VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a volejbalu.

15.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Eduard Hromadník

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B1

1. kolo: BK Příbor – BK Pliska Studánka Pardubice 64:74 (18:19, 32:40, 52:58), OSK Olomouc - SK UP Olomouc 43:47 (16:8, 28:19, 35:29)

2. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice - BK Příbor 80:69 (28:16, 44:32, 59:53), SK UP Olomouc - OSK Olomouc 34:72 (6:17, 13:33, 27:55)

1. Pardubice222111874:112043
2. OSK Olomouc221841736:111740
3. UP Olomouc221661413:128238
4. Příbor221481518:131636

Liga kadetů U16
finálová skupina

BA Sparta - BC Nový Jičín 70:49 (11:13, 35:25, 52:37)

Sestava a body Nového Jičína: Krutílek 20, Choleva 12, Balcar 10, Gerla 5, Faltýnek 2, Sekera, Rýpar, Rýdel, Panák, Omaník a Číp 0

Ostatní výsledky 7. kola: BK Brandýs nad Labem - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 53:59 (10:22, 24:33, 41:54), BSK České Budějovice - Basketball Nymburk 63:96 (14:25, 27:56, 41:80), BK Tábor - Sokol Hradec Králové 2 68:53 (18:15, 36:32, 49:44)

BK Brandýs nad Labem - BC Nový Jičín 66:36 (21:15, 42:18, 49:31)

Body: Šlajchrt 23, Ornst 9, Jecha 8, Goliáš 6, Skřivan, Nepokoj a Kratochvíl 5, Le Anh 3, Tomášek 2 - Balcar 13, Krutílek 9, Rýdel, Choleva a Číp 3, Rýpar a Panák 2, Gerla 1, trojky: 7:3, fauly: 15:17, TH: 22/11:16/5

Ostatní výsledky 8. kola: BA Sparta - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 72:74 (21:29, 40:44, 47:58), BK Tábor - Basketball Nymburk 81:83 (25:32, 45:48, 63:61), BSK České Budějovice - Sokol Hradec Králové 2 61:69 (15:18, 35:33, 45:54)

1. Prostějov141221002:77226
2. Nymburk141131184:88525
3. Nový Jičín1486837:83722
4. Sparta1477990:88721
5. Hr. Králové 21477968:87621
6. Brandýs n. L.1459849:90419
7. Tábor14311828:97617
8. Č. Budějovice14311729:125017

Okresní přebor mužů, play-off

2. kolo: TJ Gymnázium Hladnov A - Krnov 92:66, TJ Frenštát pod Radhoštěm - BK Frýdek-Místek 63:76, Poski Ostrava A - Sokol Karviná 61:81, BC Orlová A - BC Opava C 66:98

Oblastní přebor žáků U14

12. kolo: TBS Sokol Přerov - INTEXT Krnov 31:87 a 61:63, TJ MEZ Mohelnice - BC Nový Jičín 50:72 a 54:70

1. Nový Jičín242222032:120246
2. Krnov261971869:122845
3. Opava241591542:132839
4. Karviná2412121497:146536
5. Mohelnice2412121311:133236
6. Havířov2212101661:144734
7. Přerov267191277:179733
8. Orlová244201303:243128
9. Hlučín225171134:139627

Oblastní přebor starších minižáků

14. kolo: BK Snakes Ostrava B - INTEXT Krnov 19:33 a 31 : 55, BK Snakes Ostrava A - INTEXT Krnov 30:40 a 40:26, INTEXT Krnov - BK Snakes Ostrava B 42:21 a 56:31

1. Příbor242401943:65348
2. NH Ostrava241771542:88741
3. Krnov241113832:108935
4. Nový Jičín221012962:107832
5. Opava201010699:98130
6. Snakes A22715732:122729
7. Snakes B24123650:144525

Oblastní přebor mladších minižáků

13. kolo: BK NH Ostrava B mix - BC Nový Jičín 7:119 a 3:125

1. Snakes121201434:19624
2. Nový Jičín12102981:38222
3. Karviná16610716:96822
4. NH Ostrava A1266680:50518
5. NH Ostrava B16016121:188116

Oblastní přebor nejmladších minižáků

10. dubna: BK NH Ostrava B - BK Příbor 7:110 a 12:135, BK NH Ostrava A - BK Snakes Ostrava A 27:60 a 20:54, BK Snakes Ostrava B - BK Frýdek-Místek mix 31:27 a 31:29

1. Snakes A201911633:40139
2. NH Ostrava A201641422:59936
3. Příbor201371541:75533
4. Snakes B18612581:99124
5. Fr.-Místek18414547:107322
6. NH Ostrava B20020154:205920

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

19. kolo: Holešov - Zubří junioři 33:30, Lesana Zubří A - Šumperk 31:33, Paskov A - Havířov 28:25, Olomouc - Uničov A 30:32, Vsetín - Trnávka 33:39, V. Bystřice - Polanka nad Odrou A 26:29

1. Šumperk191513620:51331
2. Zubří jun.191504635:53030
3. Olomouc191225527:51426
4. Polanka A191117580:53723
5. Holešov191027557:49922
6. L. Zubří A199010529:54218
7. Vsetín199010558:57618
8. Trnávka198110553:54717
9. Paskov A197012494:50614
10. V. Bystřice196013441:53412
11. Havířov194213492:56210
12. Uničov A193115464:5907

Severomoravská liga mužů

15. kolo: Veselá B - Krmelín 9:21, Veselá A – Lesana Zubří B 29:8, Polanka B - Nový Jičín 10:0 kontumačně, Klimkovice - Rožnov pod Radhoštěm 20:25, Krnov - Třinec 17:18, Suchdol nad Odrou - Paskov B 26:16

1. Veselá A151410414:22529
2. Krmelín161312397:27827
3. Suchdol n. O.151302403:25426
4. Polanka B161114410:32023
5. Klimkovice15816356:31517
6. Rožnov p. R.16817394:40017
7. Nový Jičín16628338:35914
8. Paskov B16538349:40413
9. L. Zubří B14518278:32311
10. Třinec154110321:3729
11. Hlučín143011254:3276
12. Krnov152013319:3884
13. Veselá B151014204:4722

Severomoravská liga žen

12. kolo: Lesana Zubří - Suchdol nad Odrou 27:21

1. L. Zubří7700218:15814
2. Paskov6402165:1328
3. Ostrava7205158:2084
4. Suchdol n. O.8107160:2032

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice – HC Baník OKD Karviná 25:31 (12:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček - Ďurčík 4, Žižkovský Pavel 1, Žižkovský Vojtěch 2, Martinásek 11, Schafer, Pavlík, Purdek, Kramoliš, Kahánek 1, Paseka 6, Škarpich, Maliňák. Trenéři Petr Paseka a Libor Hrabal

Ostatní výsledky 19. kola: Jičín - Dukla 40:36, Lokomotiva Plzeň - Zubří 28:28, Vsetín - Lovosice 36:31, Třeboň - N. Veselí 39:39, Ostrava - Bohunice 31:27

1. Jičín191810662:48337
2. Karviná191603662:47432
3. Zubří201316621:51627
4. Dukla191216661:54425
5. Plzeň191117575:52823
6. Kopřivnice19919563:53719
7. N. Veselí19919581:58819
8. Ostrava198011585:56716
9. Třeboň206113552:58213
10. Bohunice195113510:55411
11. Lovosice193016461:6476
12. Vsetín191018398:8112

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice – HC Baník OKD Karviná 25:24 (15:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Janíček, Chalupa – Mička 3, Krčmář, Kroča 3, Podhráský 1, Tížek, Žižkovský, Pola, Karban, Krpelík, Reček 2, Gřes 7, Kahánek 9. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 19. kola: Ostrava - Frýdek-Místek 36:23, Hranice - Maloměřice 30:19, Brno - Zubří 18:42, Zlín - N. Veselí 41:32, V. Bystřice - Prostějov 26:20

1. Karviná191711701:41135
2. Kopřivnice191702664:44634
3. Zubří191504703:41230
4. Fr.-Místek191216551:48125
5. N. Veselí191108528:54322
6. Hranice191018536:52721
7. Ostrava19919551:55019
8. Zlín197210508:59516
9. V. Bystřice196211475:53714
10. Maloměřice193115388:5717
11. Brno192116370:6225
12. Prostějov190019423:7030

Severomoravská liga starších žáků, třída II

KH Kopřivnice B - Cement Hranice 24:28 (12:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík – Bezděk 2, Kubín, Beran, Kocsis 4, Antes 8, Přadka, Dobečka 4, Klos, Divin 2, Ovšák, Tichavský 4

Ostatní výsledky 19. kola: Frýdek-Místek B - Karviná B 28:18, Ostrava B - Vsetín 38:30

1. Fr.-Místek B171214470:38425
2. Kopřivnice B151014405:33821
3. Vsetín16817453:42617
4. Hranice16808431:44916
5. Zubří B16808431:46016
6. Karviná B164111398:4539
7. Ostrava B164012389:4678

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice - DTJ Polanka 19:9 (8:3)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera – Novotný, Chromečka 3, Petrovič, Kabát 6, Filouš 6, Lakatoš 4, Kovář, Přadka 2

Ostatní výsledky 19. kola: Rožnov A - Zubří A 15:15, Frýdek-Místek A - Karviná A 17:14

1. Rožnov A161114270:21123
2. Polanka171106275:25522
3. Ostrava A151005216:19420
4. Kopřivnice A15708190:19414
5. Karviná A15609195:21912
6. Fr.-Místek A165011223:26410
7. Zubří A164111239:2719

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

Karviná B - KH Kopřivnice B 17:7 (7:6)

Sestava a branky Kopřivnice: Bittner - Andrási, Blahut, Jonák, Konvička, Kostelník 1, Kovačík 1, Kramoliš, Michenka 5. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 13. kola: Orlová - Krmelín 17:12, Klimkovice - Rožnov B 16:16, Hranice - Frýdek-Místek B 20:7

1. Vsetín121200277:11724
2. Ostrava B121002238:16320
3. Klimkovice13913296:24719
4. Hranice13823254:14318
5. Kopřivnice B13715157:16415
6. Karviná B13706205:18214
7. Orlová13625209:19614
8. Zubří B12615214:19713
9. F.-Místek B132110111:2055
10. Rožnov B12219110:2165
11. Krmelín121110107:2323
12. Paskov120012153:2690

VOLEJBAL

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina A

15. a 16. kolo: TJ Kovohutě Břidličná – TJ Odry 0:3 (-20, -16, -22) a 1:3 (20, -18, -9, -23), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Sokol Opava-Kateřinky 3:1 (21, 18, -20, 23) a 3:1 (24, 15, -15, 14)

1. Polanka n. O.16151046:1531
2. Odry1697037:2925
3. Kateřinky1697035:2825
4. Krnov1477025:2621
5. Břidličná14410018:3318
6. Ostrava16214015:4518

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina B

15. a 16. kolo: Slavia Havířov junioři - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -18, -18) a 0:3 (-17, -24, -15), SKV Slavia Orlová - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (18, 16, 19) a 3:1 (-21, 14, 18, 20), TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Kozlovice 2:3 (22, -26, 22, -23, -12) a 3:1 (17, -16, 25, 19)

1. Kozlovice16133044:1829
2. Frenštát p. R.16133041:1929
3. Orlová1495033:2323
4. Fr.-Místek16511024:3721
5. Pstruží16412025:4120
6. Havířov14212010:3916

Krajský přebor 2. třídy žen, skupina B

15. a 16. kolo: VK Raškovice - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (23, -14, -23, -16) a 0:3 (-16, -16, -23), TJ Sokol Kozlovice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:1 (18, -23, 14, 21) a 3:0 (20, 18, 19), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Frýdek-Místek C 3:0 (16, 24, 23) a 3:0 (16, 19, 10)

1. Nový Jičín B16151047:631
2. Fr.-Místek C16106032:2426
3. Štramberk1688028:2924
4. Kozlovice1695228:2623
5. Raškovice16610024:3322
6. Kunčice p. O.1601607:4816

Autor: Jan Kešelák

15.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

AN 124 Ruslan nad Havířovem.
24

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Hřiště frenštátských hasičů za Domovem Hortenzie v sobotu patřilo záchranářům všeho druhu. Konal se tam další ročník oblíbené akce Den se záchranáři.

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení