VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky házené, národní házené a stolního tenisu.

24.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - házenáFoto: Jan Bartoš

HÁZENÁ

2. liga mužů – skupina severní Morava

3. kolo: Zubří jun. - Havířov 43:21, Polanka A - Šumperk 31:36, Trnávka - Uničov A 31:19, Vsetín - Paskov A 27:24, V. Bystřice - Olomouc 20:23, Holešov - L. Zubří A 40:22

1. Zubří 3 3 0 0 115:81 6
2. Vsetín 3 3 0 0 81:74 6
3. Šumperk 3 2 0 1 106:95 4
4. Holešov 3 2 0 1 87:69 4
5. Olomouc 3 2 0 1 73:68 4
6. Polanka A 3 2 0 1 96:93 4
7. Paskov A 3 1 0 2 74:78 2
8. Trnávka 3 1 0 2 73:71 2
9. Zubří A 3 1 0 2 84:92 2
10. Havířov 3 1 0 2 76:106 2
11. V. Bystřice 3 0 0 3 63:80 0
12. Uničov A 3 0 0 3 79:100 0

1. liga staršího dorostu

Lokomotiva Plzeň - KH Kopřivnice 33:23 (13:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček - Hodslavský 6, Kos, Paseka 5, Ulrych, Purdek 4, Koudelka 1, Martinásek 2, Škarpich, Žižkovský, Schafer 2, Pavlík, Ďurčík 3. Trenéři Paseka Petr st., Hrabal Libor

Ostatní výsledky 3. kola: Zubří j. - N. Veselí 34:31, Dukla - Karviná 29:37, Lovosice - T. Bohunice 27:26, Vsetín - Třeboň 21:32, Jičín - Ostrava 36:23

1. Karviná 3 3 0 0 104:71 6
2. Jičín 3 3 0 0 95:66 6
3. Dukla 3 2 0 1 84:87 4
4. Ostrava 3 2 0 1 109:89 4
5. Třeboň 3 2 0 1 83:69 4
6. Zubří 3 2 0 1 92:90 4
7. Loko Plzeň 3 1 0 2 94:92 2
8. N.Veselí 3 1 0 2 86:99 2
9. Kopřivnice 3 1 0 2 73:79 2
10. Lovosice 3 1 0 2 79:89 2
11. T.Bohunice 3 0 0 3 77:90 0
12. Vsetín 3 0 0 3 63:118 0

1. liga mladšího dorostu – skupina Morava

HK KP Brno - KH Kopřivnice 15:42 (6:19)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa - Dobrovodský 1, Gřes 3, Reček 8, Podhráský 3, Krčmář, Kroča 3, Kahánek 4, Mička 3, Karban 6, Žižkovský 5, Šustala, Pola 6. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 3. kola: Zubří - N. Veselí 40:17, Prostějov - Karviná 23:53, Maloměřice - Frýdek-Místek 28:37, Hranice - Zlín 29:21, V. Bystřice - Ostrava 25:21

1. Karviná 3 3 0 0 133:70 6
2. Kopřivnice 3 3 0 0 108:64 6
3. Zubří 3 2 0 1 107:78 4
4. Hranice 3 2 0 1 84:77 4
5. Fr.-Místek 3 2 0 1 100:72 4
6. Zlín 3 2 0 1 78:73 4
7. V. Bystřice 3 2 0 1 74:75 4
8. Ostrava 3 1 0 2 80:81 2
9. N. Veselí 3 1 0 2 60:99 2
10. Maloměřice 3 0 0 3 75:101 0
11. Brno 3 0 0 3 51:96 0
12. Prostějov 3 0 0 3 56:120 0

Severomoravská liga mužů

3. kolo: Klimkovice - Krmelín 20:24, Polanka B - Rožnov pod Radhoštěm 33:19, Krnov - Nový Jičín 25:26, Suchdol nad Odrou - Třinec 36:8, Veselá A - Hlučín 27:12, Veselá B - L. Zubří B 7:19

1. Veselá A 3 3 0 0 98:51 6
2. Krmelín 3 3 0 0 95:50 6
3. Suchdol n. O. 3 3 0 0 87:46 6
4. Klimkovice 3 2 0 1 64:61 4
5. Nový Jičín 3 2 0 1 61:61 4
6. Polanka B 3 2 0 1 77:55 4
7. L. Zubří B 2 1 0 1 40:36 2
8. Paskov B 2 1 0 1 47:50 2
9. Třinec 3 1 0 2 58:89 2
10. Krnov 3 0 0 3 72:80 0
11. Hlučín 2 0 0 2 28:52 0
12. Rožnov p. R. 3 0 0 3 61:86 0
13. Veselá B 3 0 0 3 30:101 0

Severomoravská liga žen

3. kolo: HC Ostrava - L. Zubří 22:38

1. L. Zubří 2 2 0 0 68:47 4
2. Paskov 1 1 0 0 34:24 2
3. Suchdol n. O. 2 1 0 1 48:51 2
4. Ostrava 3 0 0 3 67:95 0

Severomoravská liga dorostu

3. kolo: Klimkovice - Krmelín 21:20, Nový Jičín - Rožnov pod Radhoštěm 23:39

1. Rožnov p. R. 3 3 0 0 110:75 6
2. Krmelín 3 1 0 2 71:76 2
3. Klimkovice 2 1 0 1 49:58 2
4. Trnávka 2 1 0 1 48:47 2
5. Nový Jičín 2 0 0 2 43:65 0

Severomoravská liga starších žáků – třída I

TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 14:31 (7:15)

Sestava a branky Kopřivnice: Gerlich, Dostalík – Přadka, Kocsis 2, Molnár 3, Fulnek 5, Antes, Kudělka, Zima 6, Hanus 6, Bukovský 2, Tichavský 5, Schneider 2, Drápal. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 3. kola: Polanka - Rožnov pod Radhoštěm 13:27, Zubří A - Karviná A 21:34

1. Kopřivnice A 3 3 0 0 88:48 6
2. Karviná A 2 2 0 0 74:29 4
3. Fr.-Místek A 2 2 0 0 59:30 4
4. Rožnov p .R. 3 1 1 1 66:62 3
5. Ostrava A 3 0 1 2 46:77 1
6. Zubří A 2 0 0 2 36:62 0
7. Polanka 3 0 0 3 39:100 0

Severomoravská liga starších žáků – třída II

TJ Sokol Ostrava B - KH Kopřivnice B 34:24 (16:14)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Tůma – Drápal 4, Antes 3, Kubín 2, Bezděk 5, Klos, Matula, Dobečka 2, Beran 2, Sobek, Pavlík 5, Ovšák 1. Trenér Marek Antes

Ostatní výsledky 3. kola: Vsetín - Frýdek-Místek B 26:25, Zubří B - Karviná B 27:29

1. Karviná B 3 3 0 0 83:75 6
2. Ostrava B 2 2 0 0 62:45 4
3. Vsetín 3 2 0 1 76:73 4
4. Fr.-Místek B 3 1 0 2 71:69 2
5. Zubří B 3 1 0 2 72:78 2
6. Kopřivnice B 2 0 0 2 46:57 0
7. Hranice 2 0 0 2 40:53 0

Severomoravská liga mladších žáků – třída I

TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 8:7 (5:2)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera - Chromečka 2, Jonák, Žalmánek 1, Kovář, Přadka 1, Kabát 1, Petrovič, Filouš, Lakatoš 2. Trenéři Petrovič a Jonák

Ostatní výsledky 3. kola: Polanka - Rožnov pod Radhoštěm A 19:12, Zubří A - Karviná A 16:10

1. FR.-Místek A 2 2 0 0 25:6 4
2. Zubří A 2 2 0 0 33:19 4
3. Karviná A 2 1 0 1 25:26 2
4. Rožnov A 3 1 0 2 42:43 2
5. Polanka 3 1 0 2 35:42 2
6. Kopřivnice A 3 1 0 2 27:35 2
7. Ostrava A 3 1 0 2 21:37 2

Severomoravská liga mladších žáků – třída II

3. kolo: Klimkovice - Krmelín 24:9, Hranice - Rožnov pod Radhoštěm B 27:3, Vsetín - Frýdek-Místek B 20:3, Orlová - Kopřivnice B 9:9 (4:4), Zubří B - Paskov 26:19, Karviná B - Ostrava B 19:24

1. Hranice 3 3 0 0 70:14 6
2. Klimkovice 3 3 0 0 72:35 6
3. Vsetín 3 3 0 0 61:25 6
4. Ostrava B 3 2 0 1 59:52 4
5. Zubří B 3 2 0 1 62:56 4
6. Kopřivnice B 3 1 1 1 38:37 3
7. Orlová 3 1 1 1 30:29 3
8. Karviná B 3 1 0 2 42:50 2
9. Rožnov p. R. B 3 1 0 2 32:61 2
10. Krmelín 3 0 0 3 22:49 0
11. Fr.-Místek B 3 0 0 3 20:55 0
12. Paskov 3 0 0 3 35:80 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

5. kolo: TJ Sokol Rokytnice - TJ Spoje Praha 14:13 (9:6), Sokol Krčín - HK Hlinsko 23:22 (11:9), SK Studénka - Sokol Dobruška 16:27 (8:13), Sokol Tymákov - TJ Spoje Modřany 14:8 (6:6), TJ Přeštice - TJ Šroubárna Žatec 19:17 (6:8), SK Chomutov - TJ Božkov 24:10 (13:2)

1. Přeštice 5 5 0 0 85:62 10
2. Dobruška 4 4 0 0 97:61 8
3. Tymákov 5 3 1 1 91:79 7
4. Krčín 5 3 0 2 111:107 6
5. Studénka 6 3 0 3 91:90 6
6. Chomutov 5 2 1 2 100:84 5
7. Hlinsko 5 2 0 3 96:104 4
8. Žatec 5 2 0 3 91:99 4
9. Rokytnice 5 2 0 3 63:74 4
10. Modřany 5 2 0 3 43:54 4
11. Božkov 5 1 0 4 56:85 2
12. S. Praha 5 0 0 5 62:87 0

2. liga mužů – skupina B

5. kolo: TJ Sokol Rokytnice - Draken Brno 25:19 (10:7), TJ Sokol Osek nad Bečvou - SK Veselí na Moravě 26:26 (10:11), SK Studénka - Sokol Albrechtičky 16:15 (7:9), KNH MS Brno - TJ Sokol Podhorní Újezd 23:22 (13:13), TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 25:26 (12:13), NH Opatovice nad Labem - Sokol Krčín B 15:9 (9:3)

1. Opatovice n. L. 5 4 1 0 106:92 9
2. Studénka 5 4 0 1 98:83 8
3. Veselí n. M. 5 3 1 1 98:96 7
4. Rokytnice 5 3 0 2 116:94 6
5. Pod. Újezd 5 3 0 2 111:104 6
6. Ostopovice 5 2 0 3 104:91 4
7. Jihlava 5 2 0 3 90:90 4
8. Krčín B 5 2 0 3 83:87 4
9. MS Brno 5 2 0 3 97:105 4
10. Albrechtičky 5 1 1 3 74:84 3
11. Osek n. B. 5 1 1 3 86:119 3
12. Draken Brno 5 1 0 4 78:96 2

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

1. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Slatina A 10:8 (33:32), TJ Odry B - TJ Mořkov C 17:1 (52:12), TJ Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 11:7 (37:30), TJ Nový Jičín D - Tatra Kopřivnice B 8:10 (35:40), TJ Mořkov A - TJ Fulnek A 5:13 (21:43), TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 3:15 (18:48)

1. Odry B 1 1 0 0 17:1 3
2. Frenštát p. R. C 1 1 0 0 15:3 3
3. Fulnek A 1 1 0 0 13:5 3
4. Příbor B 1 1 0 0 11:7 3
5. Kopřivnice B 1 1 0 0 10:8 3
6. Frenštát B 1 1 0 0 10:8 3
7. Slatina A 1 0 0 1 8:10 1
8. Nový Jičín D 1 0 0 1 8:10 1
9. Frenštát p. R. D 1 0 0 1 7:11 1
10. Mořkov A 1 0 0 1 5:13 1
11. Mořkov B 1 0 0 1 3:15 1
12. Mořkov C 1 0 0 1 1:17 1

Okresní přebor II. třídy

1. kolo: TJ Fulnek B - MSV Studénka D 2:16 (16:48), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Nový Jičín E 6:12 (26:41), TJ Odry D - TJ Příbor C 6:12 (28:41), MSV Studénka C - TJ Odry C 9:9 (29:32)

1. Studénka D 1 1 0 0 16:2 3
2. Nový Jičín E 1 1 0 0 12:6 3
3. Příbor C 1 1 0 0 12:6 3
4. Odry C 1 0 1 0 9:9 2
5. Studénka C 1 0 1 0 9:9 2
6. Odry D 1 0 0 1 6:12 1
7. Frenštát p. R. E 1 0 0 1 6:12 1
8. Fulnek B 1 0 0 1 2:16 1

Autor: Jan Kešelák

24.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ve středu budou stávkovat praktičtí lékaři a lékárny.
11

Chystáte se zítra ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

DRUHÉ DERBY LETOŠNÍ SEZONY je na programu ve středu 18. října od 18 hodin na ledě kopřivnické Tatry.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení