VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

3.2.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

15. kolo: MEZ Mohelnice - BC Nový Jičín 80:67 (20:17, 37:36, 59:50), TJ Šumperk – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 87:93 (18:26, 40:44, 66:68), VŠB Ostrava - Sokol Šlapanice 69:70 (18:13, 36:34, 55:50), Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 86:77 (19:21, 38:44, 63:57), BK Valašské Meziříčí - SK Žabovřesky 68:66 (11:17, 29:43, 48:54), Spartak Uherský Brod - TJ Třebíč 100:67 (26:18, 50:35, 82:46)

16. kolo: MEZ Mohelnice - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 63:69 (19:18, 40:30, 53:59), TJ Šumperk - BC Nový Jičín 86:80 (25:32, 43:45, 68:61), Sokol Karviná - Sokol Šlapanice 62:92 (21:21, 25:43, 45:73), VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž 75:51 (25:14, 34:27, 54:38), Spartak Uherský Brod - SK Žabovřesky 104:87 (26:26, 43:50, 71:71), BK Valašské Meziříčí - TJ Třebíč 82:90 (15:26, 34:37, 53:63)

1. VSK VŠB Ostrava 16 12 4 1272:976 28
2. Sokol Šlapanice 16 12 4 1205:1012 28
3. TJ Šumperk 16 10 6 1234:1204 26
4. BCM Ostrava 15 10 5 1160:1094 25
5. Spartak Uherský Brod 16 8 8 1264:1254 24
6. BC Nový Jičín 15 9 6 1172:1181 24
7. TJ Sokol Karviná 16 8 8 1157:1193 24
8. SK Žabovřesky 16 6 10 1195:1200 22
9. TJ Slavia Kroměříž 16 5 11 1143:1215 21
10. BK Valašské Meziříčí 16 5 11 1098:1198 21
11. TJ Třebíč 14 6 8 1014:1132 20
12. TJ MEZ Mohelnice 16 3 13 904:1159 19

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - SK UP Olomouc 76:86 (18:22, 39:48, 56:70)

Body: Bzirská Renata 21, Cvernová Jana 16, Šťastná Barbora 11, Drtilová Michaela 9, Rečková Simona 8, Sorková Zuzana 7, Pařilová Jana a Ryndová Vendula 2 - Lachnitová 25, Burzová 20, Vildová 13, Fašánková, Husičková a Tomášková A. 6, Skrovná a Zemková 4, Tomášková K. 2, trojky: 4:4, fauly: 15:21, TH: 32/24:16/4, rozhodčí: Dombrovský, Rychlý

Ostatní výsledky 15. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - tělovýchovná jednota Slavia Kroměříž 53:76 (9:18, 16:35, 34:54), Basketbalový klub Žďár nad Sázavou – Basketbalový klub Pliska Studánka Pardubice B 83:25 (15:5, 34:5, 57:19), Basketbalový klub Velké Meziříčí - SŠB Pardubice 72:62 (19:17, 35:31, 49:46)

BK Příbor - Slavia Kroměříž 38:70 (7:18, 15:35, 28:44)

Sestava a body Příbora: Cvernová Jana 14, Ryndová Vendula 13, Bzirská Renata 6, Drtilová Michaela 3, Rečková Simona a Šťastná Barbora 1, Pařilová Jana

Ostatní výsledky 16. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - SK UP Olomouc 73:86 (14:17, 33:48, 50:68), BK Velké Meziříčí - BK Pliska Studánka Pardubice B 82:50 (20:11, 43:26, 61:35), BK Žďár nad Sázavou - SŠB Pardubice 85:38 (20:8, 43:12, 66:20), Jiskra Kyjov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 49:71 (7:16, 19:43, 31:57)

1. BK Žďár nad Sázavou 14 11 3 921:666 25
2. TJ Slavia Kroměříž 12 11 1 911:651 23
3. SK UP Olomouc 12 10 2 906:711 22
4. ŠBK Parker Hannifin Sadská 12 9 3 892:682 21
5. BK Příbor 14 7 7 1024:895 21
6. SBŠ Ostrava B 14 5 9 945:963 19
7. BK Velké Meziříčí 14 3 11 741:1071 17
8. TJ Jiskra Kyjov 12 4 8 609:723 16
9. BK Studánka Pardubice B 13 3 10 608:944 16
10. SŠB Pardubice 13 2 11 655:906 15

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

13. kolo: Sokol Zlín Kostelec A - Slezan Opava A 10:4 (35:24), KST Holešov A BM plus - Omya Jeseník B 7:10 (28:39), Jiskra Strážnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 6:10 (28:37), SK Slavičín A - TŽ Třinec A 4:10 (19:32), Mittal Ostrava C - Robot Mokré Lazce B 10:3 (33:19), TJ MSV Studénka A - TTC Poruba A 10:3 (35:15)

14. kolo: KST Holešov A BM plus - Slezan Opava A 7:10 (31:35), Sokol Zlín Kostelec A - Omya Jeseník B 10:1 (31:7), SK Slavičín A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 6:10 (25:35), Jiskra Strážnice A - TŽ Třinec A 10:4 (35:23), TJ MSV Studénka A - Robot Mokré Lazce B 7:10 (31:38), Mittal Ostrava C - TTC Poruba A 10:3 (32:11)

1. Sokol Zlín Kostelec A 14 13 1 0 139:57 41
2. Mittal Ostrava C 14 10 1 3 127:78 35
3. Slezan Opava A 14 8 4 2 126:103 34
4. TŽ Třinec A 14 9 2 3 123:84 34
5. TJ Rožnov p. R. A 14 8 1 5 112:95 31
6. Omya Jeseník B 14 6 1 7 95:116 27
7. TJ MSV Studénka A 14 5 2 7 108:107 26
8. Robot Mokré Lazce B 14 6 0 8 108:117 26
9. Jiskra Strážnice A 14 6 0 8 86:111 26
10. TTC Poruba A 14 3 2 9 92:126 22
11. KST Holešov A BM plus 14 2 2 10 87:131 20
12. SK Slavičín A 14 0 0 14 62:140 14

Divize mužů

17. kolo: Siko Orlová B - Slávia Orlová A 10:5 (32:23), 1. PM Ostrava A - Odry A 10:3 (34:18), Slezan Frýdek-Místek A - Mittal Ostrava D 10:6 (33:25), Ferrum Frýdlant n. O. A - Kopřivnice A 9:9 (34:34), Horní Datyně A - KLUBsten Karviná A 9:9 (35:29), SK Svinov A - Siko Orlová C 10:4 (33:19), Frenštát p. R. A - TTC Poruba B 10:0 (30:3)

18. kolo: Slezan Frýdek-Místek A –Odry A 10:4 (34:17), 1. PM Ostrava A - Mittal Ostrava D 4:10 (24:32), Horní Datyně A - Kopřivnice A (řešeno STK), Ferrum Frýdlant n. O. A - KLUBsten Karviná A 6:10 (26:36), Frenštát p. R. A - Siko Orlová C 10:4 (34:14), SK Svinov A - TTC Poruba B 10:8 (38:33)

1. Siko Orlová B 16 15 0 1 152:64 61
2. Mittal Ostrava D 17 12 2 3 157:102 55
3. Horní Datyně A 16 11 2 3 152:79 51
4. Slezan Fr.-Místek A 17 10 1 6 149:126 48
5. KLUBsten Karviná A 17 9 2 6 144:113 46
6. Ferrum Frýdlant n. O. A 17 8 2 7 131:134 43
7. Siko Orlová C 16 9 0 7 122:109 43
8. Slávia Orlová A 16 8 1 7 125:120 41
9. Frenštát p. R. A 17 6 3 8 118:135 38
10. 1. PM Ostrava A 17 5 2 10 113:146 34
11. SK Svinov A 17 5 2 10 117:141 34
12. Kopřivnice A 16 4 3 9 105:141 31
13. Odry A 17 2 2 13 87:163 25
14. TTC Poruba B 16 1 0 15 53:152 19

Krajská soutěž mužů, skupina C

13. kolo: Frenštát p. R. B - Sokol Brušperk B 5:10 (27:35), Sokol Kateřinky A - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:0 (30:5), Horní Datyně B - Klimkovice A 9:9 (32:37), Paskov A - Odry B 10:3 (34:14), Příbor A - Nový Jičín A 8:10 (36:37), Krmelín A - Pstruží A 3:10 (14:34)

14. kolo: Sokol Kateřinky A - Sokol Brušperk B 10:0 (30:4), Frenštát p. R. B - Ferrum Frýdlant n. O. C 4:10 (19:36), Paskov A - Klimkovice A 10:5 (37:26), Horní Datyně B - Odry B 3:10 (18:34), Krmelín A - Nový Jičín A 3:10 (15:32), Příbor A - Pstruží A 7:10 (32:37)

1. Sokol Kateřinky A 14 12 1 1 137:44 51
2. Nový Jičín A 14 10 3 1 132:85 47
3. Sokol Brušperk B 14 9 1 4 115:100 42
4. Pstruží A 14 8 3 3 123:90 41
5. Paskov A 14 6 3 5 116:109 35
6. Horní Datyně B 14 5 4 5 111:110 33
7. Odry B 14 6 0 8 99:112 32
8. Ferrum Frýdlant n. O. C 14 5 2 7 101:113 31
9. Klimkovice A 14 5 1 8 102:120 30
10. Příbor A 14 4 1 9 96:114 27
11. Krmelín A 14 4 1 9 84:124 27
12. Frenštát p. R. B 14 0 0 14 45:140 14

Okresní přebor I. třídy

14. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát p. R. C 16:2 (49:15), TJ MSV Studénka B - TJ Sokol Příbor B 12:6 (42:30), TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov B 9:9 (36:34), TJ Mořkov A - TJ Nový Jičín B 11:7 (39:25), TJ Odry C - TJ Sokol Slatina A 10:8 (38:29), TJ Frenštát p. R. D - TJ Fulnek A 3:15 (18:48)

1. TJ MSV Studénka B 14 13 0 1 175:77 40
2. TJ Mořkov A 14 10 1 3 147:105 35
3. ASK Tatra Kopřivnice B 14 10 1 3 166:86 35
4. TJ Nový Jičín B 14 9 2 3 146:106 34
5. TJ Fulnek A 14 7 2 5 138:114 30
6. TJ Sokol Příbor B 14 6 3 5 130:122 29
7. TJ Frenštát p. R. C 14 6 0 8 116:136 26
8. TJ Odry C 14 4 1 9 107:145 23
9. TJ Mořkov B 14 3 2 9 110:142 22
10. TJ Sokol Slatina A 14 3 2 9 100:152 22
11. TJ Nový Jičín C 14 3 2 9 95:157 22
12. TJ Frenštát p. R. D 14 2 0 12 82:170 18

Okresní přebor II. třídy

14. kolo: TJ Fulnek B - TJ Odry D 5:13, TJ Nový Jičín D - TJ Frenštát p. R. E 16:2 (50:8), TJ Mořkov C - TJ MSV Studénka C 17:1 (51:6), TJ Sokol Příbor C - ASK Tatra Kopřivnice C 13:5 (46:23), TJ Spartak Bílovec A - TJ MSV Studénka D 18:0 (54:0)

1. TJ Spartak Bílovec A 13 12 1 0 201:33 38
2. TJ Mořkov C 13 11 1 1 189:45 36
3. TJ Nový Jičín D 13 11 0 2 183:51 35
4. TJ Sokol Příbor C 13 8 2 3 133:101 31
5. TJ Odry D 13 7 0 6 128:106 27
6. ASK Tatra Kopřivnice C 13 5 2 6 101:131 25
7. TJ Spartak Bílovec B 12 5 0 7 87:129 22
8. TJ MSV Studénka D 12 3 0 9 63:151 18
9. TJ MSV Studénka C 13 2 0 11 75:159 17
10. TJ Fulnek B 12 1 2 9 73:143 16
11. TJ Frenštát p. R. E 13 1 0 12 25:209 15

VOLEJBAL

1. liga juniorů, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Slavia Havířov 3:0 (12, 7, 15) a 3:0 (12, 6, 13), TJ Nový Jičín - VK Opava 1:3 (-17, 21, -9, -19) a 0:3 (-13, -22, -21), ŠSK Beskydy - KV Tatra Kopřivnice 3:1 (-23, 22, 22, 25) a 3:1 (25, -18, 18, 22)

1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20 20 0 0 60:8 40
2. VK Choceň 22 16 6 0 57:29 38
3. VK Opava 22 15 7 0 50:30 37
4. ŠSK Beskydy 24 12 12 0 45:44 36
5. KV Tatra Kopřivnice 22 12 10 0 41:32 34
6. TJ Nový Jičín 22 8 14 0 30:45 30
7. Rychnov nad Kněžnou 20 5 15 0 23:52 25
8. Slavia Havířov 24 0 24 0 6:72 24

3.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení