VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a volejbalu.

25.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Majer

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - SK Žabovřesky 89:86 (20:30, 46:55, 62:69)

Body: Valčák 24, Hřebík 13, Zdražil, Kraus a Mrštík 11, Medek 9, Křídlo a Krba 5 - Šmíd 34, Burian 25, Helan 13, Gregor 7, Rotrekl a Makovický 3, Mariánek 1, trojky: 10:7, fauly: 21:19, TH: 24/13:18/13

Ostatní výsledky 17. kola: BK Poruba - Masarykova univerzita Brno 75:67 (31:21, 41:39, 54:50), Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Sokol Šlapanice 69:64 (24:16, 40:30, 53:51), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod - Proton Zlín U20 77:57 (17:10, 30:28, 51:44), Slavia Kroměříž – SK UP Olomouc 79:69 (20:21, 39:41, 53:58), BK Valašské Meziříčí - TJ Třebíč 63:70 (13:15, 34:36, 52:50)

BC Nový Jičín - TJ Třebíč 84:73 (16:14, 42:28, 62:44)

Sestava a body Nového Jičína: Hřebík 21, Kraus 18, Mrštík 17, Medek a Krba 7, Křídlo 6, Zdražil 5, Valčák 3, Vaněk

Ostatní výsledky 18. kola: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Masarykova univerzita Brno 77:78 (27:15, 43:30, 58:55), BK Poruba - Sokol Šlapanice 67:66 (12:15, 33:30, 48:52), Slavia Kroměříž - Proton Zlín U20 53:54 (16:21, 34:42, 42:46), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod – SK UP Olomouc 76:75 (20:15, 36:28, 46:55), BK Valašské Meziříčí - SK Žabovřesky 72:52 (16:18, 30:32, 47:47)

1. Uh. Brod181621539:130334
2. Šlapanice181351389:120931
3. Kroměříž181081298:132228
4. Brno18991400:128927
5. Třebíč18991401:134827
6. Val. Meziříčí18991230:124027
7. Zlín18991226:133327
8. Žabovřesky188101332:133326
9. Nový Jičín188101470:151626
10. Ostrava186121371:146924
11. Poruba186121198:142524
12. Olomouc185131308:137523

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 84:71 (21:13, 41:35, 63:54)

Sestava a body Příbora: Bzirská 13, Sorková, Rečková a Bartošová 12, Štastná 11, Pavlačíková 9, Cvernová 8, Fialová 5, Bencalíková 2

Ostatní výsledky 17. kola: SK UP Olomouc - Lokomotiva Krnov 80:48 (24:6, 44:23, 54:37), ČEZ Basketball Nymburk - ŠBK Parker Hannifin Sadská 50:68 (11:25, 25:34, 38:54), BK Velké Meziříčí - OSK Olomouc 32:88 (4:28, 6:50, 14:69), ŠBK Pelhřimov - BK Pliska Studánka Pardubice 40:87 (12:31, 19:51, 32:64)

BK Příbor - Lokomotiva Krnov 91:36 (23:5, 48:16, 70:29)

Sestava a body Příbora: Cvernová 19, Rečková 15, Fialová 13, Bzirská 11, Štastná a Pavlačíková 9, Bencalíková 6, Bartošová 4, Drtilová 3, Bednarská 2

Ostatní výsledky 18. kola: SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 76:39 (18:11, 38:13, 53:24), BSK Continental TJ Jičín - Sadská 85:80 (18:14, 37:34, 65:63), ŠBK Pelhřimov - OSK Olomouc 45:69 (12:8, 22:24, 30:48), BK Velké Meziříčí - Pardubice 35:112 (4:37, 13:63, 22:89)

1. Pardubice161511400:77731
2. OSK Olomouc161331210:84529
3. Příbor161151092:93827
4. UP Olomouc161151056:98827
5. Sadská16881130:106024
6. Jičín16881016:111524
7. Krnov176111132:119723
8. Ostrava B176111067:123623
9. Pelhřimov16511890:107921
10. Nymburk16412848:95020
11. Vel. Meziříčí14113651:130715

Liga kadetů U16, finálová skupina

1. kolo: BK Tábor - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 48:83 (13:19, 29:41, 37:60), BSK České Budějovice - BC Nový Jičín 51:65 (6:16, 22:44, 40:58), BA Sparta - Sokol Hradec Králové 2 56:64 (14:15, 29:29, 46:46), BK Brandýs nad Labem - Basketball Nymburk 51:68 (10:14, 24:37, 37:47)

2. kolo: BK Tábor - BC Nový Jičín 45:67 (14:15, 20:32, 31:57), BSK České Budějovice - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 35:94 (10:17, 14:45, 21:65), BA Sparta - Basketball Nymburk 102:85 (26:21, 48:37, 72:58), BK Brandýs nad Labem - Sokol Hradec Králové 2 65:57 (16:13, 30:26, 48:37)

1. Prostějov862581:47614
2. Sparta853617:52513
3. Nymburk853602:55213
4. Nový Jičín844518:52212
5. Brandýs n. L.844502:52612
6. Hr. Králové 2835507:52811
7. Č. Budějovice835489:63611
8. Tábor826496:54710

Oblastní přebor mužů

16. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - BC Nový Jičín B 88:51, Poski Ostrava A - BC Orlová A 102:75, TJ Frenštát pod Radhoštěm - TBS Sokol Přerov 57:56

1. Karviná151411268:94729
2. Opava C151411281:99929
3. Frýdek-Místek15961117:104424
4. Hladnov A15961117:105524
5. Krnov15871086:109323
6. Přerov165111039:122121
7. Frenštát p. R.15510937:107420
8. Orlová A164121228:138320
9. Ostrava A154111099:117019
10. Nový Jičín B154111072:125819

Oblastní přebor žáků U14

7. kolo: BC Nový Jičín - TJ Start Havířov 79:56 a 70:81

11. kolo: TJ Hlučín - TJ Start Havířov 45:73 a 36:78

1. Nový Jičín181711655:89935
2. Krnov161241150:70028
3. Mohelnice16106877:84726
4. Havířov16971221:101525
5. Karviná16971041:93125
6. Přerov20515991:142525
7. Hlučín18513946:115323
8. Opava1275821:65419
9. Orlová16016748:182616

Oblastní přebor starších minižáků

10. kolo: BK NH Ostrava – BK Snakes Ostrava B 64:20 a 54:26

1. Příbor161601338:42032
2. NH Ostrava181351100:67631
3. Nový Jičín16610703:80622
4. Snakes A16610573:86722
5. Krnov1266422:61818
6. Opava1257444:68917
7. Snakes B14014340:84414

Oblastní přebor nejmladších minižáků

7. kolo: BK Snakes Ostrava B - BK NH Ostrava A 11:62 a 7:64

1. NH Ostrava A141221089:37326
2. Snakes A12111878:24823
3. Příbor1293899:41421
4. Fr.-Místek1248468:71016
5. Snakes B12210289:73114
6. NH Ostrava B14014133:128014

FUTSAL

Moravskoslezská divize, skupina F

17. kolo: VŠB TU Ostrava B - Zvěřaci Ostrava 5:3, SK Krmelín - United Frýdek-Místek 4:2, AC Gamaspol Jeseník - FC Parlament Ostrava 4:2, Medvědi Malé Hoštice - Tatran Baracuda Jakubčovice 9:9, Ferram Opava - F. T. Brušperk 6:4, C. I. P. Ostrava - Závodní Česká Ves 10:5

1. Jeseník16130396:6439
2. VŠB TU B17111566:5834
3. Fr.-Místek1784592:6628
4. Jakubčovice1791795:8428
5. Brušperk1681784:6725
6. Zvěřaci1781869:7625
7. C. I. P.17728100:8923
8. Parlament1772883:7523
9. Malé Hoštice1771999:9422
10. Krmelín1671860:7722
11. Opava16421061:9314
12. Česká Ves17301465:1279

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

13. kolo: Polanka A - Uničov A 35:24, Zubří - Šumperk 27:32, Trnávka - Paskov A 40:21, V. Bystřice – Lesana Zubří A 24:27, Vsetín - Olomouc 31:34, Holešov - Havířov 29:25

1. Zubří131102448:36622
2. Šumperk131102421:34922
3. Olomouc13913363:34019
4. Polanka A13904414:34218
5. Holešov13805379:32816
6. Vsetín13706384:39514
7. L. Zubří A13607365:37812
8. Trnávka13508370:36810
9. Paskov A13409325:3458
10. Havířov133010323:3906
11. V. Bystřice133010291:3856
12. Uničov A131111323:4203

1. liga staršího dorostu

13. kolo: Jičín - Kopřivnice 35:32, Lokomotiva Plzeň - N. Veselí 34:28, Dukla - Bohunice 33:23, Zubří - Karviná 33:26, Vsetín - Ostrava 20:39

1. Jičín131210460:32025
2. Karviná131102450:31322
3. Dukla13913430:35519
4. Zubří13904369:32918
5. Plzeň13805409:35516
6. N. Veselí13706380:37214
7. Kopřivnice13517386:38111
8. Ostrava13508396:39110
9. Bohunice13319341:3787
10. Třeboň12309309:3516
11. Lovosice12309289:3796
12. Vsetín130013267:5620

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

SK Velká Bystřice - KH Kopřivnice 30:31 (15:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa - Krčmář, Dostalík, Podhráský, Tížek 4, Pola 2, Bača, Karban 1, Dobrovodský, Gřes 7, Reček 11, Žižkovský 4, Kahánek 2. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 13. kola: Hranice - Ostrava 38:22, Maloměřice - Zlín 28:23, Prostějov - Frýdek-Místek 17:31, Zubří - Karviná 24:30, Brno - N. Veselí 16:25

1. Karviná131210482:30525
2. Kopřivnice131201467:29724
3. Zubří131003481:29120
4. N. Veselí13805349:34916
5. Fr.-Místek13715372:32815
6. Hranice13715369:35815
7. V. Bystřice13526341:35212
8. Ostrava13517361:38311
9. Zlín13328335:4208
10. Maloměřice132110285:4005
11. Brno132110240:4015
12. Prostějov130013286:4840

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

6. kolo: VŠSK Slavia PF České Budějovice - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (15, 24, 23), TJ Sokol Bedřichov - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 3:0 (13, 21, 13)

1. Č.Budějovice642014:710
2. Brno734010:1410
3. Nový Jičín541013:49
4. Nusle633012:139
5. Uh. Hradiště62409:138
6. Bedřichov62406:138

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

37. a 38. kolo: TJ Slezan Opava - TJ Tatran Střešovice 3:1 (12, 20, -20, 20) a 2:3 (-24, 19, -16, 22, -12), TJ Sokol Šternberk - SK Slavia Kometa Praha 3:0 (17, 20, 22) a 3:1 (-25, 19, 22, 14), PVK Přerov - VK Madeta 3:1 (17, 24, -15, 17) a 3:1 (23, 8, -21, 18), TJ Nový Jičín - VK Pegas Znojmo 3:0 (17, 14, 10) a 3:2 (21, 11, -25, -20, 12)

1. Přerov22193058:2541
2. Šternberk22166054:2338
3. Nový Jičín22166051:2838
4. Madeta22148048:3236
5. Praha22139042:3835
6. Střešovice22418019:6126
7. Znojmo22319030:6025
8. Opava22319024:5925

1. liga juniorů, skupina C

33. a 34. kolo: TJ Holubice - SK UP Olomouc 0:3 (-8, -23, -16) a 2:3 (27, -18, 14, -20, -12), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (15, 9, 19) a 3:0 (16, 18, 20), TJ Nivnice - TJ Sokol Drásov 3:0 (21, 18, 17) a 2:3 (-18, 23, 13, -17, -12), KV Tatra Kopřivnice - VK Opava 3:0 (23, 20, 15) a 3:0 (17, 17, 15), TJ Krnov - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 (-21, 16, 21, -25, 11) a 1:3 (13, -22, -19, -13)

1. Kopřivnice34277086:3061
2. Olomouc342410084:4558
3. Fr.-Místek342212077:4756
4. Opava342212070:5156
5. LI Brno342113076:5055
6. Nivnice341519063:7049
7. Šlapanice341519053:7249
8. Holubice341222049:7546
9. Krnov34727035:8641
10. Drásov34529028:9539

1. liga juniorek, skupina N

Předehrávka 9. a 10. kola: TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Junior Brno 3:0 (15, 19, 19) a 3:0 (16, 19, 21)

1. Frýdlant n. O.22166052:2938
2. Opava20155054:1935
3. Uh. Hradiště20155051:2935
4. Frenštát p. R.20137042:3233
5. Brno221111044:4533
6. Vyškov20614024:4926
7. Šlapanice20515031:4825
8. Karviná20119012:5921

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. – 14. místo)

37. a 38. kolo: SK Španielka Řepy - KCTM Volejbal Vysočina 3:0 (9, 7, 21) a 3:0 (23, 9, 7), TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Slavia Kometa Praha 3:2 (12, -20, 15, -21, 3) a 3:0 (20, 13, 22), PVK Přerov - SK Hlincovka 3:0 (15, 19, 18) a 0:3 (-24, -18, -12), TJ Nový Jičín - INet Home Rokycany 0:3 (-12, -9, -18) a 0:3 (-14, -15, -19)

1. Řepy22175056:1739
2. Fr.-Místek22148052:3536
3. Přerov22148046:3136
4. Rokycany22148049:3836
5. Hlincovka221210044:3734
6. Praha22616027:5428
7. Nový Jičín22616023:5128
8. Vysočina22517024:5827

Krajský přebor 1. třídy mužů

27. a 28. kolo: SK ANAJ Metylovice - TJ MSA Dolní Benešov 3:1 (23, -23, 17, 16) a 3:1 (23, -10, 18, 20), TJ Nový Jičín A - SK AZ Kylešovice 1:3 (-16, 20, -14, -17) a 1:3 (23, -17, -17, -16), VK Opava - USK Slávie OU Ostrava 3:1 (15, -22, 21, 17) a 2:3 (-23, -22, 21, 29, -13), TJ Nový Jičín B - TJ LIGNUM Morávka 3:1 (11, 19, -28, 19) a 3:1 (18, 26, -18, 21), TJ Jäkl Karviná - Klub Volejbalu Tatra Kopřivnice 3:2 (-21, -18, 24, 21, 12) a 3:0 (14, 20, 17)

1. Nový Jičín B28226074:3250
2. Kylešovice28226072:4350
3. Opava28217069:4449
4. Nový Jičín A28208066:4148
5. Morávka281711065:4845
6. Ostrava281216053:5940
7. Kopřivnice281018049:6038
8. Metylovice28820041:6936
9. Karviná28721040:7035
10. D. Benešov28127020:8329

Krajský přebor 1. třídy žen

27. a 28. kolo: TJ Fulnek - SKV Slavia Orlová 3:2 (-22, 20, -24, 18, 5) a 3:2 (-20, 23, -20, 25, 10), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Spartak Bílovec 3:2 (-14, -23, 17, 15, 6) a 3:2 (19, -16, 19, -19, 8), VK Vratimov - TJ Sokol Svinov 3:0 (25, 11, 16) a 3:1 (-23, 17, 24, 20), VSK VŠB TU Ostrava - TJ Odry 3:0 (14, 22, 20), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Palkovice 3:2 (-19, -16, 19, 21, 10) a 3:1 (-17, 18, 17, 17)

1. Palkovice28235075:2151
2. Ostrava27243074:2751
3. Vratimov28199066:4147
4. Orlová281810070:4446
5. Frenštát p. R.281711061:4945
6. Odry271413052:5241
7. Fulnek281216052:6240
8. Frýdlant n. O.28820038:7136
9. Svinov28325020:8031
10. Bílovec28127020:8129

Autor: Jan Kešelák

25.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Soud ve věci OKD. Insolvenční správce Lee Louda.
SLEDUJEME ON-LINE
4

Událost dne: věřitelé rozhodnou o osudu OKD

Václav Neckář.

Slavnost se blíží. V Novém Jičíně vystoupí Neckář i Dyk

Policisté hledají dívku z dětského centra

Se žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost policisté, kteří pátrají po 14leté dívce, která odešla z dětského centra. 

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Domácí premiéra v I. B třídě, sk. B, jim nevyšla. Fotbalisté Petřvaldu na Moravě v ní totiž přenechali všechny body Vřesině, která zvítězila 5:2.  

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.  

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení