VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

21.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: FOTO: Deník/Michal Bílek

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

15. kolo: BK Příbor - BC Orlová 71:79 (17:27, 34:43, 54:58), SK UP Olomouc B - BK Pliska Studánka Pardubice B 49:86, Lokomotiva Krnov - BSK TJ Jičín 113:53 (32:11, 65:30, 95:43), Valosun Brno B - BK Brandýs nad Labem 62:56 (20:17, 38:26, 56:33), Univerzita Brno - BK DE Prosek 77:62 (22:18, 44:33, 61:43)

16. kolo: Lokomotiva Krnov - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:73 (24:12, 50:24, 69:48), SK UP Olomouc B - BSK Jičín 76:63, Univerzita Brno - BK Brandýs nad Labem 72:65 (17:15, 44:33, 61:46), Valosun Brno B - BK DE Prosek 57:43 (10:19, 26:29, 36:35)

1. Valosun B151231138:88727
2. Krnov141221179:96726
3. Un. Brno151051067:96525
4. Příbor1495967:94123
5. Brandýs n. L.13851010:93421
6. Orlová14771024:97521
7. Pardubice B15510986:110120
8. Jičín15312972:133818
9. Prosek13310881:89116
10. Olomouc B14212815:104016

Liga mladších dorostenek, skupina B

SŠB Pardubice - BK Příbor 46:86 (9:24, 23:46, 38:63)

Body: Schmidtová 16, Pokorná a Burešová 7, Bydžovská 6, Johnová 4, Veselá 3, Kadavá 2, Sehnoutková 1 - Bzirská 18, Ryndová 17, Štastná 16, Busková 12, Drtilová 9, Fialová 6, Večeřová 5, Pařilová 3, trojky: 0:5, fauly: 16:14, šestky: 18/8:22/13

Ostatní výsledky 13. kola: BK Pliska Studánka Pardubice B - Slavia MBA Kroměříž 24:110, BK Pliska Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 85:36 (19:9, 42:20, 62:27), ŠBK Pelhřimov – Sportovní basketbalová škola Ostrava C 71:39 (26:10, 42:23, 58:29), TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 88:31 (23:4, 45:15, 68:25), SK UP TBS Přerov - OSK Olomouc B 118:30 (33:9, 58:15, 89:22)
14. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice - Slavia MBA Kroměříž 42:46, BK Pliska Studánka Pardubice B - Jiskra Kyjov 34:79, TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 85:29 (21:8, 45:12, 60:21), ŠBK Pelhřimov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 82:54 (18:14, 42:27, 59:43), SK UP TBS Přerov - BK Příbor 73:62 (15:16, 35:28, 51:41), SŠB Pardubice - OSK Olomouc B 55:47 (15:15, 34:26, 46:35)

1. Žďár n. S.141311037:55027
2. Pardubice141311120:64327
3. Kroměříž141221049:50626
4. Pelhřimov14104905:79824
5. Příbor14951066:77923
6. Přerov1486998:87122
7. Ostrava B14410843:102118
8. Olomouc B14410821:100118
9. Kyjov14410729:93218
10. Ostrava C14410812:112118
11. SŠB Pardubice14311713:103517
12. Pardubice B14014539:137514

Liga juniorů U18, skupina B

15. kolo: SBK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 72:64 (21:10, 36:25, 53:44), BK Ekotempo Krnov - BC Kolín 75:73 (20:20, 39:41, 52:54), Sokol Karviná - AŠ Mladá Boleslav 72:102 (13:24, 27:46, 53:78), Sokol Hradec Králové - NH Ostrava 87:67, Basketbal Svitavy - BC Nový Jičín 49:67 (13:25, 29:35, 37:53)

16. kolo: Sokol Karviná - BC Kolín 104:56 (26:15, 59:27, 78:45), BK Ekotempo Krnov - AŠ Mladá Boleslav 58:77 (17:23, 28:39, 44:56), Basketbal Svitavy - NH Ostrava 59:60 (20:6, 36:16, 50:35), Sokol Hradec Králové - BC Nový Jičín 65:80

1. Ml. Boleslav131211087:77925
2. Hr. Králové 2151051122:1029 25
3. Nový Jičín1293898:75421
4. Karviná1385968:83821
5. Val. Meziříčí1284788:76220
6. Krnov1266724:85318
7. Kolín1349803:91317
8. Šlapanice13310760:87516
9. Ostrava1248760:90716
10. Svitavy15114888:108816

Oblastní přebor mužů

12. kolo: BC Orlová A – TJ Gymnázium Hladnov A 81:108, TJ Lokomotiva Krnov - BK Frýdek-Místek 80:89, BC Nový Jičín B - TBS Sokol Přerov 77:57, Sokol Karviná – TJ Frenštát pod Radhoštěm 96:73

1. Karviná121111038:75823
2. Fr.-Místek1284910:83420
3. Opava C1091857:67019
4. Hladnov A1275899:87219
5. Krnov1156796:82316
6. Nový Jičín B1248897:100616
7. Přerov1239769:96515
8. Orlová A1138872:96714
9. Ostrava A1037720:78713
10. Frenštát p. R.1037658:73413

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: BC Nový Jičín - INTEXT Krnov 80:69 a 56:46, TJ Hlučín - BC Orlová 97:58 a 75:43, TJ MEZ Mohelnice - Sokol Karviná 43:59 a 48:43

1. Nový Jičín141401307:62228
2. Krnov141131068:60825
3. Mohelnice1495785:76523
4. Hlučín1459762:85119
5. Přerov14311650:99717
6. Havířov1055829:64015
7. Opava1055658:57015
8. Karviná1046577:62014
9. Orlová12012511:147412

Oblastní přebor starších minižáků

INTEXT Krnov - BC Nový Jičín 48:39 a 26:46

1. Příbor12120939:34524
2. Nový Jičín1459614:719 19
3. Ostrava1082668:40118
4. Snakes A1248445:60916
5. Opava1055392:54015
6. Krnov844300:35812
7. Snakes B10010253:63910

Oblastní přebor mladších minižáků

6. kolo: BC Nový Jičín - BK NH Ostrava B mix 80:69 a 56:46

1. Snakes880955:14216
2. Nový Jičín862491:41014
3. NH A835330:40711
4. Karviná835380:49211
5. NH B808141:8468

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

13. kolo: Omya Jeseník B - SK Přerov A 10:2, TTC Poruba A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 8:10, KST Dolní Němčí A - MSV Studénka A 6:10, KST Zlín B - SK Svinov A 10:5, Jiskra Strážnice A - KST Holešov A 3:10, Sokol Vracov A - Sokol Zlín Kostelec A 3:10

14. kolo: TTC Poruba A - SK Přerov A 10:5, Omya Jeseník B - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 9:9, KST Zlín B - MSV Studénka A 10:8, KST Dolní Němčí A - SK Svinov A 10:8, Sokol Vracov A - KST Holešov A 7:10, Jiskra Strážnice A - Sokol Zlín Kostelec A 4:10

1. Kostelec A131120128:4837
2. Zlín B131012120:7434
3. Jeseník B13922113:7533
4. Holešov A13922123:8233
5. Poruba A13724106:9129
6. Studénka A13715110:9028
7. Rožnov p. R. A13544108:10027
8. Strážnice A1331978:11520
9. Vracov A13301085:10719
10. Dolní Němčí A13301062:12019
11. Svinov A13201164:12317
12. Přerov A13111153:12516

Divize mužů

15. kolo: TŽ Třinec B - SIKO Orlová B 1:10 (10:32), Bobrovníky A - Horní Datyně A 9:9 (38:39), MSA Dolní Benešov A - Slezan Opava B 4:10 (14:33), Frenštát pod Radhoštěm A - Nový Jičín A 10:5 (34:19), Kopřivnice A - Kateřinky A 10:3 (30:18), Slávia Orlová A - Vratimov A 10:6 (34:30), SIKO Orlová C - Odry A 8:10 (30:36)

16. kolo: MSA D.Benešov A - Horní Datyně A 9:9 (39:36), Bobrovníky A - Slezan Opava B 4:10 (20:34), Kopřivnice A - Nový Jičín A 10:8 (38:32), Frenštát pod Radhoštěm A - Kateřinky A 9:9 (40:40), SIKO Orlová C - Vratimov A 9:9 (39:36), Slávia Orlová A - Odry A 9:9 (38:36)

1. Opava B151311146:7455
2. Kopřivnice A151221144:7753
3. Orlová B141211134:5851
4. Frenštát p. R. A15933133:9345
5. D. Benešov A15726108:10838
6. Orlová A15726115:12238
7. Bobrovníky A15717109:10437
8. H. Datyně A15537111:11833
9. Orlová C15528107:12732
10. Vratimov A15438114:12230
11. Kateřinky A15321084:13126
12. Odry A153210100:13226
13. Třinec B1440970:11925
14. Nový Jičín A15101453:14318

Krajská soutěž, skupina C

13. kolo: Ferrum Frýdlant B - Brušperk B 2:10 (13:33), Slezan Frýdek-Místek A - Vratimov B 10:0 (30:1), TŽ Třinec C - Lískovec A 9:9 (34:36), Pstruží A - Horní Datyně B 10:8 (37:36), Paskov A - Příbor A 9:9 (37:36), MSV Studénka B - Nový Jičín B 10:8 (36:30)

14. kolo: Slezan Frýdek-Místek A - Brušperk B 10:8 (42:35), Ferrum Frýdlant B - Vratimov B 10:0 (30:6), Pstruží A - Lískovec A 10:4 (34:22), TŽ Třinec C - Horní Datyně B 9:9 (38:35), MSV Studénka B - Příbor A 10:4 (35:16), Paskov A - Nový Jičín B 10:7 (40:27)

1. Fr.-Místek A131300130:3052
2. Brušperk B131102125:6146
3. Pstruží A13643106:9635
4. Nový Jičín B13706100:8934
5. Příbor A13625103:10433
6. Paskov A13535104:10931
7. Studénka B1344596:11129
8. Třinec C1343692:10528
9. Horní Datyně B1341884:10626
10. Frýdlant B1332880:10924
11. Vratimov B1331965:11923
12. Lískovec A13121073:11918

Okresní přebor I. třídy

13. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Slatina A 13:5, TJ Mořkov B - TJ Fulnek A 8:10 (32:41), TJ Mořkov A - Tatra Kopřivnice B 15:3, TJ Příbor B - TJ Mořkov C 18:0, TJ Odry B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 12:6 (42:32)

1. Odry B131111180:5436
2. Frenštát B131111157:7736
3. Příbor B131012160:7434
4. Fulnek A13913152:8232
5. Frenštát C13625125:10927
6. Mořkov A13535131:10326
7. Kopřivnice B13616121:11326
8. Slatina A13337106:12822
9. Mořkov B1331977:15720
10. Frenštát D1230989:12718
11. Nový Jičín D1230980:13618
12. Mořkov C1300138:22613

Okresní přebor II. třídy

13. kolo: TJ Bílovec A - TJ Odry C 6:12 (27:40), TJ MSV Studénka C - TJ Příbor C 9:9 (32:33), TJ Odry D - TJ Nový Jičín E 11:7

1. Odry C10910153:2729
2. Příbor C11713121:7726
3. Studénka C1063198:8225
4. Bílovec A10703115:6524
5. Odry D1161397:10123
6. Nový Jičín E1141688:11020
7. Studénka D1031678:10217
8. Bílovec B931575:8716
9. Frenštát E1011859:12113
10. Fulnek B10001034:14610

Okresní přebor mládeže

4. kolo: TJ Nový Jičín A - TJ Frenštát pod RadhoštěmA 1:17, MSV Studénka A - TJ Fulnek A 7:11 (31:37)

1. Fulnek A440054:1812
2. Studénka A420240:328
3. Frenštát A410330:426
4. Nový Jičín A410320:526

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II

1. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - VŠSK Slavia PF České Budějovice 3:0 (16, 25, 30), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (22, 13, 16), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nusle 3:1 (24, -18, 20, 18)

1. Uh. Hradiště21105:33
2. Nusle21104:53
3. Brno11003:02
4. Nový Jičín11003:12
5. Č. Budějovice10100:31
6. Bedřichov10100:31

Extraliga juniorek, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - PVK Přerov 3:0 (18, 17, 23) a 3:2 (-24, 18, 13, -30, 11), TJ Nový Jičín - TJ Mittal Ostrava 3:2 (22, -19, -19, 16, 6) a 3:1 (14, -22, 25, 19), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno - TJ Sokol Šternberk 1:3 (-17, -17, 23, -13) a 2:3 (-14, -20, 18,1 3, -5)

1. Brno24159056:3739
2. Fr.-Místek241410050:3738
3. Ostrava241410051:3838
4. Šternberk241410047:4038
5. Nový Jičín241311044:4537
6. Přerov241212046:5036
7. Opava24222021:6826

1. liga juniorů, skupina C

25. a 26. kolo: SK UP Olomouc - TJ Nivnice 3:1 (22, 19, -16, 18) a 2:3 (-26, 22, 22, -26, -15), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Loko - Ingstav Brno 3:0 (11, 26, 18) a 3:2 (-22, -17, 22, 20, 7), TJ Krnov - TJ Holubice 3:0 (17, 20, 15) a 0:3 (-18, -22, -17), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (15, 12, 20) a 3:0 (20, 10, 16), VK Opava - TJ Sokol Drásov 3:0 (13, 19, 12) a 3:0 (21, 16, 14)

1. Kopřivnice26206064:2746
2. Opava26206064:3246
3. Olomouc26179063:3743
4. Fr.-Místek261610056:4042
5. LI Brno261610057:4142
6. Šlapanice261313045:5239
7. Nivnice261115047:5537
8. Holubice261016039:5436
9. Drásov26422023:7230
10. Krnov26323021:6929

1. liga juniorek, skupina N

1. a 2. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Jäkl Karviná 3:0 (25, 18, 16) a 3:2 (15, -18, -18, 23, 3), TJ Junior Brno - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (-18, 15, -20, -27) a 2:3 (14, -23, -22, 21, -12), Volejbal Vyškov - DaVING SPORT Opava 0:3 (-18, -13, -15) a 1:3 (0, -16, -21, -14), ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (20, 10, 9) a 1:3 (-23, 20,- 20, -19)

1. Uh. Hradiště14113037:1725
2. Opava14104037:1524
3. Frenštát p. R.14104030:2124
4. Frýdlant n. O.1495029:2123
5. Brno1495035:2623
6. Vyškov14410015:3618
7. Šlapanice14311023:3417
8. Karviná1401406:4214

Extraliga kadetek, skupina B

27. a 28. kolo: SK UP Olomouc - KCTM Volejbal Vysočina 3:0 (6, 16, 24) a 3:0 (14, 14, 13), TJ Sokol Frýdek-Místek - PVK Přerov 3:0 (14, 23, 25) a 3:1 (-22, 23, 22, 23), TJ Nový Jičín - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 2:3 (18, 23, -20, -17, -12) a 0:3 (-13, -22, -14)

1. Ostrava24222070:1246
2. Brno24186059:3342
3. Olomouc24159053:3639
4. Přerov241113036:4635
5. Fr.-Místek24717035:5331
6. Nový Jičín24618025:5730
7. Vysočina24519023:6429
21.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Raškův memoriál ovládl Rakušan Steiner

/FOTOGALERIE/ Po dvou závodech letní Grand Prix žen, ve kterých triumfovaly Japonky Ito a Takanashi, vyvrcholil skokanský víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm nedělním 6. ročníkem Memoriálu Jiřího Rašky, který byl zároveň závěrečným závodem nově vzniklého Beskydského turné v rámci FIS Kontinentálního poháru mužů.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení