VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu.

18.12.2008
SDÍLEJ:

Volejbal. Ilustrační foto.Foto: Petr Šimr

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - Jiskra Kyjov 73:53 (20:14, 33:28, 53:36)
Sestava a body Příbora: Šťastná a Bednarská 15, Rečková 14, Bencalíková 9, Busková 7, Bzirská 6, Drtilová 5, Richterová 2

Ostatní výsledky 10. kola: BK Pliska Studánka Pardubice – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 81:47 (30:7, 45:19, 68:33), Sokol Pečky - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 66:71 (20:21, 31:39, 45:56), ŠBK Sadská - TJ Žďár nad Sázavou 65:37 (19:14, 33:21, 51:27), ČEZ Basketball Nymburk - UP Olomouc 39:53, Start Havířov - OSK Olomouc B 88:79 (23:14, 41:40, 68:64)

BK Příbor - OSK Olomouc B 59:57 (18:15, 34:30, 47:38)
Body: Rečková 16, Drtilová 12, Šťastná, Bzirská, Bencalíková a Bednarská 6, Busková 5, Richterová 2 - Kubešová 14, Vítková 13, Sehnalová 11, Geschwinderová 10, Krátká a Fašánková 4, Geschwinderová 1, trojky: 5:5, fauly: 11:14, TH: 16/8:8/4

Ostatní výsledky 11. kola: BK Pliska Studánka Pardubice - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 61:50 (27:15, 42:24, 56:36), Sokol Pečky - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 48:115 (9:28, 27:48, 35:83), ŠBK Sadská - UP Olomouc 67:61 (15:10, 28:32, 43:44), ČEZ Basketball Nymburk - TJ Žďár nad Sázavou 38:56 (4:10, 18:27, 29:43), Start Havířov - Jiskra Kyjov 111:54 (26:14, 52:26, 79:41)

Liga mladých mužů U20, skupina B

BC Nový Jičín – TJ Gymnázium Hladnov 64:71 (19:18, 27:34, 49:56)
Body: Kraus 24, Šturala 19, Pyžík a Gregor 6, Mílek 5, Zapletal 4 - Kalus 19, Dědek 15, Zágora 13, Mičunek 10, Stehlík 9, Rabiec a Giecek 2, Šafarčík 1, trojky: 4:2, fauly: 16:18, TH: 25/12:9/5

Ostatní výsledky 11. kola: TJ Sokol Karviná - Snakes Ostrava 95:79 (18:17, 38:41, 70:63), BK Nymburk - TJ Sokol, BC Darren Chrudim 87:73 (22:14, 42:33, 63:54)

BC Nový Jičín – BK Snakes Ostrava 82:89 (25:26, 49:44, 68:70)
Sestava a body Nového Jičína: Kraus 27, Šturala 26, Mílek 12, Rýc 9, Zapletal a Gregor 4, Pyžík

Ostatní výsledky 12. kola: TJ Sokol Karviná - Gymnázium Hladnov 94:76 (25:20, 52:42, 65:66), Sokol Nová Paka - BK Nymburk 60:100 (10:23, 30:50, 39:71)

Oblastní přebor mužů

10. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm – BK Poruba 58:62, Frýdek-Místek - BC Orlová 96:66, VŠB Ostrava B - TBS Sokol Přerov 91:32

Oblastní přebor žáků U14

7. kolo: Orlová - Bruntál 71:49 a 55:59
8. kolo: Bruntál - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 41:118 a 52:43

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

9. kolo: BK Snakes Ostrava B - NH Ostrava A 4:93 a 18:90, Havířov chlapci - Opava 72:27 a 53:44

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

9. kolo: Havířov dívky - Sokol Karviná 32:38 a 33:38, BK Snakes Ostrava C - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 34:47 a 18:56, BC Nový Jičín - BK NH Ostrava B 52:49 a 50:49

11. kolo: BK Snakes Ostrava C - BK Snakes Ostrava A 11:78 a 1:71

FUTSAL

II. liga, skupina Východ

10. kolo: Slavie Havířov Gillotina Choceň 3:3 (1:1), Agromeli Brno - Třinec 1:4 (0:2), Tango Brno - Hodonín 7:2 (4:0), Hradec Králové - Mikeska Ostrava 2:1 (1:0), Nasan Brno - Havlíčkův Brod 4:4 (3:3), Jakubčovice - Tomson Brno 5:4 (3:2)

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

13. kolo: SK Svinov A - Slavia Orlová A 10:5 (35:24), Slezan Opava B - TJ Odry A 10:3 (32:18), TJ Nový Jičín A - TJ Horní Datyně A 3:10 (15:32), Sokol Lískovec A - MSV Studénka A 1:10 (10:32), TJ Bohumín A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:3 (34:17), Sokol Bobrovníky A - Komorní Lhotka A 9:9 (36:33), MSA Dolní Benešov A - TŽ Třinec B 10:4 (35:26)

14. kolo: Slezan Opava B - TJ Horní Datyně A 9:9 (39:37), TJ Nový Jičín A - TJ Odry A 10:4 (33:20), Sokol Lískovec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (31:36), TJ Bohumín A - MSV Studénka A 6:10 (27:37), Sokol Bobrovníky A - TŽ Třinec B 5:10 (22:34), MSA Dolní Benešov A - Komorní Lhotka A10:2 (31:15)

Krajská soutěž mužů, skupina C

10. kolo: Ferrum Frýdlant A - Nervy Čeladná A 5:10 (23:35), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Mořkov A 7:10 (27:38), TJ Horní Datyně B - Sokol Příbor A 9:9 (40:37), Orel Paskov A - Tatra Kopřivnice A 0:10 (4:30), Slezan Frýdek-Místek A - Sokol Brušperk B10:3 (31:17), TŽ Třinec C - TJ Nový Jičín B 10:4 (36:20)

11. kolo: Ferrum Frýdlant A - TJ Mořkov A 10:1 (32:10), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Nervy Čeladná A 2:10 (13:30), TJ Horní Datyně B - Tatra Kopřivnice A 4:10 (18:35), Orel Paskov A - Sokol Příbor A 10:8 (40:37), Slezan Frýdek-Místek A - TJ Nový Jičín B 10:3 (33:13), TŽ Třinec C - Sokol Brušperk B 10:5 (37:17)

Okresní přebor I. třídy

11. kolo: MSV Studénka B - TJ Nový Jičín C 10:8 (38:34), Tatra Kopřivnice B - TJ Odry B 10:8 (34:39), TJ Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 9:9 (34:31), TJ Slatina A - TJ Fulnek A 11:7 (40:32), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Bílovec A 13:5 (44:24), TJ Odry C - TJ Mořkov B 10:8 (37:31)

Okresní přebor II.třídy

11. kolo: TJ Mořkov C - TJ Odry D 17:1 (53:6), TJ Fulnek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 13:5 (42:23), TJ Nový Jičín E - TJ Příbor C 1:17, TJ Mořkov D - Klub volejbalu Tatra Kopřivnice C 0:18 (4:54)

VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B

17. a 18. kolo: VK DHL Ostrava - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:1 (20, 17, -23, 22) a 3:0 (15, 21, 22), TJ Nový Jičín - Volejbal Brno 1:3 (22, -16, -20, -15) a 2:3 (-18, -22, 23, 17, -13), Fatra Zlín - SK UP Olomouc 3:2 (22, 23, -21, -21, 9) a 3:2 (20, -19, -25, 17, 12)

Extraliga juniorek, skupina B

17. a 18. kolo: TJ Nový Jičín - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 3:0 (22, 22, 23) a 3:2 (-24, 17, -19, 18, 14), PVK Přerov Precheza - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-23, -18, -29) a 0:3 (-23, -26, -15), TJ Sokol Frýdek-Místek - Doming 3:0 (12, 16, 7) a 3:0 (13, 12, 9)

1. liga juniorů, skupina H

19. a 20. kolo: VK DHL Ostrava B - TJ Nivnice 3:2 (22, -24, -24, 18, 9) a 2:3 (19, -22, -18, 22, -13), VK Opava – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 2:3 (-17, -16, 25, 23, -12) a 1:3 (17, -26, -15, -31)

1. liga juniorek, skupina H

19. a 20. kolo: DaVING Sport Opava - TJ Slezan Opava 0:3 (-23, -20, -22) a 1:3 (-19, 24, -22, -21), TJ Mittal Ostrava B - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (19, 17, 13) a 3:0 (21, 9, 13)

Extraliga kadetek, skupina B

17. a 18. kolo: Školní sportovní klub Demlova Jihlava - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-22, -19, -18) a 0:3 (-22, -19, -22), TJ Nový Jičín - PVK Přerov Precheza 3:0 (19, 20, 21) a 0:3 (-21, -13, -21)

1. liga kadetek, skupina H

19. a 20. kolo: PVK Přerov Precheza B - VK Prostějov 0:3 (-12, -18, -17) a 0:3 (-15, -17, -24)

Krajský přebor mužů I. třídy

17. a 18. kolo: OU Ostrava - VK Opava B 3:1 (-26, 23, 24, 19) a 3:0 (18, 16, 16), Nový Jičín A - AZ Kylešovice 1:3 (21, -17, -18, -16) a 3:2 (-16, 24, 19, -26, 12), Metylovice - Kopřivnice 1:3 (-23, -23, 22, -15) a 3:2 (-21, 14, -23, 18, 9), Morávka - D. Benešov 3:0 (14, 22, 26) a 3:0 (20, 14, 23). VŠB Ostrava - Karviná nehlášeno

Krajský přebor I. třídy žen

17. a 18. kolo: Frenštát p. R. - Štramberk 3:1 (23, -25, 18, 22) a 3:1 (-23, 19, 20, 16), Odry - VK Kylešovice 3:1 (13, 20, -19, 18) a 3:0 (23, 19, 25), Orlová - Frýdlant n. O. 1:3 (-23, -23, 18, -17) a 3:1 (23, -18, 16, 16), Fulnek - Bílovec 3:2 (16, 24, -24, -16, 14) a 3:0 (22, 18, 21), Svinov - Vratimov 2:3 (9, 21, -22, -27, -13) a 3:1 (22, -18, 18, 19).

Krajský přebor II. třídy mužů

21. a 22. kolo: Frýdek-Místek - Vítkov 1:3 (-19, -15, 23, -20) a 0:3 (-21, -14, -15), Břidličná - Polanka n. O. 3:2 (-26, 18, -22, 18, 12) a 1:3 (-13, -27, 18, -22), Pstruží - Krnov 1:3 (21, -19, -22, -20) a 2:3 (17, -23, 13, -15, -10), Frenštát p. R. - Nový Jičín B nehlášeno, Kozlovice - SKV Orlová odloženo na 20. prosince

Krajský přebor kadetek

17. a 18. kolo: TJ Pražmo-Raškovice – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (23, 17, 19) a 0:3 (-21, -23, -18), TJ Sokol Střítež - DTJ Polanka nad Odrou 0:3 (-21, -21, -21) a 1:3 (-16, -22, 22, -19), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Krnov 3:0 (14, 13, 9) a 3:0 (9, 15, 12), TJ Sokol Svinov - Volejbalový klub DHL Ostrava 0:3 (-17, -13, -12) a 0:3 (-6, -17, -27)

18.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Ilustrační foto.

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

Komplikace pro všechny. Tak se dá nejvýstižněji nazvat plánovaná nedělní uzavírka dálničního tunelu v Klimkovicích. Pravidelná odstávka způsobí komplikace obyvatelům Klimkovic, ale i samotným řidičům.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení