VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

11.12.2008
SDÍLEJ:

Basketbalový míč - ilustrační foto.Foto: archiv

BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

SK UP Olomouc - BC Nový Jičín 86:88 (24:16, 37:34, 63:56, 74:74)
Sestava a body Nového Jičína: Segeťa 23, Medek 16, Krba 14, Křídlo 12, Mršťík 10, Zdražil 8, Vaněk 3, Kraus 2

Ostatní výsledky 10. kola: Sokol Šlapanice - TJ Třebíč 66:87 (13:19, 24:38, 42:56), Sokol Boskovice - SK Žabovřesky 89:79 (22:14, 39:39, 54:57), TJ Slavia Kroměříž - Valašské Meziříčí 64:76 (19:22, 40:37, 51:60), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BCS Husovice 68:93, BK Breda & Weinstein Opava B - BK Uherský Brod 114:67 (31:26, 65:41, 92:57)

TJ Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 95:85 (30:10, 54:42, 71:60)
Sestava a body Nového Jičína: Medek 21, Zdražil 19, Mršťík 17, Křídlo 12, Segeťa 11, Kudělka 3, Krba 2, Kraus a Vaněk

Ostatní výsledky 11. kola: Sokol Šlapanice - SK Žabovřesky 61:70 (14:24, 34:36, 48:58), Sokol Boskovice - TJ Třebíč 64:97 (18:26, 33:48, 52:69), SK UP Olomouc - Valašské Meziříčí 84:88 (28:18, 41:38, 58:64), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BK Uherský Brod 83:85, BK Breda & Weinstein Opava B - BCS Husovice 82:70

Liga starších dorostenek, skupina B

TJ Šumperk - BK Příbor 46:67 (14:19, 26:30, 35:52),
Body: Valentová 18, Zemková 10, Sládková 8, Zelená 6, Horáková a Žaitliková 2 – Pavlačíková 21, Rektoříková 17, Rečková 13, Nedomová 8, Bzirská 6, Bencalíková 2, trojky: 5:2, fauly: 15:11, TH: 10/7:18/13

Ostatní výsledky 8. kola: Lokomotiva Krnov - Start Havířov 59:82 (16:24, 36:49, 51:68), Jiskra Kyjov - ŠBK Pelhřimov 51:48 (9:8, 26:21, 33:40), Sokol Hradec Králové B - Sportovní basketbalová škola Ostrava 85:67 (34:28, 53:48, 66:59), KARA Trutnov B – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 69:81 (18:17, 38:44, 50:62)

TJ Lokomotiva Krnov - BK Příbor 56:62 (15:16, 25:30, 44:46)
Body: Hlaváčková 17, Fialová 15, Bohunská 13, Pizurová 11 - Rektoříková 19, Rečková 18, Pavlačíková 15, Nedomová 6, Koláčková a Bzirská 2, trojky: 3:4, fauly: 14:14, TH: 12/9:20/14

Ostatní výsledky 9. kola: TJ Šumperk - Start Havířov 46:85 (16:29, 26:47, 34:68), SK UP Olomouc - ŠBK Pelhřimov 48:54, Jiskra Kyjov - SK Basketbal Tišnov 58:44 (18:11, 28:20, 50:29), Sokol Hradec Králové B - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 78:73 (16:21, 41:39, 64:54), KARA Trutnov B - Sportovní basketbalová škola Ostrava 55:78 (15:24, 28:44, 44:62)

Liga kadetů U16, skupina B

11. kolo: BC Nový Jičín - Sokol Hradec Králové 2 87:52 (21:14, 44:26, 68:42), TJ Gymnázium Hladnov NH - BK Den Braven Krnov 89:57 (33:8, 54:26, 77:38), Basketball Nymburk - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 88:57, BC Kolín - TJ Slavia Kroměříž 124:45 (28:11, 46:25, 77:29), TJ Start Havířov - BVK Holice v Čechách 107:51 (20:9, 53:18, 78:41)

12. kolo: BC Nový Jičín - BVK Holice v Čechách 78:65 (10:25, 31:40, 48:51), BC Kolín - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 81:51 (18:8, 40:25, 64:35), Basketball Nymburk - TJ Slavia Kroměříž 117:47, TJ Start Havířov - Sokol Hradec Králové 2 113:72 (24:18, 55:32, 95:46)

Oblastní přebor mužů

9. kolo: Sokol Karviná - VŠB Ostrava B 51:85, BC Nový Jičín B - Frýdek-Místek 56:71, Poruba - Den Braven Krnov 64:57

10. kolo: Opava C - BC Nový Jičín B 96:81

12. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TBS Sokol Přerov 71:50

Oblastní přebor juniorů U18

7. kolo: BC Nový Jičín - Mohelnice 152:45 a 95:54, BK Snakes Ostrava U20 - TJ Šumperk 71:78 a 66:63, SK Přerov U20 – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 55:74 a 59:70, BK Příbor - Frýdek-Místek 88:55 a 95:54, Orlová - Havířov 106:73 a 100:80

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: Basketbalové centrum mládeže Olomouc - Orlová 83:52 a 71:63, BK NH Ostrava B – BC Nový Jičín 73:75 a 70:84, Bruntál - Opava 85:39 a 89:36, TBS Přerov – BK Snakes Ostrava B 42:64 a 36:71

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

8. kolo: Hlučín - INTEXT Krnov 51:43 a 37:27, BK Příbor dívky - Havířov chlapci 40:60 a 41:46, Opava – BK Snakes Ostrava B 96:37 a 69:36

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

8. kolo: BC Nový Jičín – BK Snakes Ostrava C 96:37 a 95:28, Sokol Karviná - BK Příbor chlapci 33:51 a 43:50, BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava A 14:99 a 4:140

Oblastní přebor mladších minižáků

5. kolo: BK Příbor – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 97:38 a 117:23, TJ Lokomotiva Krnov dívky - INTEXT Krnov chlapci 24:62 a 14:68, BC Nový Jičín - BK Snakes Ostrava 49:56 a 38:74, BK NH Ostrava - BK Frýdek-Místek dívky 131:18 a 117:24

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: Basketbal Jameson Boys Valašské Meziříčí mix - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 33:56 a 23:66, BK Příbor mix – BK NH Ostrava A 114:20 a 118:6

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

10. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Odry C 17:1 (52:19), TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 9:9 (33:39), TJ Bílovec A - TJ Slatina A 8:10 (32:37), TJ Fulnek A - TJ Příbor B 11:7 (41:33), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tatra Kopřivnice B 13:5, TJ Odry B - MSV Studénka B 10:8 (38:27)

Okresní přebor II. třídy

10. kolo: MSV Studénka C - TJ Mořkov D 18:0 (54:2), TJ Příbor C - TJ Fulnek B 17:1 (53:12), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Bílovec B 14:4 (45:15), TJ Nový Jičín D - TJ Mořkov C 8:10 (34:37), TJ Odry D - TJ Bílovec C 15:3 (48:22)

VOLEJBAL

I. liga žem, skupina B

19. a 20. kolo: TJ Nový Jičín - Přerov B 0:3 (-30, -13, -25) a 3:0 (23, 24, 26), Opava - Brno 3:0 (19, 22, 20) a 3:0 (15, 13, 21), TJ Sokol Šternberk - Uh. Hradiště 3:0 (16, 22, 9) a 0:3 (-20, -19, -24)

Extraliga juniorů, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Spartak Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín 2:3 (-23, 22, -21, 19, -12) a 3:0 (14, 22, 22), SCM ČVS kadeti - SK UP Olomouc 3:0 (13, 18, 12) a 3:2 (20, -22, -22, 19, 11), Volejbal Brno - Fatra Zlín 3:1 (18, -21, 16, 19) a 3:1 (-25, 11, 22, 20), TJ Slavia Hradec Králové - VK DHL Ostrava 1:3 (19, -21, -14, -17) a 0:3 (-18, -14, -12)

Extraliga juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Nový Jičín 3:2 (-20, 18, 16, -15, 13) a 3:0 (20, 21, 18), SCM ČVS kadetky - Doming 3:0 (13, 20, 12) a 3:0 (17, 9, 17), TJ Mittal Ostrava - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (11, 16, -21, 20) a 3:0 (21, 8, 22), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - PVK Přerov Precheza 3:1 (18, 21, -23, 22) a 3:1 (23, -22, 19, 13)

I. liga juniorů, skupina H

17. a 18. kolo: TJ Nivnice - VK Opava 3:2 (-21, 22, -16, 18, 14) a 2:3 (22, -22, 27, -14, -10), TJ Sokol Frýdek-Místek - VK DHL Ostrava B 1:3 (-23, 17, -23, -18) a 3:1 (-22, 20, 20, 19)

I. liga juniorek, skupina H

17. a 18. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - DaVING Sport Opava 0:3 (-21, -24, -24) a 2:3 (-20, 20, -20, 16, -10), TJ Slezan Opava - TJ Mittal Ostrava B 3:0 (16, 20, 13) a 3:0 (21, 14, 17)

Extraliga kadetek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Mittal Ostrava - TJ Nový Jičín 3:0 (18, 17, 12) a 3:0 (16, 11, 19), PVK Přerov Precheza - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-15, -19, -22) a 3:1 (-21, 15, 22, 18), SK UP Olomouc - ŠSK Demlova Jihlava 2:3 (-23, 20, 9, -21, -10) a 3:0 (31, 15, 16)

I. liga kadetek, skupina H

17. a 18. kolo: VK Prostějov - TJ Sokol Šternberk 3:0 (15, 24, 22) a 3:2 (16, 22, -23, -11, 11), TJ Mittal Ostrava B - PVK Přerov Precheza B 3:0 (18, 16, 17) a 3:0 (23, 22, 15)

Krajský přebor I. třídy mužů

15. a 16. kolo: VK Opava B - VŠB Ostrava 0:3 (-23, -22, -20) a 2:3 (-23, 19, -19, 24, -8), Karviná - Morávka 3:2 (22, 23, -21, -26, 12) a 3:0 (23, 24, 19), D. Benešov - Metylovice 1:3 (-22, 22, -23, -23) a 1:3 (-18, 20, -16, -13), Klub volejbalu Kopřivnice – TJ Nový Jičín A 1:3 (-16, -18, 23, -18) a 3:0 (22, 21, 25)

Krajský přebor I. třídy žen

15. a 16. kolo: TJ Kotouč Štramberk - Svinov 0:3 (-17, -8, -11) a 0:3 (-9, -19, -18), TJ Fulnek - Vratimov 2:3 (20, 17, -20, -18, -9) a 3:0 (25, 21, 16), TJ Spartak Bílovec - Orlová 2:3 (21, -14, 19, -23, -14) a 3:0 (25, 6, 24), Frýdlant nad Ostravicí – TJ Odry 0:3 (-18, -23, -18) a 3:0 (18, 24, 25), VK Kylešovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (21, -24, -22, 24, 11) a 3:1 (16, 19, -13, 16)

Krajský přebor II. třídy mužů

19. a 20. kolo: TJ Odry - TJ Frenštát pod Radhoštěm3:2 (-15, 20, -17, 24, 12) a 3:2 (21, 21, -17, -14, 9), TJ Nový Jičín B - Pstruží 3:0 (11, 15, 19) a 3:0 (12, 17, 10), Krnov - Břidličná 3:1 a 3:2, Polanka nad Odrou - Frýdek-Místek 3:0 (15, 11, 21) a 3:2 (12, -17, -23, 15, 8), Vítkov - Kozlovice 3:0 (18, 24, 13) a 2:3 (-20, 23, -21, 11, -13)

Krajský přebor kadetů

15. a 16. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - VK DHL Ostrava B 0:3 (-14, -15, -16) a 0:3 (-21, -21, -19)

Krajský přebor kadetek

15. a 16. kolo: Frýdek-Místek - Svinov 3:0 (15, 5, 15) a 3:0 (20, 25, 11), VK DHL Ostrava - Frýdlant nad Ostravicí 3:2 (20, -25, -18, 24, 5) a 1:3 (24, -23, -18, -23), TJ Krnov - TJ Sokol Střítež 1:3 (-13, 25, -22, -21) a 2:3 (-9, 26, 25, -19, -13), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Pražmo-Raškovice 3:1 (11, 17, -21, 14) a 2:3 (-23, 23, -12, 13, -14)

11.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

DUO NEJZKUŠENĚJŠÍCH! Letní posila kopřivnické Tatry David Stříž (vlevo) spolu s hrajícím asistentem Martinem Tomáškem, jenž hrával extraligu za Vítkovice a působil třeba i v ruském Novosibirsku.

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení