:124 70
4. Třinec B201514180:101 66
5. D. Benešov A21948173:150 52
6. Opava B20848143:155 48
7. Bohumín A208210137:12 46
8. Odry A217212134:176 44
9. Frenštát p. R. A2066815:167 44
10. Orlová A21489145:180 41
11. Nový Jičín A206311137:165 41
12. Bobrovníky A213612158:192 36
13. K. Lhotka202315112:188 29
14. Lískovec A20211798:192 27

Krajská soutěž mužů, skupina C

19. kolo: Nervy Čeladná A - Slezan Frýdek-Místek A 5:10 (22:35), TJ Mořkov A - TŽ Třinec C 8:10 (31:39), TJ Horní Datyně B - Sokol Brušperk B 9:9 (35:38), Orel Paskov A - TJ Nový Jičín B 6:10 (26:33), Ferrum Frýdlant A - Sokol Příbor A 10:3 (34:16), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Tatra Kopřivnice A 0:10 (3:30)

20. kolo: TJ Mořkov A - Slezan Frýdek-Místek A 1:10 (6:32), Nervy Čeladná A - TŽ Třinec C 10:2 (31:16), Orel Paskov A - Sokol Brušperk B 9:9 (38:36), TJ Horní Datyně B - TJ Nový Jičín B 10:3 (34:17), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Sokol Příbor A 4:10 (23:37), Ferrum Frýdlant A - Tatra Kopřivnice A 5:10 (24:35)

1. Kopřivnice A191801184:57 73
2. Fr.-Místek A191801184:54 73
3. Třinec C191324162:124 60
4. Čeladná A191117155:127 53
5. Frýdlant A191027152:119 51
6. Nový Jičín B191027142:129 51
7. Brušperk B19739147:145 43
8. Příbor A196211131:158 39
9. H. Datyně B195410114:146 38
10. Paskov A194411113:167 35
11. Mořkov A19201768:180 25
12. Frenštát p. R. B19001944:190 19

Okresní přebor I. třídy

18. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Frenštát C 12:6 (40:27), TJ Fulnek A - TJ Odry B 13:5 (43:20), TJ Bílovec A - MSV Studénka B 6:12 (22:39), TJ Mořkov B - Tatra Kopřivnice B 9:9, TJ Odry C - TJ Příbor B 5:13 (28:45), TJ Frenštát D - TJ Slatina A 8:10 (34:33)

1. Studénka B181611240:84 51
2. Nový Jičín C181611245:79 51
3. Odry B181215184:140 43
4. Slatina A18756156:168 37
5. Fulnek A17917180:126 36
6. Frenštát C17836157:149 36
7. Kopřivnice B18558147:177 33
8. Frenštát D186210146:178 32
9. Příbor B186111151:173 31
10. Odry C186012122:202 30
11. Bílovec A18301591:233 24
12. Mořkov B182214107:217 24

Okresní přebor II. třídy

18. kolo: MSV Studénka C - TJ Nový Jičín D 4:14 (17:45), TJ Frenštát E - TJ Odry D 8:10 (31:36), TJ Příbor C - TJ Bílovec C 17:1 (53:6), Tatra Kopřivnice C - TJ Mořkov C 10:8 (38:35), TJ Mořkov D - TJ Bílovec B 5:13 (23:42), TJ Nový Jičín E - TJ Fulnek B 17:1 (52:8)

1. Nový Jičín D181701280:44 52
2. Mořkov C181512270:54 49
3. Příbor C181314210:114 45
4. Kopřivnice C181206190:134 42
5. Studénka C181035192:132 41
6. Odry D181116187:137 41
7. Bílovec B186210134:190 32
8. Frenštát E186111147:177 31
9. Nový Jičín E185211117:207 30
10. Bílovec C18401491:233 26
11. Fulnek B18311474:250 25
12. Mořkov D18001852:272 18

VOLEBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

8. kolo: VSK Univerzita Brno – TJ Nový Jičín 3:2 (-23, -21, 17, 18,7), TJ Sokol Bedřichov – TJ Sokol Žižkov 2:3 (21, 20, -17, -15, -9), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Nusle B 3:1 (-22, 20, 20, 21)

1. Nový Jičín86220:8 14
2. Uh. Hradiště86219:10 14
3. Žižkov I86219:11 14
4. Brno85319:12 13
5. Nusle B817 6:21 9
6. Bedřichov8083:24 8

Krajský přebor I. třídy mužů

29. a 30. kolo: Metylovice - VŠB Ostrava 0:3 (-12, -29, -14) a 0:3 (-18, 13, 22), Nový Jičín A - Karviná 3:1 (20, -22, 22, 18) a 0:3 (-23, -23, -19), OU Ostrava - D. Benešov 3:0 (19, 20, 23) a 3:0 (23, 21, 21), Kylešovice - Kopřivnice 1:3 (-21, 19, -17, -20) a 3:0 (24, 25, 22)

1. VŠB-TU Ostrava3026482:28 56
2. OU Ostrava30201070:44 50
3. Kylešovice30191172:45 49
4. Opava B28171160:46 45
5. Karviná30151555:57 45
6. Morávka28161257:47 44
7. Nový Jičín A30141656:59 44
8. Kopřivnice30141653:57 44
9. Metylovice3052525:81 35
10. D. Benešov3022821:87 32

Krajský přebor I. třídy žen

29. a 30. kolo: Fulnek - Štramberk 3:0 (20, 14, 19) a 3:0 (14, 12, 14), Orlová - Svinov 3:0 (14, 19, 13) a 3:0 (21, 21, 10), Odry - Vratimov 3:1 (13, 20, -21, 21) a 3:1 (-13, 6, 26, 18), Frenštát p. R. - Bílovec 3:0 (28, 16, 19) a 3:2 (-21, -22, 21, 21, 11), VK Kylešovice - Frýdlant n. O. 3:2 (14, -21, -19, 20, 9) a 3:1 (-20, 21, 24, 10)

1. Fulnek3023779:37 53
2. Odry3022875:37 52
3. Orlová30201068:49 50
4. Frenštát p. R.30151562:60 45
5. Vratimov30151556:58 45
6. Svinov30141657:61 44
7. Frýdlant n. O.30141659:64 44
8. Bílovec30111956:69 41
9. Kylešovice30111948:71 41
10. Štramberk3052530:84 35

Krajský přebor II. třídy mužů

25. a 26. kolo: Frýdek-Místek - SKV Orlová 2:3 (-18, 19, -23, 12, -12) a 3:2 (17, -10 ,-20, 20, 9), Kozlovice - Břidličná 1:3 (-21, -19, 17, -20) a 3:2 (-24, -17, 16, 20, 13), Vítkov - Pstruží 3:2 (20, 22, -25, -22, 9) a 3:0 (26, 12, 22), Polanka - Frenštát p. R. 3:0 (25, 23, 21) a 3:0 (22, 14, 20), Nový Jičín B - Odry 3:0 (17, 13, 17) a 3:0 (22, 14, 17)

1. Nový Jičín B2621565:23 47
2. Polanka2420467:29 44
3. Vítkov2417760:28 41
4. Krnov2415950:40 39
5. Břidličná24131153:44 37
6. Kozlovice24121244:53 36
7. Frenštát p. R.2491540:54 33
8. Fr.-Místek2471737:60 31
9. Odry2281437:56 30
10. Slavia Orlová2451930:61 29
11. Pstruží2451929:64 29

Krajský přebor juniorek, skupina B

19. a 20. kolo: TJ Sokol Palkovice – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 0:3 (-13, -10, -6) a 0:3 (-12, -14, -10), TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25, 17, 21) a 3:2 (-14, 16, 14, -13, 5), TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Pražmo-Raškovice 2:3 (-24, 20, 16, -23, -17) a 2:3 (-21, 29, -21, 27, -10)

1. Kopřivnice2018255:12 38
2. Fr.-Místek B2016451:16 36
3. Kunčice p. O.1811738:27 29
4. Raškovice1981128:41 27
5. Mosty u Jabl.1841423:43 22
6. Palkovice190191:57 19

Krajský přebor kadetek

29. a 30. kolo: TJ Sokol Střítež - TJ Sokol Svinov 3:1 (-23, 9, 12, 10) a 3:0 (17, 22, 9)

1. Frenštát p. R.2617957:39 43
2. Raškovice2418661:33 42
3. Polanka n. O.26161060:39 42
4. Fr.-Místek26161057:44 42
5. Ostrava2417758:31 41
6. Frýdlant n. O.2415953:36 39
7. Střítež26101640:55 36
8. Krnov2652129:65 31
9. Svinov260265:78 26

5.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení