VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, hýzené, národní házené a stolního tenisu.

21.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Klein

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - Slavoj Bruntál 65:62 (19:14, 37:26, 51:43)

Body: Machetanzová 15, Ryndová 11, Monsportová a Zlevorová 10, M. Pekarčíková a Večeřová 7, Šťastná 5 - Jedličková 20, Barnetová 15, Pečová a Urbanová 8, Ďuricová 7, Mausová a Pečová 2, trojky: 2:2, fauly: 19:20, TH: 18/11:28/14, rozhodčí: Menšík, Dvorský

Ostatní výsledky 2. kola: TJ Slavia Proton Kroměříž – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 85:43, Start Havířov - Pliska Pardubice B 70:60, BK Frýdek-Místek - BC Kolín 47:73, BK Žďár nad Sázavou - OP Prostějov 57:23, BK Pelhřimov - SK UP Olomouc 53:72

BK Příbor – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 63:44 (19:10, 36:16, 47:32)

Sestava a body Příbora: Machetanzová 14, Šťastná 13, Zlevorová 12, Večeřová 10, Ryndová 8, Monsportová 3, M. Pekarčíková 2, K. Pekarčíková 1, Broskevičová, Drabíková a Matýsková 0

Ostatní výsledky 3. kola: TJ Slavia Proton Kroměříž - Slavoj Bruntál 67:51, Start Havířov - BC Kolín 45:54, BK Frýdek-Místek - Pliska Pardubice B 58:57, BK Žďár nad Sázavou - SK UP Olomouc 49:64, BK Pelhřimov - OP Prostějov 72:47

1. Kroměříž 2 2 0 152:94 4
2. Kolín 2 2 0 127:92 4
3. UP Olomouc 2 2 0 136:102 4
4. Příbor 2 2 0 128:106 4
5. Žďár n. S. 2 1 1 106:87 3
6. Pelhřimov 2 1 1 125:119 3
7. Havířov 2 1 1 115:114 3
8. Frýdek-Místek 2 1 1 105:130 3
9. Pardubice B 2 0 2 117:128 2
10. Bruntál 2 0 2 113:132 2
11. SBŠ Ostrava B 2 0 2 87:148 2
12. Prostějov 2 0 2 70:129 2

Liga juniorů U18, skupina B

2. kolo: Start Havířov - BC Nový Jičín 73:78 (10:13, 35:33, 49:55), BK Žďár nad Sázavou – Basketbalové centrum mládeže Nymburk 51:80, BC Kolín - Sokol Hradec Králové 74:55, Proton Zlín - NH Ostrava 42:44, Jiskra Kyjov - BK Krnov 78:34, Sokol Karviná - Valašské Meziříčí 63:33

3. kolo: Sokol Karviná - BC Nový Jičín 87:83 (23:22, 41:39, 62:55), BK Žďár nad Sázavou - Sokol Hradec Králové 87:74, BC Kolín - Basketbalové centrum mládeže Nymburk 63:92, Proton Zlín - BK Krnov 76:48, Jiskra Kyjov - NH Ostrava 66:48, Start Havířov - Valašské Meziříčí 93:71

1. Kolín 4 3 1 302:285 7
2. Nymburk 3 3 0 269:179 6
3. Kyjov 3 2 1 203:155 5
4. Zlín 3 2 1 191:151 5
5. Nový Jičín 3 2 1 225:212 5
6. NH Ostrava 3 2 1 168:175 5
7. Žďár nad Sázavou 4 1 3 276:319 5
8. Karviná 2 2 0 150:116 4
9. Havířov 2 1 1 166:149 3
10. Hradec Králové 2 3 0 3 194:258 3
11. Valašské Meziříčí 3 0 3 156:220 3
12. Krnov 3 0 3 149:230 3

Liga žáků U14, skupina B

2. kolo: BC Vysočina - TOROLA Basket Team Příbor 54:66 (20:11, 32:31, 39:54), Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BC Nový Jičín 83:69 (25:14, 49:28, 65:46), USK Praha - Jihomoravské basketbalové centrum Brno 76:78, BC Kolín - BK Prostějov 52:96, BK Pardubice - NH Ostrava 108:39, Sokol Hradec Králové - Slavia MBA Kroměříž 43:84

3. kolo: BK Pardubice - TOROLA Basket Team Příbor 73:57 (19:9, 35:27, 54:41), Sokol Hradec Králové - BC Nový Jičín 86:55 (15:12, 32:26, 54:41), USK Praha - BK Prostějov 88:33, BC Kolín - Jihomoravské basketbalové centrum Brno 43:91, BC Vysočina - NH Ostrava 34:92, Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Slavia MBA Kroměříž 64:43

1. Pardubice 2 2 0 181:96 4
2. Brno 2 2 0 169:119 4
3. Josefov 2 2 0 147:112 4
4. USK Praha 2 1 1 164:111 3
5. Kroměříž 2 1 1 127:107 3
6. Příbor 2 1 1 123:127 3
7. Hradec Králové 2 2 1 1 129:139 3
8. NH Ostrava 2 1 1 131:142 3
9. Prostějov 2 1 1 129:140 3
10. Nový Jičín 2 0 2 124:169 2
11. Vysočina 2 0 2 88:158 2
12. Kolín 2 0 2 95:187 2

Oblastní přebor mužů

3. kolo: Frýdek-Místek - Nový Jičín B 76:70, TBS Sokol Přerov - Frenštát pod Radhoštěm 59:50

1. Snakes A 3 3 0 251:210 6
2. Přerov 3 3 0 203:184 6
3. Hladnov 3 2 1 192:199 5
4. P. Ostrava A 3 1 2 196:194 4
5. Orlová 3 1 2 217:218 4
6. Frenštát 3 1 2 207:227 4
7. Fr.-Místek 2 1 1 149:150 3
8. Nový Jičín B 3 0 3 208:222 3
9. Krnov 2 1 1 110:130 3
10. Opava C 1 1 0 74:45 2
11. Havířov 2 0 2 110:138 2

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

2. kolo: Rožnov - Příbor 71:60, Jameson Boys Valašské Meziříčí - Vsetín 61:73

1. Vsetín 2 2 0 148:118 4
2. Val. Meziříčí 2 1 1 141:119 3
3. Rožnov 2 1 1 117:140 3
4. Příbor 2 0 2 117:146 2

Oblastní přebor mladších minižáků

1. kolo: Opava - Snakes B 26:74 a 10:67, Nový Jičín - NH Ostrava 23:84 a 27:64

1. Snakes B 2 2 0 141:36 4
2. NH Ostrava 2 2 0 148:50 4
3. Nový Jičín 2 0 2 50:148 2
4. Opava 2 0 2 36:141 2

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

4. kolo: Přerov B - Polanka 33:30, Olomouc - Havířov 31:33, Trnávka - Napajedla 26:31, V. Bystřice - Vsetín 28:22, Holešov - Paskov 35:32, Zubří jun. – Lesana Zubří 36:23

1. V. Bystřice 4 4 0 0 116:88 8
2. Napajedla 4 3 0 1 134:110 6
3. Havířov 4 3 0 1 120:114 6
4. Přerov B 4 3 0 1 103:109 6
5. Vsetín 4 2 0 2 116:101 4
6. Polanka 4 2 0 2 114:102 4
7. Olomouc 4 2 0 2 124:114 4
8. Zubří jun. 4 2 0 2 128:119 4
9. Trnávka 4 1 0 3 101:113 2
10. Holešov 4 1 0 3 115:128 2
11. L. Zubří 4 1 0 3 89:119 2
12. Paskov 4 0 0 4 97:140 0

Severomoravská liga mužů

7. kolo: Veselá B - Rožnov pod Radhoštěm 23:28, Suchdol nad Odrou - Klimkovice 28:17, Veselá A - Krnov 39:23, Nový Jičín - TJ Valašské Meziříčí 32:20

1. Veselá A 7 4 3 0 185:128 11
2. Krmelín 7 5 0 2 165:102 10
3. Rožnov p. R. 6 5 0 1 178:125 10
4. Nový Jičín 7 5 0 2 158:144 10
5. Suchdol n. O. 5 4 1 0 127:95 9
6. Hlučín 6 3 2 1 118:107 8
7. Třinec 6 2 1 3 116:133 5
8. Val. Meziříčí 6 2 1 3 131:157 5
9. Polanka B 6 0 3 3 131:162 3
10. Klimkovice 6 1 0 5 112:140 2
11. Krnov 7 1 0 6 145:187 2
12. Veselá B 7 0 1 6 112:198 1

Severomoravská liga žen

5. kolo: Suchdol nad Odrou - HC Ostrava 22:25

1. Paskov 3 3 0 0 83:58 6
2. Ostrava 4 2 0 2 86:89 4
3. Suchdol n. O. 3 0 0 3 51:73 0

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 25:29 (15:14)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček – Žižkovský V. 1, Podhráský 3, Krčmář, Karban 2, Kahánek 5, Gřes 2, Reček 1, Dostalík, Žižkovský P., Kroča 3, Pavlík 4/2, Schafer 4

Ostatní výsledky 4. kola: Dukla - Jičín 32:36, Bohunice - N. Veselí 31:30, Náchod - Talent Plzeň 31:35, Zubří - Frýdek-Místek 31:23, Karviná - Třeboň 43:30

1. Karviná 4 4 0 0 158:113 8
2. Talent Plzeň 4 4 0 0 123:91 8
3. Jičín 4 4 0 0 135:104 8
4. Fr.-Místek 4 3 0 1 107:96 6
5. Dukla 4 2 0 2 128:120 4
6. Zubří 4 2 0 2 113:122 4
7. Ostrava 4 2 0 2 102:122 4
8. N. Veselí 4 1 0 3 121:114 2
9. Třeboň 4 1 0 3 105:123 2
10. Bohunice 4 1 0 3 102:138 2
11. Kopřivnice 4 0 0 4 88:113 0
12. Náchod 4 0 0 4 99:125 0

1. liga mladšího dorostu

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 33:25 (17:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový – Reček 2, Kocsis 3, Bittala 1, Fulnek 2, Karban 1, Hanus 5, Zima 1, Fila 2, Žižkovský 8, Veřmiřovský 1, Krpelík 4, Bukovský 3. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 4. kola: Brno - N. Veselí 26:26, Zlín - Hranice 27:25, Zubří - Frýdek-Místek 37:25, Karviná - Prostějov 52:13

1. Kopřivnice 4 4 0 0 142:98 8
2. Karviná 3 3 0 0 122:50 6
3. Zubří 4 3 0 1 149:81 6
4. N. Veselí 4 2 1 1 115:93 5
5. Ostrava 4 2 0 2 116:119 4
6. Zlín 4 2 0 2 90:123 4
7. Hranice 4 1 0 3 104:112 2
8. Fr.-Místek 4 1 0 3 107:121 2
9. Maloměřice 3 1 0 2 69:113 2
10. Brno 3 0 1 2 73:104 1
11. Prostějov 3 0 0 3 54:127 0

Severomoravská liga starších žáků

HCB Karviná - KH Kopřivnice 44:14 (21:5)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík - Bezděk 2, Kubín 2, Dobečka, Pavlík 3, Divín 5, Klos, Sobek, Matula 2. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 7. kola: Ostrava A - Zubří A 25:21, Vsetín - Rožnov pod Radhoštěm 13:17, Frýdek-Místek A - Polanka 30:19

1. Karviná A 8 7 0 1 267:136 14
2. Zubří A 8 6 0 2 233:165 12
3. Ostrava A 7 6 0 1 188:144 12
4. Fr.-Místek A 8 5 0 3 219:176 10
5. Polanka 9 3 0 6 175:228 6
6. Rožnov p. R. 7 2 0 5 111:155 4
7. Kopřivnice A 8 2 0 6 135:201 4
8. Vsetín 9 1 0 8 142:265 2

Oblastní liga starších žáků

7. kolo: SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 24:16 (10:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera – Filouš, Kabát 7/4, Přadka 3, Lakatoš 6/1, Novotný, Petrovič, Kovář. Trenér Jiří Petrovič

1. Fr.-Místek B 6 6 0 0 207:83 12
2. Kopřivnice B 5 3 0 2 141:70 6
3. Karviná B 4 3 0 1 111:60 6
4. Zubří B 4 3 0 1 119:70 6
5. Ostrava B 5 2 1 2 89:111 5
6. Klimkovice 6 1 1 4 109:202 3
7. Krmelín 5 1 0 4 70:121 2
8. Paskov 5 0 0 5 46:175 0

Severomoravská liga starších žáků

HCB Karviná - KH Kopřivnice 18:14 (7:5)

Sestava a branky Kopřivnice: Konvička – Blahut 1, Jonák 3, Chromečka 6, Orlík, Pavelčák 1, Očkovič 1, Kubín 1, Alaxa 1. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 7. kola: Ostrava A - Zubří A 21:17, Vsetín - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:14, Frýdek-Místek A - Polanka 17:17

1. Ostrava A 7 7 0 0 146:79 14
2. Karviná A 8 6 1 1 129:86 13
3. Kopřivnice A 8 5 0 3 98:100 10
4. Zubří A 8 4 0 4 125:115 8
5. Polanka 9 3 2 4 104:126 8
6. Fr.-Místek A 8 2 1 5 119:121 5
7. Rožnov p. R. 7 2 0 5 75:104 4
8. Vsetín 9 1 0 8 75:140 2

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

10. kolo: TJ Božkov - Sokol Bakov nad Jizerou 9:6 (4:1), Sokol Tymákov - HK Hlinsko 20:25 (11:12), Sokol Dobruška - TJ Šroubárna Žatec 29:19 (11:9), Sokol Krčín - SK Chomutov 18:12 (12:6), SK Studénka - Sokol Blovice 10:9 (4:3), TJ Sokol Rokytnice - TJ Přeštice 13:16 (5:11)

11. kolo: TJ Božkov - HK Hlinsko 11:13 (3:8), Sokol Tymákov - Sokol Bakov nad Jizerou 29:15 (15:5), Sokol Dobruška - SK Chomutov 28:21 (15:7), Sokol Krčín - TJ Šroubárna Žatec 24:15 (14:6), TJ Sokol Rokytnice - Sokol Blovice 20:15 (13:7), SK Studénka - TJ Přeštice 13:14 (9:9)

1. Dobruška 11 10 0 1 251:170 20
2. Krčín 11 9 0 2 176:130 18
3. Tymákov 11 7 1 3 226:186 15
4. Přeštice 11 7 0 4 171:147 14
5. Hlinsko 11 7 0 4 166:156 14
6. Chomutov 11 6 1 4 201:192 13
7. Žatec 11 5 0 6 162:198 10
8. Rokytnice 11 4 1 6 189:196 9
9. Blovice 11 3 0 8 130:161 6
10. Studénka 11 2 1 8 140:173 5
11. Božkov 11 1 2 8 119:154 4
12. Bakov n. Jiz. 11 2 0 9 109:177 4

2. liga mužů, skupina B

10. kolo: Sokol Dobruška B - Draken Brno 21:17 (12:10), TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Pustějov 20:14 (8:8), SSK Vítkovice - KNH MS Brno 17:14 (6:7), Sokol Albrechtičky - SK Autonot Jihlava 13:13 (5:6), SK Studénka - TJ Sokol Vracov 25:15 (14:5), TJ Sokol Rokytnice - SK Veselí nad Moravou 21:17 (9:6)

11. kolo: Sokol Dobruška B - TJ Pustějov 15:20 (8:9), TJ Sokol Podhorní Újezd - Draken Brno 17:16 (7:7), SSK Vítkovice - SK Autonot Jihlava 22:15 (10:6), Sokol Albrechtičky - KNH MS Brno 21:16 (10:6), SK Studénka - SK Veselí nad Moravou 19:16 (10:8), TJ Sokol Rokytnice - TJ Sokol Vracov 27:24 (14:10)

1. Studénka 11 10 0 1 237:177 20
2. Rokytnice 11 9 1 1 223:195 19
3. Draken Brno 11 7 0 4 222:193 14
4. Vítkovice 11 7 0 4 201:181 14
5. Veselí n. M. 11 6 0 5 202:197 12
6. Jihlava 11 4 2 5 188:179 10
7. Podh. Újezd 11 4 2 5 211:211 10
8. MS Brno 11 4 1 6 198:211 9
9. Pustějov 11 4 0 7 189:206 8
10. Albrechtičky 11 3 1 7 153:174 7
11. Dobruška B 11 3 1 7 199:230 7
12. Vracov 11 1 0 10 185:254 2

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina F

2. kolo: Slezan Opava A - Sokol Zlín Kostelec A 6:10 (27:32), Omya Jeseník B - KST Holešov A BM plus 6:10 (31:34), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Jiskra Strážnice A 10:3 (31:17), TŽ Třinec A - SK Slavičín A 10:3 (33:14), Robot Mokré Lazce B - Mittal Ostrava C 5:10 (26:37), TTC Poruba A - MSV Studénka A řeší STK

3. kolo: Slezan Opava A - KST Holešov A BM plus 10:4 (36:21), Omya Jeseník B - Sokol Zlín Kostelec A 2:10 (14:31), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - SK Slavičín A 10:3 (35:17), TŽ Třinec A - Jiskra Strážnice A 10:0 (30:9), Robot Mokré Lazce B - MSV Studénka A 10:7 (39:24), TTC Poruba A - Mittal Ostrava C 10:7 (36:33)

1. Třinec A 3 3 0 0 30:10 9
2. Kostelec A 3 2 1 0 29:17 8
3. Rožnov p. R. A 3 2 0 1 27:16 7
4. Mittal Ostrava C 3 2 0 1 27:19 7
5. Opava A 3 2 0 1 26:20 7
6. Mokré Lazce B 3 2 0 1 25:23 7
7. Holešov 3 1 1 1 23:25 6
8. Strážnice A 3 1 0 2 13:24 5
9. Poruba A 2 1 0 1 16:17 4
10. Jeseník B 3 0 0 3 14:30 3
11. Slavičín A 3 0 0 3 10:30 3
12. Studénka A 2 0 0 2 11:20 2

Divize mužů

3. kolo: Slávia Orlová A - Siko Orlová B 7:10 (34:40), Odry A - 1. PM Ostrava A 10:8 (38:33), Mittal Ostrava D - Slezan Frýdek-Místek A 10:8 (40:32), Kopřivnice A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A 6:10 (25:36), KLUBsten Karviná A - Horní Datyně A 6:10 (27:38), Siko Orlová C - SK Svinov A 10:6 (38:28), TTC Poruba B - Frenštát pod Radhoštěm A 3:10 (19:35)

4. kolo: Odry A - Slezan Frýdek-Místek A 7:10 (27:33), Mittal Ostrava D - 1. PM Ostrava A 10:4 (33:25), Kopřivnice A - Horní Datyně A 1:10 (15:32), KLUBsten Karviná A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A 8:10 (35:37), Siko Orlová C - Frenštát pod Radhoštěm A 10:3 (33:18), TTC Poruba B - SK Svinov A 0:10 (7:30)

1. Frýdlant n. O. A 4 4 0 0 40:27 16
2. Mittal Ostrava D 4 3 0 1 38:30 13
3. H. Datyně A 4 3 0 1 38:18 13
4. Siko Orlová C 3 3 0 0 30:9 12
5. Siko Orlová B 3 3 0 0 30:16 12
6. Svinov A 4 2 0 2 29:23 10
7. Karviná A 4 2 0 2 34:28 10
8. Fr.-Místek A 4 2 0 2 31:33 10
9. Frenštát p. R. A 4 2 0 2 28:30 10
10. Odry A 4 1 0 3 23:38 7
11. Sl. Orlová A 3 1 0 2 23:25 6
12. PM Ostrava A 4 0 0 4 23:40 4
13. Kopřivnice A 4 0 0 4 17:40 4
14. Poruba B 3 0 0 3 3:30 3

Krajská soutěž mužů, skupina C

2. kolo: Sokol Brušperk B - Frenštát pod Radhoštěm B 10:3 (34:19), Ferrum Frýdlant nad Ostravicí C - Sokol Kateřinky A 9:9 (36:35), Klimkovice A - Horní Datyně B 10:7 (40:30), Odry B - Paskov A 8:10 (34:39), Nový Jičín A - Příbor A 10:4 (32:21), Pstruží A - Krmelín A 10:5 (37:20)

3. kolo: Sokol Brušperk B - Sokol Kateřinky A 3:10 (17:34), Ferrum Frýdlant nad Ostravicí C - Frenštát pod Radhoštěm B 10:2 (31:14), Klimkovice A - Paskov A 10:7 (35:28), Odry B - Horní Datyně B 10:6 (35:29), Nový Jičín A - Krmelín A 10:1 (30:8), Pstruží A - Příbor A 10:2 (32:14)

1. Nový Jičín A 3 3 0 0 30:13 12
2. Klimkovice A 3 3 0 0 30:21 12
3. Kateřinky A 3 2 1 0 29:14 10
4. Pstruží A 3 2 0 1 28:17 9
5. Brušperk B 3 2 0 1 23:21 9
6. Frýdlant n. O. C 3 1 1 1 27:21 7
7. Odry B 3 1 0 2 25:26 6
8. H. Datyně B 3 1 0 2 23:24 6
9. Paskov A 3 1 0 2 21:28 6
10. Příbor A 3 1 0 2 16:25 6
11. Krmelín A 3 0 0 3 11:30 3
12. Frenštát p. R. B 3 0 0 3 7:30 3

Okresní přebor I. třídy

5. kolo: Příbor B - ASK Tatra Kopřivnice B 9:9 (36:38), Mořkov B - Frenštát pod Radhoštěm C 7:11 (35:39), Nový Jičín B - MSV Studénka B 7:11 (29:40), Slatina A - Nový Jičín C 9:9 (29:35), Fulnek A - Mořkov A 10:8 (38:32), Frenštát pod Radhoštěm D - Odry C 2:16 (19:49)

1. Studénka B 5 5 0 0 61:29 15
2. Kopřivnice B 5 3 1 1 57:33 12
3. Nový Jičín B 5 3 1 1 55:35 12
4. Odry C 5 3 1 1 54:36 12
5. Mořkov A 5 3 1 1 53:37 12
6. Fulnek A 5 2 2 1 50:40 11
7. Nový Jičín C 5 2 1 2 40:50 10
8. Slatina A 5 1 2 2 40:50 9
9. Frenštát p. R. C 5 2 0 3 39:51 9
10. Příbor B 5 1 1 3 41:49 8
11. Mořkov B 5 0 0 5 30:60 5
12. Frenštát p. R. D 5 0 0 5 20:70 5

Okresní přebor II. třídy

5. kolo: Frenštát pod Radhoštěm E - Spartak Bílovec B 0:18 (8:54), ASK Tatra Kopřivnice C - Nový Jičín D 4:14 (17:45), MSV Studénka D - Mořkov C 2:16, Spartak Bílovec A - Příbor C 15:3

1. Nový Jičín D 5 5 0 0 78:12 15
2. Mořkov C 5 5 0 0 72:18 15
3. Bílovec A 4 4 0 0 62:10 12
4. Příbor C 5 3 1 1 58:32 12
5. Odry D 4 2 0 2 43:29 8
6. Bílovec B 4 2 0 2 32:40 8
7. Kopřivnice C 5 1 1 3 33:55 8
8. Fulnek B 3 1 0 2 29:25 5
9. Frenštát p. R. E 5 0 0 5 1:89 5
10. Studénka C 4 0 0 4 13:59 4
11. Studénka D 4 0 0 4 9:61 4

21.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

CYKLISTA novojičínské stáje Team Forman Cinelli Jakub Bittner při vítězném dojezdu v nedávné Grand Prix Forman. 

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře.

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Spadla klec. Policisté dopadli sériového zloděje jízdních kol

Novojičínsko - Pět bicyklů v rozmezí ani ne tří měsíců. Taková je bilance čtyřiadvacetiletého zloděje kol ze Zubří na Vsetínsku, který se opakovaně dopouštěl krádeží v Kopřivnici a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeho řádění však před pár dny zatnuli tipec kopřivničtí policisté.

Okolí rybníků provoní o víkendu rybí speciality

Jubilejní čtyřicáté Bítovské rybí hody přinesou o nadcházející sobotě 19. srpna voňavé rybí speciality, hudbu i zábavu pro děti.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení