VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a stolního tenisu.

4.11.2010
SDÍLEJ:

Muži TBS Sokol Přerov. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Klein

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

3. kolo: BK Příbor - BC Orlová 41:64 (7:16, 21:30, 29:42), BK Brandýs nad Labem - BK DE Prosek 87:80, Proton Zlín - Lokomotiva Krnov 53:81, TESLA UNI Brno - BSK Jičín 89:62, Pliska Pardubice B - Basket SMB 51:60

4. kolo: BK Příbor - Lokomotiva Krnov 63:82 (22:17, 31:31, 50:54), Proton Zlín - BC Orlová 63:73, TESLA UNI Brno - Basket SMB 59:65, Pliska Pardubice B - BSK Jičín 80:90

1. Lokomotiva Krnov 4 4 0 319:235 8
2. Basket SMB 4 4 0 289:221 8
3. BC Orlová 4 3 1 257:229 7
4. BSK TJ Jičín 4 3 1 305:295 7
5. BK Brandýs nad Labem 3 2 1 210:198 5
6. UNI Brno 3 1 2 208:198 4
7. Studánka Pardubice B 3 1 2 202:210 4
8. Proton Zlín 4 0 4 251:313 4
9. BK Příbor 4 0 4 206:304 4
10. BK DE Prosek 3 0 3 201:245 3

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - BK Frýdek-Místek 73:35 (22:6 36:16 54:23)

Sestava a body Příbora: Sorková 20, Zlevorová 19, Večeřová a Veselá 10, Broskevičová a Ryndová 4, Machetanzová, Pekarčíková a Šťastná 2, Monsportová, Pařilová a Pekarčíková 0

Ostatní výsledky 4. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - OP Prostějov 57:49, SK UP Olomouc - Slavoj Bruntál 76:40, Pliska Pardubice B - BK Žďár nad Sázavou 37:62, BC Kolín - BK Pelhřimov 53:43, TJ Slavia Proton Kroměříž - Start Havířov 72:55

BK Příbor - Start Havířov 73:59 (18:12, 34:23, 54:40)

Body: Večeřová 19, Zlevorová 18, Ryndová a Sorková 9, Machetanzová a Veselá 7, Monsportová a Šťastná 2 – Riegerová L. 20, Riegerová M. 15, Rojíčková Vendula 6, Lomičová Pavla 5, Lančová a Marková 4, Koroľová 3, Kameníková 2, trojky: 1:0, TH: 30/14:21/9, fauly: 16:20, rozhodčí: Opletal, Dombrovský

Ostatní výsledky 5. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - SK UP Olomouc 48:81, Slavoj Bruntál - OP Prostějov 61:13, Pliska Pardubice B - BK Pelhřimov 44:62, BC Kolín - BK Žďár nad Sázavou 55:41, TJ Slavia Proton Kroměříž - BK Frýdek-Místek 72:64

1. SK UP Olomouc 4 4 0 293:190 8
2. Proton Kroměříž 4 4 0 296:213 8
3. BK Příbor 4 4 0 274:200 8
4. BC Kolín 4 4 0 235:176 8
5. BK Žďár nad Sázavou 4 2 2 209:179 6
6. BK Pelhřimov 4 2 2 230:216 6
7. Slavoj Bruntál 4 1 3 214:221 5
8. TJ Start Havířov 4 1 3 229:259 5
9. BK Frýdek-Místek 4 1 3 204:275 5
10. SBŠ Ostrava B 4 1 3 192:278 5
11. Studánka Pardubice B 4 0 4 198:252 4
12. TJ OP Prostějov 4 0 4 132:247 4

Liga juniorů U18, skupina B

4. kolo: Sokol Hradec Králové - BC Nový Jičín 81:74 (14:20, 18:12, 20:10), Basketbalové centrum mládeže Nymburk - Valašské Meziříčí 125:43, NH Ostrava - Sokol Karviná 101:97, BK Krnov - Start Havířov 57:83, BK Žďár nad Sázavou - Proton Zlín 51:45, BC Kolín - Jiskra Kyjov 76:68

5. kolo: Basketbalové centrum mládeže Nymburk - BC Nový Jičín 84:68 (24:14, 45:30, 64:42), Sokol Hradec Králové - Valašské Meziříčí 61:53, NH Ostrava - Start Havířov 63:56, BK Krnov - Sokol Karviná 57:66, BK Žďár nad Sázavou - Jiskra Kyjov 60:64, BC Kolín - Proton Zlín 76:64

1. BC Kolín 6 5 1 454:417 11
2. BCM Nymburk 5 5 0 478:290 10
3. BK NH Ostrava 5 4 1 332:328 9
4. TJ Jiskra Kyjov 5 3 2 335:291 8
5. TJ Start Havířov 5 3 2 385:338 8
6. TJ Sokol Karviná 5 3 2 382:354 8
7. BK Žďár n. S. 6 2 4 387:428 8
8. Proton Zlín 5 2 3 300:278 7
9. BC Nový Jičín 5 2 3 367:377 7
10. Hradec Králové 2 5 2 3 336:385 7
11. BK Krnov 5 0 5 263:379 5
12. SBK Valašské Meziříčí 5 0 5 252:406 5

Sdružený okresní přebor, skupina C

3. kolo: Vsetín - Rožnov pod Radhoštěm 73:45, Příbor – Jameson boys Valašské Meziříčí 43:65

1. Vsetín 2 2 0 148:118 4
2. Val. Meziříčí 2 1 1 141:119 3
3. Rožnov 2 1 1 117:140 3
4. Příbor 2 0 2 117:146 2

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: Zlín - INTEXT Krnov 78:45 a 65:49

1. Zlín 6 6 0 501:218 12
2. Krnov 6 4 2 318:251 10
3. BCM Olomouc 4 4 0 292:141 8
4. Příbor 4 2 2 245:249 6
5. Opava 4 1 3 214:250 5
6. Šumperk 4 1 3 174:368 5
7. NH Ostrava B 4 0 4 145:245 4
8. Sokol Karviná 4 0 4 123:290 4

Oblastní přebor mladších minižáků

2. kolo: Frýdek-Místek - Nový Jičín 31:24 a 22:25

1. Snakes A 2 2 0 159:50 4
2. NH Ostrava 2 2 0 148:50 4
3. Nový Jičín 2 0 2 50:148 2
4. Příbor 2 0 2 50:159 2

Oblastní přebor starších minižákyň

3. kolo: Příbor – Sportovní basketbalová škola Ostrava A 24:156 a 23:121

5. kolo: Frýdek-Místek - Sportovní basketbalová škola Ostrava A 56:30 a 40:38, Havířov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 128:7 a 90:14

1. SBŠ Ostrava A 8 8 0 842:167 16
2. Javorník 8 3 5 395:364 11
3. Frýdek-Místek 4 4 0 191:133 8
4. Havířov 6 1 5 211:352 7
5. Příbor 4 2 2 120:328 6
6. SBŠ Ostrava B 6 0 6 77:492 6

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů

9. kolo: Veselá B - Třinec 27:21, Veselá A - TJ Valašské Meziříčí 27:12, Suchdol nad Odrou - Krnov 27:24, Nový Jičín - Krmelín 28:29

1. Nový Jičín 10 8 0 2 268:226 16
2. Rožnov p. R. 8 7 0 1 249:175 14
3. Veselá A 10 5 3 2 263:195 13
4. Suchdol n. O. 8 6 1 1 198:157 13
5. Krmelín 10 6 0 4 232:177 12
6. Hlučín 8 4 2 2 182:184 10
7. Polanka B 8 2 3 3 190:205 7
8. Třinec 9 3 1 5 171:195 7
9. Valašské Meziříčí 9 3 1 5 194:231 7
10. Veselá B 9 1 1 7 155:248 3
11. Klimkovice 8 1 0 7 148:192 2
12. Krnov 9 1 0 8 193:258 2

Severomoravská liga dorostu

Turnaj DTJ Polanka: Polanka - Uničov 18:14, Krmelín - Trnávka 18:23, Uničov - Trnávka 20:13, Polanka - Trnávka 19:17, Uničov - Krmelín 11:15, Polanka - Krmelín 26:17

1. Polanka 12 9 1 2 201:163 19
2. Uničov 12 7 1 4 181:154 15
3. Trnávka 12 5 1 6 190:190 11
4. Krmelín 12 1 1 10 153:218 3

Severomoravská liga starších žáků

9. kolo: Kopřivnice A - Vsetín 37:25, Karviná A - Polanka 39:9, Zubří A - Rožnov pod Radhoštěm 16:21

1. Karviná A 11 10 0 1 371:198 20
2. Ostrava A 9 9 0 0 281:186 18
3. Zubří A 11 7 0 4 317:245 14
4. F.-Místek A 10 6 0 4 277:227 12
5. Rožnov p. R. 10 4 0 6 166:218 8
6. Polanka 11 3 0 8 201:287 6
7. Kopřivnice A 11 2 0 9 220:325 4
8. Vsetín 11 1 0 10 192:339 2

Severomoravská liga mladších žáků

9. kolo: Kopřivnice A - Vsetín 12:13, Karviná A - Polanka 17:9, Zubří A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 20:15

1. Ostrava A 9 9 0 0 192:96 18
2. Karviná A 11 8 1 2 183:132 17
3. Zubří A 11 7 0 4 187:160 14
4. Kopřivnice A 11 5 0 6 137:153 10
5. Polanka 11 3 2 6 125:159 8
6. F.-Místek A 10 3 1 6 151:155 7
7. Rožnov p. R. 10 3 0 7 111:159 6
8. Vsetín 11 2 0 9 100:172 4

Oblastní přebor starších žáků

9. kolo: Ostrava B - Kopřivnice B 9:30, Karviná B - Sokol Krmelín 30:16

1. F.-Místek B 7 7 0 0 260:91 14
2. Karviná B 6 5 0 1 162:96 10
3. Kopřivnice B 6 4 0 2 171:79 8
4. Zubří B 5 3 0 2 139:91 6
5. Ostrava B 6 2 1 3 98:141 5
6. Sokol Klimkovice 7 2 1 4 136:221 5
7. Sokol Krmelín 7 1 0 6 94:204 2
8. Orel Paskov 6 0 0 6 65:202 0

STOLNÍ TENIS

3. liga E, muži

4. kolo: Mittal Ostrava C - Slezan Opava A 9:9, MSV Studénka A - Omya Jeseník B 10:3, Jiskra Strážnice A - Robot Mokré Lazce B 10:3, SK Slavičín A - TTC Poruba A 3:10, Sokol Zlín Kostelec A - TJ Rožnov p. R. A 10:0, KST Holešov A BM plus - TŽ Třinec A 2:10

5. kolo: Mittal Ostrava C - Omya Jeseník B 10:5, MSV Studénka A - Slezan Opava A 5:10, Jiskra Strážnice A - TTC Poruba A 10:5, SK Slavičín A - Robot Mokré Lazce B 6:10, Sokol Zlín Kostelec A - TŽ Třinec A 10:6, KST Holešov A BM plus - TJ Rožnov p. A 3:10

1. Zlín Kostelec A 5 4 1 0 49:23 14
2. Třinec A 5 4 0 1 46:22 13
3. Mittal Ostrava C 5 3 1 1 46:33 12
4. Slezan Opava A 5 3 1 1 45:34 12
5. Rožnov p. R. A 5 3 0 2 37:29 11
6. Jiskra Strážnice A 5 3 0 2 33:32 11
7. Mokré Lazce B 5 3 0 2 38:39 11
8. TTC Poruba A 4 2 0 2 31:30 8
9. Holešov A 5 1 1 3 28:45 8
10. MSV Studénka A 4 1 0 3 26:33 6
11. Omya Jeseník B 5 0 0 5 22:50 5
12. Slavičín A 5 0 0 5 19:50 5

Divize, muži

5. kolo: SK Svinov A - Frenštát p. R. A 10:8, Ferrum Frýdlant n. O. A - Siko Orlová C 10:5, Horní Datyně A - TTC Poruba B 10:0, 1. PM Ostrava A - Kopřivnice A 9:9, Slezan Frýdek-Místek A - KLUBsten Karviná A 10:8, Slávia Orlová A - Odry A 10:3, Siko Orlová B - Mittal Ostrava D 2:10

6. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. A - TTC Poruba B 10:1, Horní Datyně A - Siko Orlová C 10:7, 1. PM Ostrava A - KLUBsten Karviná A 2:10, Slezan Frýdek-Místek A - Kopřivnice A 10:4, Slávia Orlová A - Mittal Ostrava D 9:9, Siko Orlová B - Odry A 10:0

1. Frýdlant n. O. A 6 6 0 0 60:33 24
2. Horní Datyně A 6 5 0 1 58:25 21
3. Mittal Ostrava D 6 4 1 1 57:41 19
4. Slezan FM A 6 4 0 2 51:45 18
5. Siko Orlová B 5 4 0 1 42:26 17
6. Karviná A 6 3 0 3 52:40 15
7. Siko Orlová C 5 3 0 2 42:29 14
8. SK Svinov A 5 3 0 2 39:31 14
9. Slávia Orlová A 5 2 1 2 42:37 12
10. Frenštát p. R. A 5 2 0 3 36:40 11
11. Odry A 6 1 0 5 26:58 9
12. 1. PM Ostrava A 6 0 1 5 34:59 7
13. Kopřivnice A 6 0 1 5 30:59 7
14. TTC Poruba B 5 0 0 5 4:50 5

Krajská soutěž, skupina C

4. kolo: Příbor A - Sokol Brušperk B 6:10, Krmelín A - Ferrum Frýdlant n. O. C 6:10, Horní Datyně B - Nový Jičín A 9:9, Paskov A - Pstruží A 6:10, Frenštát p. R. B - Klimkovice A 7:10, Sokol Kateřinky A - Odry B 10:0

5. kolo: Příbor A - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:4, Krmelín A - Sokol Brušperk B 7:10, Horní Datyně B - Pstruží A 9:9, Paskov A - Nový Jičín A 9:9, Frenštát p. R. B - Odry B 5:10, Sokol Kateřinky A - Klimkovice A 10:3

1. Sokol Kateřinky A 5 4 1 0 49:17 18
2. Sokol Brušperk B 5 4 0 1 43:34 17
3. Klimkovice A 5 4 0 1 43:38 17
4. Nový Jičín A 5 3 2 0 48:31 16
5. Pstruží A 5 3 1 1 47:32 15
6. Frýdlant n. O. C 5 2 1 2 41:37 12
7. Odry B 5 2 0 3 35:41 11
8. Příbor A 5 2 0 3 32:39 11
9. Horní Datyně B 5 1 2 2 41:42 10
10. Paskov A 5 1 1 3 36:47 9
11. Krmelín A 5 0 0 5 24:50 5
12. Frenštát p. R. B 5 0 0 5 19:50 5

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

9. a 10. kolo: SG LD Brno - Nový Jičín 3:1 (-20, 24, 17, 22) a 3:2 (-23, 17, -18, 26, 8), MS Brno - Uni Brno 0:3 a 3:1, Břeclav - Opava 3:0 a 3:1, SCM-ČVS-juniorky - Uherské Hradiště 3:2

1. LD Brno 11 11 0 0 33:11 22
2. Nový Jičín 9 6 3 0 23:17 15
3. SK Opava 10 4 6 0 17:21 14
4. VSK Brno 9 4 5 0 19:18 13
5. Slávia Brno 9 4 5 0 15:20 13
6. Uherské Hradiště 9 2 7 0 14:23 11
7. Lokomotiva Břeclav 8 2 6 0 11:19 10
8. SCM-ČVS 5 2 3 0 8:11 7

Extraliga juniorek, skupina B

11. a 12. kolo: Žižkov - Ostrava 0:3 a 0:3 (-22, -17, -12), Nový Jičín - Brno 1:3 (-20, 22, -25, -17) a 1:3 (-21, -13, 24, -17), Přerov - Šternberk 3:1 a 3:0

1. PVK Přerov 10 9 1 0 28:7 19
2. Královo Pole 10 8 2 0 25:9 18
3. Mittal Ostrava 10 7 3 0 22:13 17
4. Nový Jičín 10 5 5 0 18:19 15
5. Sokol Šternberk 12 3 9 0 15:31 15
6. Frýdek-Místek 10 4 6 0 18:21 14
7. Španielka Žižkov 10 0 10 0 4:30 10

1. liga juniorů, skupina B

11. a 12. kolo: TJ Nový Jičín - Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 0:3 (-16, -16, -16) a 1:3 (-23, -24, 26, -23), Ústí nad Orlicí - Opava 3:0 a 3:0, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou - Volejbalový klub Choceň 3:2 a 2:3

1. Tatra Kopřivnice 12 9 3 0 28:10 21
2. VK Opava 10 7 3 0 21:12 17
3. VK Choceň 10 7 3 0 26:16 17
4. Ústí nad Orlicí 8 8 0 0 24:5 16
5. ŠSK Beskydy 10 3 7 0 15:23 13
6. Rychnov nad Kněžnou 10 3 7 0 15:25 13
7. Nový Jičín 10 3 7 0 13:22 13
8. Slavia Havířov 10 0 10 0 1:30 10

1. liga kadetek, skupina C

7. a 8. kolo: VO TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová 3:0 a 3:2, Prostějov B - TJ Sokol Šternberk B 3:0 a 3:0, TJ Nový Jičín - TJ Sokol Šternberk A 0:3 (-9, -14, -11) a 0:3 (-17, -22, -18), Olomouc B - Happy Sport Opava 0:3 a 0:3, VSC Zlín - Kroměříž 3:2 a 3:0

1. Sport Opava 8 8 0 0 24:2 16
2. Lanškroun 8 8 0 0 24:3 16
3. Sokol Šternberk A 7 6 1 0 18:4 13
4. VSC Zlín 8 4 4 0 15:16 12
5. Nový Jičín 8 4 4 0 13:15 12
6. Modřanská Prostějov 7 4 3 0 15:9 11
7. Kroměříž 8 3 5 0 12:19 11
8. Moravská Třebová 8 2 6 0 9:18 10
9. SK UP Olomouc B 8 0 8 0 4:24 8
10. Sokol Šternberk B 8 0 8 0 0:24 8

4.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení