VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a národní házené.

21.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B2 (o 7. – 10. místo)

5. kolo: BK Příbor - BSK Jičín 65:48 (15:14, 35:23, 52:29), Proton Zlín - Tesla UNI Brno 55:49 (9:5, 24:19, 36:22)

6. kolo: Proton Zlín - BSK Jičín 75:63 (19:23, 41:41, 60:54), BK Příbor - Tesla UNI Brno 78:59 (19:18, 42:32, 60:43)

7. VSK Tesla UNI Brno 24 10 14 1429:1556 33
8. BK Příbor 24 8 16 1437:1603 32
9. BSK TJ Jičín 24 7 17 1568:1891 30
10. Proton Zlín 24 4 20 1355:1695 24

Liga juniorů U18, finále play-off

6. kolo: Kondoři Liberec - BC Kolín 101:57 (34:18, 65:32, 79:42), Slavoj Litoměřice - Start Havířov 65:59 (15:14, 31:30, 50:45), Basketbalové centrum mládeže Nymburk - BK Děčín 73:61 (19:15, 31:36, 57:52), BC Nový Jičín - Thermia Karlovy Vary 80:69 (16:22, 30:39, 55:53)

7. kolo: Kondoři Liberec - BC Kolín 83:53 (23:6, 43:21, 64:38), Slavoj Litoměřice - Start Havířov 75:60 (12:14, 34:20, 53:35), Basketbalové centrum mládeže Nymburk - BK Děčín 93:61 (21:18, 49:31, 71:42), BC Nový Jičín - Thermia Karlovy Vary 100:64 (17:18, 47:31, 76:53)

Liga kadetů U16, finále play-off

6. kolo: BK Brandýs nad Labem - Sokol Karviná 76:52 (21:18, 41:30, 62:42), BC Nový Jičín - BK Děčín 95:67 (28:12, 47:33, 68:53), Kondoři Liberec - Slavia MBA Kroměříž 105:67 (22:20, 41:30, 67:48), BK Pardubice B - BA Sparta 78:75 (18:17, 39:44, 57:62)

7. kolo: BK Brandýs nad Labem - Sokol Karviná 74:54 (21:14, 37:27, 56:42), BC Nový Jičín - BK Děčín 83:62 (20:16, 46:32, 71:41), Kondoři Liberec - Slavia MBA Kroměříž 73:67 (18:18, 36:38, 57:49), BK Pardubice B - BA Sparta 58:66 (15:14, 33:34, 48:52)

Liga žáků U14, skupina o 11. - 18. místo

3. kolo: Torola Basket Team Příbor - BK Děčín 72:53 (17:12, 33:24, 56:41), NH Ostrava - Levharti Chomutov 105:61 (26:17, 51:24, 86:38), Sokol Hradec Králové - Sršni Sokol Písek 64:89 (14:20, 28:44, 42:72), BK Prostějov - Kondoři Liberec 79:38 (30:11, 46:16, 66:24)

4. kolo: Torola Basket Team Příbor - Levharti Chomutov 66:48 (18:12, 40:20, 48:29), NH Ostrava - BK Děčín 67:50 (25:19, 40:33, 55:44), Sokol Hradec Králové - Kondoři Liberec 64:77 (14:23, 27:43, 43:63), BK Prostějov - Písek 87:50 (28:8, 52:24, 62:43)

11. Sršni Sokol Písek 10 8 2 734:623 18
12. Torola BT Příbor 10 7 3 736:646 17
13. BK Prostějov 10 6 4 778:557 16
14. BK NH Ostrava 10 5 5 755:698 15
15. BK Kondoři Liberec 10 5 5 649:625 15
16. BK Děčín 10 5 5 635:688 15
17. Sokol Hradec Králové 2 10 4 6 659:780 14
18. BK Levharti Chomutov 10 0 10 492:821 10

Skupina o 19. – 24. místo

3. kolo: BC Vysočina - BSK České Budějovice 66:57 (17:15, 36:29, 48:45), BC Kolín - TJ Klatovy 95:37 (39:13, 56:19, 79:30), BC Nový Jičín - Slavoj Litoměřice 63:47 (17:17, 30:25, 51:39)

4. kolo: BC Vysočina - TJ Klatovy 72:54 (25:9, 31:29, 53:41), BC Kolín - BSK České Budějovice 46:73 (6:26, 23:50, 34:60)

19. BC Nový Jičín 8 7 1 546:388 15
20. BC Vysočina 7 5 2 466:406 12
21. BC Kolín 7 3 4 455:461 10
22. Slavoj BK Litoměřice 8 2 6 430:534 10
23. TJ Klatovy 8 2 6 430:574 10
24. BSK České Budějovice 6 3 3 395:359 9

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

20. kolo: Havířov - Vsetín 30:32, Přerov B – Lesana Zubří 28:25, Olomouc - Polanka 28:26, Trnávka - Velká Bystřice 27:25, Napajedla - Paskov 30:21, Zubří jun. - Holešov 30:25

1. Velká Bystřice 20 16 0 4 530:449 32
2. Olomouc 20 13 1 6 601:544 27
3. Zubří jun. 20 13 0 7 624:566 26
4. Napajedla 19 12 1 6 568:535 25
5. Vsetín 20 10 2 8 605:543 22
6. Polanka 20 10 1 9 582:534 21
7. Holešov 20 10 0 10 564:568 20
8. Havířov 19 8 0 11 553:554 16
9. Trnávka 20 6 3 11 521:544 15
10. Přerov B 18 5 1 12 462:543 11
11. Paskov 20 5 1 14 483:583 11
12. Lesana Zubří 20 5 0 15 470:600 10

Severomoravská liga mužů

16. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Třinec 31:24, Klimkovice - Nový Jičín 26:19, Polanka B - TJ Valašské Meziříčí 32:25, Krnov - Krmelín 12:22, Suchdol nad Odrou - Veselá B 41:10

1. Rožnov p. R. 16 15 0 1 488:368 30
2. Suchdol n. O. 15 12 1 2 384:286 25
3. Veselá A 15 10 3 2 407:314 23
4. Nový Jičín 15 10 0 5 399:333 20
5. Polanka B 16 7 4 5 416:390 18
6. Krmelín 16 8 0 8 377:319 16
7. Hlučín 14 6 2 6 325:360 14
8. Třinec 16 5 1 10 325:373 11
9. Valašské Meziříčí 15 4 2 9 309:386 10
10. Klimkovice 15 3 1 11 290:339 7
11. Krnov 16 3 0 13 353:425 6
12. Veselá B 15 1 2 12 272:452 4

1. liga staršího dorostu

20. kolo: Bohunice - Frýdek-Místek 30:28, Dukla - Kopřivnice 30:31, Třeboň - Ostrava 29:25, Jičín - Talent Plzeň 32:28, Zubří - Náchod 46:24, Karviná – Nové Veselí 34:25

1. Jičín 20 19 1 0 657:489 39
2. Karviná 20 16 2 2 702:563 34
3. Talent Plzeň 20 13 2 5 612:508 28
4. Frýdek-Místek 20 10 3 7 511:491 23
5. Dukla 20 9 3 8 604:568 21
6. Zubří 20 10 0 10 621:607 20
7. Kopřivnice 20 8 0 12 555:566 16
8. Náchod 20 6 3 11 493:557 15
9. Bohunice 20 6 0 14 529:620 12
10. Ostrava 20 5 2 13 482:583 12
11. N. Veselí 20 5 0 15 533:594 10
12. Třeboň 20 5 0 15 438:591 10

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

20. kolo: Prostějov - Ostrava 22:28, Brno - Frýdek-Místek 19:31, Maloměřice - Zlín 19:26, Zubří - Hranice 35:20, Karviná – Nové Veselí 31:18

1. Zubří 19 16 2 1 687:433 34
2. Karviná 18 16 0 2 621:317 32
3. Kopřivnice 18 15 1 2 606:402 31
4. Frýdek-Místek 18 10 1 7 508:452 21
5. Ostrava 18 9 1 8 533:529 19
6. N. Veselí 18 8 2 8 481:490 18
7. Hranice 19 7 0 12 497:563 14
8. Brno 18 4 2 12 470:607 10
9. Zlín 18 5 0 13 401:562 10
10. Prostějov 18 3 0 15 471:704 6
11. Maloměřice 18 2 1 15 368:584 5

Severomoravská liga starších žáků

24. kolo: Ostrava A - Karviná A 29:21, Vsetín – Frýdek-Místek A 22:37, Rožnov pod Radhoštěm - Kopřivnice A 13:20, Polanka - Zubří A 25:34

1. Karviná A 21 19 0 2 697:379 38
2. Zubří A 21 15 1 5 676:463 31
3. Ostrava A 21 15 0 6 542:511 30
4. F.-Místek A 21 13 1 7 612:482 27
5. Kopřivnice A 21 8 0 13 447:534 16
6. Rožnov p. R. 21 7 0 14 347:473 14
7. Polanka 21 5 0 16 377:545 10
8. Vsetín 21 1 0 20 380:691 2

Oblastní liga starších žáků

12. kolo: Ostrava B - Karviná B 17:25, Sokol Klimkovice - Sokol Krmelín 55:11

1. Fr.-Místek B 9 9 0 0 335:114 18
2. Kopřivnice B 9 7 0 2 261:131 14
3. Zubří B 8 6 0 2 247:143 12
4. Karviná B 9 6 0 3 218:160 12
5. Sokol Klimkovice 10 3 1 6 231:291 7
6. Ostrava B 10 3 1 6 173:272 7
7. Orel Paskov 9 1 0 8 121:296 2
8. Sokol Krmelín 10 1 0 9 138:317 2

Severomoravská liga mladších žáků

24. kolo: Vsetín - Frýdek-Místek A 13:21, Ostrava A - Karviná A 21:15, Rožnov p. R. - Kopřivnice A 10:18, Polanka - Zubří A 15:24

1. Ostrava A 21 21 0 0 428:260 42
2. Zubří A 21 13 2 6 372:314 28
3. Karviná A 21 12 1 8 364:280 25
4. Kopřivnice A 21 11 1 9 309:271 23
5. Fr.-Místek A 21 9 1 11 327:333 19
6. Rožnov p. R. 21 7 0 14 249:326 14
7. Polanka 21 5 2 14 248:344 12
8. Vsetín 21 2 1 18 190:359 5

Oblastní liga mladších žáků

12. kolo: Ostrava B - Karviná B 12:18, Klimkovice - Krmelín 5:33, DTJ Polanka B - Zubří B 7:14, Orlová - Frýdek-Místek B 24:4

1. Orlová 11 10 0 1 273:72 20
2. Karviná B 11 10 0 1 205:85 20
3. Zubří B 10 7 0 3 172:138 14
4. Ostrava B 11 7 0 4 187:185 14
5. TJ TŽ Třinec 10 6 0 4 159:109 12
6. Krmelín 11 4 0 7 191:223 8
7. Fr.-Místek B 11 3 0 8 111:136 6
8. DTJ Polanka B 10 1 0 9 60:206 2
9. Klimkovice 11 0 0 11 99:303 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

13. kolo: Sokol Tymákov - TJ Božkov 19:12 (9:5), TJ Šroubárna Žatec - TJ Přeštice 8:16 (3:6), SK Chomutov - Sokol Blovice 20:13 (8:5), Sokol Dobruška - Sokol Krčín 15:15 (8:6), Sokol Bakov nad Jizerou - TJ Sokol Rokytnice 16:16 (9:7), HK Hlinsko - SK Studénka 21:17 (11:6)

1. Sokol Dobruška 14 11 1 2 287:207 23
2. Sokol Tymákov 14 10 1 3 290:230 21
3. Sokol Krčín 14 10 1 3 222:167 21
4. SK Chomutov 14 9 1 4 246:223 19
5. HK Hlinsko 14 9 0 5 213:194 18
6. Přeštice 14 8 0 6 214:187 16
7. S. Rokytnice 14 6 2 6 247:248 14
8. Šr. Žatec 14 6 0 8 203:257 12
9. Sokol Blovice 14 4 0 10 170:209 8
10. SK Studénka 14 3 1 10 183:223 7
11. Sokol Bakov n. Jiz. 14 2 1 11 134:218 5
12. TJ Božkov 14 1 2 11 149:195 4

2. liga mužů, skupina B

12. kolo: Sokol Dobruška B - SK Autonot Jihlava 12:13 (8:7), TJ Sokol Podhorní Újezd - SK NH Veselí nad Moravou 21:20 (10:9), TJ Sokol Vracov - KNH MS Brno 12:22 (7:10), SSK Vítkovice - SK Studénka 16:18 (5:7), Sokol Albrechtičky - Draken Brno 9:14 (3:6), TJ Sokol Rokytnice - TJ Pustějov 19:15 (8:5)

1. SK Studénka 12 11 0 1 255:193 22
2. TJ S. Rokytnice 12 10 1 1 242:210 21
3. Draken Brno 12 8 0 4 236:202 16
4. SSK Vítkovice 12 7 0 5 217:199 14
5. SK NH Veselí n. M. 13 6 1 6 241:237 13
6. SK Autonot Jihlava 12 5 2 5 201:191 12
7. TJ S. Podhorní Újezd 12 5 2 5 232:231 12
8. KNH MS Brno 13 5 2 6 239:242 12
9. TJ Pustějov 12 4 0 8 204:225 8
10. Sokol Albrechtičky 12 3 1 8 162:188 7
11. Sokol Dobruška B 12 3 1 8 211:243 7
12. TJ Sokol Vracov 12 1 0 11 197:276 2

21.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení