VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

2.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

BASKETBAL

2. liga žen., skupina B

7. kolo: Proton Zlín - BK Příbor 74:76 (16:17, 35:38, 57:55), BK Pliska Studánka Pardubice B - BK DE Prosek 64:60, BSK Jičín - Lokomotiva Krnov 72:90, Basket Slovanka - BC Orlová 77:61

8. kolo: VSK Tesla Univerzita Brno - BK DE Prosek 59:71, BSK Jičín - BC Orlová 76:87, Basket Slovanka - Lokomotiva Krnov 69:67

1. Lokomotiva Krnov 8 7 1 664:479 15
2. Basket SMB 7 7 0 512:410 14
3. BC Orlová 8 5 3 538:501 13
4. BK DE Prosek 7 3 4 503:500 10
5. BSK TJ Jičín 7 3 4 514:549 10
6. BK Brandýs nad Labem 5 4 1 378:300 9
7. VSK Univerzita Brno 6 2 4 383:412 8
8. Studánka Pardubice B 6 2 4 372:448 8
9. BK Příbor 7 1 6 397:538 8
10. Proton Zlín 7 0 7 444:568 7

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - SK UP Olomouc 56:84 (11:22, 29:40, 37:70)

Body: Sorková 22, Veselá a Zlevorová 8, Machetanzová a Ryndová 6, Večeřová 4, Pekarčíková M. 2 - Lachnitová 23, Husičková a Tomášková 12, Knápková a Matušková 10, Vildová 7, Burzová a Matyášová 4, Kučerová 2, trojky: 0:7, fauly: 13:13, TH: 12/6:12/9, rozhodčí: Dvorský, Sanetříková

Ostatní výsledky 8. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B – BK Pliska Studánka Pardubice B 75:62, Slavoj Bruntál - BC Kolín 52:75, TJ Slavia Proton Kroměříž - OP Prostějov 76:51, Start Havířov - BK Žďár nad Sázavou 41:32

BK Příbor - OP Prostějov 81:63 (23:12, 54:31, 65:49)

Sestava a body Příbora: Zlevorová 19, Veselá 16, Večeřová 13, Sorková 10, Ryndová 8, Monsportová 5, Machetanzová 4, Pařilová, Pekarčíková K. a Šťastná 2, Pekarčíková M. 0

Ostatní výsledky 9. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BC Kolín 50:60, Slavoj Bruntál - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:44, TJ Slavia Proton Kroměříž - SK UP Olomouc 37:84, BK Frýdek-Místek - BK Žďár nad Sázavou 24:44

1. SK UP Olomouc 8 8 0 648:370 16
2. BC Kolín 8 7 1 488:396 15
3. TJ Slavia Kroměříž 8 6 2 540:476 14
4. BK Příbor 8 5 3 509:481 13
5. Žďár nad Sázavou 8 4 4 386:346 12
6. Slavoj Bruntál 8 3 5 473:450 11
7. BK Pelhřimov 6 4 2 391:343 10
8. TJ Start Havířov 7 3 4 400:398 10
9. BK Frýdek-Místek 7 3 4 337:423 10
10. SBŠ Ostrava B 8 2 6 407:529 10
11. TJ OP Prostějov 8 1 7 369:549 9
12. Studánka Pardubice B 8 0 8 418:605 8

Liga juniorů U18, skupina B

8. kolo: Basketbalové centrum mládeže Nymburk - NH Ostrava 114:41, Sokol Hradec Králové - BK Krnov 106:45, BK Žďár nad Sázavou - Valašské Meziříčí 67:56, BC Kolín - BC Nový Jičín 69:74 (15:15, 31:29, 54:52), Proton Zlín - Sokol Karviná 70:57, Jiskra Kyjov - Start Havířov 69:62

9. kolo: Basketbalové centrum mládeže Nymburk - BK Krnov 127:31, Sokol Hradec Králové - NH Ostrava 82:53, BK Žďár nad Sázavou - BC Nový Jičín 69:67 (21:22, 35:35, 51:53), BC Kolín - Valašské Meziříčí 77:57 (18:17, 32:31, 53:45), Proton Zlín - Start Havířov 45:38, Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 56:76

1. BCM Nymburk 9 9 0 886:489 18
2. BC Kolín 10 6 4 729:695 16
3. TJ Sokol Karviná 9 6 3 676:626 15
4. BC Nový Jičín 9 5 4 750:626 14
5. TJ Jiskra Kyjov 9 5 4 614:559 14
6. TJ Start Havířov 9 5 4 623:574 14
7. Proton Zlín 9 5 4 544:531 14
8. BK Žďár nad Sázavou 10 4 6 662:703 14
9. BK NH Ostrava 9 5 4 576:701 14
10. Sokol Hradec Králové 2 9 4 5 645:639 13
11. SBK Valašské Meziříčí 9 1 8 518:695 10
12. BK Krnov 9 0 9 445:830 9

Liga žáků U14, skupina B

BC Kolín - BC Nový Jičín 43:72

Body: Krempaský a Růžička 9, Lonek 8, Šafařík 6, Havlín a Svoboda 4, Vošlajer 2, Koláčný 1 - Jakubů a Pernický 12, Nawracala 11, Rudolf 9, Kelar 7, Macháček 5, Kelnar a Střítezský 2, fauly: 20:17, TH: 26/11:19/10, rozhodčí: Kec, Drápal

Ostatní výsledky 8. kola: Jihomoravské basketbalové centrum Brno - NH Ostrava 83:39, BK Prostějov - Torola Basket Team Příbor 64:75 (15:28, 31:38, 49:49), USK Praha - Slavia MBA Kroměříž 65:54, BK Pardubice - Sokol Hradec Králové 99:39, BC Vysočina - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 34:103

USK Praha - BC Nový Jičín 106:54 (28:8, 54:20, 84:40)

Sestava a body Nového Jičína: Pernický 11, Nawracala 10, Jakubů 8, Rudolf 6, Kelnar 5, Střítezský 3, Baller a Kelar 2, Macháček 1, Bezděk a Ševela Radek 0

Ostatní výsledky 9. kola: Jihomoravské basketbalové centrum Brno - Torola Basket Team Příbor 68:37, BK Prostějov - NH Ostrava 77:42, BC Kolín - Slavia MBA Kroměříž 31:101, BK Pardubice - TJ Sokol Josefov 49:33, BC Vysočina - Sokol Hradec Králové 65:70

1. BK Synthesia Pardubice 8 8 0 679:341 16
2. JBC Brno 8 6 2 643:415 14
3. USK Praha 8 6 2 662:440 14
4. TJ Sokol Josefov 8 6 2 581:427 14
5. Slavia MBA Kroměříž 8 6 2 556:421 14
6. BK Prostějov 8 4 4 558:537 12
7. Sokol Hradec Králové 2 8 4 4 493:613 12
8. Basket Team Příbor 8 3 5 488:496 11
9. BK NH Ostrava 8 2 6 492:562 10
10. BK Nový Jičín 8 2 6 444:656 10
11. BC Kolín 8 1 7 360:699 9
12. BC Vysočina 8 0 8 373:722 8

Oblastní přebor mužů

7. kolo: Frýdek-Místek - Opava C 75:94, TBS Sokol Přerov - Krnov 83:89, Frenštát pod Radhoštěm – Gymnazium Hladnov 91:46, BC Nový Jičín B - Poski Ostrava A 82:80, Orlová - Start Havířov 84:67

1. Opava C 5 5 0 408:291 10
2. Hladnov 6 4 2 380:371 10
3. Poski Ostrava A 5 4 1 309:236 9
4. Snakes A 6 4 2 425:365 9
5. TBS Sokol Přerov 5 4 1 308:319 9
6. Krnov 5 3 2 338:327 8
7. Frenštát 5 3 2 350:348 8
8. Orlová 6 1 5 409:459 7
9. Frýdek-Místek 5 1 4 311:368 6
10. Nový Jičín B 5 0 5 326:363 5
11. Start Havířov 5 0 5 292:409 5

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

5. kolo: Vsetín – Jameson Boys Valašské Meziříčí 75:85

1. Vsetín 4 4 0 285:207 8
2. Val. Meziříčí 4 2 2 265:233 6
3. Rožnov 4 2 2 233:272 6
4. Příbor 4 0 4 204:275 4

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: Opava - Šumperk 56:45 a 102:38

1. Zlín 12 11 1 955:530 23
2. BCM Olomouc 8 7 1 569:366 15
3. Příbor 10 4 6 572:656 14
4. INTEXT Krnov 8 4 4 412:394 12
5. Sokol Karviná 8 2 6 356:560 10
6. NH Ostrava B 6 0 6 260:388 6
7. Opava 4 1 3 214:250 5
8. Šumperk 4 1 3 174:368 5

Oblastní přebor starších minižáků

5. kolo: Opava - BC Nový Jičín 38:87 a 26:84

1. Snakes A 6 6 0 607:128 12
2. Nový Jičín 6 6 0 417:170 12
3. Sokol Karviná 8 4 4 384:432 12
4. NH Ostrava 6 0 6 178:458 6
5. Snakes B 6 0 6 121:519 6

Oblastní přebor mladších minižáků

4. kolo: NH Ostrava - Snakes B 119:10 a 83:22

1. NH Ostrava 4 4 0 258:115 8
2. Příbor 6 2 4 213:333 8
3. Snakes A 3 3 0 254:74 6
4. Frýdek-Místek 4 1 3 117:147 5
5. Nový Jičín 4 1 3 99:201 5
6. Snakes B 1 0 1 24:95 1

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

9. kolo: Vsetín - Havířov 37:21, Paskov - Napajedla 26:30, V. Bystřice - Trnávka 26:19, Holešov - Zubří jun. 33:30, Lesana Zubří - Přerov B 32:28, Polanka - Olomouc 32:34

1. Napajedla 9 8 0 1 297:248 16
2. V. Bystřice 9 8 0 1 246:202 16
3. Olomouc 9 6 0 3 278:248 12
4. Havířov 9 5 0 4 267:252 10
5. Vsetín 9 4 1 4 271:239 9
6. Zubří jun. 9 4 0 5 273:259 8
7. Polanka 9 4 0 5 248:246 8
8. Přerov B 9 4 0 5 234:272 8
9. L. Zubří 9 4 0 5 221:263 8
10. Holešov 9 3 0 6 248:277 6
11. Trnávka 9 1 2 6 219:243 4
12. Paskov 9 1 1 7 229:282 3

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Dukla Praha 28:29 (15:17)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček, Žižkovský V. 1, Dobrovodský, Podhráský 3, Krčmář, Pola 2, Kahánek 7, Gřes 5, Dostalík 1, Reček 6, Žižkovský P. 1, Mička 2, Pavlík

Ostatní výsledky 9. kola: Talent Plzeň - Jičín 21:27, Frýdek-Místek - Bohunice 30:25, Náchod - Zubří 21:30, N. Veselí - Karviná 27:29

1. Jičín 9 9 0 0 287:216 18
2. Karviná 9 8 0 1 326:251 16
3. Talent Plzeň 10 7 0 3 290:253 14
4. Dukla 10 5 2 3 292:272 12
5. Frýdek-Místek 9 5 1 3 241:234 11
6. Zubří 10 4 0 6 283:294 8
7. Kopřivnice 10 3 0 7 256:279 6
8. Bohunice 9 3 0 6 259:291 6
9. Třeboň 8 3 0 5 211:250 6
10. Ostrava 8 2 1 5 198:257 5
11. N. Veselí 9 2 0 7 254:263 4
12. Náchod 9 2 0 7 231:268 4

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

9. kolo: Frýdek-Místek - Brno 30:18, Veselí - Karviná 28:27, Hranice - Zubří 25:43, Ostrava - Prostějov 47:17, Zlín - Maloměřice 28:21

1. Zubří 9 7 1 1 332:197 15
2. Kopřivnice 8 7 1 0 281:189 15
3. Karviná 8 7 0 1 289:139 14
4. N. Veselí 8 4 1 3 210:205 9
5. Frýdek-Místek 8 4 0 4 230:203 8
6. Ostrava 8 4 0 4 252:249 8
7. Zlín 8 3 0 5 179:239 6
8. Brno 8 2 1 5 199:259 5
9. Hranice 9 2 0 7 230:288 4
10. Prostějov 8 2 0 6 188:313 4
11. Maloměřice 8 1 0 7 173:282 2

STOLNÍ TENIS

3. liga E, muži

8. kolo: Jiskra Strážnice A - Slezan Opava A 6:10 (27:34), SK Slavičín A - Omya Jeseník B 6:10, Sokol Zlín Kostelec A - Mittal Ostrava C 10:7 (37:31), KST Holešov A BM plus - MSV Studénka A 6:10 (24:37), TJ Rožnov p. R. A - Robot Mokré Lazce B 10:7 (33:28), TŽ Třinec A - TTC Poruba A 10:6 (34:27)

9. kolo: Jiskra Strážnice A - Omya Jeseník B 3:10 (22:33), SK Slavičín A - Slezan Opava A 3:10, Sokol Zlín Kostelec A - MSV Studénka A 10:3 (33:15), KST Holešov A BM plus - Mittal Ostrava C 3:10 (22:31), TJ Rožnov p. R. A - TTC Poruba A 10:5 (33:24), TŽ Třinec A - Robot Mokré Lazce B 10:8 (37:29)

1. Sokol Kostelec A 9 8 1 0 89:43 26
2. Slezan Opava A 9 6 2 1 84:60 23
3. Mittal Ostrava C 9 6 1 2 83:50 22
4. TŽ Třinec A 9 6 1 2 80:55 22
5. TJ Rožnov p. R. A 9 6 0 3 75:54 21
6. Robot Mokré Lazce B 9 4 0 5 69:76 17
7. MSV Studénka A 9 4 0 5 67:66 17
8. TTC Poruba A 9 3 1 5 65:77 16
9. Omya Jeseník B 9 3 0 6 55:74 15
10. Jiskra Strážnice A 9 3 0 6 46:72 15
11. KST Holešov A 9 1 2 6 53:84 13
12. SK Slavičín A 9 0 0 9 35:90 9

Divize mužů

9. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. A - Horní Datyně A 2:10 (17:32), 1. PM Ostrava A - SK Svinov A 10:4 (36:23), Slezan Frýdek-Místek A - Frenštát p. R. A 10:5 (35:22), Slávia Orlová A - Siko Orlová C 10:6 (38:23), Siko Orlová B - Poruba B 10:1 (30:11), Odry A - Kopřivnice A 6:10 (31:38), Mittal Ostrava D - Karviná A 9:9 (35:33)

10. kolo: 1. PM Ostrava A - Frenštát p.R. A 7:10 (33:37), Slezan Frýdek-Místek A - SK Svinov A 10:7 (42:32), Slávia Orlová A - TTC Poruba B 10:2 (32:11), Siko Orlová B - Siko Orlová C 10:1 (30:3), Odry A - KLUBsten Karviná A 10:7 (36:30), Mittal Ostrava D - Kopřivnice A 10:4 (30:24)

1. Siko Orlová B 9 8 0 1 82:35 33
2. Horní Datyně A 9 7 1 1 87:39 31
3. Frýdlant n. O. A 9 7 1 1 81:58 31
4. Slezan Fr-Místek A 10 7 0 3 89:71 31
5. Mittal Ostrava D 9 6 2 1 86:57 29
6. Slávia Orlová A 9 5 1 3 74:62 25
7. Siko Orlová C 9 5 0 4 69:63 24
8. KLUBsten Karviná A 10 4 1 5 81:71 23
9. SK Svinov A 9 3 1 5 62:70 19
10. Frenštát p. R. A 9 3 1 5 66:76 19
11. 1. PM Ostrava A 10 2 1 7 67:89 17
12. Odry A 9 2 0 7 45:85 15
13. Kopřivnice A 10 1 1 8 55:95 14
14. TTC Poruba B 9 0 0 9 17:90 9

Krajská soutěž mužů, skupina C

8. kolo: Horní Datyně B - Sokol Brušperk B 3:10 (17:36), Paskov A - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:4 (35:19), Frenštát p. R. B - Příbor A 2:10 (13:32), Sokol Kateřinky A - Krmelín A 10:2 (34:13), Klimkovice A - Nový Jičín A 4:10 (19:35), Odry B - Pstruží A 5:10 (21:37)

9. kolo: Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:5 (34:19), Paskov A - Sokol Brušperk B 9:9 (37:37), Frenštát p. R. B - Krmelín A 6:10 (22:38), Sokol Kateřinky A - Příbor A 10:2 (30:12), Klimkovice A - Pstruží A 4:10 (22:34), Odry B - Nový Jičín A 4:10 (19:32)

1. Sokol Kateřinky A 9 8 1 0 89:27 34
2. Sokol Brušperk B 9 7 1 1 82:58 31
3. Nový Jičín A 9 6 2 1 83:50 29
4. Pstruží A 9 6 1 2 78:52 28
5. Klimkovice A 9 4 0 5 66:78 21
6. Horní Datyně B 9 3 2 4 70:72 20
7. Paskov A 9 3 2 4 71:78 20
8. Frýdlant n. O. C 9 3 1 5 65:75 19
9. Příbor A 9 3 0 6 57:71 18
10. Odry B 9 3 0 6 59:76 18
11. Krmelín A 9 3 0 6 56:78 18
12. Frenštát p. R. B 9 0 0 9 29:90 9

Okresní přebor I. třídy

10. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Nový Jičín C 13:5 (48:20), TJ MSV Studénka B - TJ Mořkov A 12:6 (43:31), TJ Frenštát p. R. C - TJ Odry C 13:5 (43:24), TJ Sokol Příbor B - TJ Frenštát p. R. D 10:8 (33:27), TJ Mořkov B - TJ Fulnek A 7:11 (31:40), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Slatina A 14:4

1. TJ MSV Studénka B 10 9 0 1 125:55 28
2. TJ Mořkov A 10 7 1 2 108:72 25
3. Tatra Kopřivnice B 10 7 1 2 120:60 25
4. TJ Nový Jičín B 10 6 2 2 103:77 24
5. TJ Fulnek A 10 6 2 2 99:81 24
6. TJ Frenštát p. R. C 10 5 0 5 91:89 20
7. TJ Sokol Příbor B 10 3 3 4 87:93 19
8. TJ Nový Jičín C 10 3 1 6 73:107 17
9. TJ Odry C 10 3 1 6 77:103 17
10. TJ Sokol Slatina A 10 1 2 7 66:114 14
11. TJ Frenštát p. R. D 10 2 0 8 59:121 14
12. TJ Mořkov B 10 1 1 8 72:108 13

Okresní přebor II. třídy

10. kolo: TJ Fulnek B - TJ Mořkov C 0:18, TJ Spartak Bílovec B - TJ Sokol Příbor C 7:11 (30:38), TJ Odry D -. TJ Spartak Bílovec A 4:14 (18:45), TJ Frenštát p. R. E - TJ MSV Studénka D 10:8 (34:30), TJ MSV Studénka C - ASK Tatra Kopřivnice C 8:10 (29:36)

1. TJ Spartak Bílovec A 9 8 1 0 133:29 26
2. TJ Nový Jičín D 9 8 0 1 128:34 25
3. TJ Mořkov C 9 7 1 1 120:42 24
4. Tatra Kopřivnice C 10 4 2 4 82:96 20
5. TJ Odry D 9 5 0 4 96:66 19
6. TJ Sokol Příbor C 9 4 2 3 83:79 19
7. TJ Spartak Bílovec B 9 4 0 5 73:89 17
8. TJ Fulnek B 9 1 2 6 60:102 13
9. TJ MSV Studénka C 9 2 0 7 59:103 13
10. TJ MSV Studénka D 9 2 0 7 47:113 13
11. TJ Frenštát p. R. E 9 1 0 8 17:145 11

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

17. a 18. kolo: SG LD Brno - Břeclav 3:0 a 3:1, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - SK p.e.m.a. Opava 3:0 a 3:1, Nový Jičín - VSK Univerzita Brno 3:1 (12, 24, -22, 17) a 3:2 (-20, 17, -24, 16, 7)

1. SG Brno 17 16 1 0 50:17 33
2. Nový Jičín 17 11 6 0 42:32 28
3. MS Brno 15 9 6 0 31:28 24
4. VSK Brno 15 7 8 0 33:29 22
5. Opava 16 6 10 0 27:37 22
6. Uh. Hradiště 17 5 12 0 27:41 22
7. Břeclav 17 4 13 0 22:43 21
8. SCM-ČVS 6 2 4 0 9:14 8

Extraliga juniorek, skupina B

19.a 20. kolo: TJ Sokol Španielka Žižkov I - PVK Přerov Precheza 0:3 a 0:3, TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Šternberk 2:3 a 1:3, TJ Mittal Ostrava - VK Královo Pole 0:3 a 1:3

1. Přerov 18 15 3 0 48:16 33
2. Kr. Pole 16 12 4 0 38:18 28
3. Ostrava 18 10 8 0 36:28 28
4. Šternberk 18 8 10 0 30:39 26
5. Nový Jičín 16 8 8 0 28:32 24
6. Frýdek-Místek 18 6 12 0 31:40 24
7. Žižkov I 16 1 15 0 9:47 17

1. liga juniorů, skupina B

17. a 18. kolo: VK Opava - Volejbalový klub Choceň 1:3 a 2:3, TJ Nový Jičín - Jiskra Ústí n. Orlicí 0:3 (-18, -16, -25) a 0:3 (-16, -12, -19)

1. Ústí n. O. 14 14 0 0 42:5 28
2. Choceň 14 11 3 0 38:19 25
3. Kopřivnice 14 9 5 0 28:16 23
4. Opava 14 9 5 0 30:19 23
5. Rychnov n. K. 14 5 9 0 22:34 19
6. Beskydy 14 4 10 0 19:33 18
7. Nový Jičín 14 4 10 0 17:32 18
8. Havířov 14 0 14 0 4:42 14

1. liga kadetek, skupina C

15. a 16. kolo: VO TJ Lanškroun - TJ Nový Jičín 3:2 (20, -21, -17, 19, 6) a 3:0 (21, 20, 29), SK UP Olomouc B - VK Modřanská Prostějov B 0:3 a 0:3, VSC Zlín - TJ Slovan Moravská Třebová 3:2 a 3:2, VC Kroměříž - TJ Sokol Šternberk B 3:0 a 3:0, Happy Sport Opava - TJ Sokol Šternberk A 3:0 a 3:0

1. Opava 16 16 0 0 48:4 32
2. Lanškroun 16 14 2 0 43:12 30
3. Šternberk A 16 12 4 0 37:14 28
4. Nový Jičín 16 9 7 0 31:27 25
5. Zlín 16 9 7 0 30:30 25
6. Prostějov B 16 8 7 1 29:24 23
7. Moravská Třebová 16 5 11 0 24:34 21
8. Kroměříž 16 5 11 0 20:37 21
9. Olomouc B 16 1 15 0 7:47 17
10. Šternberk B 16 1 15 0 5:45 17

Krajský přebor I. třídy mužů

15. a 16. kolo: Kopřivnice - OU Ostrava 0:3 a 0:3, Karviná - VK Opava 0:3 (-13, -19, -25) a 0:3 (-17, -22, -23), Metylovice - Morávka 2:3 (23, -21, 20, -16, -7) a 1:3 (-15, 22, -21, -15), VŠB Ostrava - Polanka 3:1 (22, 16, -19, 9) a 3:1 (17, 13, -29, 22)

1. VŠB-TU Ostrava 16 14 2 0 42:12 30
2. VK Opava 16 11 5 0 38:21 27
3. OU Ostrava 16 10 6 0 35:22 26
4. Morávka 16 10 6 0 33:26 26
5. Karviná 16 9 7 0 31:26 25
6. AZ Kylešovice 14 10 4 0 34:22 24
7. Kopřivnice 16 6 10 0 23:35 22
8. Polanka 16 4 12 0 20:41 20
9. Metylovice 16 2 14 0 18:42 18
10. Odry 14 2 12 0 12:39 16

Krajský přebor I. třídy žen

15. a 16. kolo: Bílovec - VŠB Ostrava 2:3 (-23, 19, 17, -20, -12) a 3:1 (-22, 18, 23, 19), Odry - SKV Orlová 0:3 (-11, -10, -13) a 0:3 (-17, -13, -21), Frýdlant n. O. - Frenštát p. R. 2:3 (24, -20, -13, 13, -13) a 3:0 (21, 16, 21), Fulnek - Vratimov 3:1 (-22, 22, 18, 23) a 3:0 (13, 25, 17), Frýdek-Místek C - Český Těšín nenahlášeno

1. Orlová 16 13 3 0 42:17 29
2. VŠB-TU Ostrava 16 11 5 0 37:25 27
3. Vratimov 16 10 6 0 36:27 26
4. Fulnek 16 9 7 0 37:26 25
5. Bílovec 16 7 9 0 27:36 23
6. Český Těšín 14 8 6 0 30:24 22
7. Frenštát 16 6 10 0 23:40 22
8. Frýdek-Místek C 14 7 7 0 26:26 21
9. Frýdlant 16 5 11 0 27:36 21
10. Odry 16 2 14 0 16:44 18

2.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mobilní hospic Ondrášek umožňuje nevyléčitelně nemocným lidem prožít poslední část života důstojně, doma, v kruhu své rodiny.

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ředitelství OKD. Důl Darkov v Karviné.

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Hřiště frenštátských hasičů za Domovem Hortenzie v sobotu patřilo záchranářům všeho druhu. Konal se tam další ročník oblíbené akce Den se záchranáři.

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení