VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenis a volejbalu.

26.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

BK DE Prosek - BK Příbor 64:66 (23:13, 37:40, 52:55)

Sestava a body Příbora: Bartošová 16, Dlouhá 13, Opravilová a Monsportová 12, Fieberová 7, Rečková 6, Gottlicherová a Fieberová 0

Ostatní výsledky 9. kola: BK Pliska Studánka Pardubice B - BSK Jičín 78:70, BK Brandýs nad Labem - BC Orlová 75:74 (15:14, 43:37, 55:53), Univerzita Brno - Lokomotiva Krnov 88:92 (18:19, 35:40, 57:61), Valosun Brno B - SK UP Olomouc B 81:60 (14:11, 33:22, 54:33)

BK BK Brandýs nad Labem - BK Příbor 68:69 (14:14, 28:36, 44:51)

Body: Neklanová 15, Leebová 12, Rotková a Pajkrtová 11, Vondrová 10, Ornstová 4, Poloczková 3, Jelínková 2 - Dlouhá 17, Bartošová 14, Opravilová 13, Rečková 11, Fieberová 6, Monsportová a Fieberová 4, trojky: 8:2, fauly: 23:18, TH: 18/13:27/19

Ostatní výsledky 10. kola: Univerzita Brno - SK UP Olomouc B 69:43 (17:17, 32:30, 49:34), Valosun Brno B - Lokomotiva Krnov 79:54 (24:29, 44:35, 56:46)

1. Příbor981650:58117
2. Val. Brno B972717:547 16
3. Krnov871670:57215
4. Un. Brno945628:62313
5. Orlová844621:55312
6. Brandýs n. L.752570:51312
7. Pardubice B936607:68812
8. Jičín936606:76312
9. Prosek817505:569 9
10. Olomouc B808441:606 8

Liga mladších dorostenek, skupina B

Sportovní basketbalová škola Ostrava C - BK Příbor 69:76 (14:16, 38:38, 56:53)

Sestava a body Příbora: Štastná 22, Fialová 14, Busková 13, Večeřová 12, Bzirská 9, Drtilová 6, Ryndová, Pařilová a Biliková 0

Ostatní výsledky 8. kola: BK Pliska Studánka Pardubice - TJ Žďár nad Sázavou 53:42 (12:9, 21:19, 40:29), BK Pliska Studánka Pardubice B - ŠBK Pelhřimov 18:84 (3:20, 7:35, 10:57), Slavia MBA Kroměříž - SK UP TBS Přerov 82:40 (21:10, 46:22, 68:32), TJ Jiskra Kyjov - SŠB Pardubice 56:65

Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Příbor 45:68 (6:7, 20:28, 32:46)

Sestava a body Příbora: Fialová a Bzirská 14, Štastná 13, Drtilová 11, Večeřová a Busková 6, Pařilová 4, Biliková 0

Ostatní výsledky 9. kola: BK Pliska Studánka Pardubice - ŠBK Pelhřimov 47:19, BK Pliska Studánka Pardubice B - TJ Žďár nad Sázavou 19:103 (7:31, 14:51, 17:75), Slavia MBA Kroměříž - SŠB Pardubice 90:33 (25:9, 53:15, 72:18), TJ Jiskra Kyjov - SK UP TBS Přerov 52:81 (11:22, 27:42, 41:63)

1. Pardubice880677:34916
2. Kroměříž871625:28715
3. Žďár nad Sázavou871586:33315
4. Pelhřimov871560:44215
5. Příbor853532:44413
6. Kyjov835464:49811
7. Přerov826475:57710
8. SŠB Pardubice826393:611 10
9. Olomouc B633360:348 9
10. Ostrava B716413:507 8
11. Ostrava C716375:575 8
12. Pardubice B808313:802 8

Liga juniorů U18, skupina B

BC Nový Jičín – SBK Valašské Meziříčí 66:49 (13:10, 33:22, 48:32)

Body: Podhajský 10, Teršl a Langer 9, Fajkus a Slaný 8, Pindroch 7, Urbánek 6, Ftáčik 5, David 4 – Riemer 14, Kročil a Denk 10, Tajzler, Pršec a Denk 4, Daněk 2, Žitník 1, trojky: 0:2, fauly: 10:20, TH: 24/16:2/1

Ostatní výsledky 9. kola: BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 57:73 (6:20, 26:40, 40:55), NH Ostrava - Sokol Šlapanice 55:43, Sokol Karviná - Basketbal Svitavy 78:73 (24:13, 45:34, 65:50), BK Ekotempo Krnov - Sokol Hradec Králové 72:81 (16:23, 32:52, 55:68)

BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 86:44 (21:16, 43:28, 59:37)

Sestava a body Nového Jičína: Urbánek 20, David 14, Pindroch 12, Teršl 10, Langer 8, Fajkus 6, Krutílek, Slaný a Ftáčik 5, Podhajský 1

Ostatní výsledky 10. kola: NH Ostrava - Valašské Meziříčí 81:68, BK Ekotempo Krnov - Basketbal Svitavy 74:63 (19:13, 36:38, 57:48), Sokol Karviná - Sokol Hradec Králové 63:75 (18:14, 31:25, 45:50)

1. Ml. Boleslav981747:53817
2. Karviná963662:54615
3. Nový Jičín963664:59315
4. Val. Meziříčí963585:55915
5. Hr. Králové 2963671:62915
6. Krnov945522:64713
7. Šlapanice936522:57812
8. Ostrava936586:67412
9. Kolín936553:60112
10. Svitavy909544:691 9

Oblastní přebor mužů

5. kolo: TBS Sokol Přerov - Poski Ostrava A 89:77

7. kolo: BC Orlová A - Poski Ostrava A 54:86, TBS Sokol Přerov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 53:70, BC Nový Jičín B – TJ Lokomotiva Krnov 88:66, TJ Gymnázium Hladnov A - BK Frýdek-Místek 79:80, BK B & W Opava C - TJ Sokol Karviná 57:78

1. Karviná761605:41713
2. Opava C761598:45913
3. Fr.-Místek752523:48912
4. Hladnov A743507:47911
5. Ostrava A734532:54710
6. Orlová A725557:609 9
7. Nový Jičín B725528:622 9
8. Přerov725443:591 9
9. Krnov624420:454 8
10. Frenštát p. R.624370:416 8

Oblastní přebor žáků U14

3. kolo: BK Opava - BC Orlová 126:29 a 114:32, INTEXT Krnov - Sokol Karviná 72:56 a 64:48, BC Nový Jičín - BC Hlučín 104:47 a 93:50, TBS Sokol Přerov – TJ MEZ Mohelnice 52:72 a 53:55

1. Nový Jičín880801:34616
2. Krnov880763:33216
3. Havířov642609:41810
4. Přerov826431:53710
5. Hlučín817402:563 9
6. Mohelnice440231:189 8
7. Orlová808297:1177 8
8. Karviná615345:422 7
9. Opava422323:218 6

Oblastní přebor mladších minižáků

4. kolo: Jameson Boys Valašské Meziříčí mix - BK NH Ostrava B mix 31:28 a 44:13

1. Snakes440543:268
2. Nový Jičín440277:1258
3. Ostrava A624230:3288
4. Ostrava B80867:7858
5. Karviná422263:1506
6. V. Meziříčí22075:414

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

11. kolo: Holešov - Vsetín 33:30, Lesana Zubří A – Sokol Trnávka 26:31, Uničov A - Šumperk 19:39, V. Bystřice - Havířov 34:25, Paskov A - Zubří junioři 31:35, Olomouc - Polanka A 34:30

1. Zubří111001390:31320
2. Šumperk11902359:29418
3. Olomouc11713302:28615
4. Polanka A11704354:29714
5. Vsetín11704331:32614
6. Holešov11605321:28512
7. Paskov A11407283:2808
8. Trnávka11407307:3208
9. L. Zubří A11407303:3328
10. Havířov11308270:3316
11. V. Bystřice11308249:3296
12. Uničov A11119278:3543

1. liga staršího dorostu

11. kolo: Jičín – N. Veselí 43:28, Lokomotiva Plzeň - Vsetín 41:21, Kopřivnice - Lovosice 34:29, Ostrava - Dukla 29:37, Bohunice - Karviná 29:34, Zubří - Třeboň 35:26

1. Jičín111010392:27021
2. Karviná111001386:25420
3. Dukla11713364:30315
4. Loko Plzeň11704357:29414
5. N. Veselí11704326:30014
6. Zubří11704305:28114
7. Kopřivnice11416301:3259
8. Bohunice11317296:3147
9. Ostrava11308329:3526
10. Třeboň11308280:3186
11. Lovosice11308270:3516
12. Vsetín110011226:4700

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

11. kolo: Frýdek-Místek - Karviná 24:28, V. Bystřice - N. Veselí 22:23, Brno - Hranice 25:31, Ostrava - Prostějov 35:24

1. Karviná111010423:25321
2. Kopřivnice10901394:24318
3. Zubří10802393:21516
4. N. Veselí11704296:30414
5. Fr.-Místek11614320:28913
6. Hranice11614307:30413
7. V. Bystřice11425276:30210
8. Ostrava11416312:3199
9. Zlín10226258:3266
10. Brno11218205:3415
11. Maloměřice10118231:3403
12. Prostějov110011245:4240

Severomoravská liga starších žáků, třída I

13. kolo: Frýdek-Místek A - Kopřivnice A 21:40, Karviná A - Rožnov pod Radhoštěm 36:15, Zubří A - Ostrava A 19:25

1. Karviná A121200438:23424
2. Kopřivnice A12912364:26019
3. Zubří A12606307:28212
4. Ostrava A12525284:27212
5. Rožnov p. R12417238:2999
6. Fr.-Místek A12408305:3408
7. Polanka120012170:4190

Severomoravská liga starších žáků, třída II

SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 26:23 (14:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Kubín 1, Bezděk 5, Klos 2, Dobečka 2, Kocsis 6, Tichavský 3, Divín 4, Pavlík, Sobek, Kladiva. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 13. kola: Zubří B - Ostrava B 20:21, Vsetín - Hranice 14:32

1. Ostrava B121002367:28420
2. Karviná B121002342:27320
3. Hranice12606337:33312
4. Zubří B12507321:32010
5. Vsetín12507290:33210
6. Fr.-Místek B12417280:3059
7. Kopřivnice B121110253:3433

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 12:14 (6:5)

Sestava a body Kopřivnice: Dobečka 3, Blahut,Chromečka, Kučera, Michenka 1, Kabát 2, Filouš 1, Lakatoš 7, Kovář. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 13. kola: Karviná A - Rožnov A 18:16, Zubří A - Ostrava A 25:15

1. Zubří A121101212:16022
2. F.-Místek A121002207:11720
3. Karviná A12705171:14914
4. Kopřivnice A12705156:14914
5. Rožnov A12309151:2066
6. Polanka122010155:1964
7. Ostrava A122010105:1804

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

9. kolo: TJ Mořkov A - TJ Slatina A 9:9 (42:33), TJ Mořkov B - TJ Nový Jičín D 7:11 (33:36), TJ Frenštát C - TJ Příbor B 7:11, TJ Fulnek A - TJ Odry B 9:9 (35:35), Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát B 5:13 (25:46), TJ Frenštát D - TJ Mořkov C 18:0

1. Frenštát B9810106:5626
2. Odry B9711123:3924
3. Příbor B9702107:5523
4. Fulnek A9612108:5422
5. Mořkov A942393:6919
6. Kopřivnice B950490:7219
7. Frenštát C941483:7918
8. Nový Jičín D930666:9615
9. Frenštát D930680:8215
10. Slatina A922569:9315
11. Mořkov B910840:12211
12. Mořkov C90097:1559

Okresní přebor II. třídy

9. kolo: MSV Studénka C - TJ Bílovec B 14:4 (43:19), TJ Bílovec A - TJ Odry D 17:1 (53:9), TJ Odry C - TJ Fulnek B 15:3 (48:13), TJ Nový Jičín E - MSV Studénka D 10:8 (39:34)

1. Odry C7610105:2120
2. Studénka C852179:6520
3. Bílovec A760191:3519
4. Odry D851286:5819
5. Příbor C740367:5915
6. Bílovec B730458:6813
7. Nový Jičín E821553:9113
8. Studénka D820653:9112
9. Frenštát E711549:7710
10. Fulnek B700725:1017

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

15. a 16. kolo: VSK Univerzita Brno - VK Opava 3:0 (18, 22, 17) a 3:1 (15, -19, 17, 23), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – TJ Nový Jičín 3:0 (20, 25, 14) a 3:2 (23, -20, -17, 17, 13), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - VK Moravská Slávia Brno 0:3 (-12, -19, -12) a 0:3 (-17, -20, -14)

1. MS Brno16106037:2626
2. SG Brno16106031:2626
3. VSK Brno1697031:2725
4. Opava1697031:3025
5. Nový Jičín16610027:3322
6. Uh. Hradiště16412024:3920

Extraliga juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Nový Jičín 1:3 (26, -25, -23, -21) a 0:3 (-20, -27, -21), TJ Mittal Ostrava - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-20, -23, -18) a 0:3 (-16, -19, -19), Přerov - TJ Slezan Opava 3:1 (18, -24, 23, 8) a 3:2 (-22, 18, -17, 21, 7)

1. Ostrava1697031:2425
2. Šternberk1688028:3024
3. Nový Jičín1495029:2323
4. Přerov1495031:2723
5. Fr.-Místek1477028:2521
6. Brno1275029:1719
7. Opava14113011:4115

1. liga juniorů, skupina C

17. a 18. kolo: TJ Krnov - SK UP Olomouc 0:3 (-22, -18, -14) a 0:3 (-12, -14, -17), KV Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (15, 19, 21) a 3:0 (16, 14, 13), TJ Nivnice - VK Opava 3:2 (21, -22, -26, 25, 9) a 0:3 (-24, -20, -17), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Sokol Drásov 3:2 (16, -22, -20, 20, 17) a 3:0 (15, 19, 27), TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21, -21, -21) a 3:0 (24, 19, 20)

1. Kopřivnice18153046:1533
2. Opava18153047:2033
3. Olomouc18117042:2829
4. LI Brno18117040:3029
5. Šlapanice18108035:3528
6. Fr.-Místek1899034:3327
7. Holubice18711027:3625
8. Nivnice18612028:4124
9. Drásov18414019:4822
10. Krnov18216016:4820

1. liga juniorek, skupina H

13. a 14. kolo: TJ Jäkl Karviná - TJ Frenštát pod Radhoštěm 2:3 (-19, 23, -20, 23, -4) a 0:3 (-13, -18, -18),TJ Mittal Ostrava B - DaVING SPORT Opava 3:0 (13, 22, 20) a 3:2 (15, 19, -22, -14, 16)

1. Ostrava B12120036:724
2. Frenštát p. R.1266019:2218
3. Opava1064023:1316
4. Frýdlant n. O.1046015:1814
5. Karviná1201203:3612

Krajský přebor I. třídy mužů

13. a 14. kolo: Kylešovice - D. Benešov 3:1 (-18, 21, 20, 21) a 3:0 (14, 18, 14), Ostrava - Metylovice 3:0 (21, 24, 20) a 3:2 (26, 17, -26, -20, 13), Morávka - N. Jičín A 1:3 (-22, -28, 25, -24) a 1:3 (25, -20, -25, -24), Kopřivnice - Opava 1:3 (-21, -17, 21, -28) a 2:3 (-25, -20, 20, 17, -6), Karviná - N. Jičín B 0:3 (-21, -20, -23) a 0:3 (-20, -20, -15)

1. VK Opava14131040:1927
2. Nový Jičín B14113037:1625
3. Nový Jičín A14113035:1725
4. Kylešovice14104035:1924
5. Morávka1486032:2522
6. OU Ostrava1459024:3119
7. Kopřivnice1459022:3019
8. Metylovice14410021:3418
9. Karviná14212014:3916
10. Dolní Benešov14113011:4115

Krajský přebor I. třídy žen

13. a 14. kolo: Bílovec - Fulnek 0:3 (-24, -23, -22) a 1:3 (-22, 18, -21, -16), Svinov - Orlová 1:3 (-12, 21, -9, -20) a 0:3 (-22, -22, -20), Odry - Frýdlant n. O. 1:3 (17, -21, -14, -21) a 3:2 (-24, -17, 16, 19, 7), Palkovice - Vratimov 3:0 (16, 26, 17) a 3:1 (14, -26, 21, 15), Frenštát p. R. - VŠB-TU Ostrava 0:3 (-19, -11, -16) a 1:3 (-21, 15, -22, -17)

1. VŠB-TU Ostrava14131039:1627
2. Slavia Orlová14122040:1626
3. Palkovice14113036:1325
4. Vratimov1495031:1923
5. Odry1495033:2723
6. Frýdlant n. O.1468026:3120
7. Frenštát p. R.1459023:3219
8. Fulnek14410023:3218
9. Svinov1411309:4115
10. Bílovec1401409:4214
26.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení