VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko -Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

4.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

BASKETBAL

2. liga žen, play off

1. a 2. kolo: TJ Sokol Kladno – Basketbalové centrum mládeže K. V. Sokolov 67:61 (13:2, 33:26, 44:45) a 86:58 (22:16, 45:25, 70:46), BK Skřivánek Ústí nad Labem - BaK Plzeň 67:53 (22:16, 35:28, 52:42) a 69:68 (17:18, 33:41, 51:51), BK Příbor - BC Orlová 79:65 (22:25, 39:32, 54:48) a 58:71 (15:23, 31:34, 48:52), BK Brandýs nad Labem - Univerzita Brno 70:80 (16:15, 38:35, 59:59) a 86:65 (14:26, 36:43, 61:47)

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 86:62 (14:13, 40:38, 61:54)

Body: Drtilová a Bzirská 22, Štastná 20, Sorková 10, Ryndová 9, Zlevorová 3 - Bernadyová a Wislová 21, Motyčáková a Močáryová 10, trojky: 10:3, fauly: 12:13, TH: 19/10:13/7

Ostatní výsledky 19. kola: ŠBK Pelhřimov - BK Pliska Studánka Pardubice 54:69 (15:26, 20:37, 33:55), TJ Žďár nad Sázavou - BK Pliska Studánka Pardubice B 110:29 (29:9, 55:16, 80:19), SŠB Pardubice - Slavia MBA Kroměříž 37:78 (5:25, 15:35, 28:57), SK UP TBS Přerov - Jiskra Kyjov 57:40 (13:15, 29:19, 46:29), OSK Olomouc B – Sportovní basketbalová škola Ostrava C 70:71 (16:20, 35:34, 56:52)

BK Příbor - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 98:56 (15:18, 41:26, 72:40)

Body: Štastná 20, Sorková 19, Ryndová a Bzirská 14, Drtilová 9, Fialová 8, Večeřová 7, Zlevorová 6 - Šenkeříková 16, Galvasová a Batková 10, Sněhotová 7, Morávková 6, Nagyová 5, Kortová 2, trojky: 4:0, fauly: 21:18, TH: 27/17:22/12

Ostatní výsledky 20. kola: TJ Žďár nad Sázavou - BK Pliska Studánka Pardubice 46:79 (6:23, 15:46, 31:63), ŠBK Pelhřimov - BK Pliska Studánka Pardubice B 115:43 (26:10, 52:24, 82:35), SK UP TBS Přerov - Slavia MBA Kroměříž 67:49 (16:11, 27:30, 50:40), SŠB Pardubice - Jiskra Kyjov 46:80 (10:14, 19:32, 32:57), OSK Olomouc B - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 55:69 (7:21, 26:39, 33:49)

1. Pardubice201911674:91839
2. Žďár n. S.201821514:79638
3. Kroměříž201641462:80636
4. Pelhřimov201461367:112634
5. Příbor201281492:115932
6. Přerov201191382:121631
7. Kyjov208121075:124228
8. SBŠ Ostrava C207131190:157927
9. SBŠ Ostrava B206141175:141926
10. Olomouc B204161072:147424
11. SŠB Pardubice204161011:152924
12. Pardubice B20119813:196321

Liga juniorů U18, finálová skupina

1. kolo: Sokol Hradec Králové - Basketbalový klub Beroun 55:84 (23:21, 32:37, 44:57), SBK Valašské Meziříčí - BK Ederstav Kladno 68:39 (15:7, 29:18, 46:24), BC Nový Jičín - BK Děčín 89:59 (20:8, 42:33, 64:51)

2. kolo: AŠ Mladá Boleslav - Basketbalový klub Beroun 100:42 (24:9, 49:19, 77:29), Sokol Hradec Králové - TJ Thermia Karlovy Vary 80:75 (16:23, 37:38, 58:57), SBK Valašské Meziříčí - BK Děčín 81:76 (24:18, 50:28, 56:56, 71:71), BC Nový Jičín - BK Ederstav Kladno 105:55 (25:15, 53:30, 79:41)

1. Ml. Boleslav761608:42713
2. Nový Jičín853637:55613
3. Val. Meziříčí853521:555 13
4. Kladno844516:60412
5. Karl. Vary743546:50911
6. Děčín835538:571 11
7. Beroun826531:59510
8. Hr. Králové 2826539:61910

Oblastní přebor mužů

Dohrávka 15. kola: BC Nový Jičín B - Poski Ostrava A 59:83

Dohrávka 16. kola: TJ Sokol Karviná - BC Opava C 76:84

1. Opava C161511365:107531
2. Karviná161421344:103130
3. Fr.-Místek15961117:104424
4. Hladnov A15961117:105524
5. Krnov15871086:109323
6. Ostrava A165111182:122921
7. Přerov165111039:122121
8. Frenštát p. R.15510937:107420
9. Orlová A164121228:138320
10. Nový Jičín B164121131:134120

Oblastní přebor žáků U14

9. kolo: BC Nový Jičín - TJ Sokol Karviná 72:50 a 47:38, TJ INTEXT Krnov - BC Orlová 81:52 a 98:39

1. Nový Jičín201911774:98739
2. Krnov181441329:79132
3. Karviná18991129:105027
4. Mohelnice16106877:84726
5. Havířov16971221:101525
6. Přerov20515991:142525
7. Hlučín18513946:115323
8. Opava1275821:65419
9. Orlová18018839:200518

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

14. kolo: Havířov - Zubří 32:26, Uničov A - Trnávka 18:30, Lesana Zubří A - Holešov 32:25, Šumperk - Polanka A 38:21, Olomouc - V. Bystřice 21:20, Paskov A - Vsetín 24:35

1. Šumperk141202459:37024
2. Zubří jun.141103474:39822
3. Olomouc141013384:36021
4. Polanka A14905435:38018
5. Holešov14806404:36016
6. Vsetín14806419:41916
7. L. Zubří A14707397:40314
8. Trnávka14608400:38612
9. Paskov A144010349:3808
10. Havířov144010355:4168
11. V. Bystřice143011311:4066
12. Uničov A141112341:4503

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Lokomotiva Plzeň 30:18 (13:6)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr 1, Janíček, Ďurčík 3/1, Paseka 4, Škarpich 1, Martinásek 10, Žižkovský V. 3, Pavlík, Purdek 2, Schäfer 3, Reček 1, Kahánek 1, Gřes 1, Pola. Trenér L. Hrabal

Ostatní výsledky 14. kola: N. Veselí - Zubří 39:37, Bohunice - Lovosice 33:23, Třeboň - Vsetín 37:20, Ostrava - Jičín 29:33, Karviná - Dukla 35:34

1. Jičín141310493:34927
2. Karviná141202485:34724
3. Dukla14914464:39019
4. Zubří14905406:36818
5. Lok. Plzeň14806427:38516
6. N. Veselí14806419:40916
7. Kopřivnice14617416:39913
8. Ostrava14509425:42410
9. Třeboň14509379:39610
10. Bohunice14419374:4019
11. Lovosice143011337:4456
12. Vsetín140014287:5990

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - HK Královo Pole Brno 31:18 (14:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Lipový, Chalupa, Dostalík 3, Gřes 7, Kahánek 5, Karban 6, Krčmář 2, Krpelík 1, Pola 1, Reček 3, Tížek, Žižkovský 2, Bača 1. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 14. kola: N. Veselí - Zubří 26:25, Frýdek-Místek - Maloměřice 29:17, Ostrava - V. Bystřice 25:19, Zlín - Hranice 26:39, Karviná - Prostějov 41:19

1. Karviná141310523:32427
2. Kopřivnice141301498:31526
3. Zubří141004506:31720
4. N.Veselí14905375:37418
5. Frýdek-Místek14815401:34517
6. Hranice14815408:38417
7. Ostrava14617386:40213
8. V. Bystřice14527360:37712
9. Zlín14329338:4418
10. Maloměřice142111284:4065
11. Brno142111258:4325
12. Prostějov140014305:5250

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

19. kolo: SK Přerov A - KST Dolní Němčí A 9:9 (39:33), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - KST Zlín B 2:10 (10:33), Jiskra Strážnice A - Omya Jeseník B 4:10 (20:36), Sokol Vracov A - TTC Poruba A 8:10 (38:40), KST Holešov A - MSV Studénka A 10:7, Sokol Zlín Kostelec A - SK Svinov A 10:6 (37:28)

20. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm A - KST Dolní Němčí A 10:5 (37:24), SK Přerov A - KST Zlín B 9:9 (33:33), Sokol Vracov A - Omya Jeseník B 9:9 (32:33), Jiskra Strážnice A - TTC Poruba A 8:8 (26:32), Sokol Zlín Kostelec A - MSV Studénka A 10:7 (34:28), KST Holešov A - SK Svinov A 10:7

1. Kostelec A191621183:8853
2. Zlín B191432178:10350
3. Holešov A191333175:13048
4. Jeseník B191054165:12644
5. Poruba A191045160:13243
6. Rožnov p. R. A19955159:13342
7. Studénka A19847161:14239
8. D. Němčí A194213105:17229
9. Strážnice A194213107:16829
10. Vracov A193313129:16428
11. Přerov A19151399:18126
12. Svinov A19221599:18125

Divize mužů

23. kolo: Kateřinky A - Nový Jičín A 10:3 (36:14), Horní Datyně A - Vratimov A 7:10 (36:37), Slezan Opava B - Odry A 10:3 (34:18), SIKO Orlová B - Slávia Orlová A 10:6 (37:21), TŽ Třinec B - SIKO Orlová C 10:8 (39:36), Bobrovníky A – Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (35:32), MSA Dolní Benešov A - Kopřivnice A 2:10 (15:31)

24. kolo: Slezan Opava B - Vratimov A 10:2 (34:6), Horní Datyně A - Odry A 10:5 (37:22), TŽ Třinec B - Slávia Orlová A 10:3 (32:15), SIKO Orlová C - SIKO Orlová B 5:10 (24:36), MSA Dolní Benešov A - Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (33:34), Bobrovníky A - Kopřivnice A 7:10 (29:33)

1. Opava B222011216:10483
2. Orlová B221912212:9880
3. Kopřivnice A221822212:10678
4. Frenštát p. R. A221255197:14463
5. Bobrovníky A231139182:16259
6. D. Benešov A231139172:16759
7. Orlová C228212159:19148
8. Sl. Orlová A228212150:18748
9. H. Datyně A227312146:18146
10. Vratimov A236413158:18945
11. Třinec B228014128:17545
12. Odry A236215152:19943
13. Kateřinky A225215127:18439
14. Nový Jičín A22202079:20328

Krajská soutěž, skupina C

19. kolo: Brušperk B - TŽ Třinec C 9:9 (36:33), Vratimov B - Pstruží A 0:10 (7:30), Paskov A - Ferrum Frýdlant B 9:9 (39:34), MSV Studénka B - Slezan Frýdek-Místek A 0:10 (0:30), Příbor A - Lískovec A 10:7 (35:28), Nový Jičín B - Horní Datyně B 9:9 (35:37)

20. kolo: Vratimov B - TŽ Třinec C 10:8 (41:36), Brušperk B - Pstruží A 4:10 (21:35), MSV Studénka B - Ferrum Frýdlant B 10:2 (31:13), Paskov A - Slezan Frýdek-Místek A 6:10 (20:34), Nový Jičín B - Lískovec A 10:4 (35:20), Příbor A - Horní Datyně B 10:2 (32:13)

1. Fr.-Místek A191900190:4076
2. Brušperk B191414171:10362
3. Pstruží A191243166:11759
4. Příbor A191027153:14251
5. Nový Jičín B19829137:14145
6. Paskov A19649140:16241
7. Frýdlant B196310129:15540
8. Studénka B19559123:16239
9. H. Datyně B196211120:14839
10. Vratimov B19611298:16438
11. Třinec C19469132:16237
12. Lískovec A192215109:17227

Okresní přebor I. třídy

18. kolo: TJ Slatina A - TJ Nový Jičín D 11:7 (43:27), TJ Příbor B - TJ Mořkov A 8:10 (33:38), TJ Odry B - TJ Mořkov B 17:1 (52:19), TJ Frenštát pod Radhoštěm B TJ Frenštát pod Radhoštěm C 12:6 (40:30), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tatra Kopřivnice B 5:13 (28:41)

1. Odry B181611247:7751
2. Frenštát p. R. B181521214:11050
3. Fulnek A171214197:10942
4. Příbor B181116199:12541
5. Frenštát p. R. C18828170:15436
6. Mořkov A18738178:14635
7. Kopřivnice B18819163:16135
8. Slatina A185310147:17731
9. Nový Jičín D186111133:19131
10. Mořkov B186111124:20031
11. Frenštát p. R. D185013131:19328
12. Mořkov C17001723:28317

Okresní přebor II. třídy

18. kolo: TJ Bílovec B - TJ Odry D 5:13 (19:41), TJ Fulnek B - TJ Bílovec A 2:16, MSV Studénka D - TJ Odry C 5:13, TJ Nový Jičín E - TJ Příbor C 8:10 (31:38)

1. Odry C151410229:4144
2. Bílovec A141103181:7136
3. Odry D151014157:11335
4. Studénka C14842137:11534
5. Příbor C15915151:11934
6. Bílovec B14518107:14525
7. Nový Jičín E15429108:16225
8. Studénka D154110102:16824
9. Frenštát p. R. E14211187:16519
10. Fulnek B15001555:21515

Okresní přebor mládeže

6. kolo: TJ Nový Jičín A - TJ Fulnek A 13:5 (41:22), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - MSV Studénka A 8:10 (31:36)

1. Fulnek A650171:3716
2. Studénka A631259:4913
3. Nový Jičín A621342:6611
4. Frenštát p. R. A610544:648

VOLEJBAL

2. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

7. kolo: TJ Sokol Nusle - VŠSK Slavia PF České Budějovice 3:2 (-24, 22, -17, 17, 12), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (21, 28, 22), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3 (-20, -13, -19)

1. Nusle853018:1513
2. Nový Jičín751116:711
3. Č. Budějovice743016:1011
4. Brno835010:1711
5. Uh. Hradiště734012:1310
6. Bedřichov72506:169

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

39. a 40. kolo: VK Pegas Znojmo - PVK Přerov 0:3 (-15, -20, -20) a 0:3 (-24, -16, -10), VK Madeta - TJ Sokol Šternberk 3:2 (-24, -26, 18, 16, 10) a 3:1 (-16, 17, 13, 17), SK Slavia Kometa Praha - TJ Slezan Opava 3:0 (18, 13, 14) a 3:1 (22, 22, -30, 18), TJ Tatran Střešovice - TJ Nový Jičín 2:3 (22, -17, 22, -18, -13) a 0:3 (-15, -14, -17)

1. Přerov24213064:2545
2. Nový Jičín24186057:3042
3. Šternberk24168057:2940
4. Madeta24168054:3540
5. Praha24159048:3939
6. Střešovice24420021:6728
7. Znojmo24321030:6627
8. Opava24321025:6527

1. liga juniorů, skupina C

35. a 36. kolo: SK UP Olomouc - TJ Krnov 3:0(20, 12, 14) a 3:0 (18, 17, 21), TJ Sokol Frýdek-Místek - KV Tatra Kopřivnice 3:0 (15, 20, 22) a 3:1 (23, 20, -24, 22), TJ Sokol Drásov - TJ Loko-Ingstav Brno 2:3 (20, 20, -21, -17, -12) a 0:3 (-17, -17, -22), TJ Sokol Šlapanice u Brna - TJ Holubice 2:3 (18, -18, -24, 21, -5) a 0:3 (-15, -21, -15)

1. Kopřivnice36279087:3663
2. Olomouc362610090:4562
3. Fr.-Místek362412083:4860
4. Brno362313082:5259
5. Opava342212070:5156
6. Šlapanice361521055:7851
7. Holubice361422055:7750
8. Nivnice341519063:7049
9. Krnov36729035:9243
10. Drásov36531030:10141

1. liga juniorek, skupina N

9. a 10. kolo: TJ Jäkl Karviná - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3 (-22, -19, -14) a 0:3 (-7, -22, -24), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Junior Brno 3:0 (15, 19, 19) a 3:0 (16, 19, 21), DaVING SPORT Opava - Volejbal Vyškov 3:0 (16, 15, 16) a 3:0 (16, 16, 14), TJ Frenštát pod Radhoštěm - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:2 (-20, 18, 20, -23, 13) a 3:0 (21, 19, 15)

1. Frýdlant n. O.24186058:2942
2. Opava22175060:1939
3. Uh. Hradiště22175057:2939
4. Frenštát p. R.22157048:3437
5. Brno221111044:4533
6. Vyškov24618024:6130
7. Šlapanice22517033:5427
8. Karviná22121012:6523

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. – 14. místo)

39. a 40. kolo: INet Home Rokycany - PVK Přerov 1:3 (-16, 16, -13, -13) a 1:3 (-21, -15, 20, -21), SK Hlincovka - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (14, 22, 20) a 3:2 (-22, -20, 23, 15, 13), SK Slavia Kometa Praha Kometa - KCTM Volejbal Vysočina 3:1 (-18, 14, 13, 22) a 3:0 (18, 20, 22), TJ Nový Jičín - SK Španielka Řepy 0:3 (-12, -6, -14) a 3:0 (22, 21, 22)

1. Španielka24186059:2042
2. Přerov24168052:3340
3. Fr.-Místek241410054:4138
4. Hlincovka241410050:3938
5. Rokycany241410051:4438
6. Praha24816033:5532
7. Nový Jičín24717026:5431
8. Vysočina24519025:6429

Autor: Jan Kešelák

4.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení