VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu, šachů a volejbalu.

28.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Bílek

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

13. kolo: BK Poruba - Slavia Kroměříž 67:97 (17:26, 41:46, 49:69), Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 82:90, BK Valašské Meziříčí - Masarykova univerzita Brno 66:65 (19:8, 38:34, 49:56), BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 82:71 (16:13, 26:35, 53:59), SK Žabovřesky - Proton Zlín U20 68:55 (28:6, 35:26, 51:40), TJ Třebíč – SK UP Olomouc 86:71 (27:19, 43:36, 58:49)

14. kolo: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Slavia Kroměříž 82:57, BK Poruba - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 67:91 (20:17, 28:43, 48.66), BC Nový Jičín - Masarykova univerzita Brno 77:85 (19:14, 34:36, 59:57), BK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 65:62 (21:15, 35:28, 46:48), TJ Třebíč - Proton Zlín U20 101:57 (29:15, 55:28, 83:44), SK Žabovřesky – SK UP Olomouc 76:75 (22:24, 40:44, 59:54)

1. Uh. Brod141311221:997 27
2. Šlapanice131031003:878 23
3. MU Brno14861095:970 22
4. Val. Meziříčí1486984:948 22
5. Kroměříž14861033:1050 22
6. Třebíč14681079:1072 20
7. Žabovřesky14681005:1052 20
8. Zlín1376889:980 20
9. Ostrava14591107:1153 19
10. Olomouc14410996:1056 18
11. Nový Jičín144101114:1197 18
12. Poruba14410925:1098 18

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - ČEZ Basketball Nymburk 66:41 (20:8, 43:20, 50:29)

Body: Štastná a Busková 12, Rečková a Pavlačíková 10, Cvernová a Bzirská 7, Bartošová 5, Drtilová 3 - Kührová 9, Mýtová 7, Myšková 6, Křížková, Kraftová a Havlíková 5, Novotná 4, trojky: 4:3, fauly: 14:19, TH: 23/14:9/6

Ostatní výsledky 13. kola: SK UP Olomouc - BSK Continental TJ Jičín 86:46, BK Velké Meziříčí - Lokomotiva Krnov 57:87 (16:18, 30:38, 43:51), ŠBK Pelhřimov – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 83:53 (23:13, 46:24, 67:37), BK Pliska Studánka Pardubice - ŠBK Parker Hannifin Sadská 91:52 (19:15, 47:30, 77:42)

BK Příbor - BSK CTJ Jičín 68:44) (20:8, 38:20, 52:32)

Sestava a body Příbora: Štastná 22, Rečková, Cvernová a Bartošová 8, Pavlačíková 7, Bednarská 6, Bzirská 4, Busková 3, Drtilová 2

Ostatní výsledky 14. kola: SK UP Olomouc - ČEZ Basketball Nymburk 68:53, ŠBK Pelhřimov - Lokomotiva Krnov 87:75 (22:26, 40:42, 63:56), BK Velké Meziříčí - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 64:55 (9:10, 25:23, 43:38), OSK Olomouc - ŠBK Parker Hannifin Sadská 84:59 (21:13, 46:32, 68:42)

1. Pardubice11110972:52822
2. Příbor1293810:691 21
3. UP Olomouc1293817:743 21
4. OSK Olomouc1183847:61519
5. Jičín1367803:87919
6. Krnov1358920:90218
7. Pelhřimov1358753:817 18
8. Sadská1257783:82517
9. Nymburk1349717:785 17
10. Ostrava B1349832:99117
11. Vel. Meziříčí11110536:101412

Liga kadetů U16, skupina B

BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BC Nový Jičín 63:60 (13:14, 30:24, 44:41, 55:55)

Sestava a body Nového Jičína: Zumer 16, Rubeš 12, Balcar 8, Krutílek a Choleva 7, Číp 6, Gerla 4, Neusser, Rýdel, Omaník, Panák a Polách 0

Ostatní výsledky 17. kola: TJ Žďár nad Sázavou - BC Kolín 65:81 (19:17, 32:31, 47:53), Sokol Hradec Králové 2 - Basketball Nymburk 72:75 (22:8, 38:28, 57:53), Slavia MBA Kroměříž - Sokol Karviná 93:92 (13:25, 40:49, 63:66)

Slavia MBA Kroměříž - BC Nový Jičín 66:74 (14:18, 37:35, 45:60)

Body: Osina 12, Helis 10, Šibor, Podaný a Mrázek 8, Procházka 6, Kalousek a Švec 5, Jordán 3, Přikryl 1 - Rubeš 21, Krutílek a Choleva 12, Balcar 8, Zumer, Gerla a Číp 7, trojky: 5:2, fauly: 27:20, TH: 26/13:23/18

Ostatní výsledky 18. kola: Sokol Hradec Králové 2 - BC Kolín 92:66 (18:16, 45:24, 67:38), TJ Žďár nad Sázavou - Basketball Nymburk 53:106 (13:20, 23:44, 41:76), BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - Sokol Karviná 65:73 (16:13, 30:33, 45:51)
Předehrávka 19. kola: Slavia MBA Kroměříž - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 55:85 (11:24, 31:44, 46:66)

1. Prostějov181531442:1027 33
2. Nymburk161151352:96727
3. Kroměříž18991352:1409 27
4. Nový Jičín151141161:91526
5. Hr. Králové 2141131161:85725
6. Karviná16971122:119625
7. Žďár n. S.16511958:113221
8. Kolín16214941:138218
9. Ostrava1349836:100117
10. Hladnov14113769:120815

Oblastní přebor mužů

13. kolo: TBS Sokol Přerov - BC Orlová A 75:58, BK Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm 65:41, BK Opava C – TJ Lokomotiva Krnov 81:54, TJ Gymnázium Hladnov A - Poski Ostrava A 82:60, BC Nový Jičín B – TJ Sokol Karviná 54:70

1. Karviná131211108:81225
2. Fr.-Místek1394975:87522
3. Opava C11101938:72421
4. Hladnov A1385981:93221
5. Krnov1257850:90417
6. Nový Jičín B1349951:107617
7. Přerov1349844:102317
8. Orlová A1239930:104215
9. Ostrava A1138780:86914
10. Frenštát p. R.1138699:79914

Oblastní přebor starších minižáků

5. kolo: INTEXT Krnov - BK NH Ostrava 48:40 a 40:38

8. kolo: INTEXT Krnov - BK Příbor 16:102 a 18:80, BK Snakes Ostrava A - BK Snakes Ostrava B 32:22 a 55:19, BC Nový Jičín - BK NH Ostrava 46:53 a 43:34

1. Příbor141401121:37928
2. NH Ostrava1495833:57823
3. Nový Jičín16610703:80622
4. Snakes A1468532:65020
5. Krnov1266422:61818
6. Opava1055392:54015
7. Snakes B12012294:72612

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: BK Snakes Ostrava A - BK NH Ostrava A 78:43 a 43:46

1. Snakes A1091740:22819
2. NH Ostrava A1082706:35318
3. Příbor853547:315 13
4. Snakes B826251:46710
5. Fr.-Místek826261:51610
6. NH Ostrava B80866:692 8

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

14. kolo: TJ Slatina A - TJ Odry B 6:12 (25:41), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Příbor B 12:6 (39:26), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov A 10:8 (40:27), Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov B 5:13, TJ Fulnek A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 10:8

1. Odry B141211192:6039
2. Frenštát p. R. B141211169:8339
3. Příbor B141013166:8635
4. Fulnek A141013162:9035
5. Frenštát p. R. C14626133:11928
6. Mořkov A14536139:11327
7. Kopřivnice B14617126:12627
8. Slatina A14338112:14023
9. Mořkov B1441990:16223
10. Frenštát p. R. D144010107:14522
11. Nový Jičín D1340990:14421
12. Mořkov C1300138:22613

Okresní přebor II. třídy

14. kolo: TJ Bílovec B - TJ Fulnek B 12:6 (41:29), MSV Studénka D - TJ Odry D 2:16, TJ Nový Jičín E - MSV Studénka C 9:9 (32:30), TJ Příbor C - TJ Bílovec A 3:15 (13:46)

1. Odry C111010166:3232
2. Studénka C12642112:10428
3. Bílovec A11803130:6827
4. Příbor C12714124:9227
5. Odry D12714113:10326
6. Nový Jičín E1242697:11922
7. Studénka D1241790:12621
8. Bílovec B1041587:9319
9. Frenštát p. R. E1111967:13114
10. Fulnek B11001140:15811

ŠACHY

Okresní přebor družstev

6. kolo: TJ Mořkov C - TJ Nový Jičín B 2,5:5,5, TJ Spartak Bílovec - ŠK ASK Tatra Kopřivnice D 3:5, TJ Frenštát pod Radhoštěm B - ŠK Petřvald B 4:4

1. Nový Jičín B5011530,022
2. Mořkov B5001528,020
3. Kopřivnice D302922,016
4. Bílovec203619,514
5. Mořkov C203617,012
6. Petřvald B014114,510
7. Frenštát p. R. B014112,09

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. - 12. místo)

2. kolo: VŠSK Slavia PF České Budějovice - TJ Sokol Nusle 2:3 (9, -23, -16, 16, -16), TJ Sokol Bedřichov – TJ Nový Jičín 0:3 (-17, -21, -18), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 3:1 (18, -23, 18, 19)

1. Uh. Hradiště32108:45
2. Nusle32107:75
3. Nový Jičín22006:14
4. Brno21104:33
5. Č. Budějovice20202:62
6. Bedřichov20200:62

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. - 14. místo)

29. a 30. kolo: TJ Tatran Střešovice - TJ Slezan Opava 1:3 (-23, 15, -21, -24) a 3:2 (20, 21, -16, -23, 11), SK Slavia Kometa Praha - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-21, -23, -21) a 3:2 (-18, 24, 26, -21, 12), VK Madeta - PVK Přerov 0:3 (-26, -28, -21) a 2:3 (-20, 11, -21, 14, -11), VK Pegas Znojmo - TJ Nový Jičín 0:3 (-18, -16, -19) a 2:3 (18, -19, 24, -16, -14)

1. Šternberk261511052:4341
2. Nový Jičín261511050:4741
3. Přerov261412052:5240
4. Madeta261313051:5039
5. Praha261313043:5139
6. Znojmo26422032:7230
7. Střešovice26422018:7230
8. Opava26323026:7229

1. liga juniorů, skupina C

27. a 28. kolo: SK UP Olomouc - VK Opava 3:0 (15, 23, 23) a 3:0 (22, 19, 14), TJ Sokol Drásov - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-22, -8, -23) a 0:3 (-18, -21, -21), TJ Sokol Šlapanice u Brna - TJ Krnov 3:0 (13, 15, 17) a 1:3 (20, -14, -17, -12), TJ Holubice - KV Tatra Kopřivnice 3:1 (23, -15, 19, 22) a 0:3 (-23, -24, -17), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Nivnice 3:0 (23, 17, 13) a 3:0 (12, 20, 22)

1. Kopřivnice28217068:3049
2. Opava28208064:3848
3. Olomouc28199069:3747
4. Fr.-Místek281810062:4046
5. LI Brno281810063:4146
6. Šlapanice281414049:5542
7. Nivnice281117047:6139
8. Holubice281117042:5839
9. Krnov28424024:7332
10. Drásov28424023:7832

1. liga juniorek, skupina N

3. a 4. kolo: TJ Jäkl Karviná - TJ Junior Brno 3:2 (17, -21, 21, -17, 17) a 0:3 (-14, -22, -25), DaVING SPORT Opava - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:1 (8, -22, 14, 22) a 3:0 (10, 20, 14), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - Volejbal Vyškov 3:1 (-18, 21, 10, 17) a 3:1 (-23, 23, 14, 14), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:3 (27, -16, -9, -12) a 1:3 (19, -15, -12, -27)

1. Uh. Hradiště16133043:1929
2. Opava16124043:1628
3. Frýdlant n. O.16115035:2327
4. Brno16106040:2926
5. Frenštát p. R.16106032:2726
6. Vyškov16412017:4220
7. Šlapanice16313024:4019
8. Karviná1611509:4717

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. - 14. místo)

29. a 30. kolo: KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy 1:3 (-23, -17, 22, -20) a 0:3 (-18, -20, -21), SK Slavia Kometa Praha - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-9, -23, -19) a 1:3 (-11, -18, 23, -20), SK Hlincovka - PVK Přerov 3:2 (26, -19, 16, -21, 10) a 1:3 (19, -24, -20, -10), INet Home Rokycany - TJ Nový Jičín 3:0 (11, 14, 8) a 3:0 (4, 10, 15)

1. Řepy261313053:4339
2. Přerov261214041:5038
3. Hlincovka261016041:5436
4. Rokycany261016042:5936
5. Fr.-Místek26917041:5435
6. Nový Jičín26620025:6332
7. Vysočina26521024:7031
8. Praha26323017:7229

Krajský přebor I. třídy mužů

21. a 22. kolo: Morávka - D. Benešov 3:0 (18, 20, 20) a 3:0 (18, 19, 20), OU Ostrava - KV Tatra Kopřivnice 3:2 (20, -23, -21, 24, 7) a 1:3 (-21, 20, -29, -19), AZ Kylešovice - SK Karviná 3:1 (21, -17, 22, 13) a 3:2 (15, -20,2 4, -23, 8), SK Metylovice - TJ Nový Jičín B 0:3 (-21, -23, -19) a 3:2 (-26, 20, -21, 22, 8), TJ Nový Jičín A - VK Opava 3:1 (21, 20, -20, 20) a 1:3 (20, -19, -19, -19)

1. VK Opava22184056:3240
2. Nový Jičín B22175057:2639
3. AZ Kylešovice22175057:3439
4. Nový Jičín A22166052:3138
5. Morávka22139051:3735
6. OU Ostrava221012044:4432
7. Kopřivnice22814038:4830
8. Metylovice22616031:5528
9. Jäkl Karviná22418028:5826
10. Dolní Benešov22121016:6523

Krajský přebor I. třídy žen

21. a 22. kolo: TJ Odry - TJ Fulnek 2:3 (-10, 10, -17, 17, -8) a 1:3 (23, -18, -17, -17), Svinov - Palkovice 0:3 (-12, -20, -22) a 0:3 (-17, -7, -19), Bílovec - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -19, -7) a 0:3 (-22, -13, -16), SKV Orlová - VŠB Ostrava 3:2 (-25, 22, -21, 17, 9) a 3:0 (26, 21, 18), Frýdlant nad Ostravicí - Vratimov 0:3 (-13, -15, -16) a 0:3 (-13, -18, -23)

1. Palkovice22193060:1441
2. VŠB-TU Ostrava22193059:2641
3. Slavia Orlová22166056:3038
4. Odry22148051:3736
5. VK Vratimov22139048:3435
6. Frenštát p. R.221111043:4333
7. TJ Fulnek22814039:5030
8. Frýdlant n. O.22616028:5528
9. Sokol Svinov22319016:6225
10. Bílovec22121014:6323
28.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení