VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

1.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

Basketbal

2. liga žen, skupina B

1. kolo: Lokomotiva Krnov – SK UP Olomouc B 85:61 (24:14, 37:32, 63:49), BC Orlová – Univerzita Brno 75:61, BK Příbor – Valosun Brno B 57:56 (16:14, 30:33, 49:47), BK Pliska Studánka Pardubice B – BK Brandýs nad Labem 66:72 (14:20, 37:37, 51:43)
2. kolo: BC Orlová – Valosun Brno B 57:71, BK Příbor – Univerzita Brno 61:51 (20:14, 41:24, 50:35), BK Pliska Studánka Pardubice B – BK DE Prosek 85:62 (24:15, 49:25, 64:48)

1. Příbor 2 2 0 118:107 4
2. Pardubice B 2 1 1 151:134 3
3. Orlová 2 1 1 132:132 3
4. Valosun Brno B 2 1 1 127:114 3
5. Univ. Brno 2 0 2 112:136 2
6. Krnov 1 1 0 85:61 2
7. Brandýs n. L. 1 1 0 72:66 2
8. Prosek 1 0 1 62:85 1
9. Olomouc B 1 0 1 61:85 1

Liga juniorů U 18, skupina B

1. kolo: Sokol Karviná – BK Ekotempo Krnov 104:48 (23:12, 51:22, 85:34), Sokol Šlapanice – Basketbal Svitavy 97:54 (34:13, 56:29, 79:44), Valašské Meziříčí – Sokol Hradec Králové 67:65 (14:18, 32:37, 48:58), BC Kolín – NH Ostrava 78:65 (12:19, 27:36, 55:50), AŠ Mladá Boleslav – BC Nový Jičín 89:74 (29:18, 51:32, 70:43)

2. kolo: Sokol Šlapanice – Sokol Hradec Králové 70:74 (22:19, 45:30, 54:57), Valašské Meziříčí – Basketbal Svitavy 61:47 (19:13, 36:22, 44:31), BC Kolín – BC Nový Jičín 59:65 (17:22, 33:34, 50:45), AŠ Mladá Boleslav – NH Ostrava 120:71 (28:18, 52:43, 84:57)

1. Ml. Boleslav 2 2 0 209:145 4
2. Valaš. Meziříčí 2 2 0 128:112 4
3. Šlapanice 2 1 1 167:128 3
4. Hr. Králové 2 2 1 1 139:137 3
5. Nový Jičín 2 1 1 139:148 3
6. Kolín 2 1 1 137:130 3
7. Ostrava 2 0 2 136:198 2
8. Karviná 1 1 0 104:48 2
9. Svitavy 2 0 2 101:158 2
10. Krnov 1 0 1 48:104 1

Liga kadetů U 16, skupina B

1. kolo: BC Kolín – BK Nymburk 40:126 (13:25, 23:58, 34:86), BC Nový Jičín – Gymnázium Hladnov 106:41 (25:7, 56:23, 86:31), BK BCM Prostějov – Sokol Hradec Králové 2 71:48 (15:17, 39:31, 59:39), Slavia MBA Kroměříž – TJ Žďár nad Sázavou 56:81 (17:19, 24:38, 45:60)
2. kolo: Gymnázium Hladnov – Sokol Karviná 66:70 (14:19, 26:41, 48:53), BC Nový Jičín – Snakes Ostrava 80:54 (23:12, 43:27, 70:42), TJ Žďár nad Sázavou – BK BCM Prostějov 26:81 (5:19, 11:44, 20:59), Slavia MBA Kroměříž – Sokol Hradec Králové 2 63:85 (12:22, 29:40, 44:62)

1. Nový Jičín 2 2 0 186:95 4
2. Prostějov 2 2 0 152:74 4
3. Hr. Králové 2 2 1 1 133:134 3
4. Žďár n. S. 2 1 1 107:137 3
5. Nymburk 1 1 0 126:40 2
6. Kroměříž 2 0 2 119:166 2
7. Hladnov 2 0 2 107:176 2
8. Karviná 1 1 0 70:66 2
9. Ostrava 1 0 1 54:80 1
10. Kolín 1 0 1 40:126 1

Oblastní přebor mužů

1. kolo: BK Frýdek-Místek – BC Orlová A 77:60, TJ Gymnázium Hladnov A – TBS Sokol Přerov 78:56, TJ Frenštát pod Radhoštěm – Poski Ostrava A 74:66

1. Hladnov A 1 1 0 78:56 2
2. Fr.-Místek 1 1 0 77:60 2
3. Frenštát 1 1 0 74:66 2
4. Ostrava A 1 0 1 66:74 1
5. Orlová A 1 0 1 60:77 1
6. Přerov 1 0 1 56:78 1

Házená

2. liga mužů, skupina severní Morava

4. kolo: Havířov – L. Zubří A 31:34, Olomouc – Holešov 29:26, Paskov A – V. Bystřice 37:20, Uničov A – Vsetín 32:34, Šumperk – Trnávka 34:29, Zubří jun. – Polanka A 26:30

1. Vsetín 4 4 0 0 115:106 8
2. Zubří jun. 4 3 0 1 141:111 6
3. Šumperk 4 3 0 1 140:124 6
4. Polanka 4 3 0 1 126:119 6
5. Olomouc 4 3 0 1 102:94 6
6. Holešov 4 2 0 2 113:98 4
7. Paskov 4 2 0 2 111:98 4
8. L. Zubří 4 2 0 2 118:123 4
9. Trnávka 4 1 0 3 102:105 2
10. Havířov 4 1 0 3 107:140 2
11. Uničov 4 0 0 4 111:134 0
12. V. Bystřice 4 0 0 4 83:117 0

Liga staršího dorostu

4. kolo: N. Veselí – Kopřivnice 30:28, Ostrava – Loko Plzeň 30:36, Třeboň – Jičín 15:24, Bohunice – Vsetín 40:18, Karviná – Lovosice 40:12, Zubří – Dukla 33:31

1. Karviná 4 4 0 0 144:83 8
2. Jičín 4 4 0 0 119:81 8
3. N. Veselí 4 3 0 1 95:93 6
4. Plzeň 4 2 0 2 130:122 4
5. Dukla 4 2 0 2 115:120 4
6. Ostrava 4 2 0 2 139:125 4
7. Třeboň 4 2 0 2 98:93 4
8. Lovosice 4 1 0 3 91:129 2
9. Bohunice 3 1 0 2 92:73 2
10. Kopřivnice 4 1 0 3 101:109 2
11. Zubří 3 1 0 2 56:75 2
12. Vsetín 4 0 0 4 81:158 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

2. kolo: N. Veselí – Kopřivnice 22:29, Ostrava – Brno 31:21, Zlín – V. Bystřice 24:24, Frýdek-Místek – Hranice 32:26, Karviná – Maloměřice 52:17, Zubří – Prostějov 50:17

1. Karviná 4 4 0 0 185:87 8
2. Kopřivnice 4 4 0 0 137:86 8
3. Zubří 4 3 0 1 157:95 6
4. Fr.-Místek 4 3 0 1 132:98 6
5. Zlín 4 2 1 1 102:97 5
6. V. Bystřice 4 2 1 1 98:99 5
7. Hranice 4 2 0 2 110:109 4
8. Ostrava 4 2 0 2 111:102 4
9. N. Veselí 4 1 0 3 82:128 2
10. Brno 4 0 0 4 72:127 0
11. Maloměřice 4 0 0 4 92:153 0
12. Prostějov 4 0 0 4 73:170 0

Severomoravská liga mužů

4. kolo: Krmelín – L. Zubří B 27:13, Hlučín – Veselá B 30:14, Paskov B – Veselá A 13:25, TJ Nový Jičín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 26:29, Rožnov pod Radhoštěm – Krnov 41:34, Klimkovice – Polanka B 22:23

13. kolo: Veselá A – Krmelín 27:19, L. Zubří B – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 16:23, Hlučín – Krnov 20:19, Paskov B – Polanka B 23:23, Třinec – Klimkovice 22:28, TJ Nový Jičín – Rožnov pod Radhoštěm 28:29

1. Veselá A 5 5 0 0 150:83 10
2. Suchdol n. O 5 5 0 0 139:88 10
3. Krmelín 5 4 0 1 141:90 8
4. Polanka B 5 3 1 1 123:100 7
5. Klimkovice 5 3 0 2 114:106 6
6. Rožnov p. R 5 2 0 3 131:148 4
7. Nový Jičín 5 2 0 3 115:119 4
8. Hlučín 4 2 0 2 78:85 4
9. Paskov B 4 1 1 2 83:98 3
10. L. Zubří B 4 1 0 3 69:86 2
11. Třinec 4 1 0 3 80:117 2
12. Krnov 5 0 0 5 125:141 0
13. Veselá B 4 0 0 4 44:131 0

Severomoravská liga dorostu

4. kolo: Rožnov pod Radhoštěm – Sokol Trnávka 36:28, Klimkovice – TJ Nový Jičín 35:16

1. Rožnov p. R. 4 4 0 0 146:103 8
2. Klimkovice 3 2 0 1 84:74 4
3. Krmelín 3 1 0 2 71:76 2
4. Trnávka 3 1 0 2 76:83 2
5. Nový Jičín 3 0 0 3 59:100 0

Severomoravská liga starších žáků – třída I

4. kolo: Kopřivnice A – Karviná A 20:26, Frýdek-Místek A – Zubří A 31:19, Ostrava A – Polanka 38:10

8. kolo: Kopřivnice A – Rožnov pod Radhoštěm 34:14, Frýdek-Místek A – Ostrava A 22:27, Karviná A – Polanka 46:10

1. Karviná 4 4 0 0 146:59 8
2. Kopřivnice 5 4 0 1 142:88 8
3. F.-Místek 4 3 0 1 112:76 6
4. Ostrava 5 2 1 2 111:109 5
5. Rožnov p. R. 4 1 1 2 80:96 3
6. Zubří 3 0 0 3 55:93 0
7. Polanka 5 0 0 5 59:184 0

Severomoravská liga starších žáků – třída II

4. kolo: Kopřivnice B – Karviná B 21:30, Frýdek-Místek B – Zubří B 36:25, Ostrava B – Hranice 43:28

8. kolo: Frýdek-Místek B – Ostrava B 27:29, Karviná B – Hranice 44:23, Zubří B – Vsetín 30:23

1. Karviná 5 5 0 0 157:119 10
2. Ostrava 4 4 0 0 134:100 8
3. Vsetín 4 2 0 2 99:103 4
4. F.-Místek 5 2 0 3 134:123 4
5. Zubří 5 2 0 3 127:137 4
6. Kopřivnice 3 0 0 3 67:87 0
7. Hranice 4 0 0 4 91:140 0

Severomoravská liga mladších žáků – třída I

4. kolo: Kopřivnice A – Karviná A 15:12, Frýdek-Místek A – Zubří A 23:14, Ostrava A – Polanka 13:17

8. kolo: Kopřivnice A – Rožnov A 15:11, Frýdek-Místek A – Ostrava A 18:2, Karviná A – Polanka 14:10

1. Fr.-Místek A 4 4 0 0 66:22 8
2. Kopřivnice A 5 3 0 2 57:58 6
3. Karviná A 4 2 0 2 51:51 4
4. Zubří A 3 2 0 1 47:42 4
5. Polanka 5 2 0 3 62:69 4
6. Rožnov A 4 1 0 3 53:58 2
7. Ostrava A 5 1 0 4 36:72 2

Severomoravská liga mladších žáků – třída II

4. kolo: Ostrava B – Orlová 24:11, Paskov – Karviná B 13:14, Frýdek-Místek B – Zubří B 6:18, Rožnov B – Vsetín 5:22, Klimkovice – Hranice 23:16

1. Vsetín 4 4 0 0 83:30 8
2. Klimkovice 4 4 0 0 95:51 8
3. Ostrava B 4 3 0 1 83:63 6
4. Hranice 4 3 0 1 86:37 6
5. Zubří B 4 3 0 1 80:62 6
6. Karviná B 4 2 0 2 56:63 4
7. Kopřivnice B 3 1 1 1 38:37 3
8. Orlová 4 1 1 2 41:53 3
9. Rožnov B 4 1 0 3 37:83 2
10. Krmelín 3 0 0 3 22:49 0
11. Paskov 4 0 0 4 48:94 0
12. Fr.-Místek B 4 0 0 4 26:73 0

Národní házená

1. liga žen

2. kolo: SK Studénka – TJ Spoje Praha 22:10 (13:6), HK Hlinsko – TJ Sokol Rokytnice 19:20 (10:9), Sokol Dobruška – Sokol Krčín 28:18 (14:8), TJ Božkov – Sokol Tymákov 6:19 (3:7), TJ Přeštice – TJ Spoje Modřany 15:12 (10:1), TJ Šroubárna Žatec – SK Chomutov 18:20 (8:10)

1. Přeštice 6 6 0 0 100:74 12
2. Dobruška 5 5 0 0 125:79 10
3. Tymákov 6 4 1 1 110:85 9
4. Chomutov 6 3 1 2 120:102 7
5. Studénka 6 3 0 3 91:90 6
6. Krčín 6 3 0 3 129:135 6
7. Rokytnice 6 3 0 3 83:93 6
8. Hlinsko 6 2 0 4 115:124 4
9. Žatec 6 2 0 4 109:119 4
10. Modřany 6 2 0 4 55:69 4
11. Božkov 6 1 0 5 62:104 2
12. Praha 5 0 0 5 62:87 0

2. liga mužů, skupina B

6. kolo: Draken Brno – SK Studénka 20:19 (9:10), SK Veselí na Moravě – TJ Sokol Rokytnice 16:20 (9:8), Sokol Albrechtičky – TJ Sokol Osek nad Bečvou 29:17 (12:10), Sokol Krčín B – KNH MS Brno 21:22 (9:13), TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Podhorní Újezd 22:16 (11:9), SK Autonot Jihlava – NH Opatovice nad Labem 17:21 (7:13)

1. Opatovice n. L. 6 5 1 0 127:109 11
2. Rokytnice 6 4 0 2 136:110 8
3. Studénka 6 4 0 2 117:103 8
4. Veselí n. M. 6 3 1 2 114:116 7
5. Ostopovice 6 3 0 3 126:107 6
6. Pod. Újezd 6 3 0 3 127:126 6
7. KNH Brno 6 3 0 3 119:126 6
8. Albrechtičky 6 2 1 3 103:101 5
9. Jihlava 6 2 0 4 107:111 4
10. Krčín B 6 2 0 4 104:109 4
11. Brno 6 2 0 4 98:115 4
12. Osek n. B. 6 1 1 4 103:148 3

Stolní tenis

Okresní přebor I. třídy

2. kolo: TJ Slatina A – TJ Frenštát C 9:9, TJ Fulnek A – TJ Mořkov B 17:1 (51:16), Tatra Kopřivnice B – TJ Mořkov A 6:12, TJ Frenštát D – TJ Nový Jičín D 11:7 (39:31), TJ Mořkov C – TJ Příbor B 0:18 (1:54), TJ Frenštát B – TJ Odry B 10:8 (40:33)

1. Fulnek A 2 2 0 0 30:6 6
2. Příbor B 2 2 0 0 29:7 6
3. Frenštát B 2 2 0 0 20:16 6
4. Frenštát C 2 1 1 0 24:12 5
5. Odry B 2 1 0 1 25:11 4
6. Frenštát D 2 1 0 1 18:18 4
7. Mořkov A 2 1 0 1 17:19 4
8. Kopřivnice B 2 1 0 1 16:20 4
9. Slatina A 2 0 1 1 17:19 3
10. Nový Jičín D 2 0 0 2 15:21 2
11. Mořkov B 2 0 0 2 4:32 2
12. Mořkov C 2 0 0 2 1:35 2

Okresní přebor I. třídy

2. kolo: TJ Odry C – TJ Bílovec A 16:2 (51:15), TJ Příbor C – MSV Studénka C 6:12, MSV Studénka D – TJ Frenštát E 14:4 (45:20)

1. Studénka D 2 2 0 0 30:6 6
2. Odry C 2 1 1 0 25:11 5
3. Studénka C 2 1 1 0 21:15 5
4. Příbor C 2 1 0 1 18:18 4
5. Nový Jičín E 1 1 0 0 12:6 3
6. Frenštát E 2 0 0 2 10:26 2
7. Odry D 1 0 0 1 6:12 1
8. Fulnek B 1 0 0 1 2:16 1
9. Bílovec A 1 0 0 1 2:16 1

Volejbal

Extraliga juniorů, skupina B

1. a 2. kolo: ČZU Praha B – Hradec Králové 2:3 a 3:0, TJ Nový Jičín – Ostrava 0:3 (-14, –21, –17) a 2:3 (-19, –22, 23, 21, –8), Vysočina – Zlín 3:1 a 3:1

1. Ostrava 2 2 0 0 6:2 4
2. Vysočina 2 2 0 0 6:2 4
3. Praha B 2 1 1 0 5:3 3
4. Hr. Králové 2 1 1 0 3:5 3
5. Zlín 2 0 2 0 2:6 2
6. Nový Jičín 2 0 2 0 2:6 2

Autor: Jan Kešelák

1.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení