VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

22.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

BASKETBAL

2. liga mužů – skupina C

2. kolo: Slavia Kroměříž - BCM Slezská Ostrava 96:71 (28:13, 53:34, 83:54), ROKOSPOL Uherský Brod - BK Poruba 94:63 (19:9, 40:28, 67:50), Masarykova univerzita Brno - BC Nový Jičín 83:65 (26:22, 42:40, 61:49), Sokol Šlapanice - BK Valašské Meziříčí 69:60 (16:15, 33:27, 53:41), Proton Zlín U20 - TJ Třebíč 79:71 (20:9, 35:35, 53:56), SK UP Olomouc - SK Žabovřesky 101:80 (26:21, 45:45, 71:68)

3. kolo: Slavia Kroměříž - BK Poruba 60:53 (14:8, 30:27, 50:43), ROKOSPOL Uherský Brod - BCM Slezská Ostrava 86:76 (18:28, 44:42, 71:55), Masarykova univerzita Brno - BK Valašské Meziříčí 77:72 (17:25, 35:43, 57:55), Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 100:83 (28:20, 58:40, 83:63), Proton Zlín U20 - SK Žabovřesky 74:68 (21:9, 34:25, 58:51), SK UP Olomouc - TJ Třebíč 63:65 (15:17, 34:29, 50:52)

1. Uherský Brod220180:1394
2. Kroměříž220156:1244
3. Šlapanice220169:1434
4. MU Brno220160:1374
5. Zlín U20220153:1394
6. Olomouc211164:1453
7. Třebíč211136:1423
8. Val. Meziříčí202132:1462
9. Žabovřesky202148:1752
10. Nový Jičín202148:1832
11. Ostrava202147:1822
12. Poruba202116:1542

Liga starších dorostenek – skupina B

BSK Continental TJ Jičín - BK Příbor 61:77 (19:18, 35:28, 52:53)

Sestava a body Příbora: Cvernová 22, Pavlačíková 15, Bartošová 14, Rečková 9, Busková 8, Drtilová 7, Bednarská 2, Bzirská a Bencalíková 0

Ostatní výsledky 2. kola: ČEZ Basketball Nymburk - Sportovní klub UP Olomouc 44:56 (14:15, 26:23, 32:41), TJ Lokomotiva Krnov - ŠBK Pelhřimov 74:56 (19:17, 38:27, 57:40), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Velké Meziříčí 84:63 (32:20, 47:33, 69:45), ŠBK Parker Hannifin Sadská - OSK Olomouc 63:58 (12:21, 34:33, 44:45)

ČEZ Basketball Nymburk - BK Příbor 60:62 (18:8, 35:31, 47:38)

Body: Kührová 17, Friedelová 14, Mýtová 9, Blažejovská 8, Filková 4, Myšková 3, Novotná a Havlíková 2, Malá 1 - Bartošová 18, Pavlačíková 14, Rečková 10, Bzirská 6, Drtilová a Bencalíková 5, Cvernová a Bednarská 2, trojky: 6:4, fauly: 15:21, TH: 25/14:16/8

Ostatní výsledky 3. kola: BSK CTJ Jičín - SK UP Olomouc 68:72 (18:11, 32:25, 50:49), Lokomotiva Krnov - BK Velké Meziříčí 79:52 (19:17, 33:27, 61:35), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - ŠBK Pelhřimov 57:49 (18:13, 36:26, 46:33), ŠBK Parker Hannifin Sadská - BK Pliska Studánka Pardubice 44:78 (10:27, 18:42, 35:63)

1. Krnov330237:1826
2. Příbor330216:1706
3. Ostrava B321215:1965
4. SK UP Olomouc321177:1895
5. Pardubice220150:1054
6. Pelhřimov312190:1814
7. Jičín312187:2044
8. Nymburk303159:1763
9. Sadská211107:1363
10. Velké Meziříčí303165:2483
11. Olomouc202119:1352

Liga kadetů U16, skupina B

5. kolo: Sokol Karviná - BC Nový Jičín 56:88 (19:27, 33:46, 48:63), BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BC Kolín 100:27 (29:10, 61:15, 87:15), Slavia MBA Kroměříž - BK Nymburk 88:79 (17:19, 42:35, 69:56), Sokol Hradec Králové 2 - Snakes Ostrava 98:71 (27:12, 57:29, 72:44), TJ Žďár nad Sázavou – TJ Gymnázium Hladnov 87:36 (35:9, 53:16, 74:24)

6. kolo: BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BK Nymburk 71:65 (10:20, 33:29, 57:46), Slavia MBA Kroměříž - BC Kolín 101:90 (17:23, 34:42, 63:70), Sokol Hradec Králové 2 - TJ Gymnázium Hladnov 100:58 (24:16, 53:24, 83:44), TJ Žďár nad Sázavou - Snakes Ostrava 51:74 (10:23, 19:46, 31:62)

1. Prostějov660506:27212
2. Kroměříž642470:45610
3. Hr. Králové541419:2939
4. Nový Jičín541408:2949
5. Nymburk532476:3138
6. Karviná532355:4098
7. Ostrava615380:4647
8. Žďár n. S.523275:3357
9. Hladnov606309:5536
10. Kolín505287:4965

Oblastní přebor starších minižáků

2. kolo: NH Ostrava - BK Opava 78:28 a 54:33, BK Snakes A - Příbor 33:75 a 28:84

1. Ostrava440279:1538
2. Snakes A422159:2106
3. Příbor220159:614
4. Snakes B20251:982
5. Nový Jičín20292:1472
6. Opava20261:1322

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

7. kolo: Trnávka - Havířov 32:23, Holešov - Šumperk 24:25, Vsetín - Polanka A 37:35, V. Bystřice - Zubří jun. 18:36, Olomouc - Paskov A 30:27, L. Zubří A - Uničov A 37:30

1. Zubří7601248:18812
2. Šumperk7601230:19812
3. Polanka A7502232:19910
4. Olomouc7502179:16810
5. Vsetín7502210:21110
6. L. Zubří A7403203:2028
7. Holešov7304189:1686
8. Paskov A7304180:1726
9. Trnávka7205187:1984
10. Uničov A7106189:2242
11. V. Bystřice7106150:2072
12. Havířov7106166:2282

Severomoravská liga mužů

7. kolo: Veselá A - Rožnov pod Radhoštěm 10:0 kontumačně, Veselá B - Nový Jičín 16:18

1. Veselá A8800212:12316
2. Suchdol n. O.7700186:11914
3. Krmelín7601191:12112
4. Polanka B7412176:1489
5. Nový Jičín7304152:1586
6. Klimkovice7304141:1486
7. Paskov B7223141:1536
8. Hlučín7304123:1486
9. L. Zubří B6213111:1215
10. Třinec6204131:1594
11. Rožnov p. R.7205149:1864
12. Krnov7106167:1862
13. Veselá B700791:2010

Severomoravská liga žen

7. kolo: HC Ostrava - Paskov 19:34

1. Paskov4301116:906
2. L. Zubří330094:706
3. Suchdol n. O.410387:1032
4. Ostrava5104113:1472

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Tatran Bohunice 35:35 (17:20)

Sestava a branky Kopřivnice: Ďurčík 4, Gřes 4, Martinásek 7, Ulrych 2, Žižkovský 1, Pavlík 1, Škarpich 1, Reček 7, Paseka 3, Purdek 5, Kahánek, Maliňák, Janíček, Petr. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 7. kola: Ostrava - Třeboň 33:30, Loko Plzeň - Karviná 28:31, Lovosice – N. Veselí 22:20, Jičín - Zubří 38:27

1. Jičín7700230:16414
2. Karviná7601257:16712
3. Plzeň7403224:1938
4. Dukla6402191:1738
5. N. Veselí7403180:1788
6. Kopřivnice7313194:1957
7. Zubří7304170:1676
8. Ostrava7304220:2186
9. Bohunice7214182:1825
10. Třeboň7205174:1814
11. Lovosice7205155:2224
12. Vsetín6006122:2590

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek 41:24 (19:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Dostalík 1, Gřes 9, Reček 5, Podhráský 6, Tížek 1, Kroča, Kahánek 5, Karban 5, Mička 2, Pola 5, Žižkovský 1, Šustala 1. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 7. kolo: Ostrava - Zlín 46:27, Maloměřice - N. Veselí 23:30, V. Bystřice - Zubří 14:37, Kopřivnice - Frýdek-Místek 41:24, Hranice - Prostějov 32:22, Brno - Karviná 13:35

1. Karviná7700287:14714
2. Kopřivnice7700266:15814
3. Zubří7601279:13812
4. Fr.-Místek7502220:17510
5. N. Veselí7403176:2038
6. Ostrava7304204:2076
7. Hranice7304184:1996
8. Zlín7214176:2085
9. V. Bystřice7214158:2015
10. Maloměřice7106160:2552
11. Brno7106120:2202
12. Prostějov7007148:2670

Severomoravská liga dorostu

7. kolo: Trnávka - Krmelín 26:14

1. Rožnov p. R.5500171:12510
2. Klimkovice4301108:926
3. Trnávka6303143:1316
4. Krmelín6204134:1494
5. Nový Jičín500591:1500

Severomoravská liga starších žáků, třída I

7. kolo: Zubří A - Polanka 40:8, Karviná A - Ostrava A 35:20, Frýdek-Místek A - Rožnov pod Radhoštěm 18:27

1. Karviná A7700256:12214
2. Kopřivnice A7601209:13612
3. Zubří A6303149:1346
4. Fr.-Místek A7304181:1896
5. Ostrava A7214153:1685
6. Rožnov p. R.7214132:1695
7. Polanka700793:2550

Severomoravská liga starších žáků, třída II

Zbrojovka Vsetín - KH Kopřivnice B 25:19 (12:5)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Tůma – Antes 5, Drápal 3, Kubín, Bezděk 1, Matula, Dobečka 1, Beran, Sobek, Pavlík 4, Ovčák, Vraspír, Divín 5. Trenér Kubín Miroslav

Ostatní výsledky 7. kola: Zubří B - Hranice 40:29, Karviná B - Ostrava B 18:33

1. Ostrava B7700241:16614
2. Karviná B7601203:16612
3. Zubří B7304189:1966
4. Vsetín7304174:1986
5. F.-Místek B7214172:1755
6. Hranice7205194:2274
7. Kopřivnice B6015133:1781

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

7. kolo: Zubří A - Polanka 17:16, Karviná A - Ostrava A 20:12, Frýdek-Místek A - Rožnov A 27:5

1. Fr.-Místek A7700119:4814
2. Zubří A650195:7410
3. Karviná A7403101:848
4. Kopřivnice A740386:818
5. Polanka720588:1034
6. Rožnov A710675:1202
7. Ostrava A710655:1092

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

KH Kopřivnice B - SKP Frýdek Místek B 10:9 (2:4)

Sestava a branky Kopřivnice: Kováčik – Blahut 2, Chromečka 2, Konvička 1, Kostelník 1, Kramoliš, Novotný 1, Michenka 1, Jonák 2. Trenér Pavel Klím

Ostatní výsledky 7. kola: Vsetín - Krmelín 32:5, Zubří B - Hranice 21:21, Karviná B - Klimkovice 26:29, Orlová - Rožnov B 24:2, Ostrava B - Paskov 25:17

1. Vsetín7700168:6114
2. Ostrava B7601147:9612
3. Klimkovice7601167:13512
4. Hranice7412151:849
5. Orlová7412106:759
6. Zubří B7412145:1209
7. Kopřivnice B741281:799
8. Karviná B7403116:1028
9. Rožnov B710655:1452
10. Fr.-Místek B700748:1180
11. Paskov700786:1570
12. Krmelín700752:1500

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

10. kolo: TJ Spoje Praha - TJ Božkov 12:10 (6:5), HK Hlinsko - TJ Spoje Modřany 13:12 (7:7), Sokol Tymákov - Sokol Krčín 16:14 (10:6), TJ Přeštice - Sokol Dobruška 12:14 (5:7), TJ Šroubárna Žatec - SK Studénka 18:15 (12:7), SK Chomutov - TJ Sokol Rokytnice 19:18 (9:12)

11. kolo: TJ Spoje Praha - TJ Spoje Modřany 8:7 (5:3), HK Hlinsko - TJ Božkov 17:7 (9:4), Sokol Tymákov - Sokol Dobruška 19:17 (10:10), TJ Přeštice - Sokol Krčín 15:14 (4:7), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Rokytnice 17:19 (11:11), SK Chomutov - SK Studénka 24:9 (14:4)

1. Dobruška111001230:15120
2. Chomutov11812225:16717
3. Tymákov11812210:17217
4. Přeštice11803174:14816
5. Rokytnice11704173:17614
6. Žatec11506206:21210
7. Krčín11506196:20410
8. Hlinsko11407190:2068
9. Modřany1140799:1188
10. Studénka11308143:1796
11. Praha11209130:1744
12. Božkov111010106:1752

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

3. kolo: Slávia Orlová A - SIKO Orlová C 10:8 (39:36), Frenštát A - Vratimov A 10:5 (36:25), Kopřivnice A - Odry A 10:2 (31:12), Bobrovníky A - Nový Jičín A 10:2 (33:14), MSA D.Benešov A - Kateřinky A 10:3 (36:14), TŽ Třinec B - Slezan Opava B 10:7 (35:29)

4. kolo: Frenštát A - Odry A 10:6 (34:23), Kopřivnice A - Vratimov A 10:4 (34:22), Bobrovníky A - Kateřinky A 10:2 (32:17), MSA D.Benešov A - Nový Jičín A 10:0 (30:8), SIKO Orlová B - Slezan Opava B 5:10 (27:33), TŽ Třinec B - Horní Datyně A 10:4 (35:21)

1. Kopřivnice A440040:1216
2. Frenštát A440040:1316
3. Opava B430137:1913
4. Bobrovníky A430133:1913
5. D. Benešov A421130:2211
6. Slávia Orlová A321029:2310
7. Třinec B320124:219
8. SIKO Orlová C311127:277
9. SIKO Orlová B210115:145
10. Odry A401325:395
11. Vratimov A401324:395
12. Horní Datyně A301218:294
13. Kateřinky A40049:404
14. Nový Jičín A40046:404

Krajská soutěž, skupina C

2. kolo: Brušperk B - Ferrum Frýdlant B 10:2 (31:11), Vratimov B - Slezan Frýdek-Místek A 2:10 (10:30), Lískovec A - TŽ Třinec C 4:10 (20:34), Horní Datyně B - Pstruží A 4:10 (25:32), Příbor A - Paskov A 10:8 (40:31), Nový Jičín B - MSV Studénka B 10:3 (31:16)

3. kolo: Brušperk B - Slezan Frýdek-Místek A 7:10 (31:37), Vratimov B - Ferrum Frýdlant B 10:6 (40:26), Lískovec A - Pstruží A 1:10 (10:31), Horní Datyně B - TŽ Třinec C 10:2 (31:17), Příbor A - MSV Studénka B 10:7 (37:31), Nový Jičín B - Paskov A 10:5 (35:24)

1. Fr.-Místek A330030:1012
2. Pstruží A330030:1312
3. Příbor A330030:1812
4. Brušperk B320127:129
5. Nový Jičín B320123:189
6. Paskov A310223:276
7. Třinec C310220:246
8. Lískovec A310215:216
9. Horní Datyně B310215:226
10. Vratimov B310212:266
11. Studénka B300317:303
12. Frýdlant B30039:303

Okresní přebor I. třídy

5. kolo: TJ Příbor B - TJ Slatina A 14:4, TJ Nový Jičín D - TJ Odry B 4:14, TJ Mořkov A - TJ Frenštát B, TJ Mořkov B - TJ Mořkov C 13:5 (46:27), TJ Frenštát C - TJ Frenštát D 10:8, TJ Fulnek A - Tatra Kopřivnice B 10:8 (34:34)

1. Odry B540166:2413
2. Fulnek A540159:3113
3. Frenštát B440047:2512
4. Frenštát C531151:3912
5. Příbor B530254:3611
6. Mořkov A430146:2610
7. Kopřivnice B520346:449
8. Frenštát D520345:459
9. Slatina A511334:568
10. Nový Jičín D510440:507
11. Mořkov B510427:637
12. Mořkov C50057:835

Okresní přebor II. třídy

5. kolo: TJ Frenštát E - TJ Bílovec B 5:13 (21:41), TJ Odry D - TJ Fulnek B 14:4 (44:19), TJ Bílovec A - MSV Studénka D 17:1 (52:9), TJ Odry C - TJ Příbor C 16:2

1. Odry C431054:1811
2. Studénka C431044:2811
3. Bílovec A430146:2610
4. Odry D421143:299
5. Studénka D520343:479
6. Bílovec B320135:197
7. Nový Jičín E411230:427
8. Frenštát E410329:436
9. Příbor C410325:476
10. Fulnek B400411:614

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

5. a 6. kolo: Opava - VSK Univerzita Brno 3:0 (17, 12, 8) a 3:0 (22, 17, 14), Nový Jičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (16, 20, 19) a 3:0 (14, 19, 18), VK Moravská Slávia Brno - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 1:3 (-21, 19, -17, -14) a 1:3 (17, -22, -22, -22)

1. SG Brno660018:412
2. Opava642013:910
3. Nový Jičín633012:109
4. MS Brno633012:149
5. VSK Brno62409:158
6. Uh. Hradiště60606:186

Extraliga juniorek, skupina B

7. a 8. kolo: Šternberk - PVK Přerov 2:3 (-22, 17, 15, -19, -8) a 3:0 (16, 10, 22), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno - TJ Slezan Opava 3:0 (21, 19, 13) a 2:3 (21, 18, -13, -19, -14), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (18, 23, -23, 14) a 3:1 (26, -18, 23, 20)

1. Šternberk862020:1014
2. Ostrava651017:511
3. Nový Jičín642013:1010
4. Přerov642012:1210
5. Fr.-Místek826012:2010
6. Opava81706:239
7. Brno624012:128

1. liga juniorů, skupina C

9. a 10. kolo: VK Opava - SK UP Olomouc 3:2 (-21, 16, -17, 21, 6) a 3:0 (21, 19, 22), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Drásov 3:1 (12, -22, 25, 15) a 3:0 (22, 19, 14), TJ Krnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (23, 19, 23) a 3:0 (17, 18, 18), KV Tatra Kopřivnice - TJ Holubice 3:0 (19, 18, 18) a 3:0 (18, 21, 19), TJ Nivnice - TJ Loko - Ingstav Brno 0:3 (-22, -17, -23) a 3:0 (12, 20, 19)

1. Kopřivnice1091027:719
2. Opava1082024:1418
3. Fr.-Místek1073024:1517
4. Šlapanice1064021:2016
5. Olomouc1055021:1815
6. Brno1055020:1915
7. Holubice1046016:1914
8. Nivnice1037014:2413
9. Krnov1028014:2412
10. Drásov101908:2911

1. liga juniorek, skupina H

5. a 6. kolo: TJ Jäkl Karviná - DaVing Sport Opava 0:3 (-22, -17, -13) a 1:3 (-22, 18, -11, -21), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (23, -18, -17, -19) a 1:3 (-21, 21, -20, -26)

1. Frenštát p. R.642012:810
2. Ostrava B440012:38
3. Frýdlant n. O.42208:66
4. Opava42209:76
5. Karviná60601:186

Krajský přebor I. třídy mužů

5. a 6. kolo: TJ Nový Jičín A - Dolní Benešov 3:0 (14, 22, 20) a 3:0 (21, 20, 13), Metylovice - VK Opava 0:3 (-21, -20, -19) a 1:3 (21, -17, -22, -14), AZ Kylešovice – TJ Nový Jičín B 1:3 (-17, -21, 20, -10) a 3:2 (22, -22, 23, -20, 13), OU Ostrava - Jäkl Karviná 3:1 (23, -27, 17, 22) a 3:0 (19, 18, 13), Morávka – VK Tatra Kopřivnice 3:1 (23, -23, 17, 22) a 3:0 (19, 20, 21)

1. Morávka660018:512
2. Nový Jičín A651O17:611
3. Opava651016:711
4. Kylešovice651016:911
5. Ostrava633013:119
6. Nový Jičín B633013:129
7. Metylovice62409:148
8. Kopřivnice61507:167
9. Karviná60605:186
10. Dolní Benešov60602:186

Krajský přebor I. třídy žen

5. a 6. kolo: Frýdlant nad Ostravicí – TJ Fulnek 3:1 (-18, 20, 21, 19) a 1:3 (-7, -15, 23, -14), SKV Slavia Orlová - Vratimov 3:0 (22, 15, 12) a 3:1 (-18, 22, 21, 23), Bílovec - VŠB-TU Ostrava 1:3 (-14, -14, 25, -15) a 1:3 (25, -19, -20, -17), Sokol Svinov - Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (-19, -20, 28, -14) a 3:2 (25, -26, -19, 29, 17), TJ Odry - Palkovice 1:3 (-23, 26, -14, -20) a 3:1 (25, -12, 21, 18)

1. Palkovice651016:411
2. Odry651016:911
3. Ostrava651015:911
4. Orlová642016:810
5. Frenštát p. R.642015:910
6. Frýdlant n. O.61506:167
7. Svinov61505:177
8. Vratimov42207:66
9. Bílovec60602:186
10. Fulnek41308:105
22.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Raškův memoriál ovládl Rakušan Steiner

/FOTOGALERIE/ Po dvou závodech letní Grand Prix žen, ve kterých triumfovaly Japonky Ito a Takanashi, vyvrcholil skokanský víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm nedělním 6. ročníkem Memoriálu Jiřího Rašky, který byl zároveň závěrečným závodem nově vzniklého Beskydského turné v rámci FIS Kontinentálního poháru mužů.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení