VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu házené, volejbalu a stolního tenisu.

11.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Radek Halva

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

6. kolo: BK Valašské Meziříčí - BC Nový Jičín 92:66 (19:16, 39:36, 71:59), Spartak Uherský Brod – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 70:82, Sokol Karviná - SK Žabovřesky 79:78, VŠB Ostrava - TJ Třebíč 96:74, MEZ Mohelnice - Sokol Šlapanice 59:55, TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 82:73

7. kolo: Spartak Uherský Brod - BC Nový Jičín 80:84 (25:28, 50:40, 64:55), BK Valašské Meziříčí - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 58:68, Sokol Karviná - TJ Třebíč 94:46, VŠB Ostrava - SK Žabovřesky 74:60, MEZ Mohelnice - Slavia Kroměříž 64:86, TJ Šumperk - Sokol Šlapanice 71:86

1. BC Nový Jičín 6 5 1 493:448 11
2. VSK VŠB Ostrava 6 4 2 467:364 10
3. BCM Ostrava 6 4 2 462:404 10
4. TJ Sokol Karviná 6 4 2 458:423 10
5. Sokol Šlapanice 6 3 3 423:375 9
6. SK Žabovřesky 6 3 3 460:433 9
7. TJ Slavia Kroměříž 6 3 3 446:443 9
8. TJ Třebíč 6 3 3 437:490 9
9. BK Valašské Meziříčí 6 2 4 419:421 8
10. Spartak Uherský Brod 6 2 4 436:469 8
11. TJ Šumperk 6 2 4 429:497 8
12. TJ MEZ Mohelnice 6 1 5 310:473 7

Liga starších dorostenek, skupina B

6. kolo: BK Příbor - SŠB Pardubice 105:49 (25:18, 43:26, 72:36), Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 44:67, BK Velké Meziříčí - ŠBK P-H Sadská 39:85, Sportovní basketbalová Ostrava B – Studánka Pardubice B 103:53

7. kolo: BK Příbor - Studánka Pardubice B 82:54 (22:13, 45:25, 59:37), Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 35:73, BK Žďár nad Sázavou - ŠBK P-H Sadská 65:55, Sportovní basketbalová Ostrava B - SŠB Pardubice 67:56

1. BK Žďár nad Sázavou 5 5 0 307:237 10
2. BK Příbor 6 3 3 464:349 9
3. SBŠ Ostrava B 6 3 3 430:347 9
4. TJ Slavia Kroměříž 4 4 0 279:204 8
5. Sadská 5 3 2 345:289 8
6. SK UP Olomouc 4 3 1 280:236 7
7. TJ Jiskra Kyjov 5 2 3 247:306 7
8. Studánka Pardubice B 5 1 4 248:358 6
9. BK Velké Meziříčí 5 1 4 214:395 6
10. SŠB Pardubice 5 0 5 241:334 5

Liga kadetů U16, skupina B

6. kolo: Start Havířov - BC Nový Jičín 41:73 (8:14, 16:32, 23:51), BC Kolín - Slavia MBA Kroměříž 81:89, Sokol pražský B - Jiskra Kyjov 52:69, Sokol Karviná - BK Opava 73:54, Sokol Hradec Králové 2 - Jiskra Havlíčkův Brod 89:72, BK Pardubice B - Lions Jindřichův Hradec 100:47

7. kolo: Sokol Karviná - BC Nový Jičín 65:55 (24:9, 40:21, 52:42), BC Kolín - Jiskra Kyjov 42:79, Sokol pražský B - Slavia MBA Kroměříž 91:93, Start Havířov - BK Opava 56:66, Sokol Hradec Králové 2 - Lions Jindřichův Hradec 66:59, BK Pardubice B - Jiskra Havlíčkův Brod 99:68

1. TJ Sokol Karviná 7 6 1 587:446 13
2. BC Nový Jičín 7 6 1 501:392 13
3. Slavia MBA Kroměříž 7 6 1 620:520 13
4. Jiskra Kyjov 7 5 2 471:420 12
5. Synthesia Pardubice B 7 4 3 581:455 11
6. Jiskra Havlíčkův Brod 7 4 3 587:535 11
7. BK B & W Opava 7 3 4 457:470 10
8. Sokol Hradec Králové 2 7 3 4 500:560 10
9. TJ Sokol pražský B 7 2 5 502:530 9
10. BC Kolín 7 2 5 445:491 9
11. Jindřichův Hradec 7 1 6 423:537 8
12. TJ Start Havířov 7 0 7 368:686 7

Oblastní přebor mužů

5. kolo: Frýdek-Místek - Hladnov 62:69, Snakes A - Krnov 78:69, Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm 69:77, Orlová - Opava C 53:85

1. Snakes A 5 4 1 402:355 9
2. TBS Sokol Přerov 4 4 0 264:239 8
3. Frenštát p. R. 5 3 2 350:348 8
4. Hladnov 5 3 2 316:322 8
5. Opava C 3 3 0 235:171 6
6. Poski Ostrava A 4 2 2 274:262 6
7. Krnov 4 2 2 260:256 6
8. Orlová 5 1 4 338:381 6
9. Frýdek-Místek 4 1 3 263:285 5
10. Nový Jičín B 4 0 4 277:299 4
11. Start Havířov 3 0 3 158:219 3

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

4. kolo: Vsetín - Příbor 64:44

1. Vsetín 4 4 0 285:207 8
2. Val. Meziříčí 3 2 1 206:162 5
3. Rožnov 3 1 2 162:213 4
4. Příbor 4 0 4 204:275

Oblastní přebor žáků U14

4. kolo: Příbor - NH Ostrava B 76:63 a 67:52

1. Zlín 8 8 0 644:312 16
2. INTEXT Krnov 8 4 4 412:394 12
3. Příbor 6 4 2 388:364 10
4. BCM Olomouc 4 4 0 292:141 8
5. NH Ostrava B 6 0 6 260:388 6
6. Opava 4 1 3 214:250 5
7. Šumperk 4 1 3 174:368 5
8. Sokol Karviná 4 0 4 123:290 4

Oblastní přebor starších minižáků

4. kolo: Nový Jičín - Snakes B 74:23 a 80:18

1. Snakes A 6 6 0 607:128 12
2. Nový Jičín 6 6 0 417:170 12
3. Sokol Karviná 4 0 4 128:303 4
4. NH Ostrava 4 0 4 107:348 4
5. Snakes B 4 0 4 63:373 4

Oblastní přebor mladších minižáků

2. kolo: NH Ostrava - Příbor 56:33 a 54:32

1. NH Ostrava 4 4 0 258:115 8
2. Nový Jičín 4 1 3 99:201 5
3. Snakes A 2 2 0 159:50 4
4. Příbor 4 0 4 115:269 4
5. Frýdek-Místek 2 1 1 53:49 3

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

6. kolo: Trnávka - Paskov 27:27, Havířov - Napajedla 27:30, Holešov - Polanka 31:25, Přerov B - V. Bystřice 25:27, Zubří jun. - Vsetín 35:25, Olomouc – Lesana Zubří 34:19

1. V. Bystřice 6 6 0 0 174:134 12
2. Napajedla 6 5 0 1 195:165 10
3. Havířov 6 4 0 2 185:163 8
4. Olomouc 6 3 0 3 186:164 6
5. Vsetín 6 3 0 3 179:162 6
6. Zubří jun. 6 3 0 3 186:176 6
7. Přerov B 6 3 0 3 147:174 6
8. Polanka 6 2 0 4 160:164 4
9. Holešov 6 2 0 4 172:191 4
10. L. Zubří 6 2 0 4 130:173 4
11. Trnávka 6 1 1 4 148:162 3
12. Paskov 6 1 1 4 156:190 3

Severomoravská liga mužů

10. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Suchdol nad Odrou 27:23, Krnov - Klimkovice 31:25, Polanka B - Hlučín 35:15, Třinec - Veselá A 24:29, Krmelín - Veselá B 29:5

1. Rožnov p. R. 9 8 0 1 276:198 16
2. Nový Jičín 10 8 0 2 268:226 16
3. Veselá A 11 6 3 2 292:219 15
4. Suchdol n. O. 9 6 1 2 221:184 13
5. Krmelín 10 6 0 4 232:177 12
6. Polanka B 10 3 4 3 246:241 10
7. Hlučín 10 4 2 4 212:241 10
8. Třinec 10 3 1 6 195:224 7
9. TJ Valašské Meziříčí 9 3 1 5 194:231 7
10. Klimkovice 10 2 0 8 195:238 4
11. Krnov 10 2 0 8 224:283 4
12. Veselá B 10 1 2 7 176:269 4

1. liga staršího dorostu

Tatran Bohunice - KH Kopřivnice 43:29 (18:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček - Žižkovský V. , Schafer 1, Gřes 6, Podhráský 5, Krčmář, Karban 1, Kahánek 5, Dostalík 1, Kroča 1, Reček 3/2, Mička 6, Pavlík. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 6. kola: Dukla - Talent Plzeň 25:26, Náchod - N. Veselí 28:25, Karviná - Frýdek-Místek 39:29, Třeboň - Jičín 22:37, Zubří - Ostrava 39:24

1. Jičín 6 6 0 0 208:157 12
2. Karviná 6 5 0 1 228:178 10
3. Talent Plzeň 5 5 0 0 149:116 10
4. Frýdek-Místek 6 3 1 2 160:159 7
5. Zubří 5 3 0 2 152:146 6
6. Dukla 6 2 1 3 177:170 5
7. Náchod 6 2 0 4 155:173 4
8. Bohunice 6 2 0 4 177:201 4
9. Třeboň 6 2 0 4 161:192 4
10. Ostrava 6 2 0 4 149:189 4
11. N. Veselí 6 1 0 5 168:171 2
12. Kopřivnice 6 1 0 5 146:178 2

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KP Brno - KH Kopřivnice 16:34 (8:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový - Reček 3, Kocsis 1, Krpelík 1, Karban 1, Bittala, Veřmiřovský 5, Zima 4, Tichavský 1, Bukovský 3/2, Tížek 5, Fila 5, Žižkovský 5. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 6. kola: Sokol Prostějov - Maloměřice 33:27, Hranice - N. Veselí 21:28, Zubří - Ostrava 43:29, Karviná - Frýdek-Místek 32:16

1. Kopřivnice 6 6 0 0 208:139 12
2. Karviná 5 5 0 0 195:80 10
3. Zubří 6 5 0 1 227:128 10
4. N. Veselí 6 3 1 2 168:146 7
5. Ostrava 6 3 0 3 185:190 6
6. Zlín 5 2 0 3 108:158 4
7. Brno 5 1 1 3 125:173 3
8. Hranice 6 1 0 5 153:180 2
9. Frýdek-Místek 5 1 0 4 123:153 2
10. Prostějov 5 1 0 4 122:190 2
11. Maloměřice 5 1 0 4 110:187 2

Severomoravská liga starších žáků

TJ Rožnov pod Radhoštěm - KH Kopživnice 14:17 (7:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík - Bezděk 1, Antes 3, Kubín, Beran, Dobečka, Pavlík 4, Divín 5, Klos, Kabát 2, Lakatoš 2, Sobek, Matul. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 10. kola: Ostrava A - Sokol Karviná A 26:27, Polanka - Zubří A 16:30, Vsetín - Volejbalový klub Frýdek-Místek A 19:37

1. Karviná A 12 11 0 1 398:224 22
2. Ostrava A 11 10 0 1 341:242 20
3. Zubří A 12 8 0 4 347:261 16
4. F.-Místek A 12 7 0 5 343:280 14
5. Rožnov p. R. 11 4 0 7 180:235 8
6. Polanka 12 3 0 9 217:317 6
7. Kopřivnice A 12 3 0 9 237:339 6
8. Vsetín 12 1 0 11 211:376 2

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

11. a 12. kolo: TJ Nový Jičín - VK Moravská Slávia Brno 2:3 (-18, -24, 18, 23, -7) a 0:3 (-20, -23, -21), VSK Univerzita Brno - Břeclav 3:1, Uherské Hradiště - SG LD Brno

1. SG Brno 13 13 0 0 39:12 26
2. VSK Brno 11 6 5 0 25:19 17
3. TJ Nový Jičín 11 6 5 0 25:23 17
4. MS Brno 11 6 5 0 21:22 17
5. Opava 10 4 6 0 17:21 14
6. Uherské Hradiště 11 2 9 0 15:29 13
7. Břeclav 10 2 8 0 12:25 12
8. SCM-ČVS 5 2 3 0 8:11 7

Extraliga juniorek, skupina B

13. a 14. kolo: TJ Mittal Ostrava – TJ Nový Jičín 3:0 (12, 19, 22) a 3:0 (15, 21, 14), Brno - PVK Přerov 3:2, Frýdek-Místek - Sokol Žižkov 2:3

1. Královo Pole 12 10 2 0 31:11 22
2. PVK Přerov 12 9 3 0 30:13 21
3. Mittal Ostrava 12 9 3 0 28:13 21
4. Frýdek-Místek 12 5 7 0 23:24 17
5. Nový Jičín 12 5 7 0 18:25 17
6. Sokol Šternberk 12 3 9 0 15:31 15
7. Španielka Žižkov I 12 1 11 0 7:35 13

Extraliga kadetek, skupina B

1. kolo: Zlín - Nový Jičín 3:0 (14, 14, 10), Brno - Ostrava 3:1, Havlíčkův Brod - Česká Třebová 3:0, Zlín - Brno 1:3, Nový Jičín - Česká Třebová 3:1 (-17, 13, 14,1 5), Ostrava - Havlíčkův Brod 3:0, Brno - Nový Jičín 3:1 (-22, 14, 21, 22), Havlíčkův Brod - Zlín 0:3, Česká Třebová - Ostrava 0:3, Brno - Havlíčkův Brod 3:0, Nový Jičín - Ostrava 1:3 (-13, -23, 22, -17), Zlín - Česká Třebová 3:0, Havlíčkův Brod - Nový Jičín 2:3 (15, -18, 17, -18, -5), Česká Třebová - Brno 0:3, Ostrava - Zlín 0:3

1. Ludvíka Daňka 5 5 0 0 15:3 10
2. Fatra Zlín 5 4 1 0 13:3 9
3. DHL Ostrava 5 3 2 0 10:7 8
4. Nový Jičín 5 2 3 0 8:12 7
5. Havlíčkův Brod 5 1 4 0 5:12 6
6. Česká Třebová II. 5 0 5 0 1:15 5

1. liga kadetek, skupina C

9. a 10. kolo: Sokol Šternberk B - TJ Nový Jičín 0:3 (-4, -4, -6) a 0:3 (-4, -6, -11), Kroměříž - Lanškroun 0:3, Sport Opava - Zlín 3:0, Sokol Šternberk A - Olomouc B 3:0, Moravská Třebová - Sokol Prostějov B 0:3

1. Sport Opava 10 10 0 0 30:2 20
2. Lanškroun 10 10 0 0 30:3 20
3. Sokol Šternberk A 9 8 1 0 24:4 17
4. Nový Jičín 10 6 4 0 19:15 16
5. Mod. Prostějov B 9 6 3 0 21:9 15
6. Zlín 10 4 6 0 15:22 14
7. Kroměříž 10 3 7 0 12:25 13
8. Moravská Třebová 10 2 8 0 9:24 12
9. Olomouc B 10 0 10 0 4:30 10
10. Sokol Šternberk B 10 0 10 0 0:30 10

Krajský přebor I. třídy mužů

9. a 10. kolo: AZ Kylešovice - Kopřivnice 3:0 (23, 24, 18) a 3:1 (17, 19, -21, 18), VŠB Ostrava - Metylovice 3:0 (13, 16, 12) a 3:0 (16, 12, 16), Polanka - Karviná 0:3 (-12, -15, -20) a 3:2 (22, 12, -20, -23, 13), Odry - OU Ostrava 0:3 (23, 22, 21) a 1:3, Morávka - VK Opava 3:0 (23, 21, 20) a 3:0 (21, 19, 19).

1. VŠB-TU Ostrava 10 9 1 0 27:6 19
2. AZ Kylešovice 10 8 2 0 26:15 18
3. OU Ostrava 10 5 3 0 23:12 17
4. VK Opava 10 6 4 0 22:16 16
5. Kopřivnice 10 6 4 0 20:17 16
6. Morávka 10 6 4 0 20:14 16
7. Karviná 10 5 5 0 19:18 15
8. Polanka 10 2 8 0 11:26 12
9. Odry 10 1 9 0 8:28 11
10. Metylovice 10 0 10 0 6:30 10

Krajský přebor I. třídy žen

9. a 10. kolo: Frýdek-Místek C - ŠSK Bílovec 3:1 (-21, 20, 21, 17) a 3:0 (24, 17, 12), TJ Fulnek - Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (12, -22, 22, 15) a 1:3 (-20, -29, 16, -24), Vratimov - Odry 3:0 (12, 10, 20) a 3:1 (23, -22, 17, 17), Český Těšín - VŠB Ostrava 1:3 (-22, -17, 22, -18) a 2:3 (-11, -17, 25, 17, -15), Frenštát pod Radhoštěm - SKV Orlová 1:3 (16, -24, -15, -15) a 0:3 (-23, -18, -8).

1. Slavia Orlová 10 8 2 0 27:12 18
2. VŠB-TU Ostrava 10 7 3 0 23:17 17
3. Vratimov 10 6 4 0 23:17 16
4. Frýdek-Místek C 10 6 4 0 21:16 16
5. Fulnek 10 5 5 0 22:18 15
6. Bílovec 10 5 5 0 18:21 15
7. Frýdlant 10 4 6 0 19:21 14
8. Český Těšín 10 4 6 0 18:21 14
9. Frenštát p. R. 10 4 6 0 15:24 14
10. Odry 10 1 9 0 8:27 11

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

7. kolo: TJ Mořkov B - ASK Tatra Kopřivnice B 6:12 (30:44), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Příbor B 9:9 (32:35), TJ Sokol Slatina A - TJ Frenštát p. R. C 7:11 (29:36), TJ Fulnek A - TJ MSV Studénka B 10:8 (38:30), TJ Frenštát p. R. D - TJ Nový Jičín C 10:8 (35:36), TJ Odry C - TJ Mořkov A odloženo

1. MSV Studénka B 7 6 0 1 84:42 19
2. Tatra Kopřivnice B 7 5 1 1 85:41 18
3. Nový Jičín B 7 4 2 1 75:51 17
4. Fulnek A 7 4 2 1 71:55 17
5. Mořkov A 6 4 1 1 64:44 15
6. Odry C 6 3 1 2 56:52 13
7. Frenštát p. R. C 7 3 0 4 57:69 13
8. Nový Jičín C 7 2 1 4 55:71 12
9. Sokol Příbor B 7 1 3 3 59:67 12
10. Sokol Slatina A 7 1 2 4 50:76 11
11. Frenštát p. R. D 7 1 0 6 37:89 9
12. Mořkov B 7 0 1 6 45:81 8

Okresní přebor II. třídy

7. kolo: TJ MSV Studénka C - TJ Odry D 5:13 (22:46), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Spartak Bílovec B 10:8 (35:31), TJ MSV Studénka D - TJ Fulnek B 12:6 (45:27), TJ Spartak Bílovec A - TJ Nový Jičín D 14:4 (46:20), TJ Sokol Příbor C - TJ Mořkov C 5:13 (17:47)

1. Mořkov C 7 6 1 0 94:32 20
2. Nový Jičín D 7 6 0 1 100:26 19
3. Spartak Bílovec A 6 5 1 0 85:23 17
4. Odry D 6 4 0 2 73:35 14
5. Tatra Kopřivnice C 7 2 2 3 52:72 13
6. Sokol Příbor C 6 3 1 2 63:45 13
7. Spartak Bílovec B 6 3 0 3 51:57 12
8. MSV Studénka C 7 1 0 6 36:90 9
9. Fulnek B 6 1 1 4 51:57 9
10. MSV Studénka D 6 1 0 5 21:85 8
11. Frenštát p. R. E 6 0 0 6 2:106 6

11.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

CYKLISTA novojičínské stáje Team Forman Cinelli Jakub Bittner při vítězném dojezdu v nedávné Grand Prix Forman. 

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře.

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Spadla klec. Policisté dopadli sériového zloděje jízdních kol

Novojičínsko - Pět bicyklů v rozmezí ani ne tří měsíců. Taková je bilance čtyřiadvacetiletého zloděje kol ze Zubří na Vsetínsku, který se opakovaně dopouštěl krádeží v Kopřivnici a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeho řádění však před pár dny zatnuli tipec kopřivničtí policisté.

Okolí rybníků provoní o víkendu rybí speciality

Jubilejní čtyřicáté Bítovské rybí hody přinesou o nadcházející sobotě 19. srpna voňavé rybí speciality, hudbu i zábavu pro děti.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení