VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a stolního tenisu.

17.2.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - Spartak Uherský Brod 95:87 (22:18, 46:39, 68:64)

Body: Kraus Karel 27, Krba Tomáš 23, Zdražil Martin 14, Mrštík Pavel 11, Křídlo Martin a Pospíšil Michal 8, Pindroch Lukáš a Pospíšil David 2 - Formánek 39, Dostál 22, Mrlík 7, Kaša 6, Mikel 5, Dvořák a Kryštof 4, trojky: 6:10, fauly: 22:18, TH: 21/11:23/15, rozhodčí: Kašparová, Giecek

Ostatní výsledky 17. kola: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BK Valašské Meziříčí 87:72, TJ Třebíč - Sokol Karviná 80:74 (20:14, 39:33, 61:51), SK Žabovřesky - VŠB Ostrava 70:60 (15:14, 33:27, 49:43), Slavia Kroměříž - MEZ Mohelnice 74:54 (18:13, 29:31, 50:42), Sokol Šlapanice - TJ Šumperk 82:74

BC Nový Jičín - BK Valašské Meziříčí 79:70 (13:19, 40:39, 58:53)

Sestava a body Nového Jičína: Valčák Miloš 17, Mrštík Pavel 16, Vošlajer Tomáš 15, Kraus Karel, Krba Tomáš a Křídlo Martin 8, Zdražil Martin 7, Pindroch Lukáš

Ostatní výsledky 18. kola: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Spartak Uherský Brod 101:94 (19:30, 38:44, 68:71), SK Žabovřesky - TJ Sokol Karviná 85:46 (16:8, 38:24, 66:35), TJ Třebíč - VŠB Ostrava 47:71 (11:17, 24:38, 32:58), Sokol Šlapanice - TJ MEZ Mohelnice 89:39 (26:10, 38:19, 60:29), Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 77:91

1. Sokol Šlapanice 18 14 4 1376:1125 32
2. VSK VŠB Ostrava 18 13 5 1403:1093 31
3. BCM Ostrava 18 12 6 1438:1357 30
4. TJ Šumperk 18 11 7 1399:1363 29
5. BC Nový Jičín 17 11 6 1346:1338 28
6. SK Žabovřesky 18 8 10 1350:1306 26
7. Spartak Uherský Brod 18 8 10 1445:1450 26
8. TJ Sokol Karviná 18 8 10 1277:1358 26
9. TJ Třebíč 17 8 9 1238:1367 25
10. TJ Slavia Kroměříž 18 6 12 1294:1360 24
11. BK Valašské Meziříčí 18 5 13 1240:1364 23
12. TJ MEZ Mohelnice 18 3 15 997:1322 21

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 63:99

Sestava a body Příbora: Cvernová Jana 22, Šťastná Barbora 20, Sorková Zuzana 16, Pařilová Jana 13, Bartošová Zuzana 11 a Drtilová Michaela 11, Večeřová Petra 8

Ostatní výsledky 17. kola: Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 73:40 (24:15, 39:23, 61:28), ŠBK Parker Hannifin Sadská - Basketbalový klub Žďár nad Sázavou 61:58 (12:12, 27:25, 49:40), SŠB Pardubice – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 65:72 (15:29, 29:45, 50:63)

SŠB Pardubice - BK Příbor 45:70 (11:22, 17:37, 33:52)

Body: Medková 18, Schmidtová 10, Hidvéghy 8, Kadavá 5, Johnová 4 - Šťastná Barbora 17, Bartošová Zuzana 16, Cvernová Jana 15, Večeřová Petra 12, Drtilová Michaela 7, Pařilová Jana 2, Sorková Zuzana 1, trojky: 1:4, fauly: 12:12, TH: 9/2:12/10, rozhodčí: Šafařík, Cibulka

Ostatní výsledky 18. kola: SK UP Olomouc - Jiskra Kyjov 73:55 (14:17, 32:30, 51:42), BK Pliska Studánka Pardubice B - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 73:71

1. BK Žďár nad Sázavou 15 11 4 979:727 26
2. SK UP Olomouc 14 12 2 1052:815 26
3. TJ Slavia Kroměříž 13 12 1 984:691 25
4. BK Příbor 16 9 7 1193:1003 25
5. ŠBK P-H Sadská 13 10 3 953:740 23
6. SBŠ Ostrava B 16 6 10 1088:1101 22
7. Studánka Pardubice B 16 4 12 793:1187 20
8. TJ Jiskra Kyjov 14 4 10 704:869 18
9. SŠB Pardubice 15 2 13 765:1048 17
10. BK Velké Meziříčí 14 3 11 741:1071 17

Liga kadetů U16, skupina B

17. kolo: Jiskra Kyjov - BC Kolín 73:49 (18:16, 39:26, 54:40), Slávia MBA Kroměříž - Sokol pražský B 118:35 (26:10, 60:17, 87:25), BC Nový Jičín - Sokol Karviná 85:61 (19:16, 41:30, 59:51), BK Opava - Start Havířov 81:49 (27:10, 48:30, 67:38), Lions Jindřichův Hradec - Sokol Hradec Králové 2 103:108 (23:24, 37:35, 53:56, 74:74, 83:83, 93:93), Jiskra Havlíčkův Brod - BK Pardubice B 76:78 (17:25, 40:38, 58:51)

18. kolo: Slávia MBA Kroměříž - BC Kolín 94:50 (24:8, 50:22, 65:36), Jiskra Kyjov - Sokol pražský B 95:33 (24:4, 51:8, 73:14), BK Opava - Sokol Karviná 66:80 (15:14, 27:33, 48:51), BC Nový Jičín - Start Havířov 76:52 (21:4, 35:19, 54:35), Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Hradec Králové 2 88:87 (26:17, 38:35, 66:65), Lions Jindřichův Hradec - BK Pardubice B 70:79 (9:13, 22:38, 43:58)

1. BC Nový Jičín 20 19 1 1476:1048 39
2. Synthesia Pardubice B 20 16 4 1653:1237 36
3. Slavia MBA Kroměříž 20 15 5 1788:1307 35
4. Jiskra Kyjov 20 14 6 1388:1159 34
5. TJ Sokol Karviná 20 14 6 1531:1316 34
6. BK B & W Opava 20 12 8 1360:1280 32
7. Hradec Králové 2 20 10 10 1450:1529 30
8. Jiskra Havlíčkův Brod 20 7 13 1486:1535 27
9. Jindřichův Hradec 20 5 15 1238:1454 25
10. TJ Sokol pražský B 20 4 16 1263:1538 24
11. BC Kolín 20 4 16 1191:1454 24
12. TJ Start Havířov 20 0 20 927:1894 20

Oblastní přebor mužů

8. kolo: Opava C - Nový Jičín B 113:74

1. Opava C 11 11 0 953:711 22
2. Snakes A 11 8 3 897:757 19
3. Frenštát 12 7 5 866:810 19
4. Poski Ostrava A 12 6 6 814:776 18
5. Krnov 12 6 6 846:841 18
6. Hladnov 11 7 4 712:722 18
7. TBS Sokol Přerov 12 6 6 777:813 18
8. Orlová 12 4 8 883:917 16
9. Nový Jičín B 12 4 8 856:895 16
10. Frýdek-Místek 11 4 7 725:840 15
11. Start Havířov 12 1 11 712:959 13

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

12. kolo: Polanka – Lesana Zubří 32:19, Vsetín - Paskov 29:16, Holešov - Havířov 27:22, Přerov B - Trnávka 26:29

1. V. Bystřice 11 10 0 1 298:242 20
2. Napajedla 11 8 1 2 346:309 17
3. Vsetín 12 6 2 4 370:306 14
4. Zubří jun. 12 7 0 5 371:339 14
5. Polanka 12 6 0 6 343:317 12
6. Olomouc 12 6 0 6 345:327 12
7. Havířov 12 6 0 6 341:341 12
8. Holešov 12 5 0 7 329:353 10
9. Trnávka 12 3 2 7 308:331 8
10. Přerov B 12 4 0 8 306:355 8
11. L. Zubří 12 4 0 8 285:367 8
12. Paskov 12 3 1 8 298:353 7

1. liga staršího dorostu

12. kolo: Frýdek-Místek - N. Veselí 28:19, Bohunice - Dukla 32:28, Kopřivnice - Jičín 27:34, Ostrava - Talent Plzeň 22:30, Zubří - Karviná 23:38

1. Jičín 12 12 0 0 386:289 24
2. Karviná 12 11 0 1 436:332 22
3. Talent Plzeň 13 9 0 4 374:321 18
4. Fr.-Místek 12 7 2 3 317:299 16
5. Dukla 12 5 3 4 344:328 13
6. Zubří 12 5 0 7 341:358 10
7. Kopřivnice 13 4 0 9 353:379 8
8. Bohunice 12 4 0 8 340:387 8
9. Ostrava 12 3 2 7 277:346 8
10. N. Veselí 12 3 0 9 328:351 6
11. Třeboň 11 3 0 8 268:330 6
12. Náchod 11 2 1 8 282:326 5

1. liga mladšího dorostu

12. kolo: Frýdek-Místek - N. Veselí 30:28, Kopřivnice - Maloměřice 47:16, Hranice - Prostějov 36:28, Zubří - Karviná 28:25, Ostrava - Zlín 40:29

1. Zubří 11 9 1 1 404:253 19
2. Kopřivnice 11 9 1 1 391:248 19
3. Karviná 11 9 0 2 368:197 18
4. Ostrava 11 7 0 4 349:322 14
5. N. Veselí 11 6 1 4 311:293 13
6. Fr.-Místek 11 6 0 5 319:273 12
7. Zlín 11 4 0 7 255:343 8
8. Hranice 11 3 0 8 281:353 6
9. Brno 10 2 1 7 259:334 5
10. Prostějov 11 2 0 9 281:437 4
11. Maloměřice 11 1 0 10 228:393 2

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

15. kolo: Slezan Opava A - Mittal Ostrava C 10:5 (36:26), Omya Jeseník B - TJ MSV Studénka A 4:10 (19:33), Robot Mokré Lazce B - Jiskra Strážnice A 10:2 (32:14), TTC Poruba A - SK Slavičín A 10:4 (34:20), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Sokol Zlín Kostelec A 0:10 (7:30), TŽ Třinec A - KST Holešov A BM plus 10:7 (38:31)

16. kolo: Omya Jeseník B - Mittal Ostrava C 2:10 (9:30), Slezan Opava A - TJ MSV Studénka A 10:4 (33:26), TTC Poruba A - Jiskra Strážnice A 10:7 (38:28), Robot Mokré Lazce B - SK Slavičín A 10:3 (34:16), TŽ Třinec A - Sokol Zlín Kostelec A 8:10 (33:39), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - KST Holešov A BM plus 9:9 (33:37)

1. Sokol Kostelec A 16 15 1 0 159:65 47
2. Slezan Opava A 16 10 4 2 146:112 40
3. Mittal Ostrava C 16 11 1 4 142:90 39
4. TŽ Třinec A 16 10 2 4 141:101 38
5. TJ Rožnov p. R. A 16 8 2 6 121:114 34
6. Mokré Lazce B 16 8 0 8 128:122 32
7. TJ MSV Studénka A 16 6 2 8 122:121 30
8. Omya Jeseník B 16 6 1 9 101:136 29
9. Jiskra Strážnice A 16 6 0 10 95:131 28
10. TTC Poruba A 16 5 2 9 112:137 28
11. Holešov A 16 2 3 11 103:150 23
12. SK Slavičín A 16 0 0 16 69:160 16

Divize mužů

19. kolo: Frenštát p. R. A - SK Svinov A 10:7, Siko Orlová C - Ferrum Frýdlant n. O. A 9:9, TTC Poruba B - Horní Datyně A 2:10, Kopřivnice A - 1. PM Ostrava A 6:10, KLUBsten Karviná A - Slezan Frýdek-Místek A 8:10, Odry A - Slávia Orlová A 10:6, Mittal Ostrava D - Siko Orlová B 9:9

20. kolo: TTC Poruba B - Ferrum Frýdlant n. O. A 6:10, Siko Orlová C - Horní Datyně A 9:9, KLUBsten Karviná A - 1. PM Ostrava A 7:10, Kopřivnice A - Slezan Frýdek-Místek A 9:9, Mittal Ostrava D - Slávia Orlová A 10:3, Odry A - Siko Orlová B 1:10

1. Siko Orlová B 18 16 1 1 171:74 67
2. Mittal Ostrava D 19 13 3 3 176:114 61
3. Horní Datyně A 19 12 3 4 179:99 58
4. Slezan Fr.-Místek A 19 11 2 6 168:143 54
5. Frýdlant n. O. A 19 9 3 7 150:149 49
6. KLUBsten Karviná A 19 9 2 8 159:133 48
7. Siko Orlová C 18 9 2 7 140:127 47
8. Slávia Orlová A 18 8 1 9 134:140 43
9. Frenštát p. R. A 18 7 3 8 128:142 42
10. 1. PM Ostrava A 19 7 2 10 133:159 42
11. Kopřivnice A 19 5 4 10 129:168 38
12. SK Svinov A 18 5 2 11 124:151 35
13. Odry A 19 3 2 14 98:179 30
14. TTC Poruba B 18 1 0 17 61:172 21

Krajská soutěž C, muži

15. kolo: Sokol Brušperk B - Příbor A 3:10, Ferrum Frýdlant n. O. C - Krmelín A 10:6, Nový Jičín A - Horní Datyně B 10:2, Pstruží A - Paskov A 10:5, Klimkovice A - Frenštát p. R. B 10:7, Odry B - Sokol Kateřinky A 6:10

16. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. C - Příbor A 10:7, Sokol Brušperk B - Krmelín A 10:5, Pstruží A - Horní Datyně B 8:10, Nový Jičín A - Paskov A 9:9, Odry B - Frenštát p. R. B 10:3, Klimkovice A - Sokol Kateřinky A 6:10

1. Sokol Kateřinky A 16 14 1 1 157:56 59
2. Nový Jičín A 16 11 4 1 151:96 53
3. Sokol Brušperk B 16 10 1 5 128:115 47
4. Pstruží A 16 9 3 4 141:105 46
5. Frýdlant n. O. C 16 7 2 7 121:126 39
6. Horní Datyně B 16 6 4 6 123:128 38
7. Paskov A 16 6 4 6 130:128 38
8. Odry B 16 7 0 9 115:125 37
9. Klimkovice A 16 6 1 9 118:137 35
10. Příbor A 16 5 1 10 113:127 32
11. Krmelín A 16 4 1 11 95:144 29
12. Frenštát p. R. B 16 0 0 16 55:160 16

OP I. třídy mužů

16. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Příbor B 16:2 (51:17), TJ Frenštát p. R. C - TJ Mořkov B 11:7 (41:35), TJ MSV Studénka B - TJ Nový Jičín B 17:1 (53:17), TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Slatina A 9:9, TJ Mořkov A - TJ Fulnek A 12:6 (44:22), TJ Odry C - TJ Frenštát p. R. D 16:2 (51:17)

1. TJ MSV Studénka B 16 15 0 1 205:83 46
2. TJ Mořkov A 16 12 1 3 171:117 41
3. Tatra Kopřivnice B 16 12 1 3 197:91 41
4. TJ Nový Jičín B 16 10 2 4 158:130 38
5. TJ Fulnek A 16 8 2 6 157:131 34
6. TJ Sokol Příbor B 16 7 3 6 146:142 33
7. TJ Frenštát p. R. C 16 7 0 9 131:157 30
8. TJ Odry C 16 5 1 10 128:160 27
9. TJ Nový Jičín C 16 3 3 10 111:177 25
10. TJ Sokol Slatina A 16 3 3 10 115:173 25
11. TJ Mořkov B 16 3 2 11 122:166 24
12. TJ Frenštát p. R. D 16 2 0 14 87:201 20

OP II. třídy mužů

16. kolo: TJ Spartak Bílovec B - TJ Frenštát p. R. E 16:2 (50:11), TJ Fulnek B - TJ MSV Studénka C 9:9 (37:30), TJ Nový Jičín D - ASK Tatra Kopřivnice C 16:2, TJ Mořkov C - TJ MSV Studénka D odloženo, TJ Sokol Příbor C - TJ Spartak Bílovec A 5:13 (24:42)

1. TJ Spartak Bílovec A 14 13 1 0 214:38 41
2. TJ Nový Jičín D 15 13 0 2 215:55 41
3. TJ Mořkov C 14 12 1 1 203:49 39
4. TJ Sokol Příbor C 15 8 2 5 146:124 33
5. TJ Odry D 14 8 0 6 141:111 30
6. Tatra Kopřivnice C 15 5 2 8 107:161 27
7. TJ Spartak Bílovec B 14 6 0 8 108:144 26
8. TJ MSV Studénka D 13 4 0 9 73:159 21
9. TJ MSV Studénka C 15 2 1 12 86:184 20
10. TJ Fulnek B 14 1 3 10 88:164 19
11. TJ Frenštát p. R. E 15 2 0 13 39:231 19

17.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení