VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a volejbalu.

9.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Archív

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

VSK VŠB Ostrava - BC Nový Jičín 81:70 (34:13, 54:36, 65:53)

Body: Zavadil 21, Pacut 13, Marek 12, Maděra 10, Rychtr 9, Pilař 6, Gerych 5, Vlček 3, Lukenda 2 - Medek a Valčák 23, Kraus 14, Kramer, Křídlo, Mrštík, Vaněk a Zdražil 2, trojky: 6:8, fauly: 10:20, TH: 16/11:10/6, rozhodčí: Kašparová, Stáňa

Ostatní výsledky 10. kola: Sokol Karviná – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 79:82, MEZ Mohelnice - Spartak Uherský Brod 62:74, TJ Šumperk - BK Valašské Meziříčí 88:65, Sokol Šlapanice - SK Žabovřesky 87:71, Slavia Kroměříž - TJ Třebíč 87:62

TJ Sokol Karviná - BC Nový Jičín 96:74 (27:24, 50:43, 73:54)

Body: Hamrus 19, Oswald 17, Vítek 15, Odehnal 14, Peter 13, Kadlec a Sodomka 4, Micza a Šeda 3, Bisaha a Vavruša 2 - Medek 14, Mrštík 11, Valčák a Vošlajer 10, Kraus 9, Kramer a Vaněk 7, Zdražil 4, Pindroch 2, trojky: 11:5, fauly: 17:17, TH: 24/15:27/17, rozhodčí: Doležal, Polák

Ostatní výsledky 11. kola: VSK VŠB Ostrava - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 92:61, TJ MEZ Mohelnice - BK Valašské Meziříčí 60:62, TJ Šumperk - Spartak Uherský Brod 89:82, Sokol Šlapanice - TJ Třebíč 87:72, TJ Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 62:82

1. VSK VŠB Ostrava 10 7 3 814:647 17
2. TJ Sokol Karviná 10 7 3 806:722 17
3. Sokol Šlapanice 10 6 4 734:640 16
4. BC Nový Jičín 10 6 4 767:781 16
5. TJ Šumperk 10 6 4 761:789 16
6. BCM Ostrava 9 6 3 680:634 15
7. SK Žabovřesky 10 5 5 742:699 15
8. Uherský Brod 10 4 6 756:789 14
9. TJ Třebíč 10 4 6 706:801 14
10. TJ Slavia Kroměříž 9 4 5 673:670 13
11. Valašské Meziříčí 10 3 7 677:747 13
12. TJ Mohelnice 10 1 9 531:728 11

Liga starších dorostenek, skupina B

10. kolo: BK Velké Meziříčí - SK UP Olomouc 45:77, BK Žďár nad Sázavou - Slavia Kroměříž 58:65, BK Pliska Studánka Pardubice B - ŠBK Parker Hannifin Sadská 52:66

11. kolo: BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž 51:74, BK Žďár nad Sázavou - SK UP Olomouc 65:71, SŠB Pardubice - ŠBK Parker Hannifin Sadská 42:102

1. TJ Slavia Kroměříž 8 8 0 625:420 16
2. ŠBK PH Sadská 9 7 2 692:497 16
3. SK UP Olomouc 8 7 1 588:423 15
4. BK Žďár nad Sázavou 8 5 3 467:412 13
5. BK Příbor 8 4 4 615:507 12
6. SBŠ Ostrava B 8 3 5 546:521 11
7. TJ Jiskra Kyjov 7 4 3 361:399 11
8. Studánka Pardubice B 8 1 7 389:615 9
9. BK Velké Meziříčí 8 1 7 366:621 9
10. SŠB Pardubice 8 0 8 378:612 8

Liga kadetů U16, skupina B

BK Lions Jindřichův Hradec - BC Nový Jičín 65:74 (16:20, 37:38, 51:56)

Sestava a body Nového Jičína: Rýdel 21, Kostelník 18, Panák 12, Gerla 8, Křenek 5, Majer 5, Kocián 4, Fegler 1, Gold, Hromádka, Kudry a Pokorný 0

Ostatní výsledky 10. kola: Sokol Karviná - Slavia MBA Kroměříž 76:82, Start Havířov - Jiskra Kyjov 32:81, Sokol Hradec Králové 2 - BC Kolín 94:84, BK Pardubice B - Sokol pražský B 73:61, Jiskra Havlíčkův Brod - BK Opava 71:79 (25:20, 37:38, 58:59)
Jiskra Havlíčkův Brod - BC Nový Jičín 32:46 (15:28, nedohráno málo hráčů)

Ostatní výsledky 11. kola: Sokol Karviná - Jiskra Kyjov 85:64, Start Havířov - Slavia MBA Kroměříž 19:103, Sokol Hradec Králové 2 - Sokol pražský B 76:74, BK Pardubice B - BC Kolín 86:74

1. Slavia MBA Kroměříž 11 10 1 1052:713 21
2. BC Nový Jičín 11 10 1 745:587 21
3. TJ Sokol Karviná 11 9 2 883:709 20
4. Jiskra Kyjov 11 8 3 763:630 19
5. Synth. Pardubice B 11 7 4 860:723 18
6. BK B & W Opava 11 6 5 763:755 17
7. Hradec Králové 2 11 5 6 792:863 16
8. Havlíčkův Brod 11 4 7 802:825 15
9. TJ Sokol pražský B 11 3 8 762:785 14
10. BC Kolín 11 3 8 763:810 14
11. Jindřichův Hradec 11 1 10 637:913 12
12. TJ Start Havířov 11 0 11 529:1038 11

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

10. kolo: Havířov - Polanka 32:31, Napajedla - Vsetín 29:29, SK Velká Bystřice- Olomouc 21:20, Přerov B - Zubří jun. 27:32, Trnávka - Holešov 34:29, Lesana Zubří - Paskov 23:31

1. V. Bystřice 10 9 0 1 267:222 18
2. Napajedla 10 8 1 1 326:277 17
3. Olomouc 10 6 0 4 298:269 12
4. Havířov 10 6 0 4 299:283 12
5. Vsetín 10 4 2 4 300:268 10
6. Zubří jun. 10 5 0 5 305:286 10
7. Polanka 10 4 0 6 279:278 8
8. Přerov B 10 4 0 6 261:304 8
9. L. Zubří 10 4 0 6 244:294 8
10. Trnávka 10 2 2 6 253:272 6
11. Holešov 10 3 0 7 277:311 6
12. Paskov 10 2 1 7 260:305 5

1. liga staršího dorostu

10. kolo: Dukla Praha - Náchod 24:24, SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň 23:21, Bohunice - Zubří 26:35, Jičín - Ostrava 34:22, Sokol Lázně Třeboň - Sokol Nové Veselí 29:31, Karviná - Kopřivnice 38:31

1. Jičín 10 10 0 0 321:238 20
2. Karviná 10 9 0 1 364:282 18
3. Talent Plzeň 11 7 0 4 311:276 14
4. Dukla 11 5 3 3 316:296 13
5. Frýdek-Místek 10 6 1 3 264:255 13
6. Zubří 11 5 0 6 318:320 10
7. Ostrava 10 3 1 6 230:291 7
8. N. Veselí 10 3 0 7 285:292 6
9. Kopřivnice 11 3 0 8 287:317 6
10. Bohunice 10 3 0 7 285:326 6
11. Třeboň 10 3 0 7 240:291 6
12. Náchod 10 2 1 7 255:292 5

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

10. kolo: Frýdek-Místek - Zlín 35:16, Brno - Zubří 31:44, Prostějov - Nové Veselí 39:40, Maloměřice - Ostrava 20:31, Karviná - Kopřivnice 17:15

1. Zubří 10 8 1 1 376:228 17
2. Karviná 9 8 0 1 306:154 16
3. Kopřivnice 9 7 1 1 296:206 15
4. N. Veselí 9 5 1 3 250:244 11
5. Frýdek-Místek 9 5 0 4 265:219 10
6. Ostrava 9 5 0 4 283:269 10
7. Zlín 9 3 0 6 195:274 6
8. Brno 9 2 1 6 230:303 5
9. Hranice 9 2 0 7 230:288 4
10. Prostějov 9 2 0 7 227:353 4
11. Maloměřice 9 1 0 8 193:313 2

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

19. a 20. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (20, 20, 22) a 3:0 (21, 22, 13), SK p.e.m.a. Opava - SG LD Brno 0:3 (-23, -23, -21) a 0:3 (-22, -23, -22), TJ Lokomotiva Břeclav - VK Moravská Slávia Brno 3:2 (-24, -20, 16, 18, 11) a 1:3 (-22, -15, 21, -11)

1. SG LD Brno 19 18 1 0 56:17 37
2. TJ Nový Jičín 17 11 6 0 42:32 28
3. MS Brno 17 10 7 0 36:32 27
4. VSK Univerzita Brno 17 9 8 0 39:29 26
5. Opava 19 7 12 0 30:44 26
6. Uherské Hradiště 19 5 14 0 27:47 24
7. Břeclav 19 5 14 0 26:48 24
8. SCM-ČVS 7 2 5 0 10:17 9

Extraliga juniorek, skupina B

21. a 22. kolo: VK Královo Pole Brno - TJ Sokol Frýdek-Místek 2:3 (-14, 14, -22, 22, -11) a 3:1 (14, -18, 14, 18), TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Španielka Žižkov 3:0 (17, 18, 16) a 3:1 (15, 7, -16, 18), PVK Přerov Precheza - TJ Nový Jičín 3:0 (12, 22, 10) a 3:0 (14, 17, 13)

1. PVK Přerov Precheza 20 17 3 0 54:16 37
2. VK Královo Pole 18 13 5 0 43:22 31
3. Šternberk 20 10 10 0 36:40 30
4. Ostrava 18 10 8 0 36:28 28
5. Frýdek-Místek 20 7 13 0 35:45 27
6. Nový Jičín 18 8 10 0 28:38 26
7. Žižkov I 18 1 17 0 10:53 19

1. liga juniorů, skupina B

19. a 20. kolo: ŠSK Beskydy - VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou 3:0 (23, 18, 18) a 3:0 (22, 23, 16), KV Tatra Kopřivnice - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-22, -19, -15) a 0:3 (-19, -11, -17), VK Opava - Slavia Havířov 3:0 (21, 9, 21) a 3:1 (10, 17, -23, 14)

1. Choceň 16 13 3 0 44:19 29
2. Ústí nad Orlicí 14 14 0 0 42:5 28
3. Opava 16 11 5 0 36:20 27
4. Kopřivnice 16 9 7 0 28:22 25
5. Beskydy 16 6 10 0 25:33 22
6. Rychnov nad Kněžnou 16 5 11 0 22:40 21
7. Nový Jičín 14 4 10 0 17:32 18
8. Havířov 16 0 16 0 5:48 16

Krajský přebor I. třídy mužů

17. a 18. kolo: Polanka - Kopřivnice 3:1 (-25, 21, 16, 21) a 3:1 (13, -22, 15, 26), Odry - VŠB Ostrava 0:3 (-14, -24, -16) a 0:3 (-18, -16, -13), Morávka - AZ Kylešovice 3:0 (23, 20, 21) a 3:1 (23, 23, -21, 23), Metylovice - VK Opava 2:3 (-20, 17, 20, -25, -15) a 0:3 (-20, -21, -12), OU Ostrava - Karviná 3:1 (-24, 16, 10, 19) a 3:0 (24, 21, 24)

1. VŠB-TU Ostrava 18 16 2 0 48:12 34
2. VK Opava 18 13 5 0 44:23 31
3. OU Ostrava 18 12 6 0 41:23 30
4. Morávka 18 12 6 0 39:27 30
5. AZ Kylešovice 18 12 6 0 41:29 30
6. Jäkl Karviná 18 9 9 0 32:32 27
7. Kopřivnice 18 6 12 0 25:41 24
8. Polanka n. O. 18 6 12 0 26:43 24
9. Metylovice 18 2 16 0 20:48 20
10. Odry 18 2 16 0 13:51 20

Krajský přebor I. třídy žen

17. a 18. kolo: Vratimov - ŠSK Bílovec 3:0 (22, 19, 19) a 2:3 (-14, -10, 25, 19, -10), Český Těšín - Fulnek 0:3 (-17, -23, -13) a 2:3 (16, -23, 21, -15, -10), Frenštát p. R. - Frýdek-Místek C 3:1 (-23, 19, 21, 19) a 3:1 (16, 18, -22, 25), SKV Orlová - Frýdlant n. O. 3:0 (25, 19, 14) a 3:1 (24, -15, 17, 6), VŠB Ostrava - Odry 3:1 (21, 23, -23, 19) a 3:0 (20, 22, 24)

1. Slavia Orlová 18 15 3 0 48:18 33
2. VŠB-TU Ostrava 18 13 5 0 43:26 31
3. Fulnek 18 11 7 0 43:28 29
4. Vratimov 18 11 7 0 41:30 29
5. Český Těšín 18 9 9 0 37:35 27
6. Frýdek-Místek C 18 8 10 0 33:37 26
7. Bílovec 18 8 10 0 30:41 26
8. Frenštát p. R. 18 8 10 0 29:42 26
9. Frýdlant n. O. 18 5 13 0 28:42 23
10. Odry 18 2 16 0 17:50 20

9.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení